Jump to content

Λεβαδειακός - ΑΕΚ: 17/04/16, 19:00, NovaSports 3


George_D
 Share

Βραβειο Μαλμπασα - κοουτσινγκ  

19 members have voted

  1. 1. Χειρότερος παίκτης (βραβείο Μάλμπασα)

    • Μπαρόχα
      2
    • Μπακάκης
      2
    • Ντίντακ
      10
    • Λαμπρόπουλος
      1
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Τζανετόπουλος
      2
    • Γιόχανσον
      0
    • Μπουονανότε
      0
    • Μάνταλος
      2
    • Μπαρμπόσα
      0
    • Πέκχαρτ
      0
    • Τζιμπούρ
      0
    • Βάργκας
      0
    • Αραβίδης
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Πογιέτ

    • Καλό
      1
    • Μέτριο
      5
    • Κακό
      8
    • Απλά φυσιολογικό
      5


Recommended Posts

Εγώ δεν θα πω τί νιώθω τώρα που η ελληνοπρεπής και χωρίς μισθοφόρους ΑΕΚ χάνει όπως χάνει γιατί μάλλον θα φάω ban. Άντε να φύγει και ο Ουρουγουανός να έρθει κανένας Ουζουνίδιτς να γουστάρουμε.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά είναι τόσο αδικημένοι όσο στεναχωρημένος είμαι και εγώ τώρα που τους πετσώνει ο Κομπόταρος.

Link to comment
Share on other sites

εχω να παρακολουθησω την ομαδα εδω και ενα μηνα τουλαχιστον, απο τοτε που παρθηκε η αποφαση για διακοπη του κυπελλου. πλεον περιμενω απλα να τελειωσει η χρονια με μονο ενδιαφερον τι θα γινει στους αγωνες κυπελλου και αν το σηκωσουμε. νιωθω μια απαθεια για τα υπολοιπα..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

εχω να παρακολουθησω την ομαδα εδω και ενα μηνα τουλαχιστον, απο τοτε που παρθηκε η αποφαση για διακοπη του κυπελλου. πλεον περιμενω απλα να τελειωσει η χρονια με μονο ενδιαφερον τι θα γινει στους αγωνες κυπελλου και αν το σηκωσουμε. νιωθω μια απαθεια για τα υπολοιπα..

 

? άμε για 4η χρονιά με Μελισσανίδη άρχοντα και Ντούσκαρο ψυχάρα για να χτίσουμε την νέα ΑΕΚαρα την οικονομικά νοικοκυρεμένη, την ελληνόψυχη και ελληνοπρεπή. Χωρίς ανοίγματα οικονομικά γιατί μην ξεχνάμε τότε που δεν σφραγίζαμε ούτε εισιτήρια, χωρίς μεγάλα συμβόλαια γιατί αν πχ φέρεις Άγκερ με 700k θα νιώθει αδικημένος ο ? λατέλλας των 150k και τα αποδυτήρια θα χαλάσουν και γενικά πάμε συμμαζεμένα για το γήπεδο σε 2 χρόνια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη η χρονια θα γραψει οτι η ΑΕΚ εκανε δυο ηττες απο το Λεβαδειακο; 

ΧΧΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧ

Link to comment
Share on other sites

εχω να παρακολουθησω την ομαδα εδω και ενα μηνα τουλαχιστον, απο τοτε που παρθηκε η αποφαση για διακοπη του κυπελλου. πλεον περιμενω απλα να τελειωσει η χρονια με μονο ενδιαφερον τι θα γινει στους αγωνες κυπελλου και αν το σηκωσουμε. νιωθω μια απαθεια για τα υπολοιπα..

Ως συνήθως δηλαδή εδώ και πολλά χρόνια. Και φυσικά θα καταλήξουμε να κάνουμε τις ίδιες κουβέντες ότι δηλαδή η ΑΕΚ χρειάζεται επενδυτη

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ χρειάζεται νοικοκυρεμένη διαχείριση όχι επενδύσεις που θα μας γυρίσουν σε εποχές Δημητρέλου που δεν είχαμε να σφραγίσουμε εισιτήρια και με συμβόλαια 800k (που έκανε ο Μπάγεβιτς) στον Γκερέιρο.

 

ΥΓ: Το καλοκαίρι προβλέπω νέο αρνητικό ρεκόρ διαρκείας και θα φταίει ο κόσμος που δεν γουστάρει Ντούσκο, Καζαντζίδη και ατάκες Στάθη Ψάλτη στο 2016

Link to comment
Share on other sites

? ΕΟΚΛΗΣ!

 

Λέξη ελληνόηχη που την λες και γεμίζει το στόμα σου.

 

Εγκρίνω!

Link to comment
Share on other sites

? αναθηναικός-? ανθρακικός 4-1 αχαχαχαχαχα με τον βλάκα Αλαφούζο που πήρε πολλούς παίχτες τον Γενάρη.

 

Οικονομία ρε μούτρα.

Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ χρειάζεται νοικοκυρεμένη διαχείριση όχι επενδύσεις που θα μας γυρίσουν σε εποχές Δημητρέλου που δεν είχαμε να σφραγίσουμε εισιτήρια και με συμβόλαια 800k (που έκανε ο Μπάγεβιτς) στον Γκερέιρο.

 

ΥΓ: Το καλοκαίρι προβλέπω νέο αρνητικό ρεκόρ διαρκείας και θα φταίει ο κόσμος που δεν γουστάρει Ντούσκο, Καζαντζίδη και ατάκες Στάθη Ψάλτη στο 2016

Η ΑΕΚ χρειάζεται επενδύσεις και διοίκηση με αρχιδια. Επειγόντως πουλο ο μελισσανιδης και ολο το τσίρκο που κουβάλησε στην ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

4 o berg

 

Η ΑΕΚ άφησε κατά μέρος περίεργες σκέψεις, απορίες και ερωτηματικά και επέλεξε να προχωρήσει τις κινήσεις για την απόκτηση του Ράφικ Τζιμπούρ. Μεγάλη κίνηση, που εάν ολοκληρωθεί, ισχυροποιεί σε μέγιστο βαθμό την ομάδα. Κατά την άποψη μου, με τον Αλγερινό παικταρά η ΑΕΚ έχει έναν από τους καλύτερους φορ του πρωταθλήματος και τεκμηριώνω τη σκέψη μου.
 
Ο Τζιμπούρ είναι παίκτης με στοιχεία που δεν βρίσκεις εύκολα στο διεθνές ποδόσφαιρο. Επιθετικός δυναμίτης, με φοβερή έφεση στο σκοράρισμα, δίχως να είναι στατικός. Μπορεί να παίξει με τη μπάλα, να κάνει κίνηση στον χώρο, να αξιοποιήσει τους συμπαίκτες του, να βρει λύσεις απέναντι σε κλειστή άμυνα. Για όσους λησμονούν, ο Τζιμπούρ είναι φορ που κάνει τη διαφορά στην επίθεση και μπορεί να σκοράρει με κάθε τρόπο.
 
Σταύρος Καζατζόγλου 14/6/2015
Link to comment
Share on other sites

Guest doc.geo21

ΤΡΙΑΡΑ Α? Ο ΚΟΜ? ΟΤΗ !!!!!

ΓΑΜΩ ΤΟΝ ? ΟΓΙΕΤ, ΤΟ Μ? ΑΡΟΧΑ, ΤΟ ΝΤΙΝΤΑΚ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×