Jump to content

Ξάνθη - ΑΕΚ (18η αγ.): 28/01, 19:30, Novasports 2


Bukowski
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

24 members have voted

  1. 1. MVP

    • Mπάρκας
      2
    • Γκάλο
      0
    • Ντιντάκ
      1
    • Βράνιες
      18
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      1
    • Αϊντάρεβιτς
      2
    • Πατίτο
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Πέκχαρτ
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      6
    • Μέτριο
      5
    • Κακό
      1
    • Φυσιολογικό
      12
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Γκάλο
      10
    • Ντιντάκ
      0
    • Βράνιες
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      0
    • Αϊντάρεβιτς
      0
    • Μάνταλος
      10
    • Πατίτο
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      4
    • Πέκχαρτ
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Γαλανόπουλος
      0


Recommended Posts

σε σεβονταν επειδη καποιος σου ειχε εξασφαλισει τον σεβασμο 

 

οσο για τον γαυρο νομιζω η κουβεντα τελειωνει στο πως πηρε τα πρωτα τα μετα ηταν ευκολακι 2-3 σφυριγματα και 25 εκατομμυρια τον χρονο εφταναν για να το παρει

 

ο βαρδινογιαννης δεν εκανε ποτε κατι τετοιο γιατι δεν ειχε τα εσοδα να τα κανει 

 

πραγματικα μου ειναι αδιανοητο να κανω αυτην την κουβεντα 

 

να δικαιολογησω εστω ενα απο τα 18 πρωταθληματα του γαυρου

Link to comment
Share on other sites

Με δουλεύεις;; Μου ειπες να σταματήσω επιτέλους να εχω μια αποψη, και εισαι χαλαρός;;  Δεν αλλαζει κατι απο αυτα που συζηταμε εδω μέσα.

 

δηλαδη το οτι σου ζητησα να εχεις μια αποψη και οχι 3 που τις παρουσιαζεις για 1, δειχνει οτι δεν ειμαι χαλαρος? Σε ποιον πλανητη?

Link to comment
Share on other sites

Καλά εκείνη τη χρονιά ούτε εμεις κυνηγησαμε σοβαρα το πρωταθλημα και ας ειχαμε καλύτερη ομάδα.

 

τι διαβαζουμε Θεε μου..

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη το οτι σου ζητησα να εχεις μια αποψη και οχι 3 που τις παρουσιαζεις για 1, δειχνει οτι δεν ειμαι χαλαρος? Σε ποιον πλανητη?

? ρωτον δεν ειναι κακο να αλλαζεις αποψη, δευτερον δεν αλλαξα αποψη. Απλα εγραψα οτι χωρις ομαδα δεν θα σε  σεβαστει κανείς και συ νόμισες οτι εννούσα οτι το θεωρώ επαρκές. Τριτον να λες στον αλλο, να σταματησει να εχει μια αποψη, δειχνει ενα εκνευρισμό.

Link to comment
Share on other sites

Οκ. Εμας γιατι μας σεβοταν περισσοτερο, συγκριτικά πάντα, η διατησία στα χρόνια του Μπαγεβιτς από οτι στα πέτρινα χρόνια;; Μόνο λόγω των προέδρων και όχι ΚΑΙ επειδη εμπνεαμε περισσοτερο σεβασμό σαν ομάδα;;

 

Οσο για τον γαυρο, πηρε 18 πρωταθλήματα, δεν νομίζω να ηταν ολα μόνο από ευνοια. ? άντως φαντασιωσεις οτι θα τα σαρωνουμε και μεις οπως ο γαυρος το 96-97 μαλλον δεν θα πραγματοποιηθούν, γιατι οπως ειπε και και ο Gorgan ποτέ δεν θα γίνουμε γαύρος σαν οργανισμός. Ούτε καν ο βαζελος του βαρδινογιάννη δεν ειχε μπορεσει να κανει κατι ανάλογο.

 

Δηλαδη ο Σταζι και ο Μακεδος ενεπνεαν περισσοτερο σεβασμο και πηραν 20 πρωταθληματα ε? Α, ναι ξεχασα. Ειχαν και ομαδα. Την οποια την εφτιαξαν με λεφτα απο τους ομιλους και με τηλεοπτικα συμβολαια ΕΡΤ που πληρωνε ο Ελληνας φορολογουμενος. Μαλιστα.

Link to comment
Share on other sites

Μια ταπεινή συμβολή στο θέμα αλληλοεξάρτησης "διαιτητικής εύνοιας - καλής ομάδας".

Το μεγάλο ιστορικό δέιγμα που έχουμε ως τώρα (γαύρος του Κοκκαλιστάν) δημιουργήθηκε έτσι όπως δημιουργήθηκε βάσει μιας πολύ σημαντικής συγκυρίας που δυστυχώς δεν υφίσταται πλέον.

Ότι δηλαδή ο Τσάμπιον εδώ, έμπαινε εύκολα ή και απευθείας Ομίλους Τσου Λου όπου το μαρούλι φύτρωνε παντού και μπόλικο.

Ο ? ράκτορας πήρε την Ε? Ο (Θωμάς - Αλεξ/πολη), τσάκισε τα πρώτα ? ρωταθλήματα και βοηθούντων των πακτωλών της ΟΥΕΦΑ ήρθανε οι Τζιοβάνηδες κι οι Καρεμπέδες.

Σήμερα, ακόμη κι αν πάρεις την Ε? Ο και το Κορακιστάν, έχεις δύο επιλογές. Ή να συνεχίσουν τα καβούρια να αλωνίζουνε στην τσέπη σου και να μείνεις Ιστορικά ώς ο μαλάκας που έπαιρνε κούπες με τους Κολοβέτσιους, ή να χώσεις χρήμα (γιατί από ΟΥΕΦΑ και Ομίλους ... δυσκοίλιο) και να δικαιολογήσεις τα τεκταινόμενα, να προκαλέσεις πανελλαδικό στρουθοκαμηλισμό και να "βουλώσεις στόματα" όπως έκανε ο Ρόκκο.

Link to comment
Share on other sites

? ρωτον δεν ειναι κακο να αλλαζεις αποψη, δευτερον δεν αλλαξα αποψη. Απλα εγραψα οτι χωρις ομαδα δεν θα σε  σεβαστει κανείς και συ νόμισες οτι εννούσα οτι το θεωρώ επαρκές. Τριτον να λες στον αλλο, να σταματησει να εχει μια αποψη, δειχνει ενα εκνευρισμό.

 

Το οτι μου λες οτι εκνευριζομαι γιατι σε βλεπω να εχεις 3 διαφορετικες αποψεις και να σου ζηταω να καταληξεις καπου για να κανουμε κουβεντα με ξεπερναει. Επισης, δειχνει οτι εχεις καπου χασει τη μπαλα. Ραγιο, μου τρως τον χρονο τοση ωρα χωρις λογο, σταματαω να ασχολουμαι.

Edited by panther-21-
Link to comment
Share on other sites

Μια ταπεινή συμβολή στο θέμα αλληλοεξάρτησης "διαιτητικής εύνοιας - καλής ομάδας".

Το μεγάλο ιστορικό δέιγμα που έχουμε ως τώρα (γαύρος του Κοκκαλιστάν) δημιουργήθηκε έτσι όπως δημιουργήθηκε βάσει μιας πολύ σημαντικής συγκυρίας που δυστυχώς δεν υφίσταται πλέον.

Ότι δηλαδή ο Τσάμπιον εδώ, έμπαινε εύκολα ή και απευθείας Ομίλους Τσου Λου όπου το μαρούλι φύτρωνε παντού και μπόλικο.

Ο ? ράκτορας πήρε την Ε? Ο (Θωμάς - Αλεξ/πολη), τσάκισε τα πρώτα ? ρωταθλήματα και βοηθούντων των πακτωλών της ΟΥΕΦΑ ήρθανε οι Τζιοβάνηδες κι οι Καρεμπέδες.

Σήμερα, ακόμη κι αν πάρεις την Ε? Ο και το Κορακιστάν, έχεις δύο επιλογές. Ή να συνεχίσουν τα καβούρια να αλωνίζουνε στην τσέπη σου και να μείνεις Ιστορικά ώς ο μαλάκας που έπαιρνε κούπες με τους Κολοβέτσιους, ή να χώσεις χρήμα (γιατί από ΟΥΕΦΑ και Ομίλους ... δυσκοίλιο) και να δικαιολογήσεις τα τεκταινόμενα, να προκαλέσεις πανελλαδικό στρουθοκαμηλισμό και να "βουλώσεις στόματα" όπως έκανε ο Ρόκκο.

 

Μαζι σου. Αυτο δεν ακυρωνει ομως το πως εγιναν τα αυγα. Δηλαδη τα πρωταθληματα. Και εγιναν οπως ακριβως εγραψες. Μετα ηρθε και η ομαδα που στα κοκκινα ματια, "νομιμοποιησε" τις κουπες. Στα κοκκινα ομως, γιατι δεν ειμαστε ολοι μαλακες.

 

Το οτι πλεον δεν μπορει να γινει αυτο, δεν ακυρωνει το παραπανω. Εγω συμφωνω οτι χρειαζεσαι και ομαδα για να σηκωσεις κατσαρολι και κυριως να βγαλεις χρηματα απο Ευρωπη για να αυξησεις την διαφορα στην Ελλαδα και να το ξαναπαρεις. Αλλα λεω οτι δεν φτανει. Θελει ? ΡΩΤΑ διαιτησια και μετα ομαδα. 

 

Επισης λεω, οτι οι διαιτητες ΔΕΝ θα σε σεβαστουν και θα σε παιξουν σωστα αν φτιαξεις ομαδα. Θα σε σεβαστουν αν ειτε τους τριξεις τα δοντια, ειτε τους γραζαρεις. Με αυτο διαφωνω με τον Ραγιο και προσπαθω να του το εξηγησω μια ωρα τωρα χωρις να το αντιλαμβανεται.

 

Τελος, σε αντιθεση με τον Μπιλακο και δεν ξερω ποιον αλλον εδω μεσα, εγω δεν θελω το πρωτο μου κατσαρολι να ειναι τιμιο, ντομπρο και σταρατο. Αλλα πουστικο, αλητικο και στημενο. Και εχω στην διοικηση ακριβως τον ανθρωπο που μπορει να το κανει. Αν θα το κανει τελικα ειναι αλλο θεμα, αλλα αυτο δεν αλλαζει το δικο μου θελω. Οτι μπορει ομως να το παρει ετσι αν θελει δεν αμφισβητειται, οσο και να επιμενουν οι Τοληδες του ΚΜ για το αντιθετο.

Edited by panther-21-
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

 

Σταματα να θεωρεις απαραιτητο παραγοντα το ενα για να εχεις το αλλο. Ειναι ανεξαρτητα μεταξυ τους. Τελος.

Από την αρχη ειχα μια αποψη, τη διαστρεβλωσες, στην εξήγησα , εσυ καταλαβες οτι "την αλλαξα"   και τελικά μου λες να σταματήσω ΄να την έχω.

Απαραιτητη συνθηκη δεν σημαινει επαρκής.

Οσο για τις φαντασιωσεις οτι θα τα σαρωνουμε σαν τον γαυρο το 96-97  δεν νομίζω οτι μπορεί η ΑΕΚ σαν οργανισμός να το πετύχει αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη ο Σταζι και ο Μακεδος ενεπνεαν περισσοτερο σεβασμο και πηραν 20 πρωταθληματα ε? Α, ναι ξεχασα. Ειχαν και ομαδα. Την οποια την εφτιαξαν με λεφτα απο τους ομιλους και με τηλεοπτικα συμβολαια ΕΡΤ που πληρωνε ο Ελληνας φορολογουμενος. Μαλιστα.

Και μεις παιξαμε τσου λου μερικες χρονιές.

Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα μεταφυσικα περι οργανισμων που μπορουν η δεν μπορουν ειναι αναλογα με την εποχη, τις συνθηκες και αλλαζουν.

? αντως το 18/20 δεν ειναι ουτε φυσιολογικο ουτε το μετρο

Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα μεταφυσικα περι οργανισμων που μπορουν η δεν μπορουν ειναι αναλογα με την εποχη, τις συνθηκες και αλλαζουν.

Ε ναι, μια μερα μπορει και ο οργανισμος μπαογκ να παρει 20 σερί.

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι, μια μερα μπορει και ο οργανισμος μπαογκ να παρει 20 σερί.

Ουτε ο οργανισμος Ολυμπιακου μπορει 20 σερι.

Ο οργανισμος Ολυμπιακου (για τον οργανισμο μιλαω ετσι?) αν δεν εχει στημενα μεχρι και τα σημαιακια του κορνερ παιρνει τσιμπουκι και απο τον Αραβιδη, τον Μπακακη και τον Αρθο.

Κανενας οργανισμος Ολυμπιακου δεν σαρωσε απο το 1996 μεχρι σημερα.

Ο Κοκκαλης σαρωσε για συγκεκριμενους κοινωνικοπολιτικους λογους και ο Ολυμπιακος ηταν ενα πολυ βολικο αρμα.

Ο λογος που ηταν πολυ βολικο αρμα ειναι πως ειναι πολυπληθης ο αμαδα και επειδη ο ? ειραιας ειναι σημαντικος χωρος για την οικονομια.

Επειδη ο ως οι καιροι αλλαζουν και πλεον παιζουν και αλλα πραγματα ρολο, εσυ ως ΑΕΚ για αρχη αυτο που πρεπει να κανεις ειναι να γινεις το δευτερο ελκυστικοτερο μαγαζι της χωρας.

Το να δημιουργησεις νεο γηπεδο, ας πουμε θα σου δωσει την απαιτουμενη δυναμικη ωστε να σταθεις επισημα απεναντι στον Ολυμπιακο ως αντιπαλον δεος.

? ροσωπικα θεωρω πως το να σβησει ο Ολυμπιακος απλα δεν παιζει (απο οποια αποψη και να το δει κανεις), θεωρω ομως πως Ολυμπιακος και ΑΕΚ θα μονοπωλησουν το ελληνικο ποδοσφαιρο την επομενη 20ετια.

Και νομιζω πως αυτο βολευει και τους δυο.

Και τον Ολυμπιακο γιατι θα κρατησει την πρωτια.

Και την ΑΕΚ η οποια θα μπορεσει να εκτοπισει τον βαζελο απο την θεση του αντιπαλου δεους (για μενα αυτος θα πρεπει να ναι ο στοχος της γενιας μας).

Τωρα τα αλλα για οργανισμους, μικροοργανισμους κτλ τα θεωρω λιγο ασημαντα.

Φτιαξε γηπεδο και γινεσαι ΑΥΤΟΜΑΤΑ το δευτερο ελκυστικοτερο μαγαζι για επενδυτες αφου πλεον εχεις και προικα.

Σηκωσε 1-2 πρωταθληματα και αυτοματα θα κερδισεις οπαδους απο ολη την γκαμα των "αντιολυμπιακων". Μεχρι και οι βαζελοι θα προτιμησουν τα παιδια τους να γινονται ΑΕΚ αντι Ολυμπιακοι.

Απλα θεωρω σημαντικο (για αυτο με τον κοσμο) να εισαι εσυ που θα σπασεις τα πρωταθληματα του Ολυμπιακου και οχι ο ? ΑΟΚ ας πουμε.

Link to comment
Share on other sites

Ουτε ο οργανισμος Ολυμπιακου μπορει 20 σερι.

Ο οργανισμος Ολυμπιακου (για τον οργανισμο μιλαω ετσι?) αν δεν εχει στημενα μεχρι και τα σημαιακια του κορνερ παιρνει τσιμπουκι και απο τον Αραβιδη, τον Μπακακη και τον Αρθο.

Κανενας οργανισμος Ολυμπιακου δεν σαρωσε απο το 1996 μεχρι σημερα.

Ο Κοκκαλης σαρωσε για συγκεκριμενους κοινωνικοπολιτικους λογους και ο Ολυμπιακος ηταν ενα πολυ βολικο αρμα.

Ο λογος που ηταν πολυ βολικο αρμα ειναι πως ειναι πολυπληθης ο αμαδα και επειδη ο ? ειραιας ειναι σημαντικος χωρος για την οικονομια.

Επειδη ο ως οι καιροι αλλαζουν και πλεον παιζουν και αλλα πραγματα ρολο, εσυ ως ΑΕΚ για αρχη αυτο που πρεπει να κανεις ειναι να γινεις το δευτερο ελκυστικοτερο μαγαζι της χωρας.

Το να δημιουργησεις νεο γηπεδο, ας πουμε θα σου δωσει την απαιτουμενη δυναμικη ωστε να σταθεις επισημα απεναντι στον Ολυμπιακο ως αντιπαλον δεος.

? ροσωπικα θεωρω πως το να σβησει ο Ολυμπιακος απλα δεν παιζει (απο οποια αποψη και να το δει κανεις), θεωρω ομως πως Ολυμπιακος και ΑΕΚ θα μονοπωλησουν το ελληνικο ποδοσφαιρο την επομενη 20ετια.

Και νομιζω πως αυτο βολευει και τους δυο.

Και τον Ολυμπιακο γιατι θα κρατησει την πρωτια.

Και την ΑΕΚ η οποια θα μπορεσει να εκτοπισει τον βαζελο απο την θεση του αντιπαλου δεους (για μενα αυτος θα πρεπει να ναι ο στοχος της γενιας μας).

Τωρα τα αλλα για οργανισμους, μικροοργανισμους κτλ τα θεωρω λιγο ασημαντα.

Φτιαξε γηπεδο και γινεσαι ΑΥΤΟΜΑΤΑ το δευτερο ελκυστικοτερο μαγαζι για επενδυτες αφου πλεον εχεις και προικα.

Σηκωσε 1-2 πρωταθληματα και αυτοματα θα κερδισεις οπαδους απο ολη την γκαμα των "αντιολυμπιακων". Μεχρι και οι βαζελοι θα προτιμησουν τα παιδια τους να γινονται ΑΕΚ αντι Ολυμπιακοι.

Απλα θεωρω σημαντικο (για αυτο με τον κοσμο) να εισαι εσυ που θα σπασεις τα πρωταθληματα του Ολυμπιακου και οχι ο ? ΑΟΚ ας πουμε.

Για αυτό λέω οτι και ο μπαογκ μπορεί μια μέρα να πάρει 20 σερί.

Link to comment
Share on other sites

20 σερι δεν θα ξαναπαρει κανεις πιστευω γιατι δεν υπαρχουν σημερα που μιλαμε ουτε οι λογοι, ουτε οι συνθηκες, ουτε η προοπτικη να συμβει κατι τετοιο.

Τωρα αν η ΑΕΚ συνεχισει να παιζει το πουλι της, ο ? αναθηναικος να μην υπαρχει και ο Ιβαν να χωνει χρημα, τοτε ισως σπασει ο ? ΑΟΚ τα σερι του Ολυμπιακου, οποτε με το αντιολυμπιακο αχτι που υπαρχει στην Αθηνα (ειναι η μιση Ελλαδα) θα αποκτησει ξαφνικα πολλους εξτρα οπαδους.

Συν οτι γεωγραφικα βολευει να ειναι διπολο.

Ναι δεν εχει την φανελα ΑΕΚ και ? ΑΟ η μπουγατσα, ομως αυτα οπως και τα περι οργανισμων μικρη σημασια εχουν πια.

Ουτε η Σιτυ και η Τσελσι εχουν την φανελα της Λιβερπουλ. Ε και;

? ρος το παρον μας σωζει σε μεγαλο βαθμο πως ο παοκ δεν σηκωνει τιποτα.

Εμεις περσι σηκωσαμε πχ.

Ελπιζω να ξεκινησει το γηπεδο αμεσα και ο παοκ να συνεχισει να μην σηκωνει τιποτα για τα επομενα (κρισιμα) 2-3 χρονια.

Μετα θα παρουν ολα τον δρομο τους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πέρα από πρωταθληματα, γήπεδο κτλ. θέλω μια μέρα να κανουμε και κατι που δεν το χει κανει αλλη ελληνική ομάδα. Να  πάρουμε ενα Ευρωπαικό.

Δεν ξερω αν θα το ζησουμε ποτέ.

Τωρα θα αρχισουν τα σχόλια, "τι λέει αυτός;;"  λοιπόν ειπα:  "μια μέρα".

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πέρα από πρωταθληματα, γήπεδο κτλ. θέλω μια μέρα να κανουμε και κατι που δεν το χει κανει αλλη ελληνική ομάδα. Να  πάρουμε ενα Ευρωπαικό.

Δεν ξερω αν θα το ζησουμε ποτέ.

Τωρα θα αρχισουν τα σχόλια, "τι λέει αυτός;;"  λοιπόν ειπα:  "μια μέρα".

Εγω πιστευω πως οπως και στο μπασκετ ετσι και στην μπαλα, εμεις θα το κανουμε αυτο οταν ερθει η ωρα αν ερθει.

 

Απο εκει και περα, ας δουμε τα τωρινα δεδομενα.

Τα οποια λενε εκει που ησουν πριν 4 χρονια διαλυμενος (μην αρχισουμε τα φταιει ο Ντεμης, ο ? αππας, ο Νοτιας, ο Μελισσανιδης) σημερα εχεις επιστρεψει (ο Αρης πχ ζοριζεται που και αυτος εχει φανελα για ευκολη επιστροφη στα λογια), χτυπησες κουπα (ξερω γω σηκωσες κουπα πριν πεσεις, επεσες, επεστρεψες, ξανασηκωσες κουπα και ο παοκ ακομα), ενω παραλληλα απ οτι φημολογειται εισαι κοντα και να ξεκινησεις να χτιζεις γηπεδο που δεν χρειαζεται να αναλυσουμε ποσα θα σου προσφερει.

 

Θα δουμε..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

20 σερι δεν θα ξαναπαρει κανεις πιστευω γιατι δεν υπαρχουν σημερα που μιλαμε ουτε οι λογοι, ουτε οι συνθηκες, ουτε η προοπτικη να συμβει κατι τετοιο.

? όσο αθώος. :P

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ραγιο, μου τρως τον χρονο τοσο ωρα χωρις λογο, σταματαω να ασχολουμαι.

Μα εσυ εκανες ολόκληρο θεμα για μια άποψη που δεν σου άρεσε.  Μονος σου τον εφαγες τον χρόνο σου αλλά και τον δικό μου.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα λες εσύ παπαριές. Αν δεν εισαι δυνατός ποτέ δεν θα σε σεβαστούν.

 

Δεν πάει έτσι εδώ πέρα και δεν έχει καμία σχέση το 93_94....

 

Η ΑΕΚ των νοτιαδων κλπ ήταν πανίσχυρη και από πορτοφόλια και αγωνιστικά. Το χάσε και πτώχευση.

 

Ο βαζελας του Σισέ, παρόμοια, το χάσε και πτώχευση.

 

Εδώ μόνο με τιμωρία γαύρου,έστω να αφαιρεθεί το ψεύτικο της Ριζούπολης και να γαμήσουν τον τσιρονη. Εκτός αν αλλάξει το κουμάντο και κάνουν όλοι οι άλλοι τα ίδια και πολύ χειρότερα στους μαουνιερηδες.

Link to comment
Share on other sites

Ντωμεταξυ η αντιπαραθεση (πολιτισμενη αξιζει να σημειωσουμε)νικολα-αντρεα

ειναι σημαντικο να γινεται μεσα στους κολπους οχι μονο του φορουμ αλλα γενικα στο συνολο του ΑΕΚτζηδικου κοσμου.

Ειναι πολυ σοβαρη κουβεντα και κρυβει πολλα απο πισω οσο και ας μην φαινεται εκ πρωτης οψεος.

 

Ανορθόγραφος Γιωργοςλιανης 9-11

 

:P

Link to comment
Share on other sites

Δεν πάει έτσι εδώ πέρα και δεν έχει καμία σχέση το 93_94....

 

Η ΑΕΚ των νοτιαδων κλπ ήταν πανίσχυρη και από πορτοφόλια και αγωνιστικά. Το χάσε και πτώχευση.

 

Ο βαζελας του Σισέ, παρόμοια, το χάσε και πτώχευση.

 

Εδώ μόνο με τιμωρία γαύρου,έστω να αφαιρεθεί το ψεύτικο της Ριζούπολης και να γαμήσουν τον τσιρονη. Εκτός αν αλλάξει το κουμάντο και κάνουν όλοι οι άλλοι τα ίδια και πολύ χειρότερα στους μαουνιερηδες.

Και ο γαύρος το χάσε το 2010 και επανήλθε. Θα μπορούσε ο παναθηναικός του Σισέ να κυριαρχεί για 10 χρόνια, αφού "αρκεί να παίξεις μονος σου τσαμπιονς λιγκ, να παρεις ολα τα εσοδα και να δωσεις κανα κοκκαλο στους διαιτητες στην Ελλαδα"

Link to comment
Share on other sites

Και ο γαύρος το χάσε το 2010 και επανήλθε. Θα μπορούσε ο παναθηναικός του Σισέ να κυριαρχεί για 10 χρόνια, αφού "αρκεί να παίξεις μονος σου τσαμπιονς λιγκ, να παρεις ολα τα εσοδα και να δωσεις κανα κοκκαλο στους διαιτητες στην Ελλαδα"

Εκεί ρε Νίκο στραβώσαν μεταξύ τους όταν διαπίστωσαν ότι ο Αντωνίου τους ρήμαξε τα ταμία, σταματήσανε την χρηματοδότηση και τους πήρε ο διάολος τα επόμενα χρόνια και είναι ακόμα στα μνημόνια και πάνε για δραχμή.

? άνω, κάτω ότι έκαναν και οι δικοί μας. 

Τότε μάλιστα υπήρξε και το εξής οξύμωρο, η παράγκα να αλλάξει χέρια μεσούσης της περιόδου και στην αρχή να σφυρίζει βάζελο όπως το πέναλτι του Βύτνρα στο Χαριλάου και μετά το τσούγκρισμα των πολυμετοχικών να σφυρίζει Βαγγέλη κάργα. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×