Jump to content

ΑΕΚ - Βεροια 31/01/2016 15:00 Novasports 2


Guest amd
 Share

mvp-Κοουτσινγκ-Βραβειο Μαλμπασα  

26 members have voted

  1. 1. mvp

    • Ανέστης
      1
    • Γκάλο
      0
    • Ντίντακ
      1
    • Άρθο
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      8
    • Γιόχανσον
      1
    • Μάνταλος
      7
    • Μπαρμπόσα
      1
    • Βάργκας
      3
    • Αραβίδης
      4
    • Τζιμπούρ
      0
    • Πλατέλλας
      0
    • Μπουονανότε
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Πογιέτ

    • Καλό
      12
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Απλά φυσιολογικό
      14
  3. 3. Βραβείο Μάλμπασα (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      1
    • Γκάλο
      1
    • Ντίντακ
      2
    • Άρθο
      4
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      0
    • Μάνταλος
      6
    • Γιόχανσον
      0
    • Μπαρμπόσα
      0
    • Βάργκας
      0
    • Αραβίδης
      0
    • Τζιμπούρ
      6
    • Πλατέλλας
      5
    • Μπουονανότε
      1


Recommended Posts

Οταν εβαλε το γκολ ο Μανταλος γυρισε προς παγκο μερια και ειπε πουτα μαντρε? Κατι τετοιο μου φανηκε.

 

θα φανει αν εκανε τετοια κωλομαγκια

στο βιντεο που θα ανεβασει ο mike loupnikis 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Τίποτα δεν είπε, ένα την πουτάνα μου είπε και τέλος. 

Όλοι έτρεξαν να τον συγχαρούν και το χάρηκαν και αυτοί γιατί το έψαχνε καιρό το γκολ. 

Link to comment
Share on other sites

65526fd2194c6b0289d85cdfe23b0628_440027.

 

 

POU EISAI ELEu8EROPOULEEEEEEEEEE POU EISAI , VGEKA EKSW

HEEEEERE'S JOHNY!

 

Βλεπω αποκαταστησαμε και το Βενετιδη σαν βοηθο του Ελε. Μια χαρα...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Eida ta kamaria mas apo to 60' kai meta. Apo xalia link xoris hxo kai eikona  gia ton poutso. Monoterma apo tous pitsirikades ths Verias. H kefalia tou mavroukou pou sozei o Anesths highlight! opos epishs mia fash sto 90 pou evgale o Ansths pali.

 

Ean sas aresei afto to theama pao paso. Tha  erthoune oi gavroi kai tha kanoune party

Link to comment
Share on other sites

Eida ta kamaria mas apo to 60' kai meta. Apo xalia link xoris hxo kai eikona  gia ton poutso. Monoterma apo tous pitsirikades ths Verias. H kefalia tou mavroukou pou sozei o Anesths highlight! opos epishs mia fash sto 90 pou evgale o Ansths pali.

 

Ean sas aresei afto to theama pao paso. Tha  erthoune oi gavroi kai tha kanoune party

Θεωρώ δεδομένο πως χάρηκες που κέρδισε η ομάδα. 

Link to comment
Share on other sites

Γαμημένο κοράκι, γιατί δεν μετρησες την γκολαρα του Αρθο;

Τον Οκτώβρη που θα πάρουμε τις διπλές εκλογές, θα τα μετεατε αυτά μουνάκια...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οταν εβαλε το γκολ ο Μανταλος γυρισε προς παγκο μερια και ειπε πουτα μαντρε? Κατι τετοιο μου φανηκε.

? ουτανας γιε μου φανηκε ειπε

Link to comment
Share on other sites

Απαπαπα με την κυνικότητα του Ουρουγουανού Μακιαβέλι...

 

Μπράβο στα παληκάρια του Ελευθερόπουλου, του Τσαλουχίδη και του Βενετίδη, που σεβάστηκαν τον κόσμο που πλήρωσε εισιτήριο κι έσωσαν την υπόληψη του θεαματικού ποδοσφαίρου...

 

πάντα τέτοια...

Link to comment
Share on other sites

Eida ta kamaria mas apo to 60' kai meta. Apo xalia link xoris hxo kai eikona  gia ton poutso. Monoterma apo tous pitsirikades ths Verias. H kefalia tou mavroukou pou sozei o Anesths highlight! opos epishs mia fash sto 90 pou evgale o Ansths pali.

 

Ean sas aresei afto to theama pao paso. Tha  erthoune oi gavroi kai tha kanoune party

Θα ερθουν οι γαβροι με Φορτουνη οργανωτη και Καμπιασο παγκο, οπως κατεβηκαν με Αρσεναλ, και θα φανε τετοια ψωλια απο Σιμοες-Γιοχανσον-Ζουκου που θα ψαχνονται

Link to comment
Share on other sites

Mανταλος για MVP γιατι απο αυτον ξεκινουσε παλι ολη η αναπτυξη του παιχνιδιου + μαρκαρε, προσπαθησε μεχρι το τελος και πετυχε και γκολ. Για μαλμπασα ειναι δυσκολη η επιλογη γιατι η Βεροια ουσιαστικα δεν μας απειλησε αλλα ψηφισα τον Ανεστη γιατι δεν νοειται Τ/Φ 1.90 και να μην βγαινει να καθαρισει τα ψηλα.
Φυσιολογικο το κοουτσαρισμα του ? ογιετ

Link to comment
Share on other sites

3-0 με σβηστές τις μηχανές και 8Χ8 τον μήνα γενάρη που παραδοσιακά η ομάδα κάνει γκέλες.

Όσοι θέλουν να βλέπουν τόταλ φούτμπολ με 3εκ μπάτζετ καλύτερα να το γυρίσουν στην ενόργανη γυμναστική και τους κρίκους.

Link to comment
Share on other sites

? ουτανας γιε μου φανηκε ειπε

Ρε μαλάκες την παλεύετε καθόλου ή σας έχουμε κάψει εμείς οι μεγαλύτεροι τον εγκέφαλο;

Σιγά μην του έβρισε και την θεία του την Αναμπέλα. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

3-0 με σβηστές τις μηχανές και 8Χ8 τον μήνα γενάρη που παραδοσιακά η ομάδα κάνει γκέλες.

Όσοι θέλουν να βλέπουν τόταλ φούτμπολ με 3εκ μπάτζετ καλύτερα να το γυρίσουν στην ενόργανη γυμναστική και τους κρίκους.

Ρε συ Τολη εσυ δεν ελεγες το αντιθετο τις προαλλες?

 

Τι στον πουτσο, σε επεισα? χα, χα

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκες την παλεύετε καθόλου ή σας έχουμε κάψει εμείς οι μεγαλύτεροι τον εγκέφαλο;

Σιγά μην του έβρισε και την θεία του την Αναμπέλα.

 

Τι ειπε?

 

Γιατι μου αφησε την αισθηση οτι τον εβρισε επειδη δεν τον σφησε να εκτελεσει το πεναλτυ. Επειδη δεν μπορω να δω ριπλεη ακομα, οποιος εχει διαβασει σιγουρα τα χειλια του, ας μας πει...

Link to comment
Share on other sites

Ο κουλτουριαρης Ελε, πρόλαβε να δηλώσει ότι υπήρχε μόνο μια ομάδα στο γήπεδο ή ακόμα;

Link to comment
Share on other sites

Τι ειπε?

 

Γιατι μου αφησε την αισθηση οτι τον εβρισε επειδη δεν τον σφησε να εκτελεσει το πεναλτυ. Επειδη δεν μπορω να δω ριπλεη ακομα, οποιος εχει διαβασει σιγουρα τα χειλια του, ας μας πει...

Του είπε ότι το βράδυ θα του γαμήσει την κόρη, τώρα που έχει πάρει φόρα με τα μουνιά. 

Link to comment
Share on other sites

Εγω νομιζω ειπε πουτα μαντρε. Δν παιρνω και ορκο ομως. Ενα ριπλει θα μας λυσει τις αποριες.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×