Jump to content

Recommended Posts

Δεν νομίζω πως τίθεται θέμα να αναστηθεί. Δεν είναι νεκρός ποδοσφαιρικά, μια χαρά συμμετοχές είχε τα προηγούμενα χρόνια. Απλά πήγε για αρπαχτές σε ομάδες που δεν ήταν του στυλ του αφού δεν παρήγαγαν φάσεις. Ε στην ΑΕΚ δεν νομίζω να έρχεται για αρπαχτή, μπορούσε άνετα να πάει ΗΑΕ ή Η? Α ας πούμε. ? ιστεύω 15 γκολ τα χει του χρόνου. Στα θετικά πως δεν είχε τραυματισμούς στην καριέρα του. 

Link to comment
Share on other sites

ερχεται για να παιξει μπαλα πιστευω, φραγκα εβγαλε Τουρκια και θα βγαλει και μετα την ΑΕΚ σε Κινα/ΗΑΕ. 

Link to comment
Share on other sites

ευχομεθα να ψιλο-αναστηθει (κατι που βρισκω πολυ πιο πιθανο απο οτι στην περιπτωση ? ατιτο).

Εγω απο την αλλη βλεπω την περιπτωση κοκακια πιο πιθανη για να σου παιξει διοτι ειναι κατι σαν τελευταια ευκαιρια για τον παικτη να σωσει την καριερα του. Στον Αλμειντα δεν βρισκω τι μπορει να τον ψησει και τι μπορει να τον κανει να γοτσταρει περα απο μια αναπαντεχη αποθεωση που θα τον ξανακανει να αισθανθει σημαντικος. Και παλι με τι κινητρο ομως; Να παρει τιτλο στην Ελλαδα; Στ αρχιδια του. Εθνικη το κοψε, μεγαλα συμβολαια τελος, σε καλο πρωταθλημα δεν μπορει να παιξει πλεον, τελειωμενος δεν θεωρειται να πεις "θελει να αποδειξει πραγματα". Μεγαλο ρισκο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

article-2664700-1F016FBD00000578-515_634

 

Οπότε μονο ο μεσαιος μενει που δεν εχει περασει ΑΚΟΜΑ απ την ΑΕΚ

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

ελπιζω να μη βγει περιπτωση μπερμπατωφ (που τον ηθελα περυσι στην ΑΕΚ)

Edited by aris2168
Link to comment
Share on other sites

Καλο θα ηταν να εχουμε full black εμφανισεις φετος, που "κοβουν" οσο να ναι

Edited by aris2168
Link to comment
Share on other sites

τριπλετα μπροστα Μπαρμποσα - Αλμειδα - Κασετας δεν ειναι και ασχημη. 

βεβαια, πρεπει να αποκτηθει και ο Βαγγελακης ο Μαντζιος. 

Link to comment
Share on other sites

Καλο θα ηταν να εχουμε full black εμφανισεις φετος, που "κοβουν" οσο να ναι

Γιατί; Σας χάλασε δηλαδή πέρσι ο Τζιμπούρ που πέρασε και σε σπρίντ στον τελικό το καλύτερο δίδυμο στόπερ του ελληνικού πρωταθλήματος με τις τρισάθλιες ριγέ;

Link to comment
Share on other sites

Γιατί; Σας χάλασε δηλαδή πέρσι ο Τζιμπούρ που πέρασε και σε σπρίντ στον τελικό το καλύτερο δίδυμο στόπερ του ελληνικού πρωταθλήματος με τις τρισάθλιες ριγέ;

Ελπιζαμε σε καποιον που θα μπορει να το κανει και πριν τον Μαιο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ελπιζαμε σε καποιον που θα μπορει να το κανει και πριν τον Μαιο

Ναι αλλά τότε κρίνονται οι κούπες. 

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά τότε κρίνονται οι κούπες. 

ναι αλλα θα πρεπει να φτασεις μεχρι το μαιο

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο την αλλη βλεπω την περιπτωση κοκακια πιο πιθανη για να σου παιξει διοτι ειναι κατι σαν τελευταια ευκαιρια για τον παικτη να σωσει την καριερα του. Στον Αλμειντα δεν βρισκω τι μπορει να τον ψησει και τι μπορει να τον κανει να γοτσταρει περα απο μια αναπαντεχη αποθεωση που θα τον ξανακανει να αισθανθει σημαντικος. Και παλι με τι κινητρο ομως; Να παρει τιτλο στην Ελλαδα; Στ αρχιδια του. Εθνικη το κοψε, μεγαλα συμβολαια τελος, σε καλο πρωταθλημα δεν μπορει να παιξει πλεον, τελειωμενος δεν θεωρειται να πεις "θελει να αποδειξει πραγματα". Μεγαλο ρισκο.

Αυτο ακριβως. Θα με εψηνε περισσοτερο ενας αγνωστος σε εμας (ο amd δεν πιανεται) πιτσιρικας λατινοαμερικανος. Λαχειο κ εκεινη η περιπτωση αλλα νομιζω περισσοτερες πιθανοτητες να σου βγει.

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα θα πρεπει να φτασεις μεχρι το μαιο

 

"κι εγω γιατι ειμαι εδω?"

assets_LARGE_t_881_106494303.JPG

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω απο την αλλη βλεπω την περιπτωση κοκακια πιο πιθανη για να σου παιξει διοτι ειναι κατι σαν τελευταια ευκαιρια για τον παικτη να σωσει την καριερα του. Στον Αλμειντα δεν βρισκω τι μπορει να τον ψησει και τι μπορει να τον κανει να γοτσταρει περα απο μια αναπαντεχη αποθεωση που θα τον ξανακανει να αισθανθει σημαντικος. Και παλι με τι κινητρο ομως; Να παρει τιτλο στην Ελλαδα; Στ αρχιδια του. Εθνικη το κοψε, μεγαλα συμβολαια τελος, σε καλο πρωταθλημα δεν μπορει να παιξει πλεον, τελειωμενος δεν θεωρειται να πεις "θελει να αποδειξει πραγματα". Μεγαλο ρισκο.

Να παει σε δυο χρονακια Μουντιαλ. ? οτε δεν ξερεις. Δεν φημιζεται για την πληθωρα επιθετικων της η ? ορτογαλια

Link to comment
Share on other sites

Guest doc.geo21

τώρα κατευθύνεται ο παίκτης προς τα γραφεία της παε για να υπογράψει, λέει.

 

ανοίξτε ρε την κάτω την πόρτα μη βαράει κι αυτός θυροτηλέφωνα!

Link to comment
Share on other sites

"κι εγω γιατι ειμαι εδω?"

assets_LARGE_t_881_106494303.JPG

Ολος ο κοσμος αυτο αναρωτιεται.

Edited by BillR21
  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα θα πρεπει να φτασεις μεχρι το μαιο

Άνετα θα φτάσεις. Θα καθαρίζει το φάντασμα. 

Link to comment
Share on other sites

ελπιζω να μη βγει περιπτωση μπερμπατωφ (που τον ηθελα περυσι στην ΑΕΚ)

Εγω και φετος τον ηθελα στην ΑΕΚ. Ο Μπερμπατοφ οπως και ο Τζεμπουρ (ιεροσυλια) ειναι παιχτες που φτιαχνουν παιχνιδι οι ιδιοι. Ο Ουγκο Αλμειδα ειναι περισσοτερο στυλ Μπλανκο/Κλαους μεσα στην περιοχη κατασκηνωση και ψαχνει την ευκαιρια να το παστελωσει. Το καλο ειναι οτι και εκτοπισμα εχει και καλες τοποθετησεις και δεν πεφτει ευκολα κατω καθοτι ειναι θηριο. Νομιζω ταμαμ για συστημα Τιμουρ και για ελληνικο πρωταθλημα γενικοτερα. Για Ευρωπη δεν νομιζω να δειξει τιποτα ακομα και ομιλους να περασουμε, αλλα Ελλαδα νομιζω καθαρισαμε στην θεση.

Link to comment
Share on other sites

Ολο ο κοσμος αυτο αναρωτιεται.

παντα θα υπαρχει θεση στην ΑΕΚ για τον χρησταρα

6a1b6bea9c305c262e716063c88e8688_401192.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

ποσο ΑΕΚ παντως να αποσυρεσαι απο την Εθνικη της χωρας σου και αυτη να σηκωνει Euro. 

Link to comment
Share on other sites

exei αποσυρθει απο εθνικη.

 

το θεμα ειναι ποτε θα ναι ετοιμος.

αν τον πηραμε για να τον εχουμε ετοιμο νοεμβρη δεν εχει καμια λογικη η κινηση.

δε θα πηγαινες που δε θα πηγαινες με φορ στα ματς με τους γαλλους

γιατι να μην περιμενεις κατι καλυτερο προς το τελος του καλοκαιριου ?

 

ο,τι να ναι παλι και φετος.

 

θα δειξει η σημερινη κληρωση του πρωταθληματος τι και πως. 

τα μπαλακια ειναι σε φουρνους της Aegean αυτη τη στιγμη

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι τον Ουγκο Αλμέιδα την εποχή που ήταν στράικερ στην (πολύ δυνατή τότε) Βέντερ Βρέμης...  και είχα την απορία: "τόσο καλή ομάδα... γιατί έχει αυτό το ταγάρι για σέντερ-φορ..."

 

? οίος να μας το λεγε πως θα διασταυρώνονταν οι δρόμοι μας με του παιχταρά...

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×