Jump to content

Φιλικά & Προετοιμασία Καλοκαίρι 2017


CHⓇIS
 Share

Recommended Posts

Έχεις Τσόσιτς και Σουηδό στη φυσική του θέση. 

Πάμε παρακάτω. 

Link to comment
Share on other sites

Έχεις Τσόσιτς και Σουηδό στη φυσική του θέση. 

Πάμε παρακάτω. 

Δεν θα χρειαστεί να παίξει ο σέρβος.

Link to comment
Share on other sites

Εγω αυτο που βλεπω να ξαναγινεται με μαθηματικη ακριβεια ειναι να κρεμομαστε απο τον Μανταλο για φη δημιουργια φασεων.

Link to comment
Share on other sites

Εγω αυτο που βλεπω να ξαναγινεται με μαθηματικη ακριβεια ειναι να κρεμομαστε απο τον Μανταλο για φη δημιουργια φασεων.

Το ακόμα χειρότερο είναι ότι και ο ίδιος ο κλεραζίλ γνωρίζει ότι ένας ολοκληρος οργανισμός κρέμεται από τα παπάρια του με ό,τι αυτό συνεπάγεται.

Link to comment
Share on other sites

Το ακόμα χειρότερο είναι ότι και ο ίδιος ο κλεραζίλ γνωρίζει ότι ένας ολοκληρος οργανισμός κρέμεται από τα παπάρια του με ό,τι αυτό συνεπάγεται.

Αν θες να ανεβεις επιπεδο πρεπει να εχεις αρχιδατο παιχτη εκει. Ο Μανταλος θα ηταν χρησιμος σε ρολο Καραγκουνη. Μεταξυ κοφτη και επιτελικου. Εκει ναι. Θα βοηθουσε πολυ περισσοτερο.
Link to comment
Share on other sites

Guest Larnak21

Το μπατζετ μεχρι εκει ειναι ,η ποιοτητα σου περιοριζεται σε παιχτες οπως ο μανταλος και ο πλειστεισον...

Δυστυχως πρεπει να το αντιληφθουμε αυτο

Link to comment
Share on other sites

Αν θες να ανεβεις επιπεδο πρεπει να εχεις αρχιδατο παιχτη εκει. Ο Μανταλος θα ηταν χρησιμος σε ρολο Καραγκουνη. Μεταξυ κοφτη και επιτελικου. Εκει ναι. Θα βοηθουσε πολυ περισσοτερο.

Για κάποιο λόγο που δεν αντιλαμβάνομαι ο οργανισμός θεωρεί ότι ο μάνταλος είναι η βιτρίνα του καταστήματος που θα αποφέρει στο μαγαζί πολλά εκατομμύρια.

Όσο και να γκρινιάζουμε εμείς τα μυαλά του πόντιου δεν πρόκειται να αλλάξουν.

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο λόγο που δεν αντιλαμβάνομαι ο οργανισμός θεωρεί ότι ο μάνταλος είναι η βιτρίνα του καταστήματος που θα αποφέρει στο μαγαζί πολλά εκατομμύρια.

Όσο και να γκρινιάζουμε εμείς τα μυαλά του πόντιου δεν πρόκειται να αλλάξουν.

Ξερεις τι πιστευω? Οτι η χρονια που περασε ηταν κομβικη απο την αποψη οτι μεχρι και ο οργανισμος ΑΕΚ καταλαβε οτι ηγετης Μανταλος δεν υπαρχει. Παρολα αυτα θεωρω οτι συνεχιζουν να τον πλασαρουν ως τετοιον με στοχο να πετυχουν μια καλη πρροταση.
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως απο την στιγμη που ο Ισλανδος μου φανηκε καλος μεν, αλλα μεχρι εκει (θα πρεπει να τον δουμε κι αλλες φορες βεβαια για να κριθει σωστα) κι απο την στιγμη που γενικα απο τις μεταγραφες πιο πολυ εχω ξεχωρισει τον Κλωναριδη, δεν μπορω να πω οτι ειμαι και αισιοδοξος μετα τα 2 πρωτα φιλικα παιχνιδια.

 

Και θα επαναλαβω την απορια μου πώς γινεται να υπαρχουν λεφτα για Σκοκο-Αραουχους και καποια απο αυτα (τα μισα του Αραουχο, για να ξαναδωσω παραδειγμα) να μην διατιθενται για καποια απο τις αρκετες τρυπες που υπαρχουν.

Ειτε 8αρι, ειτε επιθετικο, ειτε μεσοεπιθετικο, ειτε πλαγιο μπακ, ειτε τερμα. Κατι τελος παντων.

Link to comment
Share on other sites

Ξερεις τι πιστευω? Οτι η χρονια που περασε ηταν κομβικη απο την αποψη οτι μεχρι και ο οργανισμος ΑΕΚ καταλαβε οτι ηγετης Μανταλος δεν υπαρχει. Παρολα αυτα θεωρω οτι συνεχιζουν να τον πλασαρουν ως τετοιον με στοχο να πετυχουν μια καλη πρροταση.

Μακάρι να ίσχυε αυτό που λες.Τουλάχιστον θα έιχαν φέρει ένα μπακ απ.

Αντιθέτως ενώ στις υπόλοιπες θέσεις υπάρχει ανταγωνισμός,ο μάνταλος συνεχίζει να είναι μονοπώλιο.

Οταν σου λέει ο αλέφαντος ότι ο πετράκης είναι ο μέσι της ΑΕΚ μη νομίζεις ότι ο πόντιος το βλέπει πολύ διαφορετικά το πράγμα.

Τουλάχιστον έτσι δείχνουν τα γεγονότα και το χειρότερο είναι ότι και ο μανώλης έχει συμβιβαστεί με αυτή την κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως απο την στιγμη που ο Ισλανδος μου φανηκε καλος μεν, αλλα μεχρι εκει (θα πρεπει να τον δουμε κι αλλες φορες βεβαια για να κριθει σωστα) κι απο την στιγμη που γενικα απο τις μεταγραφες πιο πολυ εχω ξεχωρισει τον Κλωναριδη, δεν μπορω να πω οτι ειμαι και αισιοδοξος μετα τα 2 πρωτα φιλικα παιχνιδια.

 

Και θα επαναλαβω την απορια μου πώς γινεται να υπαρχουν λεφτα για Σκοκο-Αραουχους και καποια απο αυτα (τα μισα του Αραουχο, για να ξαναδωσω παραδειγμα) να μην διατιθενται για καποια απο τις αρκετες τρυπες που υπαρχουν.

Ειτε 8αρι, ειτε επιθετικο, ειτε μεσοεπιθετικο, ειτε πλαγιο μπακ, ειτε τερμα. Κατι τελος παντων.

Τα λεφτά για σκόκο πήγαν στην έμπολι και στο συμβόλαιο του ισλανδού.

Ακριβώς 1εκ.

Τα λεφτά του αραούχο ακόμα είναι στην κάβα για επιθετικό.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Τα λεφτά του αραούχο ακόμα είναι στην κάβα για επιθετικό.

Μαζι με την επιταγη για Ιμπισεβιτς.

Link to comment
Share on other sites

Δεν δόθηκε χρήμα γιανα μας εκτοξεύσει ποιοτικά.

Πήγαμε λίγο παραπάνω από πέρσι.

 

Το σίγουρο είναι ότι φαβορί για τον πρωταθλημα δν ειμαστε.

Link to comment
Share on other sites

Μαζι με την επιταγη για Ιμπισεβιτς.

Επιθετικό θα πάρεις.

Το θέμα είναι να ξεφορτωθείς τον ταβερνιάρη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν δόθηκε χρήμα γιανα μας εκτοξεύσει ποιοτικά.

Πήγαμε λίγο παραπάνω από πέρσι.

 

Το σίγουρο είναι ότι φαβορί για τον πρωταθλημα δν ειμαστε.

Την τελευταία φορά που ήσουν φαβορί για πρωτάθλημα είχες πρόεδρο τον μπάρλο.

Link to comment
Share on other sites

Τα λεφτά για σκόκο πήγαν στην έμπολι και στο συμβόλαιο του ισλανδού.

Ακριβώς 1εκ.

Τα λεφτά του αραούχο ακόμα είναι στην κάβα για επιθετικό.

1) Εισαι σιγουρος οτι ειναι στην καβα? γιατι αλλοι λενε οτι μονο αν φυγει καποιος (πχ εκ των Αλμειντα-Πατιτο-Γιοχανσον) θα γινει μεταγραφη

2) αν υποθεσουμε οτι θα δοθουν καποια χρηματα δεν ξερω γιατι να προτιμαει ο Χιμενεθ παικτη στην επιθεση (εχοντας ηδη Λιβαγια, Κλωναριδη, Γιακουμακη και Αλμειντα) και οχι σε αλλη θεση.

Εγω ας πουμε βλεπω στο κεντρο την μεγαλυτερη τρυπα. Οπου ο Αινταρεβιτς δεν ειναι για σερι βασικος, ο Μανταλος δεν κανει την διαφορα και ο Γιοχανσον εχει αρχισει και γινεται εως και αδιαφορος. Να παρεις ενα 8αρι να σου φτιαξει λιγο το παιχνιδι.

Link to comment
Share on other sites

Την τελευταία φορά που ήσουν φαβορί για πρωτάθλημα είχες πρόεδρο τον μπάρλο.

Η ντριμ τιμ, με κοουτς πολυνικη κ προεδρο αγαπουλα, που σηκωσε κ τη κουπα στην αυστραλια τι ηταν τοτε;;;

Εεε;;;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να ίσχυε αυτό που λες.Τουλάχιστον θα έιχαν φέρει ένα μπακ απ.

Αντιθέτως ενώ στις υπόλοιπες θέσεις υπάρχει ανταγωνισμός,ο μάνταλος συνεχίζει να είναι μονοπώλιο.

Οταν σου λέει ο αλέφαντος ότι ο πετράκης είναι ο μέσι της ΑΕΚ μη νομίζεις ότι ο πόντιος το βλέπει πολύ διαφορετικά το πράγμα.

Τουλάχιστον έτσι δείχνουν τα γεγονότα και το χειρότερο είναι ότι και ο μανώλης έχει συμβιβαστεί με αυτή την κατάσταση.

Πιστευω οτι αμα ερχοταν προταση θα τον εδιναν με κορδελα. Τωρα γιατι δεν αποκτηθηκε καποιος για τη θεση ειναι αποριας αξιο.

Εμενα αυτο που με προβληματιζει ολο αυτο τον καιρο ειναι το εξης.

Να δεχθω και να συμφωνησω οτι ξεσκαρταρες απ τη σαβουρα και εφτιαξες τον παγκο σου. Να συμφωνησω επισης οτι επραξαν πολυ σωστα και εχουν το 80% του ροστερ ετοιμο απο πολυ νωρις. Μπραβο τους. Γιατι ηταν πραγματα που τις προηγουμενες χρονιες φανταζαν εξωπραγματικα.

Το θεμα ειναι ομως τι αλλαζει σε σχεση με την περσινη 11αδα και κατα ποσο εισαι καλυτερος. Γιατι περσι ζηταγαμε 3-4 Αραουχους για να χτυπησουμε το πρωταθλημα. Η μεχρι τωρα πραγματικοτητα λεει λοιπον οτι αντικατεστησες το αριστερο σου μπακ, το οποιο σου παιζε σταθερα ενα 6.5-7 με ενα αλλο μπακ που μπορει να σου βγει καλυτερο, μπορει ομως και χειροτερο. Πηρες τον Ισλανδο που απ οτι φαινεται θα σου παιξει και τελος αντικατεστησες τον Αραουχο με τον Λιβαγια που δεν ξερεις αν θα ειναι του ιδιου επιπεδου.

Πρακτικα λοιπον εισαι στις 3 αλλαγες σε σχεση με περσι εκ των οποιων η 1 θεωρω σχεδον σιγουρο οτι θα σε ανεβασει επιπεδο.

Link to comment
Share on other sites

Μαζι με την επιταγη για Ιμπισεβιτς.

Εκει την επαθες γιατι δεν ηταν μαντουμαδορος και δεν εκανε στον Δελλα.

Link to comment
Share on other sites

1) Εισαι σιγουρος οτι ειναι στην καβα? γιατι αλλοι λενε οτι μονο αν φυγει καποιος (πχ εκ των Αλμειντα-Πατιτο-Γιοχανσον) θα γινει μεταγραφη

2) αν υποθεσουμε οτι θα δοθουν καποια χρηματα δεν ξερω γιατι να προτιμαει ο Χιμενεθ παικτη στην επιθεση (εχοντας ηδη Λιβαγια, Κλωναριδη, Γιακουμακη και Αλμειντα) και οχι σε αλλη θεση.

Εγω ας πουμε βλεπω στο κεντρο την μεγαλυτερη τρυπα. Οπου ο Αινταρεβιτς δεν ειναι για σερι βασικος, ο Μανταλος δεν κανει την διαφορα και ο Γιοχανσον εχει αρχισει και γινεται εως και αδιαφορος. Να παρεις ενα 8αρι να σου φτιαξει λιγο το παιχνιδι.

1)Ποιοί είναι οι άλλοι που τα λένε αυτά?

2)θες παίχτη στην επίθεση με διαφορετικά χαρακτηριστικά από αυτούς που έχεις.Για όσο ακόμα δεν μπορείς να κάνεις κάτι με το συμβόλαιο του αλμέιδα απλά θα περιμένεις.

Για το 8αρι τα είπαμε πιο πάνω για τον μάνταλο.

 

Τουλάχιστον το 1εκ που ήταν να δώσεις για τον σκόκο το ξεκαθαρίσαμε?

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολυ νωρις για να κρινεις λιβαδια. Εχει τροφοδοτηθει ελαχιστα. Ο γιακουμακης παντως εχει ξεκινησει πολυ καλα.

Εμενα κ ο κροατης κ ο ισλανδος μου εχουν δειξει καλα στοιχεια, αλλα ειναι πααααρα πολυ νωρις.

Link to comment
Share on other sites

Η ντριμ τιμ, με κοουτς πολυνικη κ προεδρο αγαπουλα, που σηκωσε κ τη κουπα στην αυστραλια τι ηταν τοτε;;;

Εεε;;;

Παπάρια φαβορί ήταν.

Αν εξαιρέσεις την εποχή μπάρλου όλα τα υπόλοιπα πρωταθλήματα σου τα πήρες σαν αουτσάιντερ της κακιάς ώρας.

Την ώρα που ο πούστης έφερνε τα μίνγκ εσύ κουβαλούσες στου θρακομακεδόνες τον αγορογιάννη,τον σλίσκοβιτς,τον βάιο και τον μανώλη παπαδόπουλο.

Ευτυχώς που τότε δεν υπήρχε νετ γιατί θα διαβάζαμε απίθανα μαργαριτάρια.

Edited by Gorgar21
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×