Jump to content

Recommended Posts

Guest mich21

Γιατί τον  Ουζουνίδη ρε παιδιά, ο Δώνης δεν είναι ελεύθερος?  :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Μανόλο με χίλια εννοείται με τα καλά και άσχημα μετα ο βλανταν που είναι πολλή καλός προπονητής και ούτε σκέψη για Ουζουνίδη .

 

Για τον Βλάνταν θέλω να πω γαμώ το μουνί της μάνας του.

Συνεχίστε.

Link to comment
Share on other sites

Για τον Βλάνταν θέλω να πω γαμώ το μουνί της μάνας του.

Συνεχίστε.

για ποιον βλάνταν απ'ολους λες?

 

γιατι νομίζω οτι ο νικόλας έλεγε για τον μιλόγεβιτς

Link to comment
Share on other sites

για ποιον βλάνταν απ'ολους λες?

 

γιατι νομίζω οτι ο νικόλας έλεγε για τον μιλόγεβιτς

 

Για όποιον Σέρβο και αν λέμε.

Link to comment
Share on other sites

Μπουκο βοηθησε μας λιγο με το μπινελικι στο Μιλογεβιτς. Λογω Ζβεζντα ή κατι αλλο;

Link to comment
Share on other sites

Κατά την γνώμη μου, προπονητικά ο Ουζουνιδης δεν ειναι και τόσο κακός πάντως. Είδαμε πράγματα στον Παναθηναικό και αυτοματισμους και ψυχολογία. Απο εκεί και πέρα εννοείται ότι θέλω να μείνει ο Χιμένεθ και θα ξενερώσω αν φύγει για κάποιον από τους 2 που αναφέρθηκαν. Φοβάμαι πολύ πάντως μην στραβώσουν αποτελέσματα στην αρχή και αρχίσουμε τα είναι τρελός κλ   

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον Σέρβο και αν λέμε.

 

σε μακερωσω και το αρκιγκο σας

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο κεφτες, που λειτουργει και ως ανεπισημο γραφειο τυπου της ΠΑΕ, ειπε, διαβασα, οτι "η ΑΕΚ θελει Χιμενεθ και ο Χιμενεθ ΑΕΚ αλλά απομενει η συζητηση για το οικονομικο, δεδομενου οτι τα 600 που κοστιζει ηδη συνολικα ο Μανολο, ειναι μεγαλο ποσο στην Ελλαδα για προπονητη, και  πρεπει να δουμε τι θα ζητησει"

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest theo

Το προχθεσινο ηταν για σεμιναριο προπονητικης καρικατουρας και νοητικης και οχι μονο καθιστερησης στο θεμα αλλαγων των μαλακισμενων επιλογων.

Ναι σε αλλαγη για το καλυτερο.

Οχι στα ονοματα που ακουγονται.

Link to comment
Share on other sites

οταν σου παρουσιασουν τον βλανταν σαν καλυτερο θα λες μανολο χιμενεθ που εισαιιιιι?

Link to comment
Share on other sites

Μπουκο βοηθησε μας λιγο με το μπινελικι στο Μιλογεβιτς. Λογω Ζβεζντα ή κατι αλλο;

 

Και για τα δύο.

Μιλάμε για κόουτς που και να σου βγει, στην πρώτη ευκαιρία θα πάει λιμάνι.

Ουστ πουστ.

Γνώμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Guest theo

Μπορει να μου παρουσιασουν και τον κωστενογλου για καλυτερο δεν σημαινει οτι ειναι κιολας. Μεταξυ μας συζηταμε

Link to comment
Share on other sites

αν δεν κλεισει το θεμα χιμενεθ μεχρι το σαββατοκυριακο καλως τον δεχτηκες τον Μαρινο τον Ουζουνιδη 

 

καθε μερα που περναει το 75/25 θα αλλαζει 

Link to comment
Share on other sites

Την προηγουμενη βδομαδα λεγαμε οτι θα μεινει σιγουρα γιατι εχει την απεριοριστη εκτιμηση του τιγρη.

Ηδη απο το 100% πεσαμε στο 75%. Παντως μακαρι να μεινει ο Μανολο.

Δικη μου εκτιμηση, χωρις να ξερω τιποτα προφανως, οτι αντι για κλειστο διετες θα μεινει με 1+1

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

παντως,το μονο σιγουρο είναι το ότι δεν  θα χει πρόβλημα προσαρμογης σε νέο περιβάλλον.

Link to comment
Share on other sites

και φαντασου ρε μαλακα οτι πηραμε ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ μετα απο 24 χρονια δηλαδη...

 

και εχουν αρχισει τα μαχαιρωματα και οι πιστολιες...

 

αχ ρε ΑΕΚ... αχ...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν φύγει ο χιμενεθ, γκρεμίζεις όλα όσα έχτισες σε 1.5 χρόνο φτου και απο την αρχή

Παιχτες όπως ο λιβαγια και ο κάθε λιβαγια που θα φερεις θα γράψουν στα αρχιδια τους τον Μαρίνο

Βασικα ξερναω τι Μαρίνος ρε μαλακες μου

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει το πανηγύρισαμε με τη ψυχή μας εδώ και ενα μήνα το πρωτάθλημα τώρα , λογικά , κοιτάμε τη συνέχεια και τη διάρκεια για να το ξανα πανηγυρισουμε και του χρόνου .

Link to comment
Share on other sites

Στην ΑΕΚ του Μελισσανιδη μονος μονιμος ειναι ο μπαγεβιτς.

Link to comment
Share on other sites

Προπονητές που να τους φύγαν ως πρωταθλητές, δεν πρεπει να υπάρχουν πολλοι. Προπονητές που να πήραν το πρωτάθλημα, με ομάδα που την δουλευουν πανω από σεζόν, και να τους φύγανε, δεν πρεπει να υπαρχει κανεις ως τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το συζητάμε οτι αν διώξεις αυτόν που σου έφερε κούπα μετα απο 24 χρονια και κυρίως τον αντικαταστήσεις με αυτούς θα ειςαι για τον πεο. Σε αλλά νέα Ουζουνιδης δεν υπαρχει, ήταν αμυντικός και οι ομάδες του αμύνονται χάλια. Αυτό για μένα λεει πολλα. Ο Μιλόγεβιτς έχει δείξει παρα πολυ καλα στοιχεία, πήγε σούπερ στην Ευρώπη αλλά μου βγάζει μια γαύρους που με χαλάει. Αν θέλουν αντικαταστάτη καλο να τον πληρώσουν. Ο Σαντος λενε όσοι ξέρουν θα ερχόταν με μπουνια

Link to comment
Share on other sites

για να αλλαξει γνωμη ο μελισσανιδης πρεπει να ζητησει τα διπλα ο χιμενεθ αλλιως θα ειναξ εδω και του χρονου

Link to comment
Share on other sites

Ο Σαντος λενε όσοι ξέρουν θα ερχόταν με μπουνια

Ο καρπουζας ηταν κλεισμενος απο τον μπαμπααααα ... Δεν νομιζω οτι πληρωνει Σαντος ο φιλαθλος 

Link to comment
Share on other sites

Ο καρπουζας ηταν κλεισμενος απο τον μπαμπααααα ... Δεν νομιζω οτι πληρωνει Σαντος ο φιλαθλος

Ο σαντος περνει 2 μυρια κανεις δεν μπορει να τον φερει στην ελλαδα οχι ο ιβαν ουτε ο βαγγελης στα καλα του

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×