Jump to content

Ξάνθη - ΑΕΚ (18η αγ.): 28/01, 19:30, Novasports 2


Bukowski
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

24 members have voted

  1. 1. MVP

    • Mπάρκας
      2
    • Γκάλο
      0
    • Ντιντάκ
      1
    • Βράνιες
      18
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      1
    • Αϊντάρεβιτς
      2
    • Πατίτο
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Πέκχαρτ
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      6
    • Μέτριο
      5
    • Κακό
      1
    • Φυσιολογικό
      12
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Γκάλο
      10
    • Ντιντάκ
      0
    • Βράνιες
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      0
    • Αϊντάρεβιτς
      0
    • Μάνταλος
      10
    • Πατίτο
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      4
    • Πέκχαρτ
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Γαλανόπουλος
      0


Recommended Posts

Το εντιτ μου ηταν ενα και ηταν η προσθηκη αυτου: Κανε τωρα τα εντιτ να ερθουν ολα στα ισα τους και να φαινεται μια αποψη.

Δεν αλλαξα, ουτε αλλαζω αυτα που γραφω γιατι πολυ απλα τα πιστευω.

Και αν ειχες διαβασει παλαιοτερη αποψη μου επι του θεματος, που εγραφα ακομα και στο παλιο ΚΜ, θα γνωριζες οτι δεν μου φτανει απλα το πρωταθλημα.

Θελω να το σηκωσω με πουστια, αλητεια και στησιμο.+-

Μεταγγραφες θελω για να μην πονανε τα ματια μου και να κανω πορεια στην Ευρωπη που ειμαι εξαφανισμενος, οχι για να σηκωσω κατσαρολι.

Αυτο το σηκωνω και με μια πολυ μελετημενη 11αδα διαιτητων, σαν αυτη που κατεβαζει ο Μακεδος εδω και μια 10ετια.

Edited by panther-21-
Link to comment
Share on other sites

Το εντιτ μου ηταν ενα και ηταν η προσθηκη αυτου: Κανε τωρα τα εντιτ να ερθουν ολα στα ισα τους και να φαινεται μια αποψη.

Δεν αλλαξα, ουτε αλλαζω αυτα που γραφω γιατι πολυ απλα τα πιστευω.

Και αν ειχες διαβασει παλαιοτερη αποψη μου επι του θεματος, που εγραφα ακομα και στο παλιο ΚΜ, θα γνωριζες οτι δεν μου φτανει απλα το πρωταθλημα.

Θελω να το σηκωσω με πουστια, αλητεια και στησιμο.+-

Μεταγγραφες θελω για να μην πονανε τα ματια μου και να κανω πορεια στην Ευρωπη που ειμαι εξαφανισμενος, οχι για να σηκωσω κατσαρολι.

Δεν ειναι κακό να κάνεις εντιτ για να εξηγήσεις καλύτερα μια άποψη αλλά ούτε και να αλλάξεις άποψη.

Από την αρχή είπα οτι χωρίς ομάδα δεν θα σε σεβαστεί κανείς. Απαραίτητη προυπόθεση δεν σημαίνει επαρκής. ? όσο πιο λιανά;;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι κακό να κάνεις εντιτ για να εξηγήσεις καλύτερα μια άποψη αλλά ούτε και να αλλάξεις άποψη.

Από την αρχή είπα οτι χωρίς ομάδα δεν θα σε σεβαστεί κανείς. Απαραίτητη προυπόθεση δεν σημαίνει επαρκής. ? όσο πιο λιανά;;

? ες του ότι τον γαμάει ο τζαουάντ.

Μόνο έτσι καταλαβαίνει αυτός.

Link to comment
Share on other sites

Το εντιτ μου ηταν ενα και ηταν η προσθηκη αυτου: Κανε τωρα τα εντιτ να ερθουν ολα στα ισα τους και να φαινεται μια αποψη.

Δεν αλλαξα, ουτε αλλαζω αυτα που γραφω γιατι πολυ απλα τα πιστευω.

Και αν ειχες διαβασει παλαιοτερη αποψη μου επι του θεματος, που εγραφα ακομα και στο παλιο ΚΜ, θα γνωριζες οτι δεν μου φτανει απλα το πρωταθλημα.

Θελω να το σηκωσω με πουστια, αλητεια και στησιμο.+-

Μεταγγραφες θελω για να μην πονανε τα ματια μου και να κανω πορεια στην Ευρωπη που ειμαι εξαφανισμενος, οχι για να σηκωσω κατσαρολι.

Αυτο το σηκωνω και με μια πολυ μελετημενη 11αδα διαιτητων, σαν αυτη που κατεβαζει ο Μακεδος εδω και μια 10ετια.

Οτι ακριβως λεγανε οι τσουκαλαδες στα πετρινα χρονια τους για την παραγκα του βαρδινογιαννη.

Δυστυχως αυτη την αποψη εχει η πλειοψηφεια του κοσμου μας, κ οταν μετα διαβαζω για διαφορετικοτητες του λαου της ΑΕΚ κλπ γραφικα με πιανουν τα γελια κ καταλαβαινω ποσο μαλακας ημουν που τα πιστευα.

 

Κ για να προλαβω την συνεχεια, ναι εμια μαλακας ΑΕΚτζης αγαθομουνης.

Edited by BillR21
  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

? ες του ότι τον γαμάει ο τζαουάντ.

Μόνο έτσι καταλαβαίνει αυτός.

mphke o emprhsths21...
Link to comment
Share on other sites

Και σου απανταω ξανα, οτι δεν χρειαζεσαι ομαδα για να σεβαστουν τα κορακια. ποσο πιο λιανα???

Σταματα να θεωρεις απαραιτητο παραγοντα το ενα για να εχεις το αλλο. Ειναι ανεξαρτητα μεταξυ τους. Τελος.

Ομαδα φτιαχνεις για να φερεις κοσμο στο γηπεδο, για να κανεις μια πορεια στην Ευρωπη και να αυξησεις τις πιθανοτητες σου να σηκωσεις κουπα.

ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ? ΕΙΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΝΑ ΣΕ ? ΑΙΖΟΥΝ Ο? ΩΣ ? ΡΕ? ΕΙ.

Τους διαιτητες του "πειθεις" με απειλες, τσιμεντωματα, πιστολια, ευρω και 1002 αλλους τροπους.

 

Και για να απαντησω στον Μπιλακο, δεν θελω να ειμαι αλλος διαφορετικος, φτανει πια.

Απο το 1994 το παιζουμε διαφορετικοι και εχουμε σηκωσει 0 πρωταθληματα, εχουμε διαλυθει απο χρεη, πεσει 3 κατηγοριες και ζησει μια απερατη ντροπη.

Θελω να παρω το πρωταθλημα με κλοπη. Εστω το πρωτο. Τα επομενα ας τα παρω ντρομπρα και με ομαδα.

Edited by panther-21-
Link to comment
Share on other sites

Και σου απανταω ξανα, οτι δεν χρειαζεσαι ομαδα για να σεβαστουν τα κορακια. ποσο πιο λιανα???

Σταματα να θεωρεις απαραιτητο παραγοντα το ενα για να εχεις το αλλο. Ειναι ανεξαρτητα μεταξυ τους. Τελος.

Ομαδα φτιαχνεις για να φερεις κοσμο στο γηπεδο, για να κανεις μια πορεια στην Ευρωπη και να αυξησεις τις πιθανοτητες σου να σηκωσεις κουπα.

ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ? ΕΙΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΝΑ ΣΕ ? ΑΙΖΟΥΝ Ο? ΩΣ ? ΡΕ? ΕΙ.

Τους διαιτητες του "πειθεις" με απειλες, τσιμεντωματα, πιστολια, ευρω και 1002 αλλους τροπους.

Οκ. Σταματάω να το θεωρώ απαραίτητο. Κατά τα αλλα εισαι χαλαρός.

Link to comment
Share on other sites

Και σου απανταω ξανα, οτι δεν χρειαζεσαι ομαδα για να σεβαστουν τα κορακια. ποσο πιο λιανα???

Σταματα να θεωρεις απαραιτητο παραγοντα το ενα για να εχεις το αλλο. Ειναι ανεξαρτητα μεταξυ τους. Τελος.

Ομαδα φτιαχνεις για να φερεις κοσμο στο γηπεδο, για να κανεις μια πορεια στην Ευρωπη και να αυξησεις τις πιθανοτητες σου να σηκωσεις κουπα.

ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ? ΕΙΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΝΑ ΣΕ ? ΑΙΖΟΥΝ Ο? ΩΣ ? ΡΕ? ΕΙ.

Τους διαιτητες του "πειθεις" με απειλες, τσιμεντωματα, πιστολια, ευρω και 1002 αλλους τροπους.

Και μετά ξύπνησες κι εσύ παπάρα.

Σαν οργανισμός και σαν μέγεθος ούτε θέλεις ούτε μπορείς να επιβάλεις χούντες.

Link to comment
Share on other sites

Οκ. Σταματάω να το θεωρώ απαραίτητο. Κατά τα αλλα εισαι χαλαρός.

 

Ναι ειμαι σιγουρος οτι αν σε εβλεπε ο ? οντικης να εχεις καλη ομαδα θα σε σεβοταν.. Οπως και ο Δημητροπουλος, ο Σπαθας, ακομα και ο Μπακας..

Edited by panther-21-
Link to comment
Share on other sites

Ναι ειμαι σιγουρος οτι αν σε εβλεπε ο ? οντικης να εχεις καλη ομαδα θα σε σεβοταν.. Οπως και ο Δημητροπουλος, ο Σπαθας, ακομα και ο Μπακας..

Απαραίτητη προυπόθεση δεν σημαίνει επαρκής. Αλλο να εχεις αντιθετη απόψη και αλλο να διαστρεβλώνεις μια αποψη επειδη δεν σου αρέσει. Κατά τα άλλα εγώ εχω θέμα.

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι ο καθενας εχει βγαλει τα συμπερασματα του, με ή χωρις εντιτ. 

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω σχηματισει ακομα αποψη.Μπορειτε να το αναλυσετε λιγο περισσοτερο;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι ο καθενας εχει βγαλει τα συμπερασματα του, με ή χωρις εντιτ. 

Σε ισοπέδωσε ο ισπανός.

Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ. Με βαση την λογικη σου, ειμαι σιγουρος οτι αν σε εβλεπε ο ? οντικης να εχεις καλη ομαδα θα σε σεβοταν.. Οπως και ο Δημητροπουλος, ο Σπαθας, ακομα και ο Μπακας..

Ενω με βαση τη δική σου λογική μπορει να εχεις ομαδα για τον μπούτσο και να σε σεβαστεί οποιοσδηποτε.

Οσο για τα συμπεράσματα, πραγματικά χαλάρωσε, λες και κατι θα αλλάξει από αυτά που συζητάμε εδώ μέσα.

Link to comment
Share on other sites

ενω ο γαυρος του αμανατιδη του ανατολακη του θεοφιλου καρασσαβιδη του κακλαμανου και τοσων αλλων ειχε ας πουμε ομαδα που επερνε πεναλντι στο φυσημα 

 

μαλλον εχουμε ξεχασει τι ζησαμε απο το 96 και δωθε

 

οχι στο αυτομαστιγωμα

 

τα κορακια σεβονται αυτον που τους ταιζει - προσεχει  προσταευει ελεγχει ασχετως αν παιζουν με τον γκαμαρα η με τον κωστουλα και τον βαρεσανοβιτς

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Ενω με βαση τη δική σου λογική μπορει να εχεις ομαδα για τον μπούτσο και να σε σεβαστεί οποιοσδηποτε.

Οσο για τα συμπεράσματα, πραγματικά χαλάρωσε, λες και κατι θα αλλάξει από αυτά που συζητάμε εδώ μέσα.

 

Κατα τα αλλα εγω διαστρεβλωνω τα λεγομενα του αλλου.

 

Χαλαρωσε 3 φορες ειπες, χωρις να σου εχω δειξει σε καμια περιπτωση οτι δεν ειμαι. Οποτε ή που δεν εισαι εσυ χαλαρος και το λες μπας και ηρεμησεις εσυ ή που θεωρεις οτι οταν παπαρολογει καποιος και του απαντας τοτε αυτοματα σημαινει και τσιτωμα απο την πλευρα του. Δεν μετρας λιγο πιεση για καλο και για κακο? Ο Τολης εχει και κατι υπογλωσσια για αυτες τις περιπτωσεις. Ρε μαλακα Τοληλετοβιτς, Αταρακ ειπαμε?

Edited by panther-21-
Link to comment
Share on other sites

ενω ο γαυρος του αμανατιδη του ανατολακη του θεοφιλου καρασσαβιδη του κακλαμανου και τοσων αλλων ειχε ας πουμε ομαδα που επερνε πεναλντι στο φυσημα 

 

μαλλον εχουμε ξεχασει τι ζησαμε απο το 96 και δωθε

 

οχι στο αυτομαστιγωμα

 

Χρυσοστομος.

 

Γιατι ο αλλος ο Βιετκονγκ ο Στελαρας ο Γιαννακοπουλος? ? ου επεφτε λες και ετρωγε ριπες απο ΑΚ47 στον Κορυδαλλο?

 

Απο παρθενογεννησεις καλα ειμαστε...

Edited by panther-21-
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κατα τα αλλα εγω διαστρεβλωνω τα λεγομενα του αλλου.

 

Χαλαρωσε 3 φορες ειπες, χωρις να σου εχω δειξει σε καμια περιπτωση οτι δεν ειμαι. Οποτε ή που δεν εισαι εσυ χαλαρος και το λες μπας και ηρεμησεις εσυ ή θεωρεις οτι οταν παπαρολογει καποιος και του απαντας τοτε αυτοματα σημαινει και τσιτωμα απο την πλευρα του. Δεν μετρας λιγο πιεση για καλο και για κακο? Ο Τολης εχει και κατι υπογλωσσια για αυτες τις περιπτωσεις. Ρε μαλακα Τοληλετοβιτς, Αταρακ ειπαμε?

Με δουλεύεις;; Μου ειπες να σταματήσω επιτέλους να εχω μια αποψη, και εισαι χαλαρός;;  Δεν αλλαζει κατι απο αυτα που συζηταμε εδω μέσα.

Link to comment
Share on other sites

να θυμισω το ροστερ του γαυρου το 1996

 

Ραντος

Στρακοσια

Ελευθεροπουλος

Αμανατιδης

Ανατολακης

Νταμπιζας

Καραταιδης

Ιωαννιδης

Σαμπανατζοβιτς

Τρουπκος

Βαρεσανοβιτς

Καραφλη πουτανα

Γεωργατος

Γιαννακοπουλος

καλαντζης

Καρασσαβιδης

Νινιαδης

? ασσαλης

Σφακιανακης

Αλεξανδρης

Ιβιτς

Κακλαμανος

Καραπιαλης

 

 

αυτο το ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΡΟΣΤΕΡ το σεβαστηκαν επειδη ειχε φτιαξει ομαδα ε δεν νομιζω μην ξεχασουμε την ιστορια του ελληνικου ποδοσφαιρου

Link to comment
Share on other sites

Καλά εκείνη τη χρονιά ούτε εμεις κυνηγησαμε σοβαρα το πρωταθλημα και ας ειχαμε καλύτερη ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Εχει φυγει και ο Χαμπος και εναν σοβαρα καυγα δω μεσα δεν εχουμε δει.

Τεραστιο λαθος η διαγραφή του.

Link to comment
Share on other sites

α δεν το κυνηγησαμε ? αγαπη ?

 

η ΑΕΚ μαζεψε 72 βαθμους

 

την 2η χρονια που πηρε πρωταθλημα μαζεψες 78

την 3η χρονια που πηρες πρωταθλημα μαζεψες 79 

 

το υπερ ροστερ του γαυρου μαζεψε 84

 

αυτα περι σεβασμου γιατι οντως το εξαντλησαμε

Link to comment
Share on other sites

Τεραστιο λαθος η διαγραφή του.

Ενταξει μωρε αμα θελει γραφει απο τον αλλο λογαριασμο του

 

:D

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

α δεν το κυνηγησαμε ? αγαπη ?

 

η ΑΕΚ μαζεψε 72 βαθμους

 

την 2η χρονια που πηρε πρωταθλημα μαζεψες 78

την 3η χρονια που πηρες πρωταθλημα μαζεψες 79 

 

το υπερ ροστερ του γαυρου μαζεψε 84

 

αυτα περι σεβασμου γιατι οντως το εξαντλησαμε

 

 

Οκ. Εμας γιατι μας σεβοταν περισσοτερο, συγκριτικά πάντα, η διατησία στα χρόνια του Μπαγεβιτς από οτι στα πέτρινα χρόνια;; Μόνο λόγω των προέδρων και όχι ΚΑΙ επειδη εμπνεαμε περισσοτερο σεβασμό σαν ομάδα;;

 

Οσο για τον γαυρο, πηρε 18 πρωταθλήματα, δεν νομίζω να ηταν ολα μόνο από ευνοια. ? άντως φαντασιωσεις οτι θα τα σαρωνουμε και μεις οπως ο γαυρος το 96-97 μαλλον δεν θα πραγματοποιηθούν, γιατι οπως ειπε και και ο Gorgan ποτέ δεν θα γίνουμε γαύρος σαν οργανισμός. Ούτε καν ο βαζελος του βαρδινογιάννη δεν ειχε μπορεσει να κανει κατι ανάλογο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×