Jump to content

Club Brugge - A.E.K. | 17/08/2017 | 21:45 | Cosmote Sport 3HD


The Magician
 Share

Recommended Posts

Οπα εμφανιστηκανε οι σαλιγκαροι... Τι γινεται; Κανονιζεις απο σημερα την εκδρομη στο Βελγιο;

Link to comment
Share on other sites

Krima pou den paizei sto Europa h Thyella Rafinas FC. Tha pername toulaxiston ekdikhsh. Na kanoume mynish sthn Uefa. Akou ekei Rossikes, Oukranikes kai Italikes. Ntroph

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κάνε τρανσλεητ ρε καραγκιόζη.

Τι νομίζεις, όλοι με Γαλλικά και πιάνο σαν κι εσένα μεγαλώσαμε;

Φλαμανδικά ειναι αυτα.

Ουτε ο ιδιος δεν ξερει να τα διαβασει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οπα εμφανιστηκανε οι σαλιγκαροι... Τι γινεται; Κανονιζεις απο σημερα την εκδρομη στο Βελγιο;

Οχι γιατι εχω κανονισει διακοπες εκεινες τις ημερες. Ειχε πειστει οτι θα παρουμε ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ κ οτι θα παιζαμε προκριματικα με τους πρωταθλητες αλβανιας, σκοπιων κλπ οποτε θα ηταν αδιαφορες οι εκδρομες.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

1-1 έξω με παλικαρίσια εμφάνιση.

Μέσα, άγχος και το παιχνίδι πάει για 0-0 μέχρι που στο 91ο λεπτό οι βέλγοι κερδίζουν πέναλτι και το ΟΑΚΑ να "παγώνει".

Το εκτελούν, αποκρούει ο Ανέστης και έρχεται η πρόκριση με τον κόσμο που γιούχαρε με την ΤΣΣΚΑ τώρα να χειροκροτεί και το ΑΕΚ365 να γράφει "ΑΝΕΣΤΗ η ΑΕΚ στην Ευρώπη".

Πλότ τουιστ, ο Ανέστης αποκρούει το πέναλτι σε κόρνερ...

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Πλότ τουιστ, ο Ανέστης αποκρούει το πέναλτι σε κόρνερ...

Αχαχαχα ανατροπή στην ανατροπή..

 

Υγ.Ομως ο Αεκτζης δε μασα έχει ατσαλωθεί, θα το περάσει κ αυτό.

Edited by gybe21
Link to comment
Share on other sites

Αναρωτιέμαι ποιος παικτης μας θα σκοράρει εκτός απο ΑΥΤΟΣ, που θα απαντούσε μια ψυχη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Δηλαδη τωρα ψαχνουν να κανουν μεταγραφη κανουν διαπραγματευσεις με παιχτες κτλ και μεχρι Παρασκευη θα κλεισουν εναν? Εγω αμφιβαλω οτι θα κανουμε αλλη μεταγραφη αν δεν φυγουν Αλμειντα Πατιτο. Ουτε καν ψαχνουν....

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνουν αλλά καινα κλεισουν δεν θα είναι σε.καμία περίπτωση βασικός

 

Βασικός θα είναι αυτός που αποκτήθηκε για βασικος

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Ελα οκ,για κανα κυπελο και φετος για στοχο,τα αλλα ειναι να χαμε να λεγαμε,και την ΕΠΟ να παρεις,με τετοια σαπακια θα το χασεις.

Link to comment
Share on other sites

Θα χτυπησουμε πρωταθλημα φετος.Και η ομαδα και εγω στο πκο.

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω οτι με δυο σοβαρους παιχτες στο οκτω και στον ασβεστη να πηγαινοερχεται δεξια αριστερα θα παρει μπαλες ο Κροατης και θα τα βαλει τα γκολ του...

 

συν ενας τερματοφυλακας γιατι τελικα ο Ανεστης ειναι χειροτερος απο τον καραγκιοζη που νομιζαμε μεχρι περυσι... ειναι τραγικος και δεν σου εχει δωσει ουτε ενα βαθμο απο την ημερα που ηρθε... 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×