Jump to content

Φιλικά & Προετοιμασία Καλοκαίρι 2017


CHⓇIS
 Share

Recommended Posts

Ειναι πολυ νωρις για να κρινεις λιβαδια. Εχει τροφοδοτηθει ελαχιστα. Ο γιακουμακης παντως εχει ξεκινησει πολυ καλα.

Εμενα κ ο κροατης κ ο ισλανδος μου εχουν δειξει καλα στοιχεια, αλλα ειναι πααααρα πολυ νωρις.

nai einai noris akoma

pantos se sxesh me araujo xaneis se ekrhxh taxuthta k piesh

islandos k klonaridis gia mena tha paixoun mpalara

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως απο την στιγμη που ο Ισλανδος μου φανηκε καλος μεν, αλλα μεχρι εκει (θα πρεπει να τον δουμε κι αλλες φορες βεβαια για να κριθει σωστα) κι απο την στιγμη που γενικα απο τις μεταγραφες πιο πολυ εχω ξεχωρισει τον Κλωναριδη, δεν μπορω να πω οτι ειμαι και αισιοδοξος μετα τα 2 πρωτα φιλικα παιχνιδια.

 

Και θα επαναλαβω την απορια μου πώς γινεται να υπαρχουν λεφτα για Σκοκο-Αραουχους και καποια απο αυτα (τα μισα του Αραουχο, για να ξαναδωσω παραδειγμα) να μην διατιθενται για καποια απο τις αρκετες τρυπες που υπαρχουν.

Ειτε 8αρι, ειτε επιθετικο, ειτε μεσοεπιθετικο, ειτε πλαγιο μπακ, ειτε τερμα. Κατι τελος παντων.

 

Ετσι. Πες τα ρε Νικο. Ενα παιχτη ρε μουνοπανα φερτε. ΕΝΑΝ. Δηλαδη εχετε αφησει γυμνη την ΑΕΚ να παιζει με κατι τυχαρπαστους Σουηδους, Ουκρανους και Κροατες. Στην τελικη αν δεν μπορουν να σηκωθουν να φυγουν.

Edited by panther-21-
Link to comment
Share on other sites

Η ντριμ τιμ, με κοουτς πολυνικη κ προεδρο αγαπουλα, που σηκωσε κ τη κουπα στην αυστραλια τι ηταν τοτε;;;

Εεε;;;

Τα μπέρδεψες ρε μαλάκα.

Η dream team ήταν το 2003/2004, με Ιωάννη Γρανίτσα Πρόεδρο.

Η Αυστραλιανή κούπα, ήταν το 2010/2011 με Nathan Burns.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Επιθετικό θα πάρεις.

Το θέμα είναι να ξεφορτωθείς τον ταβερνιάρη.

Καλα που εληξαν τα συμβολαια αυτων που εφυγαν δηλαδη αλλιως δεν θα παιρναμε κανεναν φετος.

Link to comment
Share on other sites

Η ομάδα θέλει 8αρι ποιοτικό.

 

Μονο? Δεξι μπακ. Αριστερο μπακ. Αριστερο εξτρεμ ισως και δεξι. Σιγουρα τερματοφυλακα. Και φυσικα ενα ακομη σεντερ φορ. Και μιλαμε για βασικους, γιατι αν μιλησουμε για παγκο μιλαμε για μινιμουμ 7 με 8 μεταγγραφες ποιοτητας συνολικα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Τα μπέρδεψες ρε μαλάκα.

Η dream team ήταν το 2003/2004, με Ιωάννη Γρανίτσα Πρόεδρο.

Η Αυστραλιανή κούπα, ήταν το 2010/2011 με Nathan Burns.

Ναι ρε μλκ. Μπερδεψα τις αποχες μου.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ασε με ρε μαλακα Αβρααμ. Τουτοι εδω κανανε τις μεταγγραφες νωρις για να μας ριξουν σταχτη στα ματια και καλα οτι ειχαν οργανωθει φετος. Που φερανε ολα τα τριτοκλασσατα σαπακια απο κατι Αυστριες και Τσεχοσλοβακιες. Οπως γραφτηκε και πριν η ομαδα ειναι ηδη χειροτερη απο περσι. Ουτε πρωταθλητες Αυγουστου δεν βγαινουμε, που παμε ετσι?

Edited by panther-21-
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καλα που εληξαν τα συμβολαια αυτων που εφυγαν δηλαδη αλλιως δεν θα παιρναμε κανεναν φετος.

Σκέψου και να μην έληγαν ποτέ τα συμβόλαια.

Δεν θα κάναμε ποτέ μεταγραφές.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ασε με ρε μαλακα Αβρααμ. Τουτοι εδω κανανε τις μεταγγραφες νωρις για να μας ριξουν σταχτη στα ματια και καλα οτι ειχαν οργανωθει φετος. Που φερανε ολα τα τριτοκλασσατα σαπακια απο κατι Αυστριες και Τσεχοσλοβακιες. Οπως γραφτηκε και πριν η ομαδα ειναι ηδη χειροτερη απο περσι. Ουτε πρωταθλητες Αυγουστου δεν βγαινουμε, που παμε ετσι?

Σε μένα τα λες;

Σε μένα;

Τίγρη πούστρα, γιατί έδιωξες τον Κορδέρο;

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εχουμε γινει το feeder club της Λασπαλμα. Δεν σας ενοχλει αυτο ΑΕΚτζηδες? Οτι λιμα εχουν μας τα πετανε σαν ξεραμενα κοκκαλα και εμεις γλυφουμε (Αβρααμ) τις βρωμισμενες τους ακρες. Δειτε λιγο τι κανει ο Βαγγελης και η προεδραρα του γνησιου Ποντου. Εχεις εσυ Μακ και Πριγιοβοτς? Οχι. Εχεις Οφηοε και Καρσελαμα? Οχι. Που πηγε η ποιοτητας της ΑΕΚ του Μπορμποκη και του Κασσαπη? Που ειναι η μεστη αμυνα του Κουτουλα και η αντριοσυνη του Αγορογιαννη? Του Ντουσκο στο τιμονι που ξεδιπλωνοσουν απο τα ακρα με τις σαϊτες σου? Που ειναι τα αεροδρομια φετος? Γιατι τετοια εγκαταλειψη απο την ηγετη? Αληθεια με την αδεια που μας κοροιδευει τοσα χρονια τι γινεται? Παλι ζητησε καθυστερηση απο το Υπουργειο να μαζεψει τα λεφτα? Αναπαντητα ερωτηματα που με βασανιζουν αδερφια μου Ενωσιτες μεσα στην καλοκαιρια...

Edited by panther-21-
  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Guest Larnak21

Σε μένα τα λες;

Σε μένα;

Τίγρη πούστρα, γιατί έδιωξες τον Κορδέρο;

Η δικαιωση ειναι αργη κ βασανιστικη

Link to comment
Share on other sites

otan xekinas tis metagrafes k milas g scocous k araujous k pas se alles luseis pou de leo oti dn einai veltiosh se sxesh me persy apogohteuesai

Link to comment
Share on other sites

otan xekinas tis metagrafes k milas g scocous k araujous k pas se alles luseis pou de leo oti dn einai veltiosh se sxesh me persy apogohteuesai

Καμία από τις 2 μεταγραφές δεν ήταν στο χέρι σου.

10 φορές το είπε ο χιμένεθ στον sport-fm ρε χρήστο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει ρε αντρικο, θα ανεβουμε ολοι 15γουστο σουμελα να αναψουμε λαμπαδες ισα με το υψος της αγιας σοφιας να εχει καλα τον τιγρη για την ομαδαρα που μας εφτιαξε.

Με την βοηθεια της ισως σηκωσουμε κ ευρωπαικο φετος.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Btw τραυματίας και ο βίνι.

Μπορούμε να συνεχίσουμε την μίρλα μιας και μας πάει γούρι.

Link to comment
Share on other sites

Btw τραυματίας και ο βίνι.

Μπορούμε να συνεχίσουμε την μίρλα μιας και μας πάει γούρι.

Έχω Λόπες πάμε παρακάτω.
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν ειπα αυτο, ουτε το πιστευω. Αλλα απο το ειμαστε φαβορι, οι αλλοι δεν κινουνται, σιγα τα σαπακια που πηραν, τον βλακα τον ιβαν τον εχουμε για πρωινο κλπ, ειναι πιο κοντα στην πραγματικοτητα αυτο το σεναριο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Σκέψου και να μην έληγαν ποτέ τα συμβόλαια.

Δεν θα κάναμε ποτέ μεταγραφές.

Τοτε ας περιμενουμε να ληξει του Αλμειντα γιατι να τον παρει ομαδα αποκλιεται αρα δυσκολο να παρουμε αλλον επιθετικο φετος. Μου αρεσει που πιστεψαμε εστω και για μερικες ωρες οτι θα ειχαμε Λιβαγια Αραουχο Σκοκο στην ιδια ομαδα. Οταν τα λεγαμε αυτα δεν ειχε φυγει ο Αλμειντα νομιζω.

Link to comment
Share on other sites

Τοτε ας περιμενουμε να ληξει του Αλμειντα γιατι να τον παρει ομαδα αποκλιεται αρα δυσκολο να παρουμε αλλον επιθετικο φετος. Μου αρεσει που πιστεψαμε εστω και για μερικες ωρες οτι θα ειχαμε Λιβαγια Αραουχο Σκοκο στην ιδια ομαδα. Οταν τα λεγαμε αυτα δεν ειχε φυγει ο Αλμειντα νομιζω.

 

Αυτο παλι τι ειναι, καινουριο φρουτο? Ποτε ειπωθηκε αυτο ρε παιδια και δεν το ακουσα να προλαβω να καβλωσω πριν ξενερωσω?

Edited by panther-21-
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×