Jump to content

Recommended Posts

Οταν ο ιταλος στραπατσαδας του βαζελου τρωεει τριμπαλο απτον παναγιωταρα τοτε τι να λεμε.

Κ οταν ο μανωλας δενει κομπο τον νεο μουρινιο του γαυρου στον τελικο, τοτες μονο αισιοδοξοι μπορουμε να μαστε με τον τιμουρη.

Για προπονητή σοβαρό έγραψα. Δεν τον βάζω καν στους προπονητές τον τύπο.

Link to comment
Share on other sites

Να πούμε κάπου εδώ ότι ο Τιμούρης πρωτάθλημα με την ΑΕΚ ως παίκτης δεν έχει πάρει. 

Link to comment
Share on other sites

Να πούμε κάπου εδώ ότι ο Τιμούρης πρωτάθλημα με την ΑΕΚ ως παίκτης δεν έχει πάρει. 

 

Από τον Τιμούρ θα θυμάμαι το σπριντ του με τους πούστηδες με τον Καραταϊδη να καταρρέει στο τέλος ο Γεωργιανός να πετάει την μπάλα στον Ντέμη και γκολ..

 

7 χρονών τότε στο σαλόνι του σπιτιού μου να χοροπηδάω σαν τρελός το πρώτο αίμα με ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

Επίσης να θυμίσουμε στους παλαιότερους και να γνωρίσουμε στους νεότερους ότι ο άτεγκτος ως προπονητής Τιμούρης, το τελευταίο εξάμηνο της καριέρας του στην ΑΕΚ και αφού είχε συμφωνήσει να συνεχίσει στην Νιούκαστλ, είχε εξελιχθεί στον ορισμό του παίκτη όλα σμπούτσα μ' .

Link to comment
Share on other sites

βρε ολαννδομποτ αντι να λες παλι καλα που ηταν ο τιμουρ και ειδες γιουρο 2012, κραζεις κιολας

 

ολλανδικη μουχριτσα

Link to comment
Share on other sites

? ραγματικα ρε μαλακα οποτε τον βλεπω δε μπορω να καταλαβω

αν ειναι ο γνησιος τιμουρ η ο μητσικωστας που σπαει πλακα με τα νευρα μας

 

AXAXAXAXAXAXAXAXAXA

 

Εγώ τον φαντάζομαι να μπαίνει έτσι στα αποδυτήρια και να βγάζει καλάσνικοφ 

Link to comment
Share on other sites

βρε ολαννδομποτ αντι να λες παλι καλα που ηταν ο τιμουρ και ειδες γιουρο 2012, κραζεις κιολας

 

ολλανδικη μουχριτσα

 

Μήπως -λέω γω- ήρθε η ώρα να ανοικτεί ένα τόπικ όπου να κατατεθούν επιβεβαιώσεις για μέλη που άλλα μέλη έχουν συναντήσει face to face ώστε να τσεκαριστεί η ύπαρξη των και δια της "εις άτοπον" να εντοπίσουμε τα ... "μασίνια" ???

:ph34r: 

Link to comment
Share on other sites

To πλαστικό φρεντοπότηρο δεξιά κάτω είναι άλλο ένα δείγμα της παροιμιώδους ελληνικής οικολογικής συνείδησης ή δεν έπιασε τον κάτοχο ο φωτογράφος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ΑΧαχααχχααχαχαχαχαχχχααχ

 

 

αχχ

χα

 

αχ

χα

 

ΕΤΣΙ ΡΕ ΘΕΕ

 

φανταζεσαι να φερνανε (λεμε τωρα) Φαν Γκααλ και να ειχες ετσι φρεντοποτηρο στις φωτο ...κλαιω

 

Εγώ όταν διάβασα ότι ξενάγησαν τον Μοντανιέ στα Σπάτα, φαντάστηκα να ήμασταν ακόμα Θρακομακεδόνες...

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ πήγε με σακάκι για τις φωτογραφίες μετά, αλλά οι άλλοι είναι τόσο τσίπηδες που στο τέλος ούτε τον Τιμούρη δε θα μπορέσουν να κλείσουν.  

Link to comment
Share on other sites

Guest ziopeppe

 

Δειτε γιανα καταλαβετε γιατι φερνουμε κετσπαγια.

 

Τα εξηγαει ωραια ο μεγας σωκρατης??

 

Δεν καταλαβα, χολερα εχει ο κετσπαγια????

 

Κλαιωωωωωωω. Χαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Καλά ο Κόκκαλης στα καλά του πέταγε έπη.. 5 ματς μόνο νίκες ο Κετσπάγια χωρίς να έχει δεχτεί γκολ τον σφουγγάρισαν. Μουαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

βλακειες πεταγε, ουτε να μιλησει δεν ηξερε, και οταν δεν ηξερε τι να πει, χασκογελουσε σα κανας μαλακας. Για αυτο εχει μεινει το "χοχοχο".

 

Για Ολυμπιακός ήταν ότι πρέπει

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να βγει ο Μελισσανίδης να πει "δεν κατάλαβα τί έχει ο Κετσπάγια, πανούκλα έχει;"

Link to comment
Share on other sites

σιγα μην καθισει να εξηγησει τον εαυτο του ο Μελ για εναν κοουτς.. Ο Μελ θελει να ειναι στη σχολη Ρινγκο και οχι σχολη Ροκκο

 

mel.jpg

 

? άντως ευτυχώς που είναι σχολή Βαρδινογιάννη ο Μελισσανίδης (και το εννοώ). Θα μας βγάλει μεν τον καρκίνο αλλά θα φτάσει εκεί που πρέπει.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα εγώ είμαι 27. Αν πάρουμε πρωτάθλημα παίζει να αυτοπυρποληθώ οπότε ΟΚ ανάλογα τι έχει ζήσει ο καθένας με την ομάδα του.

Link to comment
Share on other sites

Επιλογή μεταβατικης χρονιάς μου κάνει ο Τιμουρ με στόχο τους ομίλους του EL. Γνωρίζει πως με την απουσία της ομάδας από τον ευρωπαϊκό ποδοσφαιρικό χάρτη εδώ και 6 χρόνια, το απίστευτα χαμηλό μπατζετ και την σχεδόν μηδαμινη δυνατότητα σοβαρης διεκδίκησης κουπας σοβαρός προπονητής δεν έρχεται. Ο Τιμουρ αποτελεί το σκαλοπατι μετάβασης, έχει ερισμα στον κόσμο και υπάρχει και 15% πιθανότητα να αποτελέσει κάτι παραπάνω από αυτό για το οποίο ήρθε. Υπό αυτή την έννοια, αποτελεί καλύτερη επιλογή από τον Γάλλο.

Edited by panther-21-
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×