Jump to content

ΑΕΚ- Λεβαδειακός (Κύπελλο, Φάση των 16-2ος αγ): 1/02, 19:30, Cosmote Sport 3


Guest amd
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

23 members have voted

  1. 1. MVP

    • Ανέστης
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Ντίντακ
      0
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      0
    • Γιόχανσον
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Βάργκας
      18
    • Πατίτο
      0
    • Αραούχο
      5
    • Αιντάρεβιτς
      0
    • Γιαννούτσος
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      16
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      7
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      4
    • Μπακάκης
      0
    • Ντίντακ
      4
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Λαμπρόπουλος
      1
    • Σιμόες
      0
    • Γιόχανσον
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Βάργκας
      0
    • Πατίτο
      13
    • Αραούχο
      0
    • Αιντάρεβιτς
      0
    • Γιαννούτσος
      0
    • Γαλανόπουλος
      1


Recommended Posts

 «Είναι υποχρέωσή μας να δίνουμε πάντα το μάξιμουμ των δυνατοτήτων μας σε κάθε παιχνίδι. Απόψε, τα πράγματα πήγαν καλά για εμάς και όχι για τον Λεβαδειακό, συνεπώς είμαι ικανοποιημένος. Όσον αφορά τον Σέρχιο Αραούχο, πέτυχε δύο γκολ, είναι επιθετικός με μεγάλη ποιότητα και περιμένω ακόμα περισσότερα πράγματα από αυτόν στο μέλλον», δήλωσε ο Ανδαλουσιανός προπονητής της Ένωσης στην κάμερα του Cosmote Sport. 

Link to comment
Share on other sites

ενας Τσουκατος στην λαιλαπα των Χαραλαμποπουλων και Σκανδαλιδηδων..

PΟST-ΚΟΣΜΗΜΑ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Έχεις έναν άνθρωπο που από το καλοκαίρι σου αυτοπροτείνεται και είναι κανονικός προπονητής κι εσύ στέλνεις το δυσλεκτικό ψοφίμι στην ευρώπη για να σου κλείσει προπονητή και φυσικά σου έκλεισε τρεις μάντρες αρχίδια.

 

Σκέψου μίζερε τσιγκούνη πόσο διαφορετική θα ήταν η χρονιά αν είχες κάνει τα αυτονόητα και όχι να ακούς την πόρνη του μόσταρ και το ηλίθιο σκουριασμένο μυαλό σου που νομίζεις ότι τα ξέρεις όλα.Εφερες κανονικό προπονητή και κανονικό επιθετικό και από κει που πήγαινες με πρώτη και δευτέρα με το οτομπιάνκι και καλούσες κάθε τρεις και λίγο την οδική βοήθεια γιατί έμενες από μπαταρία τώρα αγόρασες το κλιό το δίλιτρο και δεν προλαβαίνεις να τσιτώνεις τα γκάζια στην εθνική.

 

Αλλά σε έχω ικανό όπως πέρυσι που έστειλες την τσούλα σου να διώξει τον πογέτ να κάνεις τα ίδια και φέτος με τον ισπανό που προσπαθεί να σε κάνει κανονικό άνθρωπο.

Γι'αυτό και είμαι συγκρατημένα αισιόδοξος και παράλληλα κουμπωμένος γιατί ξέρω ότι η μιζέρια σου είναι ανίκητη.

  • Δικεφαλάκι 10
Link to comment
Share on other sites

? αιζει ομορφα τη θεση ο Αραουχο,συμφωνω με Μητσακλα.

 

Εκσυγχρονιζει πληρως τη θεση του επιθετικου σε σχεση με τα τωρινα δεδομενα,ενας Τσουκατος στην λαιλαπα των Χαραλαμποπουλων και Σκανδαλιδηδων..

? άγιο επαναλαμβανόμενο λάικ.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις έναν άνθρωπο που από το καλοκαίρι σου αυτοπροτείνεται και είναι κανονικός προπονητής κι εσύ στέλνεις το δυσλεκτικό ψοφίμι στην ευρώπη για να σου κλείσει προπονητή και φυσικά σου έκλεισε τρεις μάντρες αρχίδια.

 

Σκέψου μίζερε τσιγκούνη πόσο διαφορετική θα ήταν η χρονιά αν είχες κάνει τα αυτονόητα και όχι να ακούς την πόρνη του μόσταρ και το ηλίθιο σκουριασμένο μυαλό σου που νομίζεις ότι τα ξέρεις όλα.Εφερες κανονικό προπονητή και κανονικό επιθετικό και από κει που πήγαινες με πρώτη και δευτέρα με το οτομπιάνκι και καλούσες κάθε τρεις και λίγο την οδική βοήθεια γιατί έμενες από μπαταρία τώρα αγόρασες το κλιό το δίλιτρο και δεν προλαβαίνεις να τσιτώνεις τα γκάζια στην εθνική.

 

Αλλά σε έχω ικανό όπως πέρυσι που έστειλες την τσούλα σου να διώξει τον πογέτ να κάνεις τα ίδια και φέτος με τον ισπανό που προσπαθεί να σε κάνει κανονικό άνθρωπο.

Γι'αυτό και είμαι συγκρατημένα αισιόδοξος και παράλληλα κουμπωμένος γιατί ξέρω ότι η μιζέρια σου είναι ανίκητη.

ΚΛΕΙΩ ΚΑΡΙΟΛΑ

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Βάργκας-Καλό-Ντίντακ γιατί έπρεπε να βάλω. 

Ίσως πρέπει στα επόμενα πολ να βάζετε και την επιλογή κανένας γιατί απόψε δεν ήταν κανένας όχι κακός, ούτε καν μέτριος. 

 

Υ.Γ. Επειδή ζήσαμε τον τελευταίο 1,5 χρόνο τα ντεμπούτΑ του Μπουονανότε και του Αλμέιδα, μόνο γιαυτό δε θα ενθουσιαστώ και δε θα προτρέξω με τον Αραούζο. 

Θα επαναλάβω μόνο ότι ο παίκτης παίζει τη θέση τελείως αντι-ελληνικά. 

Edited by MITSAKLAS
  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Βάργκας-Καλό-Ντίντακ γιατί έπρεπε να βάλω. 

Ίσως πρέπει στα επόμενα πολ να βάζετε και την επιλογή κανένας γιατί απόψε δεν ήταν κανένας όχι κακός, ούτε καν μέτριος. 

 

Υ.Γ. Επειδή ζήσαμε τον τελευταίο 1,5 χρόνο τα ντεμπούτΑ του Μπουονανότε και του Αλμέιδα, μόνο γιαυτό δε θα ενθουσιαστώ και δε θα προτρέξω με τον Αραούζο. 

Θα επαναλάβω μόνο ότι ο παίκτης παίζει τη θέση τελείως αντι-ελληνικά. 

k go to idio.

evala patito gt dn mporousa na psifiso allios

Link to comment
Share on other sites

k go to idio.

evala patito gt dn mporousa na psifiso allios

Αγαπάμε ? ατίτο, γιατί κάτι μίζερα απογεύματα με αυτή την ψυχούλα τον Μοράις, ήταν ο μόνος που πάλευε. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Να γραψω και κατι που δεν μου αρεσε στον Αραουχο?

 

Οτι παιζει υπερβολικα με τους συμπαικτες, μονο που συμπαικτες για να παιζει ετσι δεν εχει και πολλους. Ετσι παιζεις με καλους συμπαικτες γυρω σου, οχι με Μανταλους και ? εκχαρτ που θα τον πλαισιωνουν.

 

Τεσπα, θα την βρει την ακρη του οπως τον κοβω βεβαια.

 

Υγ. Σωστο αυτο του Μητσακλα για Μπουονανοτε και Αλμειδα αν και προσωπικα για τον Αλμειδα θεωρω οτι δεν ειναι παιχτικο το θεμα του (απλα ειναι σακατης ο ανθρωπος, δεν τραβαει το σωμα του και τα παιζει).

Link to comment
Share on other sites

Αραουχο καλο ? ατιτο. Η αλλη επιλογη ηταν Βαργκας καλο Ντιντακ.

Κατεληξα στην πρωτη γιατι χωρις να ξερει τιποτα εβαλε 2 γκολ ο καβλιαρης και επειδη επρεπε να βαλω αναγκαστικα υστερησαντα εβαλα ? αταφριτο με βαρια καρδια. Σε ομαδα που κερδιζει 6-0 δεν υπαρχει κακος.

Link to comment
Share on other sites

Να γραψω και κατι που δεν μου αρεσε στον Αραουχο?

 

Οτι παιζει υπερβολικα με τους συμπαικτες, μονο που συμπαικτες για να παιζει ετσι δεν εχει και πολλους. Ετσι παιζεις με καλους συμπαικτες γυρω σου, οχι με Μανταλους και ? εκχαρτ που θα τον πλαισιωνουν.

 

Τεσπα, θα την βρει την ακρη του οπως τον κοβω βεβαια.

 

Υγ. Σωστο αυτο του Μητσακλα για Μπουονανοτε και Αλμειδα αν και προσωπικα για τον Αλμειδα θεωρω οτι δεν ειναι παιχτικο το θεμα του (απλα ειναι σακατης ο ανθρωπος, δεν τραβαει το σωμα του και τα παιζει).

 

Και εμενα υπαρχει που δεν μου αρεσε στον καβλιαρη. Οτι ενω τους γαμησε με χοντρο καβλι, αντι να τους τα δωσει να τα καταπιουν, τους τα ριξε απλα στην μουρη.

θα φταιει μαλλον, οτι δεν του εχουν πει για του κομποτη τη γυναικα...

Edited by panther-21-
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι σιγουρος οτι οι αδερφαρες του τη φυλανε του Μανολο. ? ολυ σιγουρος ομως.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι σιγουρος οτι οι αδερφαρες του τη φυλανε του Μανολο. ? ολυ σιγουρος ομως.

Στο χερι του Μελισσανιδη να τον προφυλαξει.

Αλλα κλασσικα θα υποκυψει στην σερβικη γοητεια.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι σιγουρος οτι οι αδερφαρες του τη φυλανε του Μανολο. ? ολυ σιγουρος ομως.

Μια αδερφή είναι. Από το Μόσταρ.
Link to comment
Share on other sites

Καυλωσατεεεεε ;;; (με φωνη Τζενης Καρεζη) 

 

Καυλωνα με την CΛΕΙΩ. Με την ΑΕΚ και τον Τσινο σημερα ΚΑΒΛΩΣΑ. 

Edited by panther-21-
  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Για μενα αυτη την στιγμη η ΑΕΚ εχει να λυσει 2 αγωνιστικα προβληματα.

 

Διοτι:

? ροπονητη βελτιωθηκες πολυ.

Τερμα βελτιωθηκες.

? λαγια μπακ πανε καλυτερα τα πραγματα.

Και στους αμυντικους χαφ πας καλυτερα.

Σεντερ φορ φαινεται οτι βρηκες.

? αγκο βελτιωθηκες πολυ.

 

Το ενα προβλημα λοιπον ειναι τι θα γινει με την μια θεση του στοπερ (πλην Βρανιες) αν εξακολουθησει να λειπει ο Ιησους. Ελπιζουμε να επιστρεψει συντομα και υγειης ο Τσιγκρινσκι, γιατι στα δυσκολα θα εχεις θεμα.

 

Το δευτερο προβλημα (που προσωπικα το θεωρω και το μεγιστο), ειναι η μεσοεπιθετικη γραμμη, οι 3 παικτες πισω απο τον φορ. Ο σημερινος Βαργκας γαμαει και δερνει, αλλα τραυματισμοι, ελλειψη φυσικης καταστασης κλπ ειναι τα γνωστα θεματα του. Απο εκει και περα. ? ατιτο δεν μου γεμιζει το ματι. Το παιδι ξερει μπαλα αλλα δεν πιστευω οτι εχει το κατι παραπανω για τα δυσκολα. Ο Μανταλος τα εχουμε χιλιογραψει, ο Μπακασετας δεν ειναι για μονιμα βασικος, ο Λαζαρος δεν τραβαει. Νομιζω οτι εκει ειναι το μεγαλυτερο θεμα και η μονη ελπιδα ειναι να γινεται ροτεισον και να παιζουν οι πιο φορμαρισμενοι, με την ελπιδα οτι 2-3 θα ειναι φορμαρισμενοι στα πιο πολλα ματς.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×