Jump to content

Σεντ Ετιέν-Α.Ε.Κ. (Europa League, 3ος προκρ.-1oς αγώνας): 28/07/16, 22.00, Nova Sports 2


George_D
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο Σοιλεδη  

35 members have voted

  1. 1. mvp

    • Ανέστης
      0
    • Γκάλο
      0
    • Ντίντακ
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      12
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Σιμόες
      1
    • Γιόχανσον
      19
    • Μάνταλος
      0
    • Βάργκας
      2
    • Μπαρμπόσα
      1
    • Πέκχαρτ
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Πλατέλλας
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Κετσμπάγια

    • Καλό
      32
    • Μέτριο
      1
    • Κακό
      0
    • Απλά φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      0
    • Γκάλο
      1
    • Ντίντακ
      1
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Σιμόες
      0
    • Γιόχανσον
      0
    • Μάνταλος
      2
    • Βάργκας
      2
    • Μπαρμπόσα
      1
    • Πέκχαρτ
      24
    • Μπακασέτας
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Πλατέλλας
      4


Recommended Posts

Διάβαζα χθες ένα φόρουμ της Σ. Ετιέν και διαπίστωσα ότι οι τύποι έχουν ψιλοχεστεί. Κάποιες ψύχραιμες φωνές έλεγαν "ρε αυτοί δεν έχουν έναν γνωστό παίχτη" ενώ άλλοι απάντησαν ότι κι ένας ΑΕΚτζής αν δει την 11άδα μας δεν θα ξέρει κανέναν. Φοβούνται το γεγονός ότι κέρδισες τον γαύρο στον τελικό και φυσικά τον κόσμο σου. Τέλος, κράζουν τη διοίκησή τους γιατί δεν έχει κλείσει φιλικά κοντά στο ματς σε αντίθεση με εμάς που κλείσαμε αρκετά (και μάλιστα δεν έχουμε φάει ούτε ένα γκολ, μάλλον οι στόκοι δεν κοιτάνε καν με ποιους παίξαμε).

 

Αν βαρεθώ πολύ σήμερα θα κάνω λογαριασμό στο φόρουμ τους. Το ερώτημα είναι το εξής: Κάνω ξυλούρικο ποστ τύπου "we are very angry and we will kill for a ticket" ή να βάλω τη γυναίκα μου που είναι καθηγήτρια γαλλικών να μου μεταφράσει σοβαρό ποστ;

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Ας διαβασουν. Μπας και μαθουν τπτ για πουτανες και πως καθαριζεις τα καβουρια.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Στην κορυφη θα κατεβαζα Μπακασετα. Οχι ? εκχαρτ,σιγουρα οχι Αραβιδη.

Link to comment
Share on other sites

Θα παω, θα παρω διπλό και 4 του μηνου θα χω 30 χιλιαρικα στο ΟΑΚΑ. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Διάβαζα χθες ένα φόρουμ της Σ. Ετιέν και διαπίστωσα ότι οι τύποι έχουν ψιλοχεστεί. Κάποιες ψύχραιμες φωνές έλεγαν "ρε αυτοί δεν έχουν έναν γνωστό παίχτη" ενώ άλλοι απάντησαν ότι κι ένας ΑΕΚτζής αν δει την 11άδα μας δεν θα ξέρει κανέναν. Φοβούνται το γεγονός ότι κέρδισες τον γαύρο στον τελικό και φυσικά τον κόσμο σου. Τέλος, κράζουν τη διοίκησή τους γιατί δεν έχει κλείσει φιλικά κοντά στο ματς σε αντίθεση με εμάς που κλείσαμε αρκετά (και μάλιστα δεν έχουμε φάει ούτε ένα γκολ, μάλλον οι στόκοι δεν κοιτάνε καν με ποιους παίξαμε).

 

Αν βαρεθώ πολύ σήμερα θα κάνω λογαριασμό στο φόρουμ τους. Το ερώτημα είναι το εξής: Κάνω ξυλούρικο ποστ τύπου "we are very angry and we will kill for a ticket" ή να βάλω τη γυναίκα μου που είναι καθηγήτρια γαλλικών να μου μεταφράσει σοβαρό ποστ;

? οιο ειναι το φορουμ τους;; Εχεις κανα λινκ;;

Link to comment
Share on other sites

Οι πιο γνωστοί σύνδεσμοι φανατικων της Saint-Étienne ειναι οι Magic fans που καταλαμβανουν  το βορειο πεταλο  καθώς και οι Green Angels  το νότιο πέταλο του σταδίου Geoffroy-Guichard ή Chaudron (καζάνι) όπως λέγεται από τους στεφανουά. Οι Green Angels εχουν αναπτύξει φιλικές σχεσεις μεταξύ άλλων με οργανωμένους  της Τσεζένα, της Στουτγκαρδης, καθως  και τους Τορσίδο της Χαιντουκ ενώ οι Green Angels με τον...Σούπερ 3 του άρη θεσσαλονίκης.

 

Ανεπίσημη σελίδα στο φατσοβιβλίο για τα πέταλα των Magic fans και των Green Angels., για οποιον θελει να ριξει μια ματια ή να εξασκήσει τα..."γαλλικά" του. 

https://www.facebook.com/Magic-fans-et-Green-angels-les-deux-plus-beaux-kop-de-france-327559480595313/

Link to comment
Share on other sites

Αν βαρεθώ πολύ σήμερα θα κάνω λογαριασμό στο φόρουμ τους. Το ερώτημα είναι το εξής: Κάνω ξυλούρικο ποστ τύπου "we are very angry and we will kill for a ticket" ή να βάλω τη γυναίκα μου που είναι καθηγήτρια γαλλικών να μου μεταφράσει σοβαρό ποστ;

 

Βάλε την χαριεστάτη σύζυγο να μεταφράσει τη φράση "Είμαστε πολύ αγριεμένοι και θα σκοτώναμε για ένα εισιτήριο". :P

Link to comment
Share on other sites

Ρε τη ρώτησα να μου πει πως είναι σωστά το "οι μάνες σας είναι πουτάνες και θα σας μαχαιρώσουμε" αλλά δεν μου έλεγε. Κάτι παπαριές απάντησε ότι είσαι πλέον 32 και όχι 20 αλλά δεν έδωσα σημασία.

  • Δικεφαλάκι 10
Link to comment
Share on other sites

ελα ντε.. Γαμώ το διάολο, με χουν ζώσει τα φίδια. Για τη Γαλλία έχει αγοράσει το ματς ένα γαλλικό κανάλι αλλά για εδώ ακόμα τίποτα. Δεν ξέρω αν υπάρχει τρόπος να πιάσουμε το γαλλικό που θα το δείξει.

Link to comment
Share on other sites

Ρε τη ρώτησα να μου πει πως είναι σωστά το "οι μάνες σας είναι πουτάνες και θα σας μαχαιρώσουμε" αλλά δεν μου έλεγε. Κάτι παπαριές απάντησε ότι είσαι πλέον 32 και όχι 20 αλλά δεν έδωσα σημασία.

 

Αναμενόμενον.

Στο λίγο που την γνώρισα, η κοπέλα έδειξε ότι είναι classy.

Εσύ, που κολλάς ως επιλογή της .... "άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου" !!!

Αχαχαχαχαχααααααα

Link to comment
Share on other sites

Αναμενόμενον.

Στο λίγο που την γνώρισα, η κοπέλα έδειξε ότι είναι classy.

Εσύ, που κολλάς ως επιλογή της .... "άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου" !!!

Αχαχαχαχαχααααααα

Σε μακερώσω α

 

Κρις, το bein sports το δείχνει λέει. Είναι με συνδρομή βέβαια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×