Jump to content

TV Series - connoisseurs only 📺


The Magician
 Share

Recommended Posts

20 minutes ago, aris2168 said:

γιατι ειναι μια μαλακια και μιση, τουρλουμπουκι, απορροια των πολιτικων του νετφλιξ(και οχι μονο)

Είδα τρέιλερ... Όντως μαλακια μου φάνηκε και εμένα. 

Ποιος σκότωσε τη Σάρα νο1

Link to comment
Share on other sites

Vasika osoi eiste neoi sto foroum psaxte ap thn arxh to topikio. Exei diamantia. Ta perissotera apo enan sklhro kariolh pou mpainei spania. Bagievitsiko foul.... 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

μην τυχόν κι χάσετε έστω κι ένα λεπτό για να δείτε το ποιος σκότωσε τη σάρα. Μιλάμε για σαπουνόπερα.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, CHⓇIS said:

Vasika osoi eiste neoi sto foroum psaxte ap thn arxh to topikio. Exei diamantia. Ta perissotera apo enan sklhro kariolh pou mpainei spania. Bagievitsiko foul.... 

ναι και εχει βάλει πρώτο πρώτο το the wire και παει απο κάτω ο συνονόματος και του λέει πρώτος πρώτος ευχαριστώ...

8 χρόνια μετά δεν έχει δει ακόμα το τρίτο επεισόδιο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω συνιστω να δωσετε λιγο χρονο στο The Wire εστω κι αν σας κουρασει ή σας φανει βαρετο στην αρχη. Ειναι αριστουργημα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, moukie said:

Εγω συνιστω να δωσετε λιγο χρονο στο The Wire εστω κι αν σας κουρασει ή σας φανει βαρετο στην αρχη. Ειναι αριστουργημα.

Τελείωσα την προηγούμενη εβδομάδα τον 1ο κυκλο. Θα το συνεχίσω αλλά αν δεν άκουγα απ όλους να λενε οτι πρόκειται για την καλυτερη σειρά έβερ, θα το κοβα.

Link to comment
Share on other sites

On 4/3/2014 at 11:45 PM, aris2168 said:

Black Sails που ανεφερε καποιος παραπισω, βαρεθηκα ακομα και να κατεβασω το 2ο επεισοδιο.

Παρακουμή; 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Zara said:

Παρακουμή; 

Αχ Ζάρα τι μου θυμισες. Με ταξίδεψες πισω στο 2014. Τότε που όχι μόνο είχα πουλί αλλά είχα χτίσει και το σχετικό δίκτυο. Τότε που η πρόσκληση για σειρά και πιτσα, ήταν σαν να βάζεις ένα ποτηρι νερό. Τότε που λίγο πριν έρθει το τιμώμενο προσωπο στο σπίτι των οργίων, όλως τυχαίως χαλουσε η τηλεόραση "ε και τι να κάνουμε ας κάτσουμε να τα πουμε". 

Περνάνε τα χρόνια διάολε. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

On 3/28/2021 at 12:40 PM, parakmiakos said:

Τελείωσα την προηγούμενη εβδομάδα τον 1ο κυκλο. Θα το συνεχίσω αλλά αν δεν άκουγα απ όλους να λενε οτι πρόκειται για την καλυτερη σειρά έβερ, θα το κοβα.

Θα μυρίσει λιμάνι και Καζαντζίδη η δεύτερη σεζόν, θα σ' αρέσει.

Link to comment
Share on other sites

On 3/28/2021 at 11:40 AM, parakmiakos said:

Τελείωσα την προηγούμενη εβδομάδα τον 1ο κυκλο. Θα το συνεχίσω αλλά αν δεν άκουγα απ όλους να λενε οτι πρόκειται για την καλυτερη σειρά έβερ, θα το κοβα.

Όχι απ' όλους, ε. Κόφτο αγόρι μου, και ισοβίτης να ήμουνα, δεν...

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Epitaph21 said:

Θα μυρίσει λιμάνι και Καζαντζίδη η δεύτερη σεζόν, θα σ' αρέσει.

 

39 minutes ago, SpiRos said:

Όχι απ' όλους, ε. Κόφτο αγόρι μου, και ισοβίτης να ήμουνα, δεν...

Εχω δει τα 3 πρωτα της 2ης. Παρότι είναι στο στοιχείο μου (cntr terminal), δεν.. 

Θέλω να πιστευω οτι κάπου θα παρει τα πανω του και θα αλλάξει μοτίβο. 

Link to comment
Share on other sites

this sentimental mothefucker just caused us money 😂

σορρυ παρακμιακε ετσι κι αλλιως δεν το βλεπω να φτανεις εκει

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, parakmiakos said:

Θέλω να πιστευω οτι κάπου θα παρει τα πανω του και θα αλλάξει μοτίβο. 

 

On 9/27/2020 at 1:21 PM, Zara said:

 

Ρε it's the other way.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εδώ ρε μαλάκες ένας από τους λίγους λόγους που έκατσα με το μονόζυγο τόσα χρόνια ήταν ότι μπορούσε να δει το Wire ως σειρά (αν και οκ δεν ξέρω αν το καταλάβαινε ως ανώτερο λχ του Shield). Αλλά το έβλεπε, έλεγε τον Μπόντι "Γουεστμπρουκ", κλπ. Μην με γαμάτε τώρα σαν τίποτα Ιταλίδες που βλέπετε καζα ντε παπελ και δεν νιώθετε πρότζεκτς, χαμστερνταμ, ινερ σιτυ τζεντριφικεισιο, σχολεία, πολιτική και δεν συμμαζεύεται. 

The game is the same. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν το έβλεπε επειδή της άρεσε η σειρά. Το έβλεπε επειδή της αρεσες εσυ, σατράπη άνδρα. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Δύο φορές έχω επιχειρήσει να δω the wire. Την πρώτη έφτασα μέχρι το 6ο επεισόδιο, την δεύτερη το πήγα λίγο παρακάτω, μέχρι το 8ο κάτι τέτοιο. Καλό δε λέω. Αλλά 2/5 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Hades said:

Καλό δε λέω. Αλλά 2/5 

Βλεπω Ζαρα να σου ρχεται με στραπον

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Μαύροι με ναρκωτικά και μπάτσοι και Ντιτρόιτ και Βαλτιμόρη και Μασατσουτσετς. Thank you next 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι απλά απιστευτη σειρα. Οι χαρακτήρες ειναι απιστευτοι επισης. Δεν εχω δει αλλη σειρά με τοσους πολλους ενδιαφεροντες ηρωες. Αυτη η σειρά έχει character development σεμιναριακο, είναι goat.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ έχει ολόκληρη σεζόν με δεκάχρονους ηθοποιούς, και σκαλώνουν τώρα οι περίεργοι με σεζόν 1, Bubbles, Bushtop, Luther Idris Elba και Remember the Titans/Tupac Wood Harris. 

Who framed Roger Rabbit, 3/10, σε λίγο θα διαβάσουμε! 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×