Jump to content

Βέροια - ΑΕΚ (4η αγ.): 17/09, 20:00, Novasports 2


stavros 9-11
 Share

Mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

36 members have voted

  1. 1. mvp

    • Ανέστης
      0
    • Γκάλο
      1
    • Ντίντακ
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      3
    • Λέσκοτ
      0
    • Γιόχανσον
      0
    • Σιμόες
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Μπακασέτας
      27
    • Πατίτο
      5
    • Αλμέιδα
      0
    • Βάργκας
      0
    • Πλατέλλας
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Κετσμπάγια

    • Καλό
      6
    • Μέτριο
      14
    • Κακό
      10
    • Απλά φυσιολογικό
      6
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      6
    • Γκάλο
      0
    • Ντίντακ
      2
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Λέσκοτ
      0
    • Γιόχανσον
      0
    • Σιμόες
      3
    • Μάνταλος
      13
    • Μπακασέτας
      0
    • Πατίτο
      1
    • Αλμέιδα
      0
    • Βάργκας
      1
    • Πλατέλλας
      10


Recommended Posts

Σφουγγαρισμα απο τώρα και θα χασει την ευκαιρία να στεφθει και πρωταθλητης το ζωντόβολο. μπουλο κρέας που θα κανεις την ομάδα τσιφλίκι σου

Link to comment
Share on other sites

Ο Αραβιδης μεχρι περσι που επαιζε ηταν ΑΕΚαρα ολε και Αραβιδαρος και ψυχαρα και απ ολα. Μολις εκατσε παγκο αρχισαν οι φιλοσοφιες. Δρομο χτες, να παρουν το μηνυμα και οι υπολοιποι αραβιδόνοες (Μανταλε, ? λατελλα, Κολοβετσιο και Λαμπροπουλε για εσας λεω) .

 

Εχω να πω και κατι αλλο εν καιρω για τον Αραβιδη που το εχω κρατησει απο περσι (επι ? ογιετ) και ειχα στραβωσει με την παρτη του.

Link to comment
Share on other sites

τον κολοβέτσιο δεν τον έχω για κλίκα. γενικά δεν τον έχω για ατομο που κανει παρεα με καποιον. η ζωή του πιστευω είναι σπιτι-προπονηση-σπιτι και έχει ήδη 4-5 γατες 

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

τον κολοβέτσιο δεν τον έχω για κλίκα. γενικά δεν τον έχω για ατομο που κανει παρεα με καποιον. η ζωή του πιστευω είναι σπιτι-προπονηση-σπιτι και έχει ήδη 4-5 γατες

 

Θα δειξει. Τελειωνει το συμβολαιο του το καλοκαιρι αλλωστε. Τα σιγανα ποταμακια να φοβασαι γενικα παντως.

Απο εκει και περα, ο Αραβιδαροα στραβωσε προφανως γιατι μυριστηκε πως αν ο Αλμειδα εχει θεμα θα παιζει ο Μπακασετας ειδικα μολις επιστρεψει ο Λαζαρος. Γενικα καλο θα ηταν η διοικηση να στειλει μηνυμα τωρα που ειναι νωρις, ωστοσο για εμενα εχει τελειωσει και ως ΑΕΚτζης (ως παιχτης εννοειται καιρο τωρα αν και θεωρουσα θα μπορουσε να δωσει καποιες βοηθειες) οταν η ομαδα κανει το 2 στα 2 με 6-1 γκολ και αυτος ψωλαρει.

Link to comment
Share on other sites

Εγω τον εβριζα ακομα και την βραδυα του τελικου κυπελλου παντως. Γιατι οι καγκουριες και οι λαικισμοι (ειδικα απο αμπαλους) με εκνευριζουν αφανταστα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εμενα με ειχε εκνευρισει σε εκεινο το παιχνιδι επι ? ογιετ εκτος εδρας, που χε παει κοσμος να τους υποδεχτει και αποθεωναν τον Αραβιδη ολοι, τον σηκωσαν στα χερια κτλ. ? ροσωπικα πολυ σικε μου χε φανει, σε εποψη που εχαμε το θεμα ? ογιετ vs Μανταλοπαρεα. ΟΚ μπορει να λεω και μαλακιες αλλα εμενα μου χε χτυπησει ασχημα αυτο τοτε.

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα λιγότερο από 25.000 κόσμο που θα ενώσουν τις φωνές τους σε ένα ασταμάτητο "αραβίδης οεοεοε" την προσεχή αγωνιστική...

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι η πρώτη φορά και πέρσι είχε αναρτήσει ένα θολό σχόλιο

 

Αν το Α είναι η επιτυχία, τότε ο μαθηματικός τύπος είναι Α=Χ+Υ+Ζ, όπου Χ ίσον δουλειά, Υ ίσον παιχνίδι και Ζ ίσον να κρατάς το στόμα σου κλειστό... 1f44f.png2⃣1⃣1f4a3.png® Ο.Α.Κ.Α #oneteam #onlyoriginal

Αυτό ήταν το ποστ μαζί με μια φωτογραφία από κάτω των έντεκα που ξεκίνησαν τον αγώνα (δεν θυμάμαι με ποιον) χωρίς αυτόν φυσικά στην βασική σύνθεση.

 

Και φυσικά δε μιλάμε για κανένα blog που το διαβάζουν 2-3 φίλοι αλλά για σελίδα με πάνω από 50χ ακόλουθους όταν η ΚΑΕ έχει 30χ.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Στο καλο και να μας γραφεις κΑραβιδη γραφικε κλοουν ΑΜ? ΑΛΕ ! Αντε στον ΣΙΑΝΙΔΗ και εσυ ... ΚΩΜΙΚΕ...

Link to comment
Share on other sites

Εκεί που κρέμαγαν οι Θεωμάδες τ' άρματα, κρεμάνε οι Αραβίδηδες τα νταούλια.

 

Καλα δεν θα σχολιασω οτι ο ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ Τσιαρτας εφαγε παγκο οταν ξεκινησε και δεν εβγαλε κιχ (ξαναλεω ο ΤΣΙΑΡΤΑΣ), ουτε τα περι Θωμα που λεει ο Μητσακλας. Θα πω απλα πως αν ειχε μυαλο ο καγκουριδης, θα παραδειγματιζοταν απο τονπισης αμπαλο Γεωργεα ο οποιος ειχε επιγνωση του ποσο χαλιας ηταν και το βουλωνε νιωθοντας ευλογημενος μονο και μονο που ηταν μελος της ΑΕΚ. Αραβιδη σε βλεπω σε δυο χρονια να κανεις την ψυχαρα σε καμια Ραφηνα. Αηντε ζωντοβολο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

ΑΝΤΕ βλακα ΚαραΒιδη δες πως εισουνα..και ηρθες στην ΑΕΚ να μας το παιξεις φιρμα και ντιβα....καραγκιοζακο...γυφτοπροξενε..

 

aravidis_aris.medium.jpg

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν Χρήσταρα χεσ' το. 

Κάνε το μαλάκα, μάζεψε το γιατί ο Τραϊανός μάλλον χαιρετάει και που να βρεις τώρα ομάδα. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Υπαρχουν πολλες ομαδες στην Γ που μπορουν να πληρωσουν το συμβολαιο οσπριων που εχει και να τον κανουν τον ΚΛΟΟΥΝ-ΣΤΑΡ που του αξιζει και τοσο πολυ θελει...! Η μοναδικη ομαδα Α Εθνικης που μπορει να παιξει ειναι η υποβιβασμενη απο την προετοιμασια ομαδα του Λακη Γαβαλα ...

Link to comment
Share on other sites

τον κολοβέτσιο δεν τον έχω για κλίκα. γενικά δεν τον έχω για ατομο που κανει παρεα με καποιον. η ζωή του πιστευω είναι σπιτι-προπονηση-σπιτι και έχει ήδη 4-5 γατες 

εχω πετυχει κολο στη καρυτση με 3 ξανθα ,ακομα μαζευω το σαγονι μου απ το πεζοδρομειο .να τα λεμε και αυτα

 εχουμε και τον αραβα με τα feelngs του. Τιμιο κατσικι αλλα ειναι κριμα και για τον ιδιο να μη χαιρεται οτι συμμετεχει σε μια ομαδα που ειναι πανω απ τις συνατοτητες του εστω και απο το παγκο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Μειον ενας διεθνης να πουμε αν τελικα φυγει

Σε Εθνικη ομαδα που χανει 2 φορες απο τους ψαραδες Φεροε ειναι ντροπη να εχει παιχτες η ομαδα. Σιγα την απωλεια...! Αν δε επαιζε στην ΑΕΚ ουτε στην μεικτη Αγιου Κοσμα δεν θα τον καλουσαν την Κυριακη μετα το πρωινο κατουρημα των μπυροκοιλιαδων...

Link to comment
Share on other sites

Κλεινετε την πόρτα στον άραβα.....

Κλεινετε τον τάφο σας .....

 

Κάτω τα χέρια απο τον αραβα ....

 

Άραβα χωσε κάνα μπουκέτο αύριο στον βάτραχο στη συναντηση να σε αποθεώνουν οι μπιλακοι αυτου του κκόσμου

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest Larnak21

? οιος χέστηκε για τον Αραβίδη στη τελική , πάρτε το χαμπάρι όποιος δεν κάνει φέυγει

 

ΟΥΥΥΥΣΤΤΤΤΤ

 

Ο πούστης ο πορτογάλος τι στο διάολο έπαθε θα μας πει κανείς επιτέλους?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×