Jump to content

Recommended Posts

Για πες μας ποιοι ειναι οι πολλοι

Αν αποφασισω να μπω σε αυτο το τριπακι θα απαντησω απευθειας σε αυτους κ θα σου φυγει η απορια.

Εσυ θα καθεσαι κ θα κανεις εντιτ μετα στη καλυτερη των περιπτωσεων. Εγω θα τα ριξω θα ξεσπασω κ θα κατσω να πιω ενα ουισκι

Link to comment
Share on other sites

Αν αποφασισω να μπω σε αυτο το τριπακι θα απαντησω απευθειας σε αυτους κ θα σου φυγει η απορια.

Εσυ θα καθεσαι κ θα κανεις εντιτ μετα στη καλυτερη των περιπτωσεων. Εγω θα τα ριξω θα ξεσπασω κ θα κατσω να πιω ενα ουισκι

Επειδη εχω πολλες αποριες, δεν σε ειδα τοσο ευερεθιστο με αυτα που γραφει το 90% για το Ντεμη. 

Και οχι, δεν θα κατσω να κανω εντιτ σαν να εχω να κανω με νηπιαγωγειο. Βριστειτε να γουσταρετε να δουμε και το προβλημα του καθενος στην τελικη. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Επειδη εχω πολλες αποριες, δεν σε ειδα τοσο ευερεθιστο με αυτα που γραφει το 90% για το Ντεμη.

Και οχι, δεν θα κατσω να κανω εντιτ σαν να εχω να κανω με νηπιαγωγειο. Βριστειτε να γουσταρετε να δουμε και το προβλημα του καθενος στην τελικη.

Με τρολλαρεις ρε;

Link to comment
Share on other sites

Guest geo_1990

Δεν ήρθα εδώ ούτε για να εκνευρίσω ούτε να ιντριγκάρω ούτε να τρολάρω. Άποψη μου είναι για το χιμένεθ αυτή. Μπορεί να είμαι λάθος εγώ ή σωστός ο χρόνος θα δείξει. Και ο μιαούλης και ο γεωργίου(2:15 του βίντεο) την ίδια άποψη έχουν αν και δεν έχει σημασία.

.
Link to comment
Share on other sites

Βρηκες τον Γεωργιου τωρα...

 

Δεν μου λες πανω απο την παλια Σκεπαστη, ποιες θυρες ηταν?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Επειδη εχω πολλες αποριες, δεν σε ειδα τοσο ευερεθιστο με αυτα που γραφει το 90% για το Ντεμη.

Και οχι, δεν θα κατσω να κανω εντιτ σαν να εχω να κανω με νηπιαγωγειο. Βριστειτε να γουσταρετε να δουμε και το προβλημα του καθενος στην τελικη.

Οτι ειπωθηκε για τον ολιγον ΑΕΚ κυριο Βανδη, καλως ειπωθηκε. Φορουμ της ΑΕΚ ειμαστε, οχι το καφενειο των βουλγαρων φιλαθλων.

Να κανει δηλωσεις σε μετροπολις και στα μπουρδελα εκει πανω.

Αντε με γαμιολες.

ΜΟΝΟ ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

 Οτι ειπωθηκε για τον ολιγον ΑΕΚ κυριο Βανδη, καλως ειπωθηκε. Φορουμ της ΑΕΚ ειμαστε, οχι το καφενειο των βουλγαρων φιλαθλων.

Να κανει δηλωσεις σε μετροπολις και στα μπουρδελα εκει πανω.

Αντε με γαμιολες.

ΜΟΝΟ ΑΕΚ

Δεν τρολλαρει; σοβαρα το γραφει; γιατι να θιχτω εγω με αυτα που εγραψαν για το σιχαμα;

Η αληθεια ειναι οτι ντραπηκα λιγο με αυτα που μου ηρθαν αυθορμητα να γραψω εγω για τον μουλο, για αυτο κ τελικα δεν ποσταρα τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εχω πολλες αποριες, δεν σε ειδα τοσο ευερεθιστο με αυτα που γραφει το 90% για το Ντεμη. 

Και οχι, δεν θα κατσω να κανω εντιτ σαν να εχω να κανω με νηπιαγωγειο. Βριστειτε να γουσταρετε να δουμε και το προβλημα του καθενος στην τελικη. 

Δεν γίνεται να θάβεις συνέχεια την ομάδα που υποτίθεται ότι αγαπάς στην προσπάθειά σου να το παίξεις αντικειμενικός

Δεν γίνεται πέρσι να κράζεις τον Βράνιες για τα καραγκιοζιλίκια που έκανε στον επαναληπτικό με τον Ολυμπιακό, αλλά όταν οι παίκτες και προπονητές του παοκ μας δείχνουν τα αρχίδια τους να μιλάμε για «εκατέρωθεν προκλήσεις» 

Δεν γίνεται όταν μπαίνει ο άλλος μέσα με το πιστόλι να γράφεις ποστ «δεν είναι ο Ιβάν το πρόβλημα του ποδοσφαίρου» και να μου βάζεις φώτο προφίλ τον Βιειρίνια που το μόνο που δεν έχει πει αυτές τις μέρες είναι «γαμώ την ΑΕΚ»

Δεν γίνεται να λες «καλά έκανε ο Ολυμπιακός με τον Βάλνερ», όταν εσύ την ίδια χρονιά αρνήθηκες να κάνεις ένσταση με τον Αστέρα Τρίπολης

Δεν γίνεται η μια ομάδα (ΠΑΟΚ) να προκαλεί συνέχεια, η άλλη να παλεύει να ρίξει τους τόνους (ΑΕΚ) και συ να γράφεις κακώς που υπάρχει αυτή η αντιπαλότητα χωρίς να αναφέρεις ποιος τη θρέφει

Δεν γίνεται να μιλάς για διαφθορά του ελληνικού ποδοσφαίρου την τελευταία διετία (που δεν σου λέω ότι δεν υπάρχει) και να κάνεις αβάβα τα αίσχη της προηγούμενης εικοσαετίας στην οποία σε κλέψανε με αισχρό τρόπο και σαν παίχτη και σαν πρόεδρο, λες και είσαι ο Καραπαπάς.

 

Τον Ντέμη σαν παίχτη ουσιαστικά δεν τον πρόλαβα και ότι έχω θαυμάσει από την πάρτη του είναι από βιντεάκια. Σαν πρόεδρο τον συμπαθούσα (σε αντίθεση με πολλούς εδώ μέσα), γιατί ήταν ο μόνος μέχρι τα 20 μου που μου προσέφερε μια αξιοπρεπή ΑΕΚ, αλλά και επειδή πίστευα πως παρά τα λάθη του ότι έκανε το κανε για το καλό της ΑΕΚ (δεν μπορώ να ξεχάσω ότι ήταν ο μόνος που βγήκε μπροστά όταν ήμασταν ένα βήμα πριν το γκρεμό). Οι περισσότεροι εδώ μέσα είναι πολύ πιθανό να τον έχουν άχτι από την εποχή που ήταν πρόεδρος και να βρίσκουν ευκαιρία να του τα χώσουν. Δικό τους θέμα. Η συμπεριφορά του όμως την τελευταία 2ετία που προσπαθεί να φορέσει το μανδύα του αντικειμενικού είναι ΠΟΥΣΤΙΚΗ και γι' αυτό θα τ' ακούσει και από μένα που τον είχα σε υπόληψη και από άλλους που τον είχαν ούτως η άλλως στη μπούκα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μας γαμανε οι αρδ ρε μαλακα δε το πιστευω τρωμε στεγνο τρυπημα για προπονητες και παικτες ενω εχουμε παρει τη κουπα και ενω εναμιση χρονο ο ισπανος εχει κανει παπαδες..απιστευτο πραγματικα σε τι λουπα μπαινουμε παλι

Link to comment
Share on other sites

Τωρα περισσοτερο απο καθε φορα στηριξη στην Πρωταθλητρια κ στον Μανολο σε ο,τι γραφουμε κ λεμε σε δημοσιογραφικα site κ social media. Ξεμυτισαν οι νυφιτσες απεναντι μας, αλλα δεν μασαμε... θα τους ΓΑΜΕΥΣΟΥΜΕ

Link to comment
Share on other sites

O ΑΕΚτσής συχνά υποφέρει από σπάνια σύνδρομα.

 

Ακόμα είναι χαραγμένα στο μυαλό μου τα μπινελίκια στον "Τσάρτα" επειδή δεν μαρκάρει.  Ναι ο ΑΕΚτσής έβριζε στο γήπεδο τον Τσάρτα.  Δεν του έκανε...

 

Δεν του άρεσε που με το πατούσε το γκαζόν είχε ήδη μια ασίστ, μισό γκολ και φυσικά ο αντίπαλος κάτω από την σέντρα ούτε που σκεφτόταν να σου κάνει φάουλ γιατί είχε δώρο.

 

Τώρα ψάχνει και βρίσκει τις αδυναμίες του Χιμένεθ.  Που με μέτριους παίχτες και μικρό μπάτζετ έκανε πελάτη το γαύρο στο Καραϊσκάκης για να πάρεις πρωτάθλημα και να φτάσεις σε 2 τελικούς κυπέλλου.

 

Από την στιγμή που σε πήρε στην δέκατη κάτι θέση... βλέπεις δρόμο προς τα πάνω.

 

Μπήκες στον Ευρωπαϊκό Χάρτη...

 

 

Ο ίδιος ΑΕΚτσής έφτιαξε συνθήματα αποθέωσης για τον Γεωργέα, τον Κατσαβό, τον Μαχαιρίδη και θεωρούσε χρυσό κεφάλαιο τον Μαλαδένη.

 

 

Για να μην ξεχνιόμαστε

 

Χιμένεθ = Προπονητής Τίτλου .-

 

Υ.Γ. Φυσικά και με εκνευρίζει άπειρες φορές.  Το αποτέλεσμα τον δικαιώνει.-

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Tι ΑΕΚτΣης και ΑΕΚτΣης ρε πολυπατέρα και συ ..

Αυτα τα λενε οι νοτιομακεδόνες .

 

Ποιο το νοημα να ζεις 

αν δεν εισαι ΑΕΚτζης 

ΑΕΚ Αρρωστεια Λαμπρινή

 κλπ  κλπ

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Tι ΑΕΚτΣης και ΑΕΚτΣης ρε πολυπατέρα και συ ..

Αυτα τα λενε οι νοτιομακεδόνες .

 

Ποιο το νοημα να ζεις 

αν δεν εισαι ΑΕΚτζης 

ΑΕΚ Αρρωστεια Λαμπρινή

 κλπ  κλπ

Ποια Λαμπρινη μιστερ? Δικο μας ειναι αυτο.

 

υγ. ρε γιωργο ολα τελεια στο ποστ, αλλα περα απο το ΑΕΚτΖης διορθωσε και αυτο για τον Μαλαδενη ρε μπαμπη τεννε. Που θα τον βαλεις στην ιδια προταση με τους αλλους.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει τι λέει ο Στυλιανόπουλος.  Λαμπρινή.  Θα τον κεράσουμε καφέ στον Άγιο Ανδρέα.  Θα παίξουμε τάβλι στο Φίλντισι.  Στην Λαμπρινή γίνεσαι ΑΕΚ θες δεν θες...

 

Υ.Γ.  Μαλαδένης = μακαρόνι βραστό δεν στέκεται όρθιο

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Οι ΑΡΔ κάνουν αυτό που έκαναν πάντα στην ΑΕΚ μετά από πρωτάθλημα. Θεωρούν οτι η ΑΕΚ δεν μπορεί να κρατήσει τους παίχτες της και ψάχνουν να δουν ποιοί θα φύγουν μετά από πρωταθληματική χρονιά για "μεγαλύτερη" ομάδα ή περισσότερα λεφτά.

 

Τα σκατά του λιμανιού επίσης κάνουν αυτό που έκαναν στην ΑΕΚ μετά από πρωτάθλημα. Επειδή στο δικό τους σύμπαν τους είναι αδύνατο να εξηγήσουν πως η ΑΕΚ με τους "όποιους" παίχτες τους "πήρε" το πρωτάθλημα, προσπαθούν να την διαλύσουν α) για να πάρουν ότι θεωρούν καλύτερο από τους παίχτες της και β) για να χαιδέψουν τα μυαλά των τσουκαλάδων και να δείξουν οτι κατατρόπωσαν την ΑΕΚ μεταγραφικά.

 

Ο Μελισσανίδης φέτος εγκαινίασε μια -σωστή για μένα- πολιτική, αυτή που λέει οτι δεν μιλάμε, δεν λέμε πολλά, κάνουμε αυτό που πρέπει για να προστατεύσουμε την ομάδα. Σαν επικοινωνιακή πολιτική είναι καταπληκτική, ιδίως όταν όλοι γύρω σου περιμένουν σαν τις ύαινες να σε φάνε. 

 

Πιστεύω στην ΑΕΚ, πάντα πίστευα. Θεωρώ πως το πρωτάθλημα που πήραμε έχει πολλά κοινά με του 1989, που η ΑΕΚ άρχισε να ξαναχτίζεται. Δεν ξέρω αν θα το ξαναπάρουμε του χρόνου, αλλά είμαι σίγουρος οτι χτίζεται η ΑΕΚ αυτή τη στιγμή προκειμένου να γίνει κραταιά και σταθερή δύναμη σε 2-3 χρόνια. Νομίζω άλλωστε πως και η δήλωση του Μελισσανίδη οτι περιμέναμε το πρωτάθλημα αργότερα, αυτό δείχνει. Δεν είμαι σίγουρος λοιπόν οτι θα μπει στο τριπάκι να υπερασπιστεί με κάθε κόστος τον τίτλο του πρωταθλητή άμεσα. Πιθανόν να πάει πάσο, μέχρι να μπούμε στο γήπεδο, και μετά να δώσει περισσότερα χρήματα προκειμένου να κρατήσει παίχτες και να πάρει μεγάλα ονόματα.

 

Αυτοί είναι οι αντίπαλοι μας, αυτοί είμαστε εμείς. Αυτοί προσπαθούν μετά από επιτυχίες να μας διαλύσουν, εμείς προσπαθούμε να διαχειριστούμε την επιτυχία μας.

 

Πιστεύω στην ΑΕΚ, έχω εμπιστοσύνη σε αυτή τη διοίκηση πως τουλάχιστον δεν θα μας ξεπουλήσει στο γιουσουρούμ για ένα κοστούμ, όπως έκανε ο κοντός και η παρέα του....

Link to comment
Share on other sites

Άντε ξανά μανά με τους αίλυνες. 

 

Γαμώ το σπίτι μου είναι 15 του Μάη και έχουμε κάνει μπουρδέλο με τα σενάρια την πρωταθληματική ομάδα. 

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Καρκινωμα η ενασχοληση μας με τους Ελληνες και τους ξενους. Εχεις μακραν τα καλυτερα αποδυτηρια. Αυτο ξερω εγω.

Link to comment
Share on other sites

Ο φετινός Λάζαρος είναι ο προπέρσινος Βάργκας.

Με την διαφορά ότι ο δεύτερος ήταν κύριος.

Link to comment
Share on other sites

Θα μεινει αν δεν ζητησει αυξηση που να μην θελει να πληρωσει ο Μελισσανιδης.

Θα βαλει τα υπερ και τα κατα ο Μανολο, η προπτικη που του προσφερει η ΑΕΚ σε σχεση με το να γυρισει στην χωρα του σε καμια Λας Παλμας, και θα αποφασισει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×