Jump to content

Recommended Posts

Guest ziopeppe

Υπαρχει περιπτωση να δωσουν 1 μυριο για φλετσερ? Αντε μετα παραμυθια. Μας εχουν πρηξει.  Κανονιστε να χαθει κ ο μπαλντε στο τελος

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε φιλε δεν δουλευομαστε 

 

αντι να βαλεις στην λιστα εναν 18 χρονο που δεν εχει παιξει ποτε πας περνεις εναν 23 χρονο μπακ και ξεχρεωνεις ενα γραμματειο 

 

end of story τιποτα παραπανω τιποτα παρακατω.

 

Μα σου λεω οτι δεν προκειται ουτως η αλλως να παιξει ποτε. Συν της αλλης παιζει ο Μαρκοπουλιωτης π.χ. να ειναι μεγαλυτερο ταλεντο απο τον Κωστακη Νο2 Μανωλα ο οποιος ειναι ηδη 23 με καριερα σε Χανια και Λεβαδιακους. Εννοω και απο θεμα χρησιμοτητας π.χ. Θεωρω οτι η ολη φαση με το hg εχει βγει ξεκαθαρα σαν δικαιολογια γιατι γυρναει ο υιος.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει περιπτωση να δωσουν 1 μυριο για φλετσερ? Αντε μετα παραμυθια. Μας εχουν πρηξει.  Κανονιστε να χαθει κ ο μπαλντε στο τελος

 

καλα εσυ δεν μας ελεγες οτι δεν θες μπαλντε των 4 γκολ το χρονο? Η θυμαμαι λαθος?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μα σου λεω οτι δεν προκειται ουτως η αλλως να παιξει ποτε. Συν της αλλης παιζει ο Μαρκοπουλιωτης π.χ. να ειναι μεγαλυτερο ταλεντο απο τον Κωστακη Νο2 Μανωλα ο οποιος ειναι ηδη 23 με καριερα σε Χανια και Λεβαδιακους. Εννοω και απο θεμα χρησιμοτητας π.χ. Θεωρω οτι η ολη φαση με το hg εχει βγει ξεκαθαρα σαν δικαιολογια γιατι γυρναει ο υιος.

 

καλα κανεις και το θεωρεις αλλα αφου δεν θα παιξει γιατι μας ζοριζει αυτο? εγω σου λεω οτι δεν θα παιξει ομως αλλο ειναι 23 χρονων με καποιες παραστασεις αλλο ενας 18 χρονος 

 

δεν χρειαζεται να το ζοριζουμε πολυ. αδιαφορη κινηση παμε παρακατω

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόνο θυμάμαι αυτό το αρχίδι τον Μανωλά πέρσι να κάνει καγκουριές στο μεταξύ μας παιχνίδι;

Link to comment
Share on other sites

Εχει και ολλανδικη υπηκότητα ο Ντανιέλος. ? άιζει η  γιαγιά του να ηταν μικρή ολλανδέζα.

Νομίζω πορτογαλική έχει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Το ρουσφετι που ζητησε ο στελιος για το κυπελο,ε τι να κανε ο τιγρης.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πορτογαλική έχει.

Εχει παρει και την ολλανδικη, οπως και την ελληνική. Τριπλή εθνικότητα μόνο ο Ντανιέλ. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×