Jump to content

Recommended Posts

ξανα βρε μλκ με τα στημενα ? ΞΑΝΑ? 

 

ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΑΝ ΤΟΥ ΜΑΝ ΟΧΙ ΖΩΝΗ νιωσε την πουτανα την ζωη στο ειπε ξεκαθαρα ο ισπανος χθες τι να κανω να τους δωσω κακαο και γιαουρτι για να μην χανους τους αντιπαλους?

 

ΟΧΟΥ μας ζαλιστηκαν τα παπαρια με τα στημενα εκοψε την ζωνη μετα την τσσκα και παιζει σταθερα μαν του μαν εκει δεν φταιει κανενας χιμενεθ

 

με τον μοναδικο παιχτη που εχει σκαλωμα ειναι με τον ισλανδο κανεναν αλλο, μην ξαναδιαβασω μαλακια με τον πατιτο τον πατιτο η ιδια η ΑΕΚ τον εχει για φευγαλα αλλα καθε τοσο θυμομαστε να πουμε ας που ειναι ο πατιτο

 

ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ Η ΑΕΚ τι θελει να κανει με τον πατιτο και μετα να τον κρινουμε τον χιμενεθ και τον καθε χιμενεθ

Link to comment
Share on other sites

Ρε στα παπαρια μου αν παίζει ζώνη, man to man, isolation, heads out και box out.

 

ΣΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΜΟΥ.

 

Το αποτέλεσμα μετράει. Και το αποτέλεσμα είναι ότι είτε έτσι, είτε γιουβέτσι, τρώει γκολ σε κάθε στημένη φάση.

 

Δεν μου είπες εάν θα είναι αποτυχία ο πολύ πιθανός αποκλεισμός.

Link to comment
Share on other sites

Ρε στα παπαρια μου αν παίζει ζώνη, man to man, isolation, heads out και box out.

 

ΣΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΜΟΥ.

 

Το αποτέλεσμα μετράει. Και το αποτέλεσμα είναι ότι είτε έτσι, είτε γιουβέτσι, τρώει γκολ σε κάθε στημένη φάση.

 

Δεν μου είπες εάν θα είναι αποτυχία ο πολύ πιθανός αποκλεισμός.

 

ΘΑ ΣΕ ΠΩ ΕΓΩ ΡΕ ΜΑΓΚΑ

 

οχι δε θα ειναι. γιατι δε ξεκινησε ως στοχος η προκριση. ΠΡΟΕΚΥΨΕ 

εγινε αξιοπρεπεστατη παρουσια στους ομιλους μετα απο χρονια. και καλη συγκομιδη βαθμων και χρηματων

και παμε για ΠΡΩ ΤΑ ΘΛΗ ΜΑ αν αποκλειστουμε 

Link to comment
Share on other sites

αμα εισαι αμπαλος τραβα δες τον γουεστμπρουκ να κανει ναζια στον ντουραντ

 

αιντε επιχειρηματολογια τσαταλη θα μου αναπτυξεις

 

χανει ο βρανιες τον γκοργκον και φταιει ο χιμενεθ 

χανει ο λαμπροπουλος τον μολδεο και φταιει ο χιμενεθ 

 

 

αμα θεωρεις πολυ πιθανο τον αποκλεισμο εισαι 3 φορες ΑΜΠΑΛΟΣ

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

ΘΑ ΣΕ ΠΩ ΕΓΩ ΡΕ ΜΑΓΚΑ

 

οχι δε θα ειναι. γιατι δε ξεκινησε ως στοχος η προκριση. ΠΡΟΕΚΥΨΕ

εγινε αξιοπρεπεστατη παρουσια στους ομιλους μετα απο χρονια. και καλη συγκομιδη βαθμων και χρηματων

και παμε για ΠΡΩ ΤΑ ΘΛΗ ΜΑ αν αποκλειστουμε

Ασε με ρε μαλάκα Άδη που δεν θα είναι αποτυχία.

Που σου χαμογέλασε μια φορά η πουτάνα η κληρωτίδα και σε έστειλε με 2 αμπαλες ομάδες και την Milan.

Τρομερή αποτυχία θα είναι και θα είναι και ο αποκλειστικός υπεύθυνος.

Link to comment
Share on other sites

αμα εισαι αμπαλος τραβα δες τον γουεστμπρουκ να κανει ναζια στον ντουραντ

 

αιντε επιχειρηματολογια τσαταλη θα μου αναπτυξεις

 

χανει ο βρανιες τον γκοργκον και φταιει ο χιμενεθ

χανει ο λαμπροπουλος τον μολδεο και φταιει ο χιμενεθ

 

 

αμα θεωρεις πολυ πιθανο τον αποκλεισμο εισαι 3 φορες ΑΜΠΑΛΟΣ

Ρε μαλάκα, για να χάνουν τους παίχτες τους σημαίνει ότι δεν μπορούν τα παλικάρια να ανταπεξέλθουν στο man to man.

Αυτός τι κάνει για να το αλλάξει όλο αυτό;

Θα σου πω εγώ τι κάνει.

ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ.

Κάνει τον σταυρό του μπας και περάσει αναίμακτα η φάση και εμείς ρίχνουμε Παναγίες με το που πάει ο αντίπαλος να εκτελέσει την στημένη μπάλα.

 

Ασε τι πιστεύω εγώ και πόσο πιθανό η απίθανο θεωρώ τον αποκλεισμό.

Λέμε λοιπόν ότι αποκλείεται (εγώ θεωρώ ότι ήδη έχουμε αποκλειστεί, εσύ θεωρείς 1% ότι θα αποκλειστουμε), θα είναι αποτυχία ναι ή όχι;

Link to comment
Share on other sites

ζωνη επαιξες με τσσκα και εφαγες 3 γκολ σε 3 κορνερ ρε με δουλευεις ? τελος η κουβεντα εδω 

 

ειπαμε μην εισαι εντελως μυρωδιας οχι δεν θα ειναι .&- παρε τηλεφωνο τωρα τον τσαταλη να τους πεις οτι ζωνη δεν μπορουμε μαν του μαν δεν μπορουμε φταιει ο χιμενεθ που δεν παιζει οβερπλει και χεντς αουτ

Link to comment
Share on other sites

ΑΜΑ ΞΕΚΙΝΟΥΣΕ ΤΣΟΣΙΤΣ ΛΟΓΩ ΥΨΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΕΦΑΛΙΑ.

Link to comment
Share on other sites

Α εντάξει τότε, να υπολογίζουμε +1 γκολ αντιπάλου σε κάθε παιχνίδι επειδή δεν μπορούμε να παίξουμε καλα ούτε ζώνη, ούτε man to man.

Και μου λες δεν φταίει ο προπονητής.

Ο.Κ., φταίει ο ανάδρομος Ερμής.

Ο προπονητής στις στημένες φάσεις της επίθεσης της Α.Ε.Κ., έχει κάνει δουλειά;

Ή και εκεί δεν μπορούμε να ανταπεξέλθουμε στα man to man ή τις ζώνες των αντιπάλων;

 

Όσο για τον πιθανό αποκλεισμό, του γαμιέται ότι έχει και δεν έχει έτσι και αποκλειστεί από τον Πλατανιά Βιέννης.

Link to comment
Share on other sites

 

 

οχι δε θα ειναι. γιατι δε ξεκινησε ως στοχος η προκριση. ΠΡΟΕΚΥΨΕ 

εγινε αξιοπρεπεστατη παρουσια στους ομιλους μετα απο χρονια. και καλη συγκομιδη βαθμων και χρηματων

και παμε για ΠΡΩ ΤΑ ΘΛΗ ΜΑ αν αποκλειστουμε

 

Ας ελπίσουμε πάντως μια ήττα στην Αυστρία η ομάδα να την βλέπει ως ΠΑΤΑΓΩΔΗ ΑΠΟΤΥΧΙΑ... κι όχι ως "τι καλή συγκομιδή βαθμών που είχαμε ως τώρα..."

 

 

Ας ελπίσουμε επίσης ο γαμοσπιτος να μην ξαναθυμηθεί το ματς με την αούστρια για να ξαναπροστατέψει το Λιβάγια να τον έχει φρέσκο με την κέρκυρα... ή να ξαναδοκιμάσει τον Λόπεζ ως εξτρέμ αντί για μπακ... ή (θου κύριε) μην έχουμε καμια κίνηση-ματ με κανα Κλωναρίδη... κτλ...

Link to comment
Share on other sites

Α εντάξει τότε, να υπολογίζουμε +1 γκολ αντιπάλου σε κάθε παιχνίδι επειδή δεν μπορούμε να παίξουμε καλα ούτε ζώνη, ούτε man to man.

Και μου λες δεν φταίει ο προπονητής.

Ο.Κ., φταίει ο ανάδρομος Ερμής.

Ο προπονητής στις στημένες φάσεις της επίθεσης της Α.Ε.Κ., έχει κάνει δουλειά;

Ή και εκεί δεν μπορούμε να ανταπεξέλθουμε στα man to man ή τις ζώνες των αντιπάλων;

 

Όσο για τον πιθανό αποκλεισμό, του γαμιέται ότι έχει και δεν έχει έτσι και αποκλειστεί από τον Πλατανιά Βιέννης.

 

 

σοβαρα τωρα τα λες αυτα η σου ξεφευγουν ρε φιλε πες αν τα λες σοβαρα να το κλεισουμε το μαγαζι να παμε για ψαρι

Link to comment
Share on other sites

Φέρτε τον Ίβιτς να ηρεμήσουν τα πνεύματα και να μην έχουμε το άγχος της κορυφής και της Ευρωπαϊκής διάκρισης. 

Αλλά φέρτε τον γρήγορα να προλάβουμε την διακοπή των εορτών να δουλέψει την ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

σοβαρα τωρα τα λες αυτα η σου ξεφευγουν ρε φιλε πες αν τα λες σοβαρα να το κλεισουμε το μαγαζι να παμε για ψαρι

Ρε πάμε και για σουβλάκια, δεν έχω πρόβλημα.

Λέω κάπου ψέμματα;

Link to comment
Share on other sites

Ρε πάμε και για σουβλάκια, δεν έχω πρόβλημα.

Λέω κάπου ψέμματα;

 

ψεμματα οχι ρε απλα δεν ξερω πως να στο πω να μην σε στεναχωρησω καταλαβενεις τι θελω να πω ε?

Link to comment
Share on other sites

Ρε γαμημενοι Μήτσοι, είπα εγώ για Ιβιτς;

Εγώ βάζω τα προβλήματα της Α.Ε.Κ. που 4 μήνες τώρα δεν έχουν λυθεί και μου λέτε για Ινιτς και πούλους. (καλά αν αποκλειστεί εννοείται πουλο)

 

Τώρα αν εσείς δεν τα βλέπετε αυτά, τί να πω.

Link to comment
Share on other sites

Ρε γαμημενοι Μήτσοι, είπα εγώ για Ιβιτς;

Εγώ βάζω τα προβλήματα της Α.Ε.Κ. που 4 μήνες τώρα δεν έχουν λυθεί και μου λέτε για Ινιτς και πούλους. (καλά αν αποκλειστεί εννοείται πουλο)

 

Τώρα αν εσείς δεν τα βλέπετε αυτά, τί να πω.

Δεν υπάρχουν προβλήματα. 

Υπάρχει ΑΕΚ πρωταγωνίστρια ξανά μετά από δεκαετίες και υπάρχει βαρύτατο αγωνιστικό πρόγραμμα που προσπαθεί να το βγάλει όσο πιο ικανοποιητικά γίνεται και να φτάνεις να παίζεις στα κόκκινα μέχρι το τελευταίο λεπτό κάθε αγώνα. 

 

Όποιος θέλει την ΑΕΚ της χαριτωμενιάς, της ανεμελιάς και της ξενοιασιάς και 6-0 στους 15 βαθμούς από την κορυφή, να σηκώσει το χέρι του. 

Link to comment
Share on other sites

Πουλο απο σημερα μπας και σωθει η χρονια απο την λαιλαπα χιμενεθ

Έτσι. 

Και άνθρωπο που να ξέρει τι σημαίνει ΑΕΚ. 

Link to comment
Share on other sites

Ρε γαμημενοι Μήτσοι, είπα εγώ για Ιβιτς;

Εγώ βάζω τα προβλήματα της Α.Ε.Κ. που 4 μήνες τώρα δεν έχουν λυθεί και μου λέτε για Ινιτς και πούλους. (καλά αν αποκλειστεί εννοείται πουλο)

 

Τώρα αν εσείς δεν τα βλέπετε αυτά, τί να πω.

 

Σε παγκόσμια αποκλειστικότητα η πρόταση ΑΠΟΤΥΧΙΜΕΝΕΘ για να μπορέσουν να πάρουν καμιά κεφαλιά τα παρτάλια πίσω

 

inspector_gadget2_by_totalgymvssonic-d9p

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×