Jump to content

Μεταγραφές καλοκαίρι 2016 (poll)


nikos
 Share

Ρόστερ για τη νέα σεζόν  

43 members have voted

  1. 1. Για βασικοί του χρόνου

    • Ανέστης
    • Γκάλο
    • Ντίντακ
    • Άρθο
    • Κολοβέτσιος
    • Σιμόες
    • Γιόχανσον
    • Μάνταλος
    • Μπαρμπόσα
    • Βάργκας
    • Αραβίδης
      0
    • Σουκουλίνι (εφόσον ανανεωθεί δανεισμός)
    • Μπουονανότε
      0
    • Τζεμπούρ
    • Πέκχαρτ
    • Μπαρόχα
  2. 2. Για πούλο του χρόνου

    • Ανέστης
    • Μπαρόχα
    • Μπακάκης
    • Σοιλέδης
    • Άρθο
    • Κολοβέτσιος
    • Λαμπρόπουλος
    • Τζανετόπουλος
    • Κορδέρο
    • Ανάκογλου
    • Φαγέ
    • Σουκουλίνι (εφόσον μπορεί να ανανεωθεί δανεισμός)
    • Πλατέλλας
    • Αραβίδης
    • Βάργκας
    • Μπουονανότε
    • Τζεμπούρ
    • Πέκχαρτ
    • Κρισάντους
    • Μάνταλος
  3. 3. Πώς σας φαίνεται η επιλογή Μοντανιέ?

    • Πολύ καλή
    • Καλή
    • Μέτρια
    • Κακή
    • Εντελώς χάλια
      0


Recommended Posts

? ως το έλεγε ο Λάζαρος στο μπάσκετ με τον Ολυμπιακό ρε Μπίλ;

"? ου θα πάει ρε μαλάκες, θα την γαμήσουμε την πλουτοκρατεία γαμώ τον ? ειραία τους να πουμε"

soiledis-xatzidou.jpg

 

σας γαμαει ο Σοϊλεδης

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest ziopeppe

Ο σοιλεδης γαμει ωραιο γκομενακι κ ο ντοσεβις ψωνιζεις μαυρακια στην μονμαρτη

Link to comment
Share on other sites

και με τι το γαμει ακριβώς? δεν βλέπεις εκει ένα απεραντο κενό όπως αυτά που αφήνει αυτός ο κώνος στην άμυνα?

 

ψαλίδια κανει το ζευγάρι

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ενα λεπτο μετα την Ανακοινωση του προπονητη Ο? ΟΙΟΝ παιχτη διαλεξει ο προπονητης η συμφωνησει ο προπονητης θα ειμαι συμφωνος και δεν θα βγαλω αχνα πριν τον δω μετα την προετοιμασια. Τωρα οτι ονομα ακουμε η βγαζουν οι Αφοδοφυλλαδες μου ειναι παντελως αδιαφορο και δεν πιστευω τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

ss.jpg

Τι μανικια ειναι αυτα ρε προεδρε....? Κοντομανικο σακακι πρωτη φορα εχω δει... :lol: Στο πλυντηριο το πλενεις?

Link to comment
Share on other sites

Τι μανικια ειναι αυτα ρε προεδρε....? Κοντομανικο σακακι πρωτη φορα εχω δει... :lol: Στο πλυντηριο το πλενεις?

 

Ελάτε ρε ... Σιανίδηδες του ΚΜ που μου μάθατε και από στάϊλινγκ.

Μάθετε πρώτα μπαλίτσα από το διεθνές τζετ-σετ (των 80's):

 

Miami-Vice-WATN---Don-Johnson-then-jpg.j

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

χαχαχαχαχαχαχα σωστος !!!!!!!!!!!!!! Ξεχασα απο ποτε εχει το κουστουμι Νονε λαθος μου !!!!!!!!!!! Απολογουμαι :D

Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ θέλει επιθετικό ολκής.

Τον Βέλλιο δεν τον έχω δεί, πιθανώς να είναι καλός αλλά για εναλλακτική λύση.

Ας τον πάρει ως δεύτερο ή αν βγαίνει εκτός προϋπολογισμού ας πάρει καποιον άλλον και για δεύτερο έναν καλό δανεικό και για μένα ας κρατήσει τον Τζιμπούρ.

Ναι, τον Τζιμπούρ!

Ο οποίος επί ? ογιέτ δεν μανούριαζε, δέχθηκε ακόμα να είναι και εκτός αποστολής με τον Ολυμπιακό αδιαμαρτύρητα, τώρα με έναν προπονητή που μιλάει και κοινή γλώσσα θα συνεχίσει στο ίδιο μοτίβο ενώ θα κάνει και προετοιμασία.

Για τριτοδεύτερη λύση είναι καλός.

Αν μανουριάσει φεύγει τον Γενάρη.

Τι να κάνουμε, απο κανέναν νέο Κρισάντους προτιμώ τέτοιο ρίσκο.

Το έγραφα και πέρυσι νομίζω, είχα ενστάσεις για τον Τζιμπούρ διότι προτίμησε ουσιαστικά να χάσει τη δυνατότητα συμμετοχής στο ? .Κ. του 2014 μη βρίσκοντας ομάδα, δεν έκανε δυο φορές συνεχόμενα προετοιμασία, αλλά με τα 2-3 κατοστάρικα δεν έβρισκες κάτι καλύτερο.

Και όταν λέω επιθετικό ολκής, φυσικά να έχει έφεση στο σκοράρισμα αλλά όχι αναγκαστικά υπερσκόρερ.

Ας χάνει και μερικά, θέλω να μπορεί να βοηθήσει αξιοπρεπώς και δημιουργικά και ας μην είναι δεινός γκολτζής.

Link to comment
Share on other sites

Μπλουζμάνε, δεν πιστεύω ότι είναι θέμα προετοιμασίας ο Τζιμπούρ. Όπως έγραφα και όταν ήρθε, η καριέρα του παίχτη είναι καθοδική με τα χίλια. Με κλεισμένα τα 32 δεν θα μπορέσει να γίνει καλύτερος απ' ό,τι είναι τώρα, και δεν θα γίνει ποτέ ο σκύλος επιθετικός που τουλάχιστον θα τρέχει και θα μαρκάρει, πράγμα που είναι σχεδόν αναγαίο στο σημερινό ποδόσφαιρο. Ακόμα και σε θέματα τεχνικής έχει θέματα, όπως στο κοντρόλ και σε agility. Τέλος πάντων, άμα ο Μοντανιέ κρίνει ότι μπορεί να βοηθήσει ως τρίτος επιθετικός, δεν μου πέφτει λόγος, αλλά δεν έχει πάνω από 5 γκολ την επόμενη χρονιά, στάνταρ για μένα. Στην Κύπρο έβαζε 10-12 γκολ ενώ ήταν σε φουλ ρυθμούς υποτίθεται.

Μπορεί να φαίνομαι εμπαθής με τον συγκεκριμένο (πρώην) ποδοσφαιριστή, αλλά η νοοτροπία του στο χορτάρι είναι εξοργιστιική για μένα, δεν ανήκει σε επαγγελματία αθλητή και το ότι έβαλε ένα γκολ με Ατρόμητο και ένα στον τελικό, όπου έπρεπε να κάνει ένα σπριντ και ένα σουτ ανενόχλητος καθόλη τη διάρκεια, δεν ισοσταθμίζει ούτε κατά διάνοια όλα τα άλλα.

Σκέφτομαι να έχουμε πρόβλημα σκοραρίσματος σε κάποιο ματς του πρωταθλήματος και η εναλλακτική σου από τον πάγκο να είναι αυτός. Ε οκ... βάζω τα κλάμματα. Θα δούμεεεε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Χιλιες φορες για 3ος ενα πιτσιρικι 17-18 χρονων, να μπει σε κανα κυπελλο να μπει κ κανα 15-20λεπτο οταν εχει κριθει ενα ματσακι να ψηνεται σιγα σιγα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

βελιος τον παιρνει ο μαρινακης στη νοτινχαμ

Ενταξει απλα νομιζω οτι καλο θα ταν να μην ξαναακουστει για ΑΕΚ πλεον ο Βελλιος. Καλη σταδιοδρομια στην Νοτιγχαμ του Βαγγελη και ας κοιταξουμε εμεις να παρουμε φορ ξενο κανονι.

Link to comment
Share on other sites

? άντως με 7-8 κατοστάρικα που δίναμε( ; ) στον Ηρακλή και λογικά με το συμβόλαιο του ποδοσφαιριστή να πήγαινε το ποσό γυρω στο 1 εκατομμύριο ευρώ, βρίσκεις αξιόπιστο επιθετικό απο το εξωτερικό.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

? άντως με 7-8 κατοστάρικα που δίναμε( ; ) στον Ηρακλή και λογικά με το συμβόλαιο του ποδοσφαιριστή να πήγαινε το ποσό γυρω στο 1 εκατομμύριο ευρώ, βρίσκεις αξιόπιστο επιθετικό απο το εξωτερικό.

 

? ήγαμε να δώσουμε τόσα φράγκα; Βρίσκουμε καλύτερο με τόσα λεφτά αν είναι να τα διαθέσουμε.

Link to comment
Share on other sites

To μπατζετ ποσο θα ειναι του χρονου ξερουμε ;;

Δεν υπαρχει μπατζετ, ειναι οσο χρειαζεται, αναλογα με τις αναγκες της ομαδας. Θα σε ενημερωσει βεβαια και ο Καζατζογλου τις επομενες μερες με σχετικο του αρθρο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ειναι οσο χρειαζεται, αναλογα με τις αναγκες της ομαδας.

 

Αποκλείεται να έχουμε τόσο μεγάλο μπάτζετ. :D

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη οικονομική διάφορα με τον Γάλλο

 

50/50 αυτήν την στιγμή

Link to comment
Share on other sites

Θα θελει διετες η τριετες συμβολαιο ο Γαλλος και οι αλλοι θα θελουν μονοετες να τον σουταρουν απο ξενοδοχεια κτλ χαλαροι και ανετοι..

Link to comment
Share on other sites

Από το μεγάλη οικονομική διάφορα εσύ κατάλαβες την χρονική διάρκεια?

Link to comment
Share on other sites

και τι συζητουσαν με το πριγκηπα? τωρα καταλαβαν οτι εχουν διαφορα?

Link to comment
Share on other sites

Ειναι και οι αποζημιωσεις μερος πιθανης οικονομικης διαφορας

 

:D

Link to comment
Share on other sites

και τι συζητουσαν με το πριγκηπα? τωρα καταλαβαν οτι εχουν διαφορα?

Εαν τελικα εχει κουβαληθει ο κοουτς με τις ευλογιες του ? ριγκιπα και δεν τα βρουν εδω για υπογραφες, ο ? ριγκιπας πρεπει να παρει πουλο και να αναλαβει ο Μιλοβανοβιτς να φερει κοουτς.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×