Jump to content

AEK - Αγιος Νικολαος 20/10 16:00 Nova


Guest amd
 Share

Recommended Posts

Δεν τελειώνει το μαρτύριο !

Εκδίκηση για τις γιαλαντζί ρακές που του είχαν σερβίρει σε ένα φίλο μου πριν από χρόνια

 

Ωχ! Άμα ακούω εκδίκηση κατάλαβα....

Link to comment
Share on other sites

Οι τιμές των εισιτηρίων ανά θύρα είναι:

 

Θύρες 1, 17, 19, 35 : 5€

Θύρες 3, 5, 13, 23 : 10€ (Παιδικά 5€)

Θύρες 7, 9, 11 : 15€ (Παιδικά 5€)

Θύρα 29 : 20€ (Παιδικά 10€)

Θύρες Ρ1, Ρ2 : 50€ (Παιδικά 20€)

 

κορακας ο Κρητικος (Θεσσαλιας) απεναντι στους κρητικους.

Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis

Τσακισα τον αστραγαλο μου και ειμαι κλινηρης.

 

Υπαρχει κανα λινκ ρεεεεεεε ;

 

Αν βρει κανεις τιποτα στειλτε το σας εκλιπαρω με πμ.

Link to comment
Share on other sites

περαστικα γιωργη.

 

αντε και με τη νικη ΑΕΚαρα.

 

εχει κανεις εικονα να μας πει ποσο περιπου κοσμο εχει ? λογικα μια 10αρα θα την εχει

Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis

Ευχαριστω πολυ Αδη. Αφου γλυτωσα χειρουργειο καλα ειναι.

 

Με την Α.Ε.Κ δεν ξερω τι θα κανω , εδω εγκλωβισμενος .

Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis

Οι επιλογες μου ειναι : Κλασικοι αθλητικοι ραδιοφωνικοι σταθμοι που κανουν περατζαδα σε 35 γηπεδα μεταξυ των οποιων και το ΟΑΚΑ και αεκλαιβ με σπικερ Αγγελιδη και συνδιασμο ασχετοσυνης και γραφικοτητας.

 

μπρος γκρεμος και πισω ρεμα που λενε.

Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis

Ο στρατηλατης εχει ανεβασει σε τοσες φασεις τον τονο της φωνης του, που ειχα την εντυπωση οτι εχουμε χασει καμια 10αρια τετ α τετ...

Link to comment
Share on other sites

Η ομαδα ειναι επιεικως για τον πουτσο. Καλα τα "ΕΕΕΕΕΕΕΕΡΧΟΜΑΣΤΕ", αλλα αυτα τα κοπροσκυλα, που δηλωνουν και επαγγελματιες ποδοσφαιριστες(!!!), δεν μπορουν να κερδισουν ουτε τους ντελιβεραδες της γ εθνικής. Αυτοι ειναι ικανοι να διωξουν τον κοσμο απο το γηπεδο. Δεν ντρεπονται να βλεπουν τον 37χρονο Γεωργεα να τους ξευτιλιζει; Κι αυτος ο Κορδερο σε τι σαπακι εχει εξελιχθει;

Του χρονου δεν παμε πουθενα μ αυτους.

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά Γιωργή!

 

Παρακμιακέ, όχι και σαπάκι ο Κορδέρο, μην το ξεχειλώνουμε. Αν αναλογιστούμε κιόλας με ποιούς παίζει...

Φυσικά και θέλουμε του χρόνου αρκετές αλλαγές, γνωστόν αυτό από το καλοκαίρι.

Link to comment
Share on other sites

Τι να μην το ξεχειλωνουμε; Δες ποιους εχει αντιπαλους. Απ αυτον και τον Ανακογλου περιμεναμε να κανουν πλακα στη γ. Ο Κορδερο, ενω περσι κατι ειχε δειξει, φετος δεν μπορει να περασει ουτε μια (1) καθετη. Και εχοντας απεναντι του ερασιτεχνες. Δλδ ειναι να τρελενεσαι..

Link to comment
Share on other sites

Δεν το βλέπω έτσι. Πιστεύω είναι ένα κέντρο μόνος του. Ο Ανάκογλου όσο έχει παίξει είναι τραγικότατος. Άσε που για να βγάλεις κάθετη χρειάζεται να κάνει και την κίνηση κάποιος...

Link to comment
Share on other sites

Εγω τον βλεπω τραγικο παντως. Και τον κρινω αυστηρα γτ περιμενα πολλα απ αυτον. Προσωπικα, οι μονοι διασωθεντες ειναι ο Γεας, ο Πλατελας και κατι λιγο ο Ποποβιτς. Οι αλλοι...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×