Jump to content

AEΠ Hρακλής-ΑΕΚ (20η αγ.): 13/02, 19:30, Novasports 1


George_D
 Share

Mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοϊλεδη  

24 members have voted

  1. 1. ΜVP

    • Μπάρκας
      1
    • Γκάλο
      0
    • Ντιντακ
      0
    • Βράνιες
      3
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      2
    • Γιόχανσον
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      4
    • Βάργκας
      11
    • Πεκχαρτ
      2
    • Μπακάκης
      0
    • Αραούχο
      1
    • Αϊντάρεβιτς
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      2
    • Μέτριο
      9
    • Κακό
      8
    • Φυσιολογικό
      5
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοϊλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      21
    • Γκάλο
      0
    • Ντιντάκ
      0
    • Βράνιες
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      0
    • Γιόχανσον
      0
    • Μάνταλος
      1
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Βάργκας
      1
    • Πέκχαρτ
      0
    • Μπακάκης
      1
    • Αραούχο
      0
    • Αϊντάρεβιτς
      0


Recommended Posts

Ο Χιμένεθ φταίει. Οι Μπραουδάκηδες δεν φταίνε, βρίσκουν αυτιά να πουν την μαλακία τους.

 

Εγώ λέω ότι απο τέτοιο ματς οπως εξελιχθηκε δεν μπορούσε μεχρι σημερα η ομάδα να παρει έστω το χ, όχι με Ηρακλή ούτε με Δόξα Κρανούλας να παίζαμε.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δε θα με τρελάνουν εμένα τα μουνόπανα.

ΜΒ? Μπάργκας.

Καλό.

ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ Βάργκας.

Link to comment
Share on other sites

Τυφλά;

Χωρίς κριτική; 

 

δεν χρειαεται κριτικη αδερφε ξερει τι εκανε αν ακουσες τις δηλωσεις του ΞΕΡΕΙ ? ΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕ

 

δουλεια χρειαζεται αλλα ξεχασα θα την κανει ο καμπολης που ειναι εξπερ 

 

ας τον θαψουμε και αυτον κατω απο την γη λοιπον να ερθει ο επομενος

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

δεν χρειαεται κριτικη αδερφε ξερει τι εκανε αν ακουσες τις δηλωσεις του ΞΕΡΕΙ ? ΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕ

 

δουλεια χρειαζεται αλλα ξεχασα θα την κανει ο καμπολης που ειναι εξπερ 

 

ας τον θαξουμε και αυτον κατω απο την γη λοιπον να εριει ο επομενος

Αυτό που κάνει απόψε και αυτό που κάνει στο Αγρίνιο, ξέρει ότι δεν πρέπει να τα κάνει από 5-6 χρονών που πήγε να μάθει μπάλα. 

Η εποχή της αλάνας έχει τελειώσει για να κάνει ένας τερματοφύλακας του κεφαλιού του. 

Δεν είναι περιπτώσεις που λόγω αντανακλαστικών, λόγω έλλειψης τακτικής, λόγω έλλειψης ελαστικότητας, λόγω κακής τοποθέτησης έφαγε το γκολ. 

? ρόκειται για καθαρά επιπόλαιη αντιμετώπιση των φάσεων και δεν ξέρω αν αυτό υπάρχει δάσκαλος να του μάθει ή αν μαθαίνεται στην προπόνηση. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τον Μανταλο γενικα τον μπινελικωνω αλλα το πρωτο γκολ αυτος το εφτιαξε νομιζω κρατωντας την μπαλα. Ισως να ηταν και το καλυτερο εκτος εδρας παιχνιδι του με την φανελα της ΑΕΚ μονο και μονο λογω αυτου.

Link to comment
Share on other sites

ολα μαθαινονται αν εχεις δασκαλο 

 

το γκολ που εχει φαει ο μπαρκας τον εχουν φαει 20 κορυφαιοι τερματοφυλακες και αυτο στο αγρινιο και το σημερινο 

 

το θεμα ειναι να μαθει τωρα ολα τα αλλα ειναι προς καταναλωση 

 

ειπαμε σταυρωση και να ερθει ο επομενος που θα τον παρακολουθουμε απο 5-6 χρονων να μην κανει μαλακιες και στα 22 του θα ειναι μπετο

Link to comment
Share on other sites

 

 

Για την ευθύνη του στο δεύτερο γκολ του Ηρακλή, αλλά και την φάση με τον Βράνιες;

«Είμαι ένας τερματοφύλακας που δεν μου αρέσει να κάθομαι στο τέρμα. Και οι δυο φάσεις είναι δικό μου λάθος. Λάθη γίνονται, αλλά στη θέση μου τα λάθη πληρώνονται. ? ρέπει να κοιτάξουμε μπροστά».

Όλη η ΑΕΚ σε 8 λέξεις. 

Τα παιδιά παίζουν όπως τους αρέσει και όχι όπως πρέπει. 

Χαίρονται το παιχνίδι, όπως ένα παιδί ή ένας ενήλικας σε 5Χ5...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που κάνει απόψε και αυτό που κάνει στο Αγρίνιο, ξέρει ότι δεν πρέπει να τα κάνει από 5-6 χρονών που πήγε να μάθει μπάλα. 

Η εποχή της αλάνας έχει τελειώσει για να κάνει ένας τερματοφύλακας του κεφαλιού του. 

Δεν είναι περιπτώσεις που λόγω αντανακλαστικών, λόγω έλλειψης τακτικής, λόγω έλλειψης ελαστικότητας, λόγω κακής τοποθέτησης έφαγε το γκολ. 

? ρόκειται για καθαρά επιπόλαιη αντιμετώπιση των φάσεων και δεν ξέρω αν αυτό υπάρχει δάσκαλος να του μάθει ή αν μαθαίνεται στην προπόνηση.

 

Τωρα μην αρχισουμε βιντεακια με τετοια και χειροτερα που χουν κανει στα ξεκινηματα τους (και οχι μονο) Νοιερ, Ντεχεες και αλλοι τετοιοι.

Ο Μπαρκας δεν ειναι κανενας υπερεμπειρος, σημερα τα χαφ δεν κραταγαν μπαλα, οι αμυντικοι ηταν νευρικοι και ολο αυτο τον αποσυντονισε ως εναν βαθμο.

Εγω τον παω (αρκει το σημερινο να ναι το τελευταιο) και τον προτιμαω με αυτοπεποιθηση απο τον αλλο τον χεστη.

Link to comment
Share on other sites

Όλη η ΑΕΚ σε 8 λέξεις. 

Τα παιδιά παίζουν όπως τους αρέσει και όχι όπως πρέπει. 

Χαίρονται το παιχνίδι, όπως ένα παιδί ή ένας ενήλικας σε 5Χ5...

Aφου ρε φιλαράκι δεν του αρέσει να κάθεται στο τέρμα εσύ τι θες και του κολλάς τώρα?

Link to comment
Share on other sites

ολα μαθαινονται αν εχεις δασκαλο 

 

Δηλαδή ρε φίλε, ο τωρινός ή ο προηγούμενος δάσκαλος του λέγανε κάνε αγόρι μου τρίπλες με τον αντίπαλο κολλημένο στην περιοχή σου ή άστη αν είναι βρεγμένο το τερέν, θα την στείλει στο νερό άουτ;

Link to comment
Share on other sites

Τωρα μην αρχισουμε βιντεακια με τετοια και χειροτερα που χουν κανει στα ξεκινηματα τους (και οχι μονο) Νοιερ, Ντεχεες και αλλοι τετοιοι.

Ο Μπαρκας δεν ειναι κανενας υπερεμπειρος, σημερα τα χαφ δεν κραταγαν μπαλα, οι αμυντικοι ηταν νευρικοι και ολο αυτο τον αποσυντονισε ως εναν βαθμο.

Εγω τον παω (αρκει το σημερινο να ναι το τελευταιο) και τον προτιμαω με αυτοπεποιθηση απο τον αλλο τον χεστη.

 

προχειρα νοειρ 5-6 φορες το ιδιο γκολ μπουφον μια απο τα ιδια, τσεχ μια απο τα ιδια βαν ντερ σααρ τα ιδια μην μιλησουμε για ντε χεες λορις κτλπ

 

προφανως ο λαθος υπολογισμος της φασης δεν υπαρχει στο ποδοσφαιρο ........

 

τι να πω μαλλον δικιο θα εχεις

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Τωρα μην αρχισουμε βιντεακια με τετοια και χειροτερα που χουν κανει στα ξεκινηματα τους (και οχι μονο) Νοιερ, Ντεχεες και αλλοι τετοιοι.

Ο Μπαρκας δεν ειναι κανενας υπερεμπειρος, σημερα τα χαφ δεν κραταγαν μπαλα, οι αμυντικοι ηταν νευρικοι και ολο αυτο τον αποσυντονισε ως εναν βαθμο.

Εγω τον παω (αρκει το σημερινο να ναι το τελευταιο) και τον προτιμαω με αυτοπεποιθηση απο τον αλλο τον χεστη.

Βάλε όσα βιντεάκια θες, αλλά κάνε σταυρούς να μην κερδίσει ο Σερίφης το επόμενο ΣΚ. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Aφου ρε φιλαράκι δεν του αρέσει να κάθεται στο τέρμα εσύ τι θες και του κολλάς τώρα?

Εσυ να βαλεις να δεις τον τελικο Κυπελλου Ντορτμουντ-Μπαγερν 5-2 να καμαρωσεις τον Νοιερ

Link to comment
Share on other sites

Εσυ να βαλεις να δεις τον τελικο Κυπελλου Ντορτμουντ-Μπαγερν 5-2 να καμαρωσεις τον Νοιερ

Ε τότε να μην τον πάρουμε το καλοκαίρι. 

Link to comment
Share on other sites

Βάλε όσα βιντεάκια θες, αλλά κάνε σταυρούς να μην κερδίσει ο Σερίφης το επόμενο ΣΚ.

 

Κερδισει δεν κερδισει, δεν θα ριξω ολο το αναθεμα στον Μπαρκα.

Την εξοδο του στο πρωτο ημιχρονο δεν την εχει αλλος Ελληνας τερμας.

Αλλα θελει προπονητη.

Στον Ατρομητο που ειχε τον Σουιτσα (απο αυτον που χουμε πολυ καλυτερος) εκανε ξεπεταγμα.

Link to comment
Share on other sites

Απο τον χεστη στον ανιωθο. Ρε μλκ οκ εχεις 100 κιλα αρχιδια. Δειξ τα σε καμια γκομενα οχι παιζοντας κατω απ τα δοκαρια. Βλακα εε βλακα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

 

προφανως ο λαθος υπολογισμος της φασης δεν υπαρχει στο ποδοσφαιρο ........

 

τι να πω μαλλον δικιο θα εχεις

Μήτσο μ' , μαζί σου είμαι, αλλά εδώ αδερφέ καίγεται ο κώλος μας, ας κάνει λάθος εκτίμηση στο Σπάτο που τον πιέζει ο ? έκχαρτ. 

Link to comment
Share on other sites

μητσο δεν θα συμφωνησουμε γαμησετο οκ ο καθενας βλεπει διαφορετικα πργαματα 

 

καλη καρδια δεν υπαρχει θεμα

Link to comment
Share on other sites

Ειχαμε εντοπίσει από νωρίς ότι ο Μπάρκας είναι too cool με τη μπάλα στα πόδια, δλδ το αντίθετο του Ανέστη που αρκεί να τον κοιτάξει ο αμυντικός που χει τη μπάλα στα πόδια για να αρχίσει να τρέμει. Κάτι παρόμοιο είχε κάνει και σ' ενα φιλικό νομίζω και δε στοίχισε. Δεν τον κρέμασε κανείς αλλά ήταν μαλακία όπως και η προηγούμενη φάση στην οποία δεν έχει κανένα απολύτως λόγο να βγεί αφού ο αργοκίνητος ? ερόνε έχει δυο παίκτες που βρίσκονται πιο κοντά στη μπάλα από αυτόν.

Ας πούμε ότι ήταν κακή βραδιά αλλά πρέπει να είναι η τελευταία.

Link to comment
Share on other sites

Εσυ να βαλεις να δεις τον τελικο Κυπελλου Ντορτμουντ-Μπαγερν 5-2 να καμαρωσεις τον Νοιερ

Είμαι σίγουρος ότι και ο ντίνος ο τζόφ θα έκανε μαλακίες μέχρι να μάθει.

Από κει και πέρα παρακαλάμε τον σερίφη να μη κερδίσει το επόμενο Σ/Κ και μιας και μείναμε χωρίς δεξί μπακ προτείνω στον μαέστρο του πάγκου να δοκιμάσει εκεί τον αραούχο.Το έχει κάνει κι ένας προκάτοχός του με τον μπλάνκο και το κόλπο έπιασε.

Edited by Gorgar21
Link to comment
Share on other sites

μητσο δεν θα συμφωνησουμε γαμησετο οκ ο καθενας βλεπει διαφορετικα πργαματα 

 

καλη καρδια δεν υπαρχει θεμα

Εννοείται δεν υπάρχει θέμα. 

Τι να σου πω ρε φίλε. 

Αν το τίμημα είναι ένα πλέυ-οφ και είναι να βρω τον επόμενο τερματοφύλακα της ομάδας για τα επόμενα χρόνια, χαλάλι. 

Edited by MITSAKLAS
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται δεν υπάρχει θέμα. 

Τι να σου πω ρε φίλε. 

Αν το τίμημα είναι ένα πλέυ-οφ αν είναι να βρω τον επόμενο τερματοφύλακα της ομάδας για τα επόμενα χρόνια, χαλάλι. 

Εμπιστέψου την δουλειά που γίνεται στα σπάτα από τους καλύτερους επαγγελματίες του είδους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ελλειψη συγκέντρωσης είναι το γκολ, η οποία ήταν διαρκής αν δούμε και την φάση με το παραλιγο αυτογκολ αλλα και ενα βολέ για τον πούτσο(ενώ έχει καλα βολέ γενικα)

 

Τώρα αν θελετε να τον βγάλουμε παλτό μπορούμε, αλλα οι τερματοφύλακες το αν είναι καλοί ή όχι δεν κρινεται απο τις γκάφες τους, που όλοι έχουν κανει καποιες. Εδώ κανανε μεγάλη καριέρα τερματοφύλακες που ήταν απίστευτα επιρρεπείς σε γκάφες (Μπαρτέζ).

 

Η ομάδα εβγαλε και παλι στο χορτάρι τα ίδια προβλήματα όλης της χρονιάς, που έχουν να κανουν με περιστασιακα μπλακ αουτ που παθαινουν ομαδικά όλοι. ε όταν παθαίνει μπλακ αουτ ο Μανταλος πχ η ομάδα δεν μπορεί να φτάσει στην επίθεση, όταν το παθαίνει το τέρμα τρώει μαλακίες γκολ και φυσικά κανει πιο πολύ μπαμ. Είναι καποια πραγματα που δεν λυνονται απο την μια μερα στην άλλη ούτε με λύσεις αψε σβήσε, Δεν είναι λύση να πετάς στον παγκο οποιον δε σου γεμίζει το μάτι δεν είναι διαχείρηση ομάδος αυτή είναι ανώμαλο να πεις α γαμησου Μπαρκα μπούλο Αραούχο έλα είμαστε αμπαλοι γίνε ο θεός μας ? εκχαρτ τραβα γαμήσου δεν σε εχω αναγκη πια ψόφα Λαμπρόπουλε πήρα Βρανιες κτλ κτλ κτλ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Είμαι σίγουρος ότι και ο ντίνος ο τζόφ θα έκανε μαλακίες μέχρι να μάθει.

Από κει και πέρα παρακαλάμε τον σερίφη να μη κερδίσει το επόμενο Σ/Κ και μιας και μείναμε χωρίς δεξί μπακ προτείνω στον μαέστρο του πάγκου να δοκιμάσει εκεί τον αραούχο.Το έχει κάνει κι ένας προκάτοχός του με τον μπλάνκο και το κόλπο έπιασε.

Εγω δεν λεω μεχρι να μαθει. Μιλαω για τον Νοιερ της Μπαγερν. Για να μην πιασω τον Νοιερ της Σαλκε. Ειναι μυστηρια θεση το τερμα το ξερουμε, αν εχει αρχιδια ο Μπαρκας (νομιζω εχει) θα ναι διδακτικο το σημερινο.

Εμεις εφοσον επιλεξαμε να χουμε νεο τερμα, θα τα λουστουμε αυτα, αλλιως ας σκαγαμε 2εκ να φερουμε φτασμενο 30χρονο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×