Jump to content

AEK - Παντοφλοφοροι Ρωσοι Ρομα (Play-off): 29/05/2016, 20.30, NovaSports 1


Guest ΧΑΜΠΟΣ
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο μαλμπασα  

21 members have voted

  1. 1. mvp

    • Ανέστης
      0
    • Γκάλο
      1
    • Ντίντακ
      1
    • Άρθο
      0
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Σιμόες
      17
    • Γιόχανσον
      0
    • Μάνταλος
      2
    • Μπακάκης
      0
    • Μπαρμπόσα
      0
    • Πέκχαρτ
      0
    • Αραβίδης
      0
    • Πλατέλλας
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
      4
    • Κακό
      15
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Μάλμπασα (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      0
    • Γκάλο
      0
    • Ντίντακ
      0
    • Άρθο
      0
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Σιμόες
      0
    • Γιόχανσον
      0
    • Μάνταλος
      3
    • Μπακάκης
      3
    • Μπαρμπόσα
      0
    • Πέκχαρτ
      4
    • Αραβίδης
      10
    • Πλατέλλας
      1


Recommended Posts

Ας δωσει ο τζαμπατζης οσα θα δωσουν και οι αλλοι καταρχην και μετα βλεπουμε τα υπολοιπα. Εκτος και αν πανηγυριζουμε οτι παιρνουμε το πρωταθλημα οικονομιας καθε χρονο κοκορευοντας οτι τους κερδισαμε σε 1-2 ματς με ψιχουλα την στιγμη που τερματισαν 31 βαθμους πανω μας....!

Εγω δεν συμβιβαζομαι με τα ψιχουλα την ωρα που τα εσοδα ειναι υπεδιπλασια...! Ελα τωρα που με Ντουσαν στο γενικο κουμαντο και με φακες θελουμε και πρωταθλημα και δεν μας ενδιαφερει η ευρωπη ρε παιδια. Αν δωσει θα παρει ! Και εχει να δωσει ! Αν δεν δωσει θα παιρνει ψιχουλα και θα λεει και ευχαριστω οτι εβγαλε κερδος...

Ε φυσικα και 1 εκ μπατζετ να ειχαμε θα πανηγυριζαμε αν βγαιναμε 5η πχ στην θεση του Νιονιου....! Αυτο ειναι ΑΕΚ? Αναλογα το μπατζετ του τζαμπατζη θα ειναι οι απαιτησεις μας καθε χρονο?

Δεν ξέρω αν το χεις καταλάβει αλλά το μήνυμα έχει δοθεί.

Το μαγαζί είναι μέσα 3 εκ.

Link to comment
Share on other sites

Τίγρη, κάνε 5 τζακποτ να πάρεις παίχτες.

Tigri kane 10 τζακποτ gia na vgaleis kai ta 5 tou abraham

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ας δωσει ο τζαμπατζης οσα θα δωσουν και οι αλλοι καταρχην και μετα βλεπουμε τα υπολοιπα. Εκτος και αν πανηγυριζουμε οτι παιρνουμε το πρωταθλημα οικονομιας καθε χρονο κοκορευοντας οτι τους κερδισαμε σε 1-2 ματς με ψιχουλα την στιγμη που τερματισαν 31 βαθμους πανω μας....!

Εγω δεν συμβιβαζομαι με τα ψιχουλα την ωρα που τα εσοδα ειναι υπεδιπλασια...! Ελα τωρα που με Ντουσαν στο γενικο κουμαντο και με φακες θελουμε και πρωταθλημα και δεν μας ενδιαφερει η ευρωπη ρε παιδια. Αν δωσει θα παρει ! Και εχει να δωσει ! Αν δεν δωσει θα παιρνει ψιχουλα και θα λεει και ευχαριστω οτι εβγαλε κερδος...

Ε φυσικα και 1 εκ μπατζετ να ειχαμε θα πανηγυριζαμε αν βγαιναμε 5η πχ στην θεση του Νιονιου....! Αυτο ειναι ΑΕΚ? Αναλογα το μπατζετ του τζαμπατζη θα ειναι οι απαιτησεις μας καθε χρονο?

 

όχι αναλογα το μπατζετ δεν το πάω. αλλα τώρα το ανακαλυψες το τζαμπατζιλίκι? οχι. δεν χρειαζεται να το λέμε καθε φορά.

 

η Ευρώπη φυσικά και την γράφουμε στα τέτοια μας, γιατί είμαστε και ηλιθιοι στην Ελλάδα, θα παίξεις με καμια Βελγική/Ελβετική και ο κόσμος θα περιμένει να της ρίξεις πεντάρες κι θα τσούξει περισσότερο το πουλι που θα φαμε. όχι μονο εμείς, έχει καβλιά για όλους το καλοκαίρι. 

 

Και δεν με νοιαζει αν παω ακλύτερα απο γαβρο βαζέλα και μπουγατσα στην Ευρώπη. Ας παω χειρότερα. θέλω στο πρωτάθλημα να τους περάσω. για αυτό λεω δεν έχει σημασία αφου όλοι ίδια μέρα ξεκινάνε.

 

Να δούμε και ποιος είναι μικρή ομάδα και ποιος μεγάλη όταν τα παοκια κατεβουν στον λευκό πύργο να πανηγυρίσουν πρωτιά στα πλειοφ. μακάρι να τους απονεμηθεί και καμιά χρυσή πλακέτα να χουν να βαλουν δίπλα στη χρυσή καραμούζα.

 

Μη χολοσκάτε με μαλακίες, και μη λέτε χαζα. ΟΜΑΔΑΡΑ είμαστε και θα είμαστε δεν πα να ζήσει ο Ντούσαν 20 χρόνια ακόμα και ο Τίγρης να πληρώνει σε IOU's

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

μην απογοητευεσαι ρε.

παιζει πιθανη αντιπαλος αλκμααρ και αλλες 2 βελγικιες..

εχε πιστη

 

Έχει και Γιούροκαπ. Ας ελπίσουμε να έρθει και καμια Ισπανία μεριά. 

Link to comment
Share on other sites

Όλα αυτα που λες θέλουν λεφτά.

Ε θα δειξει λοιπον αρχης γενομενης απο το ποιον κοουτς θα κλεισουν.

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζω. 

Ρε μαλάκες, έχετε πάρει μυρωδιά την κατηφόρα που έχει πάρει το ελληνικό ποδόσφαιρο στην Ευρώπη; 

Έχετε πάρει χαμπάρι ότι ευρωπαϊκά σε συλλογικό επίπεδο έχουμε γυρίσει στις αρχές της 10ετίας του '90 και πάμε χωρίς φρένα για μίντλ 80ς;

Όχι μόνο η ΑΕΚ, όλο το ελληνικό ποδόσφαιρο. 

Έχετε πάρει χαμπάρι ότι το ελληνικό ποδόσφαιρο δεν μπορεί να κρατήσει ούτε καν τον αστείο τον Καρέλη;

Τι προκριματικά ΤσουΛι ονειρεύεστε και πράσινα άλογα. 

Τηρουμένων των αναλογιών αν παίξουμε στους ομίλους του Γιουρόπα θα είναι άθλος αντίστοιχος με τη πρώτη συμμετοχή μας στους ομίλους του Τσουλί το 1995. 

 

Μητσάκλα δεν μίλησε κανείς για ΤΣΛ. Μιλάμε για την δεύτερη θέση στο πρωτάθλημα. Ξέρω πολύ καλά τι ουγκάντα θεωρείται η Ελλάδα (και δίκαια) μην ανησυχείς, στο εξωτερικό ζω.

Επίσης με την δεύτερη θέση είχες σίγουρα τα playoff του Γιουρόπα. Έτσι αμφιβάλλω αν θα τα φτάσουμε. Από καμία άποψη δεν μας συμφέρει να μην βγούμε δεύτεροι.

Τελικά αποφασίστε αν στήθηκε ή όχι. Ο Ζάστρο λέει ό,τι και να γινόταν χ θα ερχόταν το ματς. Εγώ δεν είδα σημάδια ? εριστερίου.

Edited by SpiRos
Link to comment
Share on other sites

Ε θα δειξει λοιπον αρχης γενομενης απο το ποιον κοουτς θα κλεισουν.

Και τον πογέτ που έκλεισες ρεβύθια του έδωσες για να ψωνίσει τον χειμώνα.

Link to comment
Share on other sites

Και 5 πραγματα για το ματς.

 

Ο μπαογκ ξεκινησε για νικη και μολις εμεινε με 10 εβγαλε dna μικρης ομαδας πηγαινοντας και για το χ ακομα κι οταν μειναμε κι εμεις με δεκα. Δυστυχως τα καταφερε.

 

Η κιτρινη στον ? εκχαρτ ηταν υπερβολικη, αλλα θεωρω δεδομενο οτι ο ποδοσφσιριστης εκανε βλακεια, διοτι γενικα ειναι κλασικος λιγος (ειχε χασει την μπαλα, επρεπε να μαζευτει). ? αντως κι ο κοραξ ευκαιρια ζητουσε. 2η κιτρινη επρεπε να φαει αργοτερα κι ο Μπαρμποσα (οση μπαλα ξερει, τοσο μυαλο του λειπει δυστυχως).

 

Λιγη τεχνικη να ειχε ο Γιακομπ, να εβαζε το γκολακι στην αρχη, θα τελειωναμε. Κριμα.

 

Αραβιδης εδωσε μεν πνοη, αλλα τσολιας στην τελικη προσπαθεια.

 

Σιμοες απιστευτος.

 

Κυπελλο 10 φορες προτιμοτερο, οποτε οκ και παμε παρακατω. Θελουμε αναβαθμιση μπατζετ.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Και τον πογέτ που έκλεισες ρεβύθια του έδωσες για να ψωνίσει τον χειμώνα.

Ρε συ Τολη να αποφασισουμε ομως λιγο ετσι; Οχι μονα ζυγα μονοζυγα δικα μας. Δηλαδη αμα φερει Ουζουνιδη θα κραζουμε αμα φερει Φαν Χααλ παλι θα κραζουμε επειδη και ? ογιετ που εφερε ρεβυθια του εδωσε; Ε ας πουμε λοιπον οτι επειδη δεν τους γουσταρουμε τους τιγροβατραχους θα τους κραζουμε οτι κι αν κανουν, αφου αλλωστε ηδη διαβασαμε εδω τις προαλλες πως και πρωταθλημα να παρούν ρετσινιασμενο θα ναι (αρα και το Κυπελλο ειναι) να παμε παρακατω. Εγω σε πολλα βλεπω εμπαθεια, δεν θα κρινω αν ειναι δικαιολογημενη η αδικη αλλα εμπαθεια ειναι. Οταν φετος 10 φορες λες θα δωσουμε ματς θα κανουμε θα ρανουμε τις 9 πεφτεις εξω και την 10η πεφτεις μεσα τελικα και λες δικαιωθηκες ε σορυ αλλα εγω δεν θα παρω. Οσον αφορα τα λεφτα που ειναι φυσικα Υ? ΕΡΑ? ΑΡΑΙΤΗΤΑ θα σου πει καποιος πως Ντιντακ-Γκαλο-Σιμοες-Γιοχανσον-Μπαρμποσα κοστισαν καπου μεταξυ Εσιεν και Μπερμπατοφ. Οποτε δεν αρκει ΜΟΝΟ αυτο. Εγω λεω οτι φετος ερχομενοι απο την β παλι καλα που εχουμε ετοιμα τα 6/11 της 11αδα της επομενης σεζον και πηραμε και κουπα.

 

Ωστοσο με βαση τα παραπανω εγραψα τι θελω του χρονου. Να παλεψουμε ΣΟΒΑΡΑ να μπουμε ομιλους, να παρουμε ξανα Κυπελλο και να διεκδικησουμε σοβαρα και οχι πιπες πρωταθλημα. Αν γινουν αυτα ασχετα αν παρουμε πρωταθλημα τελικα εγω ικανοποιημενος θα μαι και το γραφω απο τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Δηλωσεις για διαιτησια τιποτα ε? Καθαρο πεναλτυ ανυπαρκτα οφσαιντ ολα καλα ε ? η ΣΙΩ? Η ειναι συνενοχη αμορφωτε ποντιε...

Link to comment
Share on other sites

Κλείνεις Μοντανιέ σήμερα κιόλας και πας και κλείνεις ΜΟΝΟ ελεύθερους. Σε κάθε θέση που ψάχνεις υπάρχουν παίχτες που απλά πρέπει να τους δώσεις το συμβόλαιο που θα ζητήσουν.

 

Η ομάδα φέτος έκανε overachieve. Μεταγγραφικά είχες 50 % επιτυχία (Simoes, Didac, Vargas, Galo) με εξαίρεση του Νάνου (ο οποίος σου έδωσε βαθμούς), του Arzo (ο οποίος είναι αισθητά βελτιωμένος ειδικά στα μεγάλα ματς), του Τζιμπούρ (ρίσκαρες και έχασες) και του Baroja (ο οποίος αποκτήθηκε μετά το σίριαλ με τον Ολλανδο).

 

Αν πας μία κλάση παραπάνω σε χρήματα πιθανώς να πας στο 75 %. Σίγουρα πάντως θα έχεις δώσει βάθος στην ομάδα διότι κακά τα ψέματα είμασταν πολύ τυχεροί που Didac, Simoes και Johanson δεν έμειναν στα πιτ σχεδόν καθόλου. Του χρόνου και με Ευρώπη μαζί θες σίγουρα σοβαρότερο ρόστερ.

 

Όμιλοι το λιγότερο, ? ρωτάθλημα μέχρι τέλους, Άδεια για το γιοφύρι της Άρτας επιτέλους και τίποτα λιγότερο. Αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο στην ομαδα,

φετος εκανε περισσοτερα απ οτι περιμενα.

Μου εδωσε τιτλο και εμφατικες νικες.

? ερισσοτερα και απο χρονιες που δεν ειιχε "μικρυνει"

Και σημερα προσπαθησε, εκανε τον παοκ να παιζει σαν μικρη ομαδα που φοβαται μην αρπαξει 3,

δε σε πηγε και η διαιτησια, και παλι μπορουσες να το παρεις με λιγη τυχη.

 

Αντε και του χρονου πρωταθλημα ΑΕΚΑΡΑ.

 

Χειροκροτησα στο τελος κι εχω ψηφισει και ναι στο δημοψηφισμα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Και στο 365κυβικαΣΑΝΟ πουθενα αναφορα στην διαιτησια....απλα για ΑΕΚ που παλεψε σαν θηριο και κριμα κτλ...! Εχει δωθει γραμμη σιγης ! Καλα δεν ντρεποντε? Τοσο μαλακα περνανε τον κοσμο? Για πολυ μικροτερες σφαγες σκουζανε 3 μερες....! Οχι δεν ηταν φιλικο το αποτελεσμα ....οχι κατα τυχη ηρθαμε Χ ...ειμασταν ατυχοι και κουρασμενοι χαχαχαχα ! Δεν με ενδιαφερει τιποτα ! Δεν με νοιαζει αν μας ενδιεφερε το ΓΛ η το ΤΣΛ η το ? ΟΥΤΣΟΥ με ενδιαφερει που δεν χτυπησανε το ματς που ειχε δωσει γραμμη στο κορακι να το φερει Χ με ενδιαφερει που τα ΑΕΚΑΡΔ κανουν τους κινεζους στα αισχη του κορακα με ενδιαφερει που προσπαθει ο απατεωνας να με περασει για μαλακα . Το αποτελεσμα ηταν στημενο απο καθε αποψη και ακομα και αν καταλαθος κερδιζαμε σημερα θα χαναμε την Τριτη παλι κατα λαθος...χχαχαχαχαχα ! Ε να δω την ΑΕΚ να μην θελει να βγει 2η μην τυχων πεσει με τεραστια ομαδα στην Ευρωπη δεν το περιμενα....! ? χ μας χαλαγε ενα τιγκαρισμενο ΟΑΚΑ σε προκριματικα τσουλου ε? Με μπυραριες στα σιγουρα μονο να παρει τα φραγκα απο ουεφα ο τζαμπατζης ε? Ωραια ομαδα......! Εισπρακτικη εταιρια ! Εχει χαθει το νοημα ΚΑΙ Ο λογος της υπαρξης της ΑΕΚ....! Αν καποιος χορηγος μας δωσει 50εκ ευρω να μην κατεβουμε στο πρωταθλημα ...επειδη τα εσοδα θα ηταν 25 κατα τον τιγρη πρεπει να τα παρουμε ε? Μην πειτε οχι ! Θα τα παρει....! Αυτος αφησε την ΑΕΚ να πεσει στην Γ για 10......φαντασου για 25.....! Η ομαδα που υποστηριζουμε ειναι μια εισπρακτικη μηχανη και τιποτα αλλο....

Γιουχαρισα στο τελος του αγωνα και ειχα κανει μαλακια που ψηφισα ΟΧΙ στο δημοψηφισμα.....! 100.000 χρονια μνημονια !

Το κυπελλακι το καθρεπτακι των ιθαγεννων που το εχει κατακτησει και η καθε κωλοπετινιτσα στα @@ μου ! Στο πρωταθλημα τερματισα 4ος και 31 βαθμους πισω απο τον πουστη. Του χρονου το τι θα γινει δεν το ξερει κανεις. Απο τα δειγματα του κοκοκο για ΤΣΛΟΥ μαλλον για καζανια με φακες παμε παλι ! Κυπελλο παιρνουν και κανουν εκπληξεις οι ομαδουλες και αντε παιρνουν και ενα πρωταθλημα 1 φορα καθε αιωνα οπως η Αιλας στο Γιουρο....ε και τι εγινε...? Μια ζωη στην μιζερια ειναι....

Κοιταχτε ρε ποσο μαλακας ειμαι που χανω ωρες απο τον υπνο μου να ασχοουμαι με Ιδιωτικες Επιχειρησεις Θεαματος φτηνου επιπεδου που εξαπατουν τους πελατες τους....! ΑΕΚ απλα ! Στα αρχιδια μου η ? ΑΕ και τα λαμογια που την τρεχουν και οι κινησεις τους ! ΑΕΚ θα ειμαι παντα απλα μαλακας δεν θα γινω ποτε για κανεναν πουστη και τα συμφεροντα του ! ΑΕΚ απλα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Τολη να αποφασισουμε ομως λιγο ετσι; Οχι μονα ζυγα μονοζυγα δικα μας. Δηλαδη αμα φερει Ουζουνιδη θα κραζουμε αμα φερει Φαν Χααλ παλι θα κραζουμε επειδη και ? ογιετ που εφερε ρεβυθια του εδωσε; Ε ας πουμε λοιπον οτι επειδη δεν τους γουσταρουμε τους τιγροβατραχους θα τους κραζουμε οτι κι αν κανουν, αφου αλλωστε ηδη διαβασαμε εδω τις προαλλες πως και πρωταθλημα να παρούν ρετσινιασμενο θα ναι (αρα και το Κυπελλο ειναι) να παμε παρακατω. Εγω σε πολλα βλεπω εμπαθεια, δεν θα κρινω αν ειναι δικαιολογημενη η αδικη αλλα εμπαθεια ειναι. Οταν φετος 10 φορες λες θα δωσουμε ματς θα κανουμε θα ρανουμε τις 9 πεφτεις εξω και την 10η πεφτεις μεσα τελικα και λες δικαιωθηκες ε σορυ αλλα εγω δεν θα παρω. Οσον αφορα τα λεφτα που ειναι φυσικα Υ? ΕΡΑ? ΑΡΑΙΤΗΤΑ θα σου πει καποιος πως Ντιντακ-Γκαλο-Σιμοες-Γιοχανσον-Μπαρμποσα κοστισαν καπου μεταξυ Εσιεν και Μπερμπατοφ. Οποτε δεν αρκει ΜΟΝΟ αυτο. Εγω λεω οτι φετος ερχομενοι απο την β παλι καλα που εχουμε ετοιμα τα 6/11 της 11αδα της επομενης σεζον και πηραμε και κουπα.

 

Ωστοσο με βαση τα παραπανω εγραψα τι θελω του χρονου. Να παλεψουμε ΣΟΒΑΡΑ να μπουμε ομιλους, να παρουμε ξανα Κυπελλο και να διεκδικησουμε σοβαρα και οχι πιπες πρωταθλημα. Αν γινουν αυτα ασχετα αν παρουμε πρωταθλημα τελικα εγω ικανοποιημενος θα μαι και το γραφω απο τωρα.

Τόση ανάλυση για να μου πεις τι?

Εγώ σου λέω ότι όποιον προπονητή και να κουβαλήσει ο μπινές που κάνει και συνεντεύξεις ο σκατένιος αν δεν πέσουν φράγκα τον οκτώβρη πάλι στο ψάξιμο θα είσαι + καμιά 10αριά βαθμούς πίσω από τον πούστη.Δεν χρειάζεται να είσαι επιστήμονας για να καταλάβεις τι θα δεις του χρόνου.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω χειροκροτησα την ομαδα μου για την αποψινη προσπαθεια και για ολη τη χρονια που κατεληξε με ενα τιτλο.

Ηθελα πολυ τη νικη, νομιζω οτι ηταν πολυ σημαντικο να βγουμε δευτεροι αλλα απο τους παικτες δεν εχω παραπονο.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Χαμπε να αποφασισουμε λιγο ομως το εδωσε το Χ στον ? ΑΟΚ ο διαιτητης η ο Μελισσανιδης. Εκτος αμα ειναι τοσο ποντιοι ο Ιβαν και ο Μελ που να το μιλησαν το ματσακι και ενα εβαλαν και τον διαιτητη να ναι σιγουροι.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Τόση ανάλυση για να μου πεις τι?

Εγώ σου λέω ότι όποιον προπονητή και να κουβαλήσει ο μπινές που κάνει και συνεντεύξεις ο σκατένιος αν δεν πέσουν φράγκα τον οκτώβρη πάλι στο ψάξιμο θα είσαι + καμιά 10αριά βαθμούς πίσω από τον πούστη.Δεν χρειάζεται να είσαι επιστήμονας για να καταλάβεις τι θα δεις του χρόνου.

Ετσι.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Χαμπε να αποφασισουμε λιγο ομως το εδωσε το Χ στον ? ΑΟΚ ο διαιτητης η ο Μελισσανιδης. Εκτος αμα ειναι τοσο ποντιοι ο Ιβαν και ο Μελ που να το μιλησαν το ματσακι και ενα εβαλαν και τον διαιτητη να ναι σιγουροι.

Δεν χρειαζεται να στησεις εναν διαιτητη οταν εχει μαθει τι συμφερει και τους 2.... ! Απλα το κορακι δεν σε αφησε να κερδισεις κατι που δεν ηθελες ουτε εσυ η που αν εκανες καταλαθος θα το διορθωνε το κορακι. Απλο ειναι.... ! Εκτος αν εχουν αρχισει τα κορακια υποκλισεις στο νεο τους αφεντικο τον Σαββιδη ...διοτι ο αλλος πολυ απλα δεν υπαρχει και κανεις δεν τον παιρνει στα σοβαρα...!Ας αποφασισουμε πρωτα αν θελαμε τσλου η οχι και τι ηθελε η ομαδα...! Ο γυφτος ξερουμε οτι το ηθελε ...εμεις με τον απατεωνα? Τι θελαμε?

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Καμια δηλωση για διαιτησια? Τιποτα ε? ? οδοσφαιρικος πολιτισμος.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Simoes-κακο-Αραβίδης.

 

mvp της χρονιας ψηφίζουμε πουθενα να μιλήσουμε για κάτι πιο ουσιαστικο να ηρεμίσουμε και λίγο? Χαμπε αν τα κυπελλα είναι καθρεφτάκια ιθαγενων και κλαιν τίτλος μας ξηλώεις πανω απο το 50 % της τροπαιοθήκης. Της ΟΜΑΔΑΡΑΣ ΑΕΚ είναι η τροπαιοθήκη, όχι του ντζαμπαντζή ούτε του φτούσαν. μη μας φτάνει η πικρία και η οργή στο άλλο ακρο αδερφε ΑΕΚτζή

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×