Jump to content

Ψυχίατρε γαμώ τον Πειραιά (Τελικός Κυπέλλου): 17/05/16, 20:30, ΟΤΕ Sport 1


stavros 9-11
 Share

mvp - Κοουτσινγκ  

44 members have voted

  1. 1. mvp

    • Ανέστης
      0
    • Γκάλο
      4
    • Ντίντακ
      1
    • Άρθο
      1
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Σιμόες
      1
    • Γιόχανσον
      3
    • Μάνταλος
      9
    • Αραβίδης
      2
    • Βάργκας
      6
    • Τζεμπούρ
      17
    • Μπακάκης
      0
    • Τζανετόπουλος
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Μανωλά

    • Καλό
      37
    • Μέτριο
      3
    • Κακό
      0
    • Απλά φυσιολογικό
      4


Recommended Posts

giati einai mpoukomenos me ta arxeidia mas

 Ηταν ρητορικη η ερωτηση. Αυτη την απαντηση ηθελα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

"Αλλά και η αστυνομία έχει την ευθύνη της. Δεν επελήφθη. Δύο φορές έκανα παρέμβαση. Ο ταξίαρχος, ο επικεφαλής, ούτε καν εμφανίσθηκε. Το ίδιο και ο εισαγγελέας, που ήταν υπεύθυνος για αυτό το πράγμα. Δύο ανθρώπους δεν μπορούσε να δώσει ο εισαγγελέας εντολή να τους συλλάβουν; Δεν το έκανε."

 

 

Α-ΜΕ-ΣΑ ο Ταξίαρχος Υπεύθυνος Ασφαλείας της ? ΑΕ ΑΕΚ και ο Σαγγελέας επικεφαλής του Νομικού Τμήματος !!!

Σκατόψυχε ΓκΡΙτζίκη, γαμώ τα ζωντανά και τα πεθαμένα σου.

Link to comment
Share on other sites

Ψοφα πουστη και να μη λιωνεις.

Ετσι θα βρικολακιασει ομως :D

Link to comment
Share on other sites

Ηρεμα ρε παιδιά. ? άνω από όλα είμαστε φίλαθλοι και ιπποτικά χειροκροτούμε τον αντίπαλο.

Link to comment
Share on other sites

Να γραψω κατι που μου εχει κανει τρομερα καλη εντυπωση και μου δειχνει οτι ξαναγινεσαι ΑΕΚ: ο οργανισμος μετα απο αρκετο καιρο με αυτη τη διοικηση δειχνει οτι συνηλθε και η διαχειριση που εκανε μετα την κατακτηση του Κυπελλου, εδειξε οτι επιστρεφει πραγματικα. Το γεγονος οτι δεν εγινε λαϊκο προσκυνημα ή περιφορα της κουπας δεξια κι αριστερα οπως ειχε κανει ο Αδαμιδης ας πουμε και κυριως οτι ο κοσμος ξεκαυλωσε τη νυχτα της κατακτησης και μετα συμπεριφερεται φυσιολογικα, εμενα προσωπικα με κανει παρα πολυ αισιοδοξο και μου δειχνει οτι εχει γινει μικροτερο κακο απ οσο υπολογιζα.

 

Η νικη στο πρωταθλημα και η συμπεριφορα ορισμενων εντος και εκτος ΑΕΚ με ειχαν προβληματισει τρομερα, τελικα επειδη πραγματικα ασχοληθηκε ο Μελισσανιδης και εκοψε καποια πραγματα απ τη ριζα, η ΑΕΚ "συνηλθε" και δεν αρκειται σε παπαριες καμαρωτες συμπεριφερομενη σαν ομαδα μικροτερου βεληνεκους. Μεγαλη ομαδα σε κανει και η διαχειριση της επιτυχιας και επειδη στον οργανισμο ειχαμε και ορισμενες πουτανες που ολη τη χρονια ελεγαν "μια χαρα ειμασταν στις μικροτερες κατηγοριες και το ευχαριστιομασταν μακρια απ αυτους" το γεγονος οτι η ΑΕΚ συμπεριφερεται σαν ΑΕΚ μετα απο πολυ καιρο, δινει πολυ μεγαλη ελπιδα για τη συνεχεια. 

 

Επειδη ξερω (ή τελος παντων μου ειπαν και το πιστευω) οτι αυτη ηταν η εντολη Μελισσανιδη, το πιστωνω εξ ολοκληρου στον Τιγρη αυτο, αλλα οφειλω να αναγνωρισω και τη σταση του κοσμου, κυριως οργανωμενων και ενεργων φιλαθλων/οπαδων. Η φανελλα της ΑΕΚ ειναι παρα πολυ βαρια και εχω την αισθηση οτι παρα την τραγικη βολτα στην ερασιτεχνικη κατηγορια, αντεξε και δεν επεσε το καστρο του μεγαλειου της. Αρρωστειες εχει πολλες αλλα τη μεγαλη την απεφυγε οπως αποδειχτηκε με τα απονερα της κατακτησης του Κυπελλου. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Να γραψω κατι που μου εχει κανει τρομερα καλη εντυπωση 

 

Να πάρεις χαπάκι...μην το αφήσεις έτσι

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ψοφα πουστη και να μη λιωνεις.

Μουμια να γινει και σε 1000 χρονια  να τον βρουνε και να τον βαλουν σε μουσειο να γελανε τα παιδακια του 3016 !! Καλουπι για ταινιες τρομου να γινει το κουφαρι του ! Αλαλοι ψαλτες καμπανες χωρις κορδονι καντηλια χωρις λαδι ξυρισμενοι παπαδες μεθυσμενοι εργατες με φτυαρια βρεγμενο χωμα-λασπη !!!!! Στεφανια χωρις λουλουδια μονο με το φελιζολ και η κορδελα απο λινατσα !!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Βραζω σταρι

Σε χλωρινη μεσα να βρασει.....καφεδακια με ποντικοφαρμακο για μετα.....και ψαροσουπα με ψαρια απο την ψυταλεια......!!

Link to comment
Share on other sites

Να γραψω κατι που μου εχει κανει τρομερα καλη εντυπωση και μου δειχνει οτι ξαναγινεσαι ΑΕΚ: ο οργανισμος μετα απο αρκετο καιρο με αυτη τη διοικηση δειχνει οτι συνηλθε και η διαχειριση που εκανε μετα την κατακτηση του Κυπελλου, εδειξε οτι επιστρεφει πραγματικα. Το γεγονος οτι δεν εγινε λαϊκο προσκυνημα ή περιφορα της κουπας δεξια κι αριστερα οπως ειχε κανει ο Αδαμιδης ας πουμε και κυριως οτι ο κοσμος ξεκαυλωσε τη νυχτα της κατακτησης και μετα συμπεριφερεται φυσιολογικα, εμενα προσωπικα με κανει παρα πολυ αισιοδοξο και μου δειχνει οτι εχει γινει μικροτερο κακο απ οσο υπολογιζα.

 

Ε, μα Ε? ΙΤΕΛΟΥΣ !!!!

? έστε τα, γράψτε τα !!!!

Κρύβεστε όλοι "πίσω απ'το δάχτυλό σας" τόσες μέρες ...... ΝΙΣΑΦΙ πια !!!!

 

asla.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×