Jump to content

Mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

27 members have voted

  1. 1. mvp

    • Ανέστης
      1
    • Γκάλο
      0
    • Ντίντακ
      0
    • Βράνιες
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      3
    • Γιόχανσον
      0
    • Σιμόες
      6
    • Μάνταλος
      2
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Πατίτο
      1
    • Αραούχο
      12
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Αλμέιδα
      0
    • Βάργκας
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      11
    • Μέτριο
      4
    • Κακό
      4
    • Φυσιολογικό
      6
  3. 3. Βραβείο Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      10
    • Γκάλο
      0
    • Ντίντακ
      0
    • Βράνιες
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      1
    • Γιόχανσον
      0
    • Σιμόες
      0
    • Μάνταλος
      14
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Πατίτο
      0
    • Αραούχο
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Αλμέιδα
      0
    • Βάργκας
      0


Recommended Posts

Ε, ρε Μήτσο.  ? ροσπαθούσα να βρω κάτι θετικό.  Να έχω βάλει ένα γκολ στο 20 και να βρίζουμε τον βάζελο εν χορώ... να τους κάψουμε τα νεύρα

 

" Γαμήστε το πούστη το ? αναθηναϊκό γιατί αυτούς τους γράφουμε στα αρχίδια μας τα δυο..."

 

Ρε Γιώργη, τώρα επανερχόμαστε σε αυτό το επίπεδο. 

Στα σκατά ήμασταν τόσα χρόνια. Η φανέλα σε κράταγε όρθιο. 

Θα έρθει πάλι και η στιγμή που λες.

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΚΟΝΤΕ..... ΔΕ ΧΑΝΕΙΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΚΡΑΞΕΙΣ ΤΟΝ ΒΡΑΝΙΕΣ.....

ΕΛΕΟΣ

20 ΒΡΑΝΙΕΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ .... ΕΝΑΝ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ? ΟΥ ΣΕ ? ΗΔΟΥΣΑΝ ΝΤΑΒΑΤΖΙΛΙΚΙ

ΚΟΜ? ΛΕΞΙΚΕ ? ΟΥ ? ΗΓΕΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΤΟ DNA ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ......

 

ΜΕ ΕΚΦΡΑΖΕΙ Α? ΟΛΥΤΑ Ο ΚΕΤΣΕ......

 

ΥΓ: Ντέμη επειδή είδες μόνο τον Βράνιες να χτυπάει και όχι τα τσεκούρια του Ολυμπιακού και του έχεις βάλει και χέρι δυο φορές χέρι για την πλάκα στον Σεμπά

ένα πράγμα θα πω. Μακάρι να είχαμε Βράνιες με τον Ιωνικό. Το κεφάλι του θα έβαζε στο πόδι του… Νατσούρα.

Και δεν θα χάναμε ούτε το ματς, ούτε το πρωτάθλημα… Αν βέβαια έπαιζε και δεν τον είχες τιμωρήσει.

Edited by GIANNHS
  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο για την πρόκριση και μονο γι αυτην. Εν ταχει 3 συμπεράσματα :

 

1. ? αραμονη Αραουχο το καλοκαίρι παση θυσία.

2. ? αραμονη Χιμένεθ το καλοκαίρι και ενισχυση σε winger και σε αμυντικο χαφ.

3. Η ΑΕΚ επικοινωνιακα πρέπει να εστιασει στο πεναλτι του ? ατιτο που δεν δωθηκε και στις χειρονομιες-απειλες του Καραπαπαρα. Ρε Δηματε ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

 

Ρε ΓΚΡΕΚΕ.. ΟΛΟΙ ΕΙΔΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ? ΛΑΤΟΣ ΣΤΟ ΓΗ? ΕΔΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΙΔΕΣ ΚΟΝΤΑ ΤΙΣ ΓΡΑΜΜΕΣ? Μεχρι και ο χαζος ο Σαμπρακος ειδε τις γραμμες απομακρυσμενες.

 

Θες να μου πεις σε ματς με 50 αράουτ...  στο ημίχρονο ότι ο Χριστοδουλοπουλος π.χ. όταν το πλάγιο ήταν από αριστερά ήταν σε πλάτος πιο κοντά στη γραμμή παρά στο κέντρο του γηπέδου και προς τα μέσα.

 

Ρε Κώτσο βγάλε 30 σκρηνσοτ του ματς.  Είδικά η 3αδα μπροστά ήταν όλοι κοντά.  Χαρακτηριστκή επίθεση με γκάλο, μπο, αραούχο και Λάζαρο από δεξιά πλευρά η τελευταία κατεβασιά στο ημίχρονο...

 

Δες το σουτ του ? ατίτο στο πρώτο που βγήκαν 4 στην κόντρα.  Αλλαγή παιχνιδιού και παίρνει την μπάλα έξω από την μεγάλη περιοχή λίγο αριστερά από την βούλα του πέναλντι.

 

? λάτος είναι αυτό;

 

Ο Σαμπράκος μάλλον ήθελε να πει ότι ο Μάνταλος δεν ήταν κοντά στα αμυντικά χαφ

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ο Κοντός έχει παραγίνει γραφικός.

 

Έχουμε πόλεμο αγόρι μου.  Άσε τα γλυκανάλατα.  Αυτή την μάχη την έδωσες και την έχασες και σαν παίχτης και σαν παράγοντας.

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα δεν είναι τα 80 λεπτά εννοείται. ? έρα από την οπαδική μας κάβλα και τα ? κΟ, είσαι με αβάντα πρώτου ματς και πας στο παιχνίδι της έδρας σου στρωτά και μεθοδευμένα να τους αποκλείσεις. Αν ο γάβρος έβγαινε πτώμα, σκασμένος, ασύνδετος, θα ρίχναμε 3-4. Αν έβγαινε σοβαρός και με πάθος θα παίρναμε το 0-0, 1-1. Όπως και περίπου έγινε.

Επί τούτου ο Μανόλο ήταν καλός, ? ΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ (και όχι Δέλλας/Τιμούρ) κόουτς, με επαγγελματικό στάτους.

 

Το δεκάλεπτο που ακολούθησε είναι το κερασάκι που θα με έκανε να σκεφτώ να παραιτηθώ χθες αν ήμουν Χυμένος.

Μου πρήζετε που μου πρήζετε τα αρχίδια με το μουνί του Μόσταρ, μου έχετε που μου έχετε τους πουτάνας γιους σαμπράκους κλπ να με λοιδωρούν ενώ έχω μια ομάδα αήττητη με 28-3 γκολ ξέρω γω, διαπιστώνω κι όλας ότι πίσω από όλο αυτό δεν υπάρχει μόνο το "αόρατο χέρι" που σε κρατάει μεγάλη ομάδα, αλλά και ένα αόρατο πουλί που το αόρατο χέρι μαστιγώνει μέχρι λαστιχοποίησης μόλις τα γάλατα λίιιιγο σφίξουν και πρέπει να κρατήσεις ένα στοιχειώδες ανάστημα χωρίς δικαιολογίες.

 

Υπάρχει πρόβλημα και θα πισωγυρίσουμε πολύ του χρόνου, γιατί ο Χιμένεθ θα φύγει 100%.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

 

Ο Σαμπράκος μάλλον ήθελε να πει ότι ο Μάνταλος δεν ήταν κοντά στα αμυντικά χαφ

Να μάθει πρώτα ο Σαμπράκος με πόσους παίζεται το ποδόσφαιρο και τι σχήμα έχει η μπάλα και μετά να μιλήσει για μήκη και πλάτη. 

Έχει πάρει ο κάθε αστοιχείωτος μια πένα, έχει παπαγαλίσει και 2-3 ατάκες από αθλητικογράφους του εξωτερικού και το παίζει αυθεντία. 

Link to comment
Share on other sites

Α και γαμήσου πια ρε Νικολαϊδη. Α στο διάολο επιτέλους

Συνώνυμο σχεδόν του "μουνιού της λάσπης", "παλαίμαχος μετα-ντουσανικής ΑΕΚ".

 

Θεωμά μόνο εσύ ρε πούστη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

? ολιτικάντης είναι ρε σεις ο κοντός εδώ και χρόνια,σταματήστε να τον αντιμετωπίζετε σαν παλαίμαχο.

Link to comment
Share on other sites

Σωστό κι αυτό. Ένας Γιάνης Βαρουφάκης του ελληνικού ποδοσφαίρου more or less.

 

υγ. Αλλά ρε γμτ, σε μας όλα. Μουνί του Μόσταρ, φελλός της Βανδή, αει στα διάλα...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

 

Σε λιγότερο από μισό λεπτό η καλύτερη απάντηση στο τι είναι γαύρος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σωστό κι αυτό. Ένας Γιάνης Βαρουφάκης του ελληνικού ποδοσφαίρου more or less.

 

υγ. Αλλά ρε γμτ, σε μας όλα. Μουνί του Μόσταρ, φελλός της Βανδή, αει στα διάλα...

Κορεκτιλίκια πουλάει ρε παπάρα για να τα έχει καλά με όλους.

Link to comment
Share on other sites

Θαβμας τα εξηγησει ωραια την παρασκευη στην εκπομπη του μαζι με τον αλλο τον μπαγλαμα που εγραψε οτι δεν περασε η καλυτερη ομαδα στα δυο αυτα ματς.

Εμένα πάντως μου φτάνει που τον κάνει πρωτοσέλιδο ο γαυρος.

? αίρνει ακριβώς αυτό που του αξίζει.

Link to comment
Share on other sites

? άντως δεν ήταν και πολύ κομήτικο άτιτιουντ όταν σκαρφάλωνε στα κάγκελα της σκεπαστής και τράβαγε τα σύρματα σαν πίθηκος σε ζωολογικό κήπο.

Link to comment
Share on other sites

δε το πουλαει, αυτο ειναι το ατιτιουντ που ειχε μια ζωη. Αυτο που πουλουσε ηταν οπαδισμος οταν ηταν παικτης. Και αυτο ειναι που ουσιαστικα εκνευριζει οταν γινεται η μιξη. Αλλοιως γουατεβα.

Για αυτο για μενα ο Τσιαρτας ηταν πιο κορεκτ απο ολες τις αποψεις. Αλλα δεν ειναι ποπ σταρ ο ανθρωπας.

Δεν το είχε μια ζωή.Το απέκτησε από τότε που του έκανε το κονέ ο αγαπούλας με την λαική αιδώ.

Μέχρι τότε ήταν κωλοπαιδαράς του κερατά.

Link to comment
Share on other sites

πλησιαζει η ωρα της καθημερινης απολαυσης με το διδυμο 

 

καρπετοπουλου - νικολακοπουλου

Link to comment
Share on other sites

ΒΛΕ? Ω ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΗΣ ? ΑΕ ΜΕ ΤΗΝ ? ΑΡΑΚΑΜΕΡΑ.......

ΤΟ ? ΩΣ ΖΕΙ Ο ΧΟΝΤΡΟΥΓΚΟ ΤΟ ΜΑΤΣ ΣΤΟ ? ΑΓΚΟ ΔΕΝ Υ? ΑΡΧΕΙ.....

Link to comment
Share on other sites

ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΚΛΑΜΑ 

 

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

παμε γερα ΚΩΣΤΗ σε αγαπαμε 

 

 

Καρπετοπουλε πονας ?

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

κλαιει και ο ? ΑΝΟΥΤΣΟΣ μαζι 

 

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑ

 

ψοφο μωρη πουστρες ολες

Link to comment
Share on other sites

2 ερωτήματα που δυσκολεύτηκα να απαντήσω:

 

? ως γίνεται το 2015 με σκορ 1-1 στον ? ειραιά να είναι γεμάτο το ΟΑΚΑ (εντάξει όχι φίσκα αλλά γεμάτο) και χθες να μην ήταν; (για όσους δεν ήταν γήπεδο υπενθυμίζω ότι όλο το άνω διάζωμα από την αθέατη πλευρά ήταν κλειστό). Μιλάμε για πολύ μεγάλη διαφορά στην προσέλευση του κόσμου στα 2 αυτά ματς. Χθες η αλήθεια είναι ότι έφαγα μια κρυάδα, περίμενα αρκετά περισσότερο κόσμο.

? ως γίνεται το 2015 ο κόσμος να έχει (βλακωδώς) την ψυχολογία ότι πάμε για 6άρα (λολ) και χθες να ήταν έως και φοβισμένοι οι περισσότεροι;

 

Τι συμβαίνει μέσα στο κεφάλι του ΑΕΚτζή;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×