Jump to content

AEK - Eυρώπη 2017-18


Guest amd
 Share

Recommended Posts

Απίστευτα πόσα πραγματικά.

Σκεψου τι έχει μασουλησει ο γαυρος τόσα χρόνια δηλαδή....

Αντε τιγρη γήπεδο και παιχτες

Link to comment
Share on other sites

7 Δεκεμβρη θα ξερουμε μεχρι τοτε εχουμε αλλα 3 ματς 2 πρωταθληματος και ενα κυπελλου

Link to comment
Share on other sites

Η Αουστρια ειναι μια ομαδα που εχει φαει 16 γκολ σε 5 αγωνες.. μ.ο. 3,2 γκολ ανα αγωνα δεχεται..

Link to comment
Share on other sites

Και η Ριέκα είναι μια αστεία ομάδα η οποία χθες για ένα ημίχρονο σου έκανε πλάκα και από τύχη δεν πήγες στα αποδυτήρια με 0-4.

Δεν εμπιστεύομαι την ΑΕΚ, ειδικά σε τέτοιες συνθήκες έχω μάθει να περιμένω τα χειρότερα. Θα πας για 2 αποτελέσματα και θα χάσεις 3-0

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Γελοία ομάδα είναι, όπως και οι Αυστριακοί.

 

Είπαμε, Πλατανιάς Βιέννης και Παναιτωλικός Κροατίας.

Link to comment
Share on other sites

και αυτοι για την αλταχ της αυστριας με εχουν και την σλαβεν μπελουπο της κροατιας οχι θα ειμαστε εμεις οι ξυπνητζηδες που εχουμε να εμφανιστουμε 10 χρονια

Link to comment
Share on other sites

Ε καλα αστεια ειναι. Μας τα ανελυσε κ αντιπροσωπος μας στην Κροατια

Άρα είναι αστεία μια ομάδα που παίζει στο πρωτάθλημα μια χώρας η Εθνική της οποίας με ξευτέλισε πριν 15 μέρες, είναι μόλις δύο θέσεις κάτω στην βαθμολογία της ΟΥΕΦΑ από την Ελλάδα, κοψοχόλιασε τη Μίλαν που την πέτυχε πριν την κρίση στην οποία αυτή εισήλθε και που την πετύχαμε στην κορύφωση της εμείς, πέρασε σαν σίφουνας  εκεί που πας εσύ να παίξεις όλη σου της ευρωπαϊκή χρονιά κ.α. .

Σέβομαι τις αναλύσεις του Φέλμαν, αλλά χθες δεν είδα μια τέτοια ομάδα στο ΟΑΚΑ.

Δεν είδα κανένα μεγαθήριο, αλλά δεν είδα και κανένα καφενείο ακόμα και στις στιγμές της μεγάλης πίεσης. 

Link to comment
Share on other sites

Άρα είναι αστεία μια ομάδα που παίζει στο πρωτάθλημα μια χώρας η Εθνική της οποίας με ξευτέλισε πριν 15 μέρες, είναι μόλις δύο θέσεις κάτω στην βαθμολογία της ΟΥΕΦΑ από την Ελλάδα, κοψοχόλιασε τη Μίλαν που την πέτυχε πριν την κρίση στην οποία αυτή εισήλθε και που την πετύχαμε στην κορύφωση της εμείς, πέρασε σαν σίφουνας εκεί που πας εσύ να παίξεις όλη σου της ευρωπαϊκή χρονιά κ.α. .

Σέβομαι τις αναλύσεις του Φέλμαν, αλλά χθες δεν είδα μια τέτοια ομάδα στο ΟΑΚΑ.

Δεν είδα κανένα μεγαθήριο, αλλά δεν είδα και κανένα καφενείο ακόμα και στις στιγμές της μεγάλης πίεσης.

Χωρις να ειμαι σιγουρος, πιστευω πως κροατης διεθνης να παιζει στο πρωταθλημα της χωρας του δεν υπαρχει.

Τωρα κοψοχολιασε αυτη την μιλαν δεν μου λεει κ κατι. Κ εμεις εχουμε κοψοχολιασει ανα καιρους απο ομαδες 2 και 3 κατηγοριες κατω απο εμας. Τυχαινουν αυτα. Κ εσυ της μιλαν τις πηρες 2 σχετικα ανετα Χ, κ μαλιστα στο οακα μπορουσες να κερδισεις.

Εγω καφενειο την ειδα κ χθες. Πολυ μικρη ομαδα. Τοσο μικρη που χρειαζοταν νικη για να εχει ελπιδες προκρισης και εκανε καθυστερησεις μεχρι το 95 για να κρατησει το Χ που δεν της προσεφερε τιποτα απολυτως.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

μεσα μου πιστευω οτι θα κερδισουμε αλλα εχω συμβιβαστει με την ιδεα του αποκλεισμου 

Link to comment
Share on other sites

μεσα μου πιστευω οτι θα κερδισουμε αλλα εχω συμβιβαστει με την ιδεα του αποκλεισμου

Να παρεις μαζι με σταυρο κ αβρααμ ενα σκυλο να σας προσεχει κ τους 3 χεστες.

Θα περασουμε κ λογικα με 2πλο στην βιενη.

Link to comment
Share on other sites

Afta pou vlepo edo sto egxorio protathlima sas eipa kai meta apo poly podosfairokouventoula me synadelfous.

 

Pos na to kanoume tora. Einai h xeiroterh Rijeka ths telefteas 3eties. Den borei na stavrosei nikh kai einai 4h se protathlima poly xamhlou epipedou idios fetos. H Ethnikh Kroatias einai allou papa evagelio. 

Link to comment
Share on other sites

Η Ριέκα όμως κέρδισε 3-1 μέσα στην Βιέννη.

 

Τόσο ή Ριέκα όσο η Αούστρια είναι ομάδες που παίζουν καλύτερα έξω από τι μεσα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

η Ριεκα εκτος εδρας ειναι 2 κλασεις πανω απο την Ριεκα εντος εδρας

Ριέκα εσωτερικού και Ριέκα εξωτερικού λοιπόν..

τι δεν καταλαβαίνετε?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Χθες ηταν καλή η Ριεκα στο πρωτο μερος ή της  επέτρεψε η κακη απόδοση της ΑΕΚ να φανεί "καλή";;

Link to comment
Share on other sites

Μόνο εμένα μου φαίνεται πολύ μικρή η προσέλευση του κόσμου στα Ευρωπαικά παιχνίδια με εξαίρεση την Μίλαν?

Link to comment
Share on other sites

Στους 32 θα παιξουμε με την Ατλετικο που θα εχει αποκλειστει απο το τσουλί, και θα κανουμε sold out. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πέμπτη 10 το βράδυ και τέλος του μήνα και πολλούς είχε. Η οικονομική κατάσταση πλέον είναι τραγική. Επίσης βρείτε μου ελληνική ομάδα που μαζεύει περισσότερο κόσμο από την ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×