Jump to content

Club Brugge - A.E.K. | 17/08/2017 | 21:45 | Cosmote Sport 3HD


The Magician
 Share

Recommended Posts

εγω λεω οτι με δυο σοβαρους παιχτες στο οκτω και στον ασβεστη να πηγαινοερχεται δεξια αριστερα θα παρει μπαλες ο Κροατης και θα τα βαλει τα γκολ του...

 

συν ενας τερματοφυλακας γιατι τελικα ο Ανεστης ειναι χειροτερος απο τον καραγκιοζη που νομιζαμε μεχρι περυσι... ειναι τραγικος και δεν σου εχει δωσει ουτε ενα βαθμο απο την ημερα που ηρθε... 

συμφωνω, χωρις να σημαινει οτι δεν θελουμε επιθετικο, αν δεν παρουμε δημιουργικα χαφ και εξτρεμ και εχουμε 2-3 τελικες σε 90 λεπτα παλι στο 0 θα μενουμε

Link to comment
Share on other sites

Ο Αλμέιδα δεν κάνει για τερματοφύλακας;; Αφού τον πληρώνουμε που τον πληρώνουμε γιατί να μην δοκιμάσουμε να τον αξιοποιήσουμε;;

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Ο αλμειδα κολοκαθεται στο συμβολαιο και κανει διακοπες,ζμπουτσατ.

Link to comment
Share on other sites

Ο τυπος ΑΠΟΘΕΩΝΕΤΑΙ γιατι ετρεξε 20 μετρα και πιεσε τον τερματοφυλακα σε ενα φιλικο τελη Ιουλιου.

Και ολα αυτα,μετα απο μια χρονια οπου ο Σκαρμουτσος στο μαστερ σεφ ηταν σαφως σε καλυτερη κατασταση απο αυτον.

 

Για αυτες τις 2 σεζον θα μαζεψει 1 χαρτακι.

 

Λολ δηλαδη να μην ειναι και ευτυχισμενος εδω περα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ο Αλμέιδα όταν έπαιξε τέρμα με τον γαύρο έκανε αδιανόητα πράγματα που ποδοσφαιριστής, ακόμα και επιθετικός δε νοείται να κάνει. Σε κάποια φάση ήταν η μπάλα 10μ μακριά από την περιοχή μας και από δεξιά όπως αμύνεται η ΑΕΚ, μπροστά από τον Αλμέιδα ήταν όλη η ομάδα που αμυνόταν και ο καγκουρας είχε βγει στο δεξί άκρο της περιοχής μας αφήνοντας όλο το τέρμα ακάλυπτο. Σε κάποια φάση αντιλαμβάνεται τι κανει, γυρνάει πλάτη στη μπάλα και τρέχει προς το τέρμα.

 

Ποτέ μου δεν κατάλαβα γιατί δεν έριξαν ούτε ένα σουτ οι παίχτες του γαύρου σε εκείνη τη φάση.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Το γηπεδο που θα μας φιλοξενήσει ειναι το  Jan Breydel Stadium, παλιότερα γνωστό ως Olympiastadion, χωρητικότητας 29 χιλιαδων θεσεων.  Εδρα των δυο ομαδων της πόλης, της club brugge και της cercle brugge, το σταδιο Jan Breydel   φιλοξενησε και αγωνες του ευρω 2000.

Η brugge παρεπιμπτοντως ειναι πόλη της Φλανδρας δηλαδή φλαμανδικη  και όχι γαλλόφωνη, τα φλαμανδικά ειναι διάλεκτος των ολλανδικών, οπότε εχουν και αυτοί τα θέματα τους αφού πολλοί φλαμανδοί θέλουν η φλάνδρα να γινει ανεξάρτητη από το βέλγιο κτλ και αυτό εκφραζεται ενίοτε και μεσα στα γήπεδα.

 

Ασχετο: Πάντως η πόλη της φλάνδρας με τον μεγαλύτερο νεανικό πληθυσμό λόγω πανεπιστημίων ειναι η γειτονική γάνδη, για αυτο ειναι και γεμάτο φοιτήτριες και κατ επέκταση  μουνιά.

1024px-Panoramio_-_V%26A_Dudush_-_Jan_Br

Link to comment
Share on other sites

Ο τυπος ΑΠΟΘΕΩΝΕΤΑΙ γιατι ετρεξε 20 μετρα και πιεσε τον τερματοφυλακα σε ενα φιλικο τελη Ιουλιου.

Και ολα αυτα,μετα απο μια χρονια οπου ο Σκαρμουτσος στο μαστερ σεφ ηταν σαφως σε καλυτερη κατασταση απο αυτον.

 

Για αυτες τις 2 σεζον θα μαζεψει 1 χαρτακι.

 

Λολ δηλαδη να μην ειναι και ευτυχισμενος εδω περα.

Και μάλιστα αυτοί που τον αποθεώνουν και γράφουν στα κάθε 365 για εργατικό παίκτη που φέτος είναι αποφασισμένος να δείξει τι αξίζει, είναι οι ίδιοι που το χειμώνα όταν θα μαστε 10 βαθμούς πίσω θα βρίζουν και αυτόν και τον τίγρη που μας άφησε γυμνούς στην επίθεση

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έφαγε γκολ η Μπριζ στην έδρα της από την Εουπεν. 

Το έβαλε ενα γρήγορο μαυράκι που ήρθε από το κέντρο σπρινταριστό και πήρε τη μπάλα μες την περιοχή.

Σε κρίση η αντίπαλός μας.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Ετσι θα το βαλει και ο Κλωναριδης.

Βα του βαλουμε φουμο αν ειναι να ανεβασει την ψυχολογια του και την αυτοπεπιθηση του :D 

Link to comment
Share on other sites

Εχω προαισθημα πρόκρισης. Και δεν ειμαι Αδης στις προβλέψεις μου.

Link to comment
Share on other sites

1-1 με πέναλτι του Φόσεν, το κέρδισε ένας μαυρούκος της Μπριζ από ένα μαυρούκο της Εουπεν.

Link to comment
Share on other sites

Δείτε ρε παπάρες το μωρό από την ν.ζηλανδία στο επί κοντώ που κάθεστε και ασχολείστε με τους βέλγους.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

ΑΕΚ γερά-γερά γάμα τα φλαμανδά, ΑΕΚ μπορείς-μπορείς να προκριθείς.

Link to comment
Share on other sites

Ο Αλμέιδα όταν έπαιξε τέρμα με τον γαύρο έκανε αδιανόητα πράγματα που ποδοσφαιριστής, ακόμα και επιθετικός δε νοείται να κάνει. Σε κάποια φάση ήταν η μπάλα 10μ μακριά από την περιοχή μας και από δεξιά όπως αμύνεται η ΑΕΚ, μπροστά από τον Αλμέιδα ήταν όλη η ομάδα που αμυνόταν και ο καγκουρας είχε βγει στο δεξί άκρο της περιοχής μας αφήνοντας όλο το τέρμα ακάλυπτο. Σε κάποια φάση αντιλαμβάνεται τι κανει, γυρνάει πλάτη στη μπάλα και τρέχει προς το τέρμα.

 

Ποτέ μου δεν κατάλαβα γιατί δεν έριξαν ούτε ένα σουτ οι παίχτες του γαύρου σε εκείνη τη φάση.

 

Η άφατη μαλακία και ο συγκεκριμένος γυροβολισμός επισκιάστηκε από τον Ανέστη που πήγε σε φουλ-ρίταρντ μόουντ με τις δύο κίτρινες στην ίδια φάση (το ίνσταγκραμ μετά στην καφετέρεια με το 'η πιο γλυκιά κόκκινη της ζωής μου', για ένα ματς που χάσαμε και που το ακολούθησε η απώλεια του κυπέλλου, οκ ήταν για διακοπή συμβολαίου αλλά αυτά στον πολιτισμένο κόσμο).

 

Αξέχαστο βράδυ στο γραφείο με δύο λάπτοπ (το προσωπικό να παίζει το στρίμινγκ) και βιώματα σκληρού σουρεαλισμού από τον αγαπημένο μας 'οργανισμό'.  

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δείτε ρε παπάρες το μωρό από την ν.ζηλανδία στο επί κοντώ που κάθεστε και ασχολείστε με τους βέλγους.

ερωτας αυτη και η καναδεζα

Link to comment
Share on other sites

Δείτε ρε παπάρες το μωρό από την ν.ζηλανδία στο επί κοντώ που κάθεστε και ασχολείστε με τους βέλγους.

Εγώ προτίμησα το Ολλανδία Νορβηγία ποδοσφαιρικός τελικός στις γυναίκες

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ προτίμησα το Ολλανδία Νορβηγία ποδοσφαιρικός τελικός στις γυναίκες

πιο νωρις ηταν το ειδα και αυτο

Link to comment
Share on other sites

θεωρω δεδομενο τον αποκλεισμο, τουλαχιστον θελω να δω παθος και ορθολογικες επιλογες απο Μανολο. 

Link to comment
Share on other sites

θεωρω δεδομενο τον αποκλεισμο, τουλαχιστον θελω να δω παθος και ορθολογικες επιλογες απο Μανολο. 

 

αχτιδα αισιοδοξιας

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

θεωρω δεδομενο τον αποκλεισμο, τουλαχιστον θελω να δω παθος και ορθολογικες επιλογες απο Μανολο.

 

Τα νεφρα σας στη προκριση
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τελικα μας δειχνει κοσμοτε και τη ρεβανς η νοβα.

Αρα μονο τα πλευ οφ τσαμπιονς ειναι στο κοσμοτε.

Στο γιουροπα απο ομιλους και μετα εχει τα δικαιωματα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×