Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XVΙI (Μεταγραφές Kαλοκαίρι 2017)


Gorgar21
 Share

Recommended Posts

Guest Larnak21

Βαλε λεφτα ρε πουστη μας εχεις βγαλει τον αδοξαστο.Με το στανιο,μην κ γελασει λιγο το χειλακι του ΑΕΚτζη χωρις γηπεδο 15 χρονια κ υποβιβασμο στη γ. πουστη

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ, με έχει πρήξει φίλος με την γκρίνια, μου γράφει πάνω κάτω αυτά που γράφω εδώ, κι εγώ το παίζω σαν τον amd εδώ.  :lol:  :lol: Άντε μερικές εβδομάδες και θα δούμε.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

κατ΄ αρχην ξεκινας φετος με τον καλυτερο, βαση βιογραφικου, προπονητη...

 

ο καλος προπονητης Ουζουνιδης εχει ταβανιασει στον Παναθηναικο του υποβιβασμου και γαυροι βορα και νοτου εχουν νεους προπονητες απο τα τιμημενα βαλκανια...

 

θα αντιμετωπισεις τον χειροτερο Παναθηναικο που εχω δει οσο ζω, μια ομαδα που ακομα γλενταει το πετσινο πεναλτυ και εχει για μεγαλο στοχο στην επιθεση τον Βειρινια που επαιζε τα τελευταια χρονια δεξι μπακ...

 

ο γαυρος κινειται εδω και μερες για καλα ονοματα αλλα μεχρι τωρα εχει φερει Μποκανι και απορριφθηκε στα ιατρικα...

 

μου αρεσει η μεταγραφη Κλωναριδη στα 200 χιλιαρικα... και βεβαια του Γιακουμακη που εβαλε σε μικρη ομαδα διψηφιο αριθμο γκολ περυσι...

 

πηρες και ενα αριστερο μπακ απο την Primera που φαινεται να μπορει να παιξει με επιτυχια το 1-2, πραγμα που ο Ντιντακ δεν το εμαθε ποτε...

 

ακουγεται ο Λιβαγια που μας χαλαει επειδη γουσταρουμε τον Αραουχο, λες και ειναι κανενας τελειωμενος... ανθρωπος που η αξια του ειναι οση το ετησιο μπατζετ του club...

 

μακαρι να εχουν δικιο οι αρδ και ο Μανολο να φερει καποιον καλυτερο απο τον Ρομερο...

 

απο εκει και περα... στα παπαρια μου και ο Σκοκο αν ο Τσινο εχει αποφασισει να περπαταει στα διπλα της Λας Παλμας και να κανει τα δικα του για να γυρισει στην μεγαλυτερη ομαδα του κοσμου...

 

προσωπικα με ενα σουπερ εξτρεμ και εναν καλο αμυντικο απο την Primera, τον βγαζω και τον παιζω...

 

θα εχεις κανει σωστα βηματα εμπρος απο περυσι και αυτο ειναι που μετραει για μενα...

 

να γινεσαι καθε χρονο και καλυτερος... και φαινεται οτι η ελευση ενος κανονικου προπονητη και η απενεργοποιηση ιερης αγελαδας Ντουσαν, μας γυρνανε με μαθηματικη ακριβεια σε χρονιες που γελαγε το χειλακι μας...

 

στο τελος θα κρινουμε... μεχρι τοτε υπομονη και μικρο καλαθι...

 

για να δουμε...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Κρις,ολοι εχουμε εκφερει αποψη πανω στο θεμα εκτος απο σενα που εδω και καιρο αποφευγεις επιμονα να παρεις θεση στο ζητημα.

 

Well here and now,θελουμε ξεκαθαρες απαντησεις...

 

 

Θα ηθελες τον Σκοκο πισω στην ΑΕΚ;

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω ο Χαιμε να απορριφτηκε γιατι κοιτανε κατι καλυτερο που λεει κι ο Alati. Με την λογικη οτι παιρνεις Κλωναριδη αντι για Χαιμε και τωρα πας για καποιον καλυτερο απο ολους τους γουινγκερς που εχεις.

 

Θελει παρα πολυ προσοχη η συγκεκριμενη μεταγραφη κατ´εμε. Και λεφτα. Αφου δεν θα δοθουν για συμβολαιο Σκοκο, να δοθουν εκει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

katse na kano to thauma.

loipon sthn arxh vlepo kuklous k meta kokkinizoun.

k meta vgainei o scocco apo mesa na soutarei ap to kentro.vazei goal panugirizo k xupnao me kaskol sto laimo.lol

Edited by CHRIS
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τι θέλει ακόμη φέτος στις μεταγραφές;

«Εχω μιλήσει με τεχνικό διευθυντή και πρόεδρο, έχω ενημερώσει για τους παίκτες που πρέπει να ενισχυθούμε. Ενας επιθετικός σίγουρα, ένας στα άκρα, η ομάδα να μπορεί να βρει τον καλύτερο παίκτη στην καλύτερη δυνατή τιμή. Θέλω όρεξη και σκληρή δουλειά από όλους».

 

Οι σκέψεις του για Αλμέιδα;

«Οπως γνωρίζετε τραυματίστηκε στο τελευταίο ματς. Στην Πορτογαλία ολοκληρώνει την αποκατάσταση του. Αν είναι 100% θα είναι μεγάλη βοήθεια, έχει πολύ μεγάλο βιογραφικό. Αν δεν είναι, θα ψάξουμε άλλη λύση. Ανήκει στην ομάδα, είναι παίκτης μας, τον περιμένουμε στην Πολωνία»

 

 

http://www.enwsi.gr/epikairotita/chimeneth-eki-strefomaste-gia-tin-enischysi-mas-video/

Link to comment
Share on other sites

Πλην του Βίκτωρα Κλωναρίδη η ΑΕΚ φιλοδοξεί μέσα στις επόμενες ημέρες να ολοκληρώσει και τη μεταγραφή του Μάρκο Λιβάγια. Στην Ένωση αισιοδοξούν ότι ο Κροάτης φορ θα ταξιδέψει στην Ελλάδα την Πέμπτη ή την Παρασκευή, προκειμένου να περάσει από τις ιατρικές εξετάσεις, να υπογράψει και να ανακοινωθεί, ώστε να βρίσκεται και αυτός το Σάββατο στο αεροπλάνο (μαζί με τον Έλληνα εξτρέμ και τους διεθνείς) για την Πολωνία, προκειμένου να ενσωματωθεί στην αποστολή της ομάδας που θα βρίσκεται ήδη στο Κιέλτσε. Με την ίδια πτήση αναμένεται να ταξιδέψουν για την Πολωνία και οι Ντούσαν Μπάγεβιτς και Ντάνιελ Μαϊστόροβιτς.

aek365

Link to comment
Share on other sites

Δεν θελω να αναπτερωσω τις ελπιδες του Κρις αλλα το θεμα Σκοκο, ΔΕΝ εχει ληξει οπως φαινεται.

Δεν λεω πως θα ερθει στην ΑΕΚ, ισα-ισα που οι πιθανοτητες ειναι μικρες αλλα δεν υπαρχει καμια προταση 3 μυριων απο την Ριβερ αλλα 1μιση χαρτι.

Εδω να προσθεσουμε και το γεγονος οτι ο Σκοκο δεν πολυψηνεται να μεινει Αργεντινη φετος..

Οπερ και σημαινει οτι το σχεδιο "ερχομαι για 1-2 χρονια στην ΑΕΚ και επιστρεφω να κλεισω την καριερα μου Ιντερπεντιεντε" δεν εχει κλεισει.

Αυριο εχει συναντηση ο Σολντινι με τους δικους μας και δεν μπορω να φανταστω να γινεται αυτη χωρις αντικειμενο..

Τον θελει πολυ ο ποντιος, πολυ ομως...

Edited by panther-21-
  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Σιγα που αποσυρθηκε ο βατραχος.

Μη μπερδευεσαι. Να παρει αερα παει. Τελος λεμε.

Link to comment
Share on other sites

Το σκεφτηκα πολυ πριν το γραψω γιατι ετσι εμαθα σημερα και ενω ολοι λενε οτι εκλεισε Αργεντινη και Ριβερ και δεν λεει να ξεφτυλιστουμε..

Πιστευω πως αν ανεβουμε απο το 1 χαρτι που δινουμε για παιχτη-ομαδα στο 1.5 εκ ευρω, τοτε θα κλεισει σε εμας.

Ειδικα απο την στιγμη που η Ριβερ δινει 1.3 εκ. ευρω (1.5 δολλαρια) και δεν συζηταει για παραπανω...

Edited by panther-21-
  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν θελω να αναπτερωσω τις ελπιδες του Κρις αλλα το θεμα Σκοκο, ΔΕΝ εχει ληξει οπως φαινεται.

Δεν λεω πως θα ερθει στην ΑΕΚ, ισα-ισα που οι πιθανοτητες ειναι μικρες αλλα δεν υπαρχει καμια προταση 3 μυριων απο την Ριβερ αλλα 1μιση χαρτι.

Εδω να προσθεσουμε και το γεγονος οτι ο Σκοκο δεν πολυψηνεται να μεινει Αργεντινη φετος..

Οπερ και σημαινει οτι το σχεδιο "ερχομαι για 1-2 χρονια στην ΑΕΚ και επιστρεφω να κλεισω την καριερα μου Ιντερπεντιεντε" δεν εχει κλεισει.

Αυριο εχει συναντηση ο Σολντινι με τους δικους μας και δεν μπορω να φανταστω να γινεται αυτη χωρις αντικειμενο..

Τον θελει πολυ ο ποντιος, πολυ ομως...

kernao oti thes.thymasai.....

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τη γαμησαμε. Αυτο εχω να πω.

 

Πεστα γιατι εμενα δε με πιστευουν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

αιντε εγραψα και Ιντερπεντιεντε ο μαλακας... Νιουελς, προφανως.. 

Link to comment
Share on other sites

εντωμεταξυ οι βουλαγοραρδ δεν εχουν ακομα παρει χαμπαρι οτι ο Ροντριγκο Ρει εχει κλεισει σε αυτους και ασχολουνται ακομα με Οτσοες και Κουτσιακ.. Ασχετο με ΑΕΚ αλλα ειναι απο την ιδια πηγη..

Edited by panther-21-
Link to comment
Share on other sites

1μιση χαρτι ευρω (1.8 εκ δολλαρια) η τελικη προταση της Ριβερ. Δεν πανε ουτε δεκαρα παραπανω. Πολλα λεφτα μανα μου για Σκοκο, ειδικα για ΑΕΚ. Θα ενδωσει ο Ποντιος? Δυσκολο...

Edited by panther-21-
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×