Jump to content

Recommended Posts

Καλώς ήρθες δολοφονε Αλμειδα. Σε πάμε ήδη. Τιγρη άμα δεν παίξει ξηγησου... ξέρεις εσυ

Link to comment
Share on other sites

"Έχω πάρα πολύ όρεξη, να πιάσω άμεσα δουλειά, να φτάσω γρήγορα σε καλό επίπεδο φυσικής κατάστασης και να βοηθήσω την ομάδα. Θέλω να βάλω πολλά γκολ να βοηθήσω την ομάδα, να κερδίσουμε τον Ολυμπιακό και να γίνουμε εμείς πρωταθλητές"

 

Αλμειδα

Link to comment
Share on other sites

Να είσαι ο Αλμειδα .....να έχεις κάνει αυτήν την καριέρα .....να πηγαίνεις στα γραφεία της καινούριας σου ομαδας να υπογράψεις ......και όχι απλά να μη σε περιμένει κανείς κάτω .....αλλά να τρως και τα μούτρα σου σπρώχνοντας μια πόρτα που δεν ανοίγει .....και όταν απορημένος κοιτάς τον περίγυρό σου .....να σου λέει ο ρεπόρτερ απο πίσω ....."βάρα το κουδούνι" ........να σε βγάζει και μαλάκα δηλαδή!

Δηλαδή ρε Αλμειδα ......κουδούνια δεν έχεις σπίτι σου ?

ioulio me 35ari stin ellada ti perimene diladi?

Link to comment
Share on other sites

Εκει στην ? ΑΕ ΑΕΚ βγαλατε μια καρτελα με τις επιτυχιες του Αλμειδα στην καριερα του και στους τιτλους ξεχασατε να βαλετε το CL. (Το transfermarkt το εχει).

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

O τυπος μοιαζει σαν βετερανος που ηρθε να παιξει φιλικο για καλο σκοπο και να φυγει αμεσα για διακοπες στη μυκονο.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Αν ερθει αυριο κι ο ? ατιτο πανε σαφως καλυτερα τα πραγματα πλεον.

Τεταρτη πρωι με ολο το σοϊ για εγκατασταση.

 

ΥΓ ? αιζει κι αλλη 1 μεταγραφη εκτος του παταφριτο και του Μπελκα.

Αναλογα το αποτελεσμα με τους στεφανουα. Αυγουστιατικη.

Φημη ? Δεν ξερω. Ετσι ειπαν τα αηδονια.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά οι ? ορτογάλοι είναι καλοί επαγγελματίες και δε δημιουργούν θέματα. 

Για τα του ποδοσφαίρου δεν το συζητάμε ότι ξέρουν πολλά περισσότερα από τα βασικά. 

Δεν έχω καμιά αμφιβολία ότι θα έρθει στο επίπεδο που πρέπει. 

Το στοίχημα είναι αυτό που έγραψε το πρωί ο Μάγος. 

Να δέσει με την ομάδα και να νιώσει σημαντικός. Αν ακούσει ή του πούνε μαλακίες ότι εδώ είμαστε όλοι ίσοι και όση βαρύτητα έχει ο Αραβίδης, θα έχει και αυτός λογικά τον έχεις σκοτώσει πριν καν μπει στο κλίμα. Οι μαλακίες δηλαδή που έκανε ο Τούντορ με τον Μπερμπάτοφ. 

Επίσης θεωρώ ότι δε θα έχει θέμα και με τον Τιμούρι. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Και νομιζαμε οτι αυτος ηταν χοντρος....χχαχαχαχαχα

 

97386.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σωστος ο Μητσακλας. Γενικα αυτο ειναι το καλο με το να εχεις κανονικο κοουτς. Οτι στηριζετςι κυριως σε κανονικους παιχτες. Ε ο Τιμουρ προφανως και θα στηριχθει στον Τσιγκρινσκι και τον Αλμειδα (πλακα πλακα δυναμωσε ο αξονας μας) κατι που θα εκανε και ο ? ογιετ προφανως. Ε ο Δελλας, ο Ιβιτς και ο Τουντορ θα εκαναν αυτο που λεει ο Μητσακλας. Ολοι το ιδιο κτλ κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Και νομιζαμε οτι αυτος ηταν χοντρος....χχαχαχαχαχα

 

97386.jpg

Σου φανηκε χοντρος ο Αλμειδα σημερα;

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Φορ, που αν το κεντρο σου τραβηξει, μπορει να σου καθαρισει πολλα ματς.

Μπαρμποσα Μανταλος Βαργκας κι ο αλλος ο παταφριτος που θελει μια μπαλα μονος του, μπορουν να τον κανουν μαγκα κι αυτος την ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Χαμπε αυτα ειναι καλουπια. Κι ο Θωμας μετα τα 28 χοντρος φαινοτανε.

Link to comment
Share on other sites

Τον περιμενα πιο χοντρο.Κρινοντας απο τις φωτογραφιες μπορω να πω οτι ειμαι αισιοδοξος.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παντως δεν θα ήθελα να κάνω τσαμπουκα στο φανάρι και να κατέβει αυτός. Ντερεκι είναι, χοντρός δεν είναι, πάμε για πρωτάθλημα

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Εγώ παντως δεν θα ήθελα να κάνω τσαμπουκα στο φανάρι και να κατέβει αυτός. Ντερεκι είναι, χοντρός δεν είναι, πάμε για πρωτάθλημα

Με το ζορι poff θα μπεις. Χυστη στο νεροχυτη τη motion τη μπουταναααα.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης είναι σαφές πως όσο και να μουρμουράμε, η ΑΕΚ των παιδιών που τράβηξαν το κουπί, τελειώνει. 

Τζίζας, ? ατατούφος και Αλμέιδα αυτό μου δείχνει. 

Δεν υπάρχει Λαμπρό, δεν υπάρχει ? ιατέλας θα πάρει και τη θέση που πρέπει στην ομάδα ο Αραβίδης.  

Τρέφω μεγάλο σεβασμό για αυτά τα παιδιά γιατί βοήθησαν την ΑΕΚ όταν αρκετοί αρνήθηκαν, βοηθήθηκαν από την ομάδα πολλαπλάσια σε σημείο που να πάρουν και τίτλο μαζί της, αλλά το βήμα παραπάνω απαιτούσε άλλα μεγέθη. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παντως δεν θα ήθελα να κάνω τσαμπουκα στο φανάρι και να κατέβει αυτός. Ντερεκι είναι, χοντρός δεν είναι, πάμε για πρωτάθλημα

Οι παίκτες πάντως φέτος έχουν δασκαλευτεί να μιλάνε ανοικτά για πρωτάθλημα σε αντίθεση με τον περσινό πρωταθλητισμό...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×