Jump to content

AEK - Eυρώπη 2017-18


Guest amd
 Share

Recommended Posts

Κερδιζεις τους αυστριακους την αλλη αγωνιστικη κ στην χειροτερη των περιπτωσεων χρειαζεσαι Χ την τελευταια. Στο αλλο καλο σεναριο πας εκει για τουρισμο

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μην παρσυρεσαι απο το νεανικο ενθουσιασμο σου Βασιλη. Μη λησμονεις οτι μετα τη Λαμια στο Περιστερι ερχεται ο Ολυμπιακος Πειραιως στο ΟΑΚΑ και η εκβαση του αγωνα θα καθορισει παρα πολλα πραγματα. 

Link to comment
Share on other sites

Μην παρσυρεσαι απο το νεανικο ενθουσιασμο σου Βασιλη. Μη λησμονεις οτι μετα τη Λαμια στο Περιστερι ερχεται ο Ολυμπιακος Πειραιως στο ΟΑΚΑ και η εκβαση του αγωνα θα καθορισει παρα πολλα πραγματα.

Ρε μλκ θα πας στις 22; αν ναι παιζει 23 να μην ξημερωσει για εσενα

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Μακαβριε προπετη Βασιλειε, κλειδοκρατορα του Δωματιου, 22 δεν ξερω αν θα τα καταφερω. Θα παραλαβει για μενα ο Αβρααμ το βραβειο μου και θα μου το παραδωσει ιδιωτικως. 

Θα μου κανεις ομως τετοιο χουνερι να μην ξημερωσω 23 και να χασω την κηδεια απο το Βαγγελη μεσα στο ΟΑΚΑ; Σκεψου 60 χιλιαδες κεφαλια σκυφτα να αποχωρουν ψαχνοντας τι φταιει, σκεψου τα αδερφια σου της 1-35 που θα καινε κλουβες και αυτοκινητα, σκεψου την καταστροφη που θα επακολουθησει. Γιατι να τα χασω ολα αυτα; Ξανασκεψου το.

Link to comment
Share on other sites

Το χαλας γιατι το παρατραβας. Αν το μαζεψεις παλι στα αρχικα επιπεδα, ολο κ καποιος απο τους νεους του φορουμ θα σε μαΚαιρωσει

Edited by BillR21
  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Το χαλας γιατι το παρατραβας. Αν το μαζεψεις παλι στα αρχικα επιπεδα, ολο κ καποιος απο τους νεους του φορουμ θα σε μαΚαιρωσει

mlk des to avatar tou pos se koitaei.se koroideuei...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω στιγμιότυπα της Αούστρια.

Τί αστεία άμυνα είναι αυτή ρε;

Εντάξει με την Milan παίζανε, αλλά ρε φίλε ούτε οι γαύροι με την Sporting δεν έπαιζαν έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Στο 1,70 οι πρώτες αποδόσεις του Α.Ε.Κ. - Αούστρια.

1.65 σημερα σπυραρε. αρχιζει να πεφτει..

Link to comment
Share on other sites

1.65 σημερα σπυραρε. αρχιζει να πεφτει..

 

Αρχίζει να ξανανεβαίνει, δεν κάνω πλάκα. :lol: Κλασσικό γιουρόπα, ασταθής αποδόσεις, θα παίξει από 1,60 μέχρι 1,80 πιστεύω, έχουμε και το ντέρμπι, παίζει κι αυτό τον ρόλο του.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Βαθμολογία (Σε 2 αγ.)

#  Ομάδα  N-I-H  Tερ.  Βαθμοί
1. Μίλαν            2-0-0    (8-3)  6
2. Α.Ε.Κ.            1-1-0    (4-3)  4

-----------------------------------------

3. Αούστρια Β.   0-1-1    (3-7)  1

4. Ριέκα             0-0-2    (3-5)  0
 

 

Επόμενη αγωνιστική (3η, 19/10)
Μίλαν-ΑΕΚ
Αούστρια-Ριέκα

 

 

*Ενημερωτικά: Με τη σημερινη ισοπαλια η ομαδα μας εφτασε τους 4.000 βαθμούς (1.000 απο περσι+2.000 η νικη με Ριέκα+1.000 η ισοπαλια σημερα). Επειδη ομως ειμαστε κατω απο το 20% της χωρας (5.400β.) εξακολουθουμε να εχουμε αυτους κι οχι τους δικους μας βαθμους επομενως παραμενουμε στην 168η θεση. Με μια νικη ή δυο ισοπαλιες παμε στους 6.000 και απο αυτο το σημειο θα μετρανε οι δικοι μας βαθμοι, οποτε απο τοτε θα αρχισουμε ανεβαινουμε στην καταταξη της ΟΥΕΦΑ.

Link to comment
Share on other sites

https://www.aekfc.gr/newsdetails/ta-eisitiria-tou-agona-milan-aek-51238.htm?lang=el&path=194603073

 

Τα εισιτήρια του αγώνα Μίλαν – ΑΕΚ

 

Ενημερώνουμε τους φιλάθλους της ομάδας μας, που θα ταξιδέψουν στο Μιλάνο για τον αγώνα της τρίτης αγωνιστικής του Europa League κόντρα στη Μίλαν, ότι θα μπορούν να προμηθεύονται τα εισιτήριά τους από την Παρασκευή 6 Οκτωβρίου (αναμένεται να αποσταλούν από την AC Milan την Τετάρτη) έως και τη Δευτέρα 16 Οκτωβρίου από το Τμήμα Εισιτηρίων στο ΟΑΚΑ (κάτω από τη θύρα των επισήμων - καθημερινές από τις 10:00 έως τις 17:00), προσκομίζοντας για κάθε εισιτήριο τα εξής στοιχεία, που είναι απαραίτητα σύμφωνα με την ιταλική νομοθεσία:

•              Ονοματεπώνυμο 
•              Ημερομηνία γέννησης
•              Τόπος γέννησης

Οι φίλαθλοι εκτός Αθηνών και οι κάτοικοι εξωτερικού  θα πρέπει να κάνουν τις κρατήσεις τους μέσω του τηλεφωνικού αριθμού 800-100-2121 από σταθερά και 210-6855830 από κινητά τηλέφωνα  (καθημερινές από τις 09:30 έως τις 17:30) αναφέροντας για κάθε εισιτήριο τα στοιχεία, που προαναφέρθηκαν και πληρώνοντας μέσω κατάθεσης στον παρακάτω τραπεζικό λογαριασμό της Τράπεζας Πειραιώς:

5102-075089-479
ΙΒΑΝ: GR4001721020005102075089479
ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΣ ΠΑΕ ΑΕΚ

αναγράφοντας ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ σαν αιτιολογία το ονοματεπώνυμό τους και το λεκτικό ΜΙΛΑΝ-ΑΕΚ (παράδειγμα ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΛΑΝ-ΑΕΚ). 

Η παραλαβή των εισιτηρίων (για όσους τα αγοράσουν μέσω τραπεζικής κατάθεσης) θα γίνει στο Μιλάνο με την προσκόμιση της ταυτότητας ή του διαβατηρίου για κάθε φίλαθλο. 

Το ξενοδοχείο στο οποίο  θα γίνει η παραλαβή των εισιτηρίων θα ανακοινωθεί μία βδομάδα πριν τον αγώνα. 

-Το αντίτιμο του εισιτηρίου είναι 20 €

Σημειώνουμε πως κανένα ταξιδιωτικό πρακτορείο δεν έχει εξασφαλίσει εισιτήρια του αγώνα εκτός από το GS Travel.

Τέλος ενημερώνουμε πως σε κανένα φίλαθλο χωρίς εισιτήριο δεν θα επιτραπεί από την ιταλική αστυνομία να πλησιάσει το γήπεδο την ημέρα του αγώνα, ενώ για την είσοδο στο γήπεδο μαζί με το εισιτήριο θα είναι απαραίτητη η επίδειξη ταυτότητας ή διαβατηρίου.

Edited by SpiRos
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

20 ευρω μονο για ευρωπαικο αγωνα στην ιταλια με μιλαν και βαζει 20 ευρω ο Κομποτης και ο Πας Γιαννενα... :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα στο Μιλανο δεν εχει σουβλακι και μπακλαβα :lol:

Τωρα με την παγκοσμιοποίηση, έχει παντού τα πάντα. Μπακλάβα σε τουρκικά και αραβικα εστιατόρια του μιλάνου, μπακλαβά και σουβλάκι στα ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα με την παγκοσμιοποίηση, έχει παντού τα πάντα. Μπακλάβα σε τουρκικά και αραβικα εστιατόρια του μιλάνου, μπακλαβά και σουβλάκι στα ελληνικά.

 

Μόνο πίτσες καλές δεν έχει στην Ιταλία.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Επειδή εχω κανονισει το ταξίδι στο Μιλάνο αλλά υπολογίζω να φτασω στο Μιλάνο κατα τις 5 με 6 το απόγευμα, υπαρχει περιπτωση να μην προλάβω να πάρω τα εισιτήρια απο το ξενοδοχειο; πως γινεται γιατι πρωτη φορα το κανω αυτο και αγχώνομαι. Ελεγα να τα παρω απο ελλαδα και να τα εχω μαζι αλλα δεν είμαι αθηνα και για οσους ειμαστε εκτος δεν μας δινεται η επιλογη της αγορας και αποστολής στην διευθυνση μας.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή εχω κανονισει το ταξίδι στο Μιλάνο αλλά υπολογίζω να φτασω στο Μιλάνο κατα τις 5 με 6 το απόγευμα, υπαρχει περιπτωση να μην προλάβω να πάρω τα εισιτήρια απο το ξενοδοχειο; πως γινεται γιατι πρωτη φορα το κανω αυτο και αγχώνομαι. Ελεγα να τα παρω απο ελλαδα και να τα εχω μαζι αλλα δεν είμαι αθηνα και για οσους ειμαστε εκτος δεν μας δινεται η επιλογη της αγορας και αποστολής στην διευθυνση μας.

 

Πάρε τηλέφωνο (πιο πάνω οι αριθμοί) και πες τους τι παίζει, μέχρι τι ώρα μπορείς να παραλάβεις τα εισητήρια το αργότερο. Αν έχουν φύγει μέχρι τότε μπορούν ίσως να αφήσουν σε έναν φάκελο με το όνομά σου το εισητήριο στην ρεσεψιόν του ξενοδοχείου στο Μιλάνο και πας και το παραλαμβάνεις. Μίλα πρώτα μαζί τους να συλέγξεις πληροφορίες και βλέπεις μετά.

Edited by SpiRos
  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολυ. Γνωριζουμε ποσα εισιτήρια μας εδωσαν; την Δευτέρα ισως βρεθει αθηνα ενας φιλος, υπάρχει περιπτωση να έχουν εξαντληθει;

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολυ. Γνωριζουμε ποσα εισιτήρια μας εδωσαν; την Δευτέρα ισως βρεθει αθηνα ενας φιλος, υπάρχει περιπτωση να έχουν εξαντληθει;

 

Δεν γνωρίζω αριθμό, αλλά δεν υπάρχει περίπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή εχω κανονισει το ταξίδι στο Μιλάνο αλλά υπολογίζω να φτασω στο Μιλάνο κατα τις 5 με 6 το απόγευμα, υπαρχει περιπτωση να μην προλάβω να πάρω τα εισιτήρια απο το ξενοδοχειο; πως γινεται γιατι πρωτη φορα το κανω αυτο και αγχώνομαι. Ελεγα να τα παρω απο ελλαδα και να τα εχω μαζι αλλα δεν είμαι αθηνα και για οσους ειμαστε εκτος δεν μας δινεται η επιλογη της αγορας και αποστολής στην διευθυνση μας.

 

Πάτε ένας από δω μέσα να πάρετε το εισιτήριο του παιδιού ρε μουνιά.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Τί Μιλάνο, τί...Πηγάδια!

 

 

 

«Ο Α.Ο. ΞΑΝΘΗ Π.Α.Ε., ενόψει του αγώνα Πρωταθλήματος, Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – Α.Ε.Κ., την Κυριακή 15/10/2017 και ώρα 20.30, ενημερώνει το φίλαθλο κοινό, ότι αρχίζει η διάθεση των εισιτηρίων ως εξής : 

Α) Μέσω internet (Viva.gr) 

Γ) Από τα γραφεία του Α.Ο. ΞΑΝΘΗ Π.Α.Ε. 

Η προπώληση από τα γραφεία της ΠΑΕ θα γίνει ως εξής: 

Παρασκευή, 06/10 έως τις 17:30 

Από Δευτέρα 09/10 έως Παρασκευή 13/10, από τις 10.00 – 17.30 

Κυριακή 15/10, από τις 11.00 – 17.30 

Από τις 18.00 θα λειτουργεί εκδοτήριο στο γήπεδο 

Για τους φιλάθλους της Α.Ε.Κ. πώληση για: 
τη ΘΥΡΑ Δ (πέταλο), τιμή εισιτηρίου 20 € 
τη ΘΥΡΑ Γ1 τιμή εισιτηρίου 25 € 
(χωρίς διακριτικά της ομάδας της Α.Ε.Κ. π.χ. κασκόλ, μπλούζες κ.τ.λ.) 

Στα παραπάνω μεμονωμένα εισιτήρια δεν υπάρχει η κατηγορία των παιδικών εισιτηρίων. 

Απαραίτητη προϋπόθεση για την έκδοση του εισιτηρίου είναι η προσκόμιση της Αστυνομικής Ταυτότητας και το ΑΜΚΑ». 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×