Jump to content

AEK - Παντοφλοφοροι Ρωσοι Ρομα (Play-off): 29/05/2016, 20.30, NovaSports 1


Guest ΧΑΜΠΟΣ
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο μαλμπασα  

21 members have voted

  1. 1. mvp

    • Ανέστης
      0
    • Γκάλο
      1
    • Ντίντακ
      1
    • Άρθο
      0
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Σιμόες
      17
    • Γιόχανσον
      0
    • Μάνταλος
      2
    • Μπακάκης
      0
    • Μπαρμπόσα
      0
    • Πέκχαρτ
      0
    • Αραβίδης
      0
    • Πλατέλλας
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
      4
    • Κακό
      15
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Μάλμπασα (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      0
    • Γκάλο
      0
    • Ντίντακ
      0
    • Άρθο
      0
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Σιμόες
      0
    • Γιόχανσον
      0
    • Μάνταλος
      3
    • Μπακάκης
      3
    • Μπαρμπόσα
      0
    • Πέκχαρτ
      4
    • Αραβίδης
      10
    • Πλατέλλας
      1


Recommended Posts

Guest ALati

Λυσσαξες ρε κουφαλα. Κλαιω. ? υροβολας παντου. Χαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Εχω σπουδασει Γυφτολογια, Μιζερολογια,Κλαψολογια.

Και τα 3 αυτα πτυχια μου ειναι ικανα να βρισκω καθε τι που θα συμβει στην ομαδα του ΓεωργιανοΚαζακστανου Τριχομυτη πρωην Μπαλωματη της ΕΣΣΔ.!

Δυστηχως οι σπουδες μου στην Μιζερολογια με εχουν κανει να εχω διαγνωσει την πορεια της ΑΕΚ απο το 2013 με την αναληψη καθηκοντων απο τον πρωην ιδιοκτητη σχολης οδηγων στην Νικαια. Αλλα τωρα δεν ειναι ωρα για αυτα εχουμε ολο το καλοκαιρι μπροστα μας για τον περηφανο στα δοντια...!

Σημερα ο Γυφτος θα χασει 3-0 και σε συνδιασμο με την Εκθεση Σαγιοναρας την Τριτη με τον Βαζελο για ακομα μια χρονια η ομαδα του μεγιστανα που φοραει σκαρπινια παλαιοτερα και απο συναξιουχου οδοκαθαριστη και κατουρημενο τζιν για ακομα μια φορα θα κατσει εκτος ΤΖΑΜ? ΙΟΝ ΛΙΝ. :D

 Επιτιμο διδακτορα  στο τμημα μπουγατσολογίας του πανεπιστημίου της τούμπας, θα σε κανουν.

Link to comment
Share on other sites

Τίγρη ξηγήσου,

Θέμε νίκη με σφαγή.

Μη δώσεις το ματς.

Μη γαμιέσαι.

Link to comment
Share on other sites

Guest doc.geo21

δε νομίζω να παίζει θέμα δοσίματος... άλλωστε πάνω μας τσάκισαν στην κλωτσιά και στον κομπλεξισμό... και με όργια από τα κοράκια και στα 2 ματς.

 

και πέρσι άλλωστε ο ρωσοπουθενάς έφαγε τεσσάρες και φάπες από τον αλαφουζ παντού... άλλο η συμμαχία απέναντι στον κοινό εχθρό (που καίει και τσουρουφλίζει τους απόγονους)

άλλο το να μη μπερδεύεται ο ένας στα πόδια του άλλου...

και άλλο αυτά τα πράγματα.

 

ξεσκίστε τους παντοφλοφόρους ρωσόγυφτους χωρίς σάλιο

Link to comment
Share on other sites

Ανέστης, Γκάλο, Λαμπρόπουλος, Κολοβέτσιος, Ντίντακ Βιλά, Σιμόες, Γιόχανσον, Μάνταλος, Μπαρμπόσα, Μπακάκης, ? έκχαρτ.

 

 

εκτος αραβιδης 

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι σε καλη μερα η αλλοι, θα στοιχισει το οτι δεν παιζει ο αρθο.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Κανω ζεσταμα... !

Υπερωριες σημερα οι μανικιουριστ πεντικιουριστ στο ΟΑΚΑ ! Με πουλμαν τις ξεφορτωσε ο σαπιοδοντας.Στα πλαισια της φιλοξενιας μας προς την ομαδα του ? ΑΟΚ η ? ΑΕ αποφασισε να τους προσφερει μια αγνωστη για αυτους διαδικασια....! Το κοψιμο και περιποιηση νυχιων....! Τρεχουν φυσικα οι φροντιστες για 2 νουμερα μικροτερα παπουτσια πλεον....! Το κλου της ημερας οταν ο Τιγρης ρωτησε νεαρη πεντικιουριστ μανικιουριστ αν μπορει να του κανει πεντικιουρ στα δοντια μηπως γλυτωσει κανενα τροχισμα στον οδοντιατρο και του βγει φτηνοτερα.

Ο ΙΒΑΝ ΙΓΝΑΤΙΕΒΙΤΣ savidis εχει ερθει? Τελικα αποφασισε να ακουσει τις προειδοποιησεις των ποδολογων και να φορεσει τουλαχιστον καλτσα 50% βαμβακι με το σκαρπινι? Την εβγαλε την 9- ναυλον 10 βαμβακι που φοραγε και εβγαινε πρωτα το ποδι μεσα απο το σκαρπινι και μετα η καλτσα? Βρωμοποδαροι σκατογυφτοι 3-0 !!

Link to comment
Share on other sites

Τιγρη για τελευταία φορά. Αν μας διαβαζεις, μη δώσεις το ματς. Μη ξηγιεσαι αδερφή. Απαιτούμε νικη με σφαγη

Link to comment
Share on other sites

στα μεταξυ μας παιχνιδια παιζουμε ο καθενας για το συμφερον της ομαδας του

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

1-0 στο 80' ο αλαφουζος τον πουστη της νεας σμυρνης ..

Link to comment
Share on other sites

"Λειτούργησε σαν 8άρι, σαν ένα δεύτερο φορ δηλαδή", χαχαχα πόσο μου έχουν λέιψει οι ελλ, μεταδόσεις.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Εχει πεσει το ιντερνετ μου για αυτο κλαταραμε !! Τωρα αρχιζουμε !! Ελα ξεκιναμε μεχρι το 30 το 1-0 ακους φουκαριαρη της ουρας της ΔΕΗ για διακανονισμο 36 δοσεις χωρις προκαταβολη? Ελα αντε και θα σου κανω και κοινωνικο τιμολογιο !!

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

? ΕΝΑΛΤΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΡΕ ΜΟΥΝΟ? ΑΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΤΙΓΡΗ ΓΑΜΙΕΣΑΙ ΣΤΗΜΕΝΕ ΑΝ ΔΕΝ ΒΓΕΙΣ ΝΑ ? ΕΙΣ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΓΑΜΙΕΣΑΙ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×