Jump to content

ΑΕΚ-Πλατανιάς (Κύπελλο Προημιτελικά-Ρεβάνς): 01/03, 19:30, Cosmotesport 1


George_D
 Share

Mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

23 members have voted

  1. 1. Mvp

    • Aνέστης
      0
    • Βράνιες
      0
    • Ντιντακ
      0
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Γιόχανσον
      9
    • Σιμόες
      0
    • Αϊντάρεβιτς
      5
    • Μάνταλος
      1
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Αραούχο
      8
    • Αλμέιδα
      0
    • Μπακασέτας
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      17
    • Μέτριο
      1
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      5
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      0
    • Βράνιες
      0
    • Ντιντακ
      0
    • Κολοβέτσιος
      4
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Γιόχανσον
      0
    • Σιμόες
      0
    • Αϊντάρεβιτς
      0
    • Μάνταλος
      5
    • Χριστοδουλόπουλος
      11
    • Αραούχο
      0
    • Αλμέιδα
      2
    • Μπακασέτας
      1


Recommended Posts

Guest ALati

? οτε θα πεσουν σκαμπηλια σε κανα σταθμο. Καταδικαζω αλλα μυριζει μπουφλα.

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους 50ρησια δαιτησια. Επρεπε να παιξουμε 30 αγωνες για να εχουμε την πρωτη. Βεβαια η κιτρινη στον Βρανιες δεν ηταν και τους εδωσε και μερικα φαουλ στο κεντρο που βγαιναμε σε αντεπιθεσεις. Τεσπα, δεν διαμαρτυρομαι διοτι υπαρχουν και ανθρωπινα λαθη στο ποδοσφαιρο και στην τελικη κερδισαμε και με 3-0. Αυτα.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Tou Babinho to sxolio einai poly light brosta stou karapapara. Gia beite na deite. Gia hremistikes eneseis apefthyntheite stous giatrous tou forum

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους 50ρησια δαιτησια. Επρεπε να παιξουμε 30 αγωνες για να εχουμε την πρωτη. Βεβαια η κιτρινη στον Βρανιες δεν ηταν και τους εδωσε και μερικα φαουλ στο κεντρο που βγαιναμε σε αντεπιθεσεις. Τεσπα, δεν διαμαρτυρομαι διοτι υπαρχουν και ανθρωπινα λαθη στο ποδοσφαιρο και στην τελικη κερδισαμε και με 3-0. Αυτα.

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

20 χρονια οι ξεκωλιαρηδες Μπαμποκαρπετοπουλοι λεγανε να φχαριστιομαστε το ποδοσφαιρο και να μην ασχολουμαστε με τους κορακες. Συν τη συμπαθεια για την φουκαριαρα την ΑΕΚ.

Τη Δευτερα αμα σε περασουν κανα χειρουργειο στη Σμυρνη θα αλλαξουν τροπαρι παλι.

Link to comment
Share on other sites

Kαταγμα κερκιδας (δεν αναφερεται σε ποια συγκεκριμενα, μπορει η Σκεπαστη μπορει και 21) ο Τσιγκρι. Τι ατυχια ρε πουστη μου με αυτο το παιδι. Απο την ημερα που ειδε Στυλιανοπουλο λαιβ, δεν μπορει να δει ασπρη μερα.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Ακουσα και Κετς και παω πληρης να δω Σαρβαιβουρ με Γουιλι.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το αστείο με τον οικοδόμο κάποια στιγμή πρέπει να σταματήσει.

Link to comment
Share on other sites

Ρε γαμημένε  Τσιγκρίσκι πάνω που πάει να γυρίσει το φύλλο να γελάσει λίγο το χειλάκι μας... σάπιε... ανμπρεικεμπελ... σάλτα γαμήσου φόρα ένα ναρθηκα στο χέρι και μπες μέσα να παίξεις μπάλα...

 

Ωραίος ο Γιακουμάκης... ? έκχαρτ με κοντρόλ... για πλάκα παίρνει φανέλα στη σημερινη ΑΕΚ...

Link to comment
Share on other sites

πεναλντι κανονικο, βαση κανονισμων δεν ειναι κοκκινη 

 

ησυχο απογευμα νορμαλ για ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά τώρα άνοιξε κουβέντα για το αν είναι πέναλτι του κλεραζίλ?

Θα τρελαθούμε τελείως μου φαίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους 50ρησια δαιτησια. Επρεπε να παιξουμε 30 αγωνες για να εχουμε την πρωτη. Βεβαια η κιτρινη στον Βρανιες δεν ηταν και τους εδωσε και μερικα φαουλ στο κεντρο που βγαιναμε σε αντεπιθεσεις. Τεσπα, δεν διαμαρτυρομαι διοτι υπαρχουν και ανθρωπινα λαθη στο ποδοσφαιρο και στην τελικη κερδισαμε και με 3-0. Αυτα.

 

na kanoun ependuseis 

 

valame alla duo 

klp klp

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά τώρα άνοιξε κουβέντα για το αν είναι πέναλτι του κλεραζίλ?

Θα τρελαθούμε τελείως μου φαίνεται.

 

εδω μεσα δεν ανοιξε ?

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο στην ομαδα, το τριτο γκολ με συνεργασια Αραουχο-Αινταρεβιτς-Γιοχανσον ειναι βγαλμενο απο μια ΑΕΚ ξενων των ονειρων μας. Μανταλε η γυναικα μου με τις γοβες εχει πιο δυνατο σουτ απο εσενα. ? αλι δεν φαγαμε γκολ στο μεταξυ. Σας γαμαει ο Μανολο βατραχια.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως τον Τσιγκρινσκι τον ξεχναμε οριστικα.

 

Το πεναλτυ δινοταν, η κοκκινη ηταν τραβηγμενη.

Link to comment
Share on other sites

Guest mich21

Η μπαλάρα που παίξαμε στο δεύτερο με μαέστρο τον Αραούχο μας έκανε να τρίβουμε τα μάτια μας.Απίστευτο πως αυτό το παιχνίδι δεν έληξε 8-0.Τόσες πολλές και ωραίες συνεργασίες είχαμε καιρό να δούμε και αν εξαιρέσεις τον Χριστοδουλόπουλο που έβαλε το γκολ πάντως όλοι οι υπόλοιποι έπαιξαν πολύ καλά.

 

? άμε για το διπλό μέσα στο παράρτημα.

Link to comment
Share on other sites

εδω μεσα δεν ανοιξε ?

Δεν ξέρω,δεν έχω διαβάσει τις προηγούμενες σελίδες.

Αυτό που ξέρω είναι ότι αυτός ο μπανάνας θα έπρεπε να είναι στο μεταγωγών για τα τυπικα της απέλασης.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ενταξει ευκολα δυσκολα θα κερδιζαμε σημερα. Το θεμα ειναι τι θα κανουμε με τον πανιωνιο, κρας τεστ για πολλους

Link to comment
Share on other sites

Για τα παιδια του sdna να πω να μην αγχωνονται. Ολους θα τους γαμησει ο Μανολο. Γιατι εγω αυτο που ξερω ειναι πως στον ημιτελικο αν περασουν οι αλλοι τρεις ΚΑΝΕΙΣ δεν θα θελει την ΑΕΚ. Και προς το παρον αυτο μου αρκει. Ψοφο πουστρονια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×