Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XVΙI (Μεταγραφές Kαλοκαίρι 2017)


Gorgar21
 Share

Recommended Posts

Με το μόντερν φούτμπολ λοιπόν... κι εγώ αν ήμουν πρόεδρος μιας Χ Λεβενκούζεν κι είχα να διαλέξω στόπερ της ομάδας μου ανάμεσα στον Βράνιες με 2Μ και το Ρέτσο με 10Μ... ΑΛΛΑ ο δεύτερος από καλό "γραφείο" θα διάλεγα με κλειστα μάτια το δεύτερο... στα παπάρια μου αν ο Ρέτσος είναι άμπαλος ή υπερτιμημένος ή οτιδήποτε... έτσι κι αλλιώς αφού είμαι πρόεδρος της κρυσταλ πάλας 10Μ ευρώ τα'χω για τσιγάρα... αυτό που μετράει είναι να γλείψω λίγο τ'αρχίδια του μάνατζερ κι αυρίο θα'χω να διαλέξω ανάμεσα σε Μπογμπα και Νειμάρ...

Link to comment
Share on other sites

Δημοσιεύματα ξανά για Ζοζούλια

http://www.enwsi.gr/podosfairo/dimosievmata-xana-gia-zozoulia/

Αν ειναι να παρω τον Ζοζουλια και την μπουκαμβιλια προτιμω να παιξω με σεντερ φορ Βλαχομητρο. Οχι αλλο καρβουνο

Ζοζουλια τι ειναι ? Παρατσουκλι στη λαχαναγορα ?
Link to comment
Share on other sites

Ζοζουλια τι ειναι ? Παρατσουκλι στη λαχαναγορα ?

Ας ειναι οτι θελει μακρια απο μας. Μυαλο δεν εχουν βαλει εκει στην ΠΑΕ ΑΕΚ με τον Αλμειδα. Δεν θελουμε τετοια σεντερ φορ

Link to comment
Share on other sites

Ανοικτα μετωπα :

Γιοχανσον-Αλμεϊδα-Βρανιες

Κλειστα μετωπα :

Αραουχο-Ντιντακ-Πατιτο.

 

Λεω εγω.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως επειδή είμαι αρκετά οπισθοδρομικός δεν θέλω να φύγει ο Βράνιες όχι με 5, ούτε με 15 μύρια ειδικά τώρα

 

Άντε 3 μέρες πριν το ματς της χρονιάς απ' το πουθενά ασχολούμαστε με την άμυνα της κακομοίρας της Πάλμας

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω ανοιχτα ειναι και του Ντιντακ ακομα μεχρι να υπαρξει επισημη ανακοινωση. Πατιτο κλειστο οριστικα, Κονε δεν νομιζω και φυσικα Αραουχο ολοι ξερουμε οτι εκλεισε αλλα ολοι ελπιζουμε για το απροσμενο!!

Link to comment
Share on other sites

Θελουμε απο εξειδικευμενα καταστηματα. Fan, Bravissimo, ziopeppe. Τετοια κλαση.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τρώω εδώ στο Χαϊδάρι απτην καζα Μπιάνκα. Τρομερή πίτσα. Ας ψωνίσουμε από εδω

Link to comment
Share on other sites

Θελουμε απο εξειδικευμενα καταστηματα. Fan, Bravissimo, ziopeppe. Τετοια κλαση.

Mολις πριν λίγο φαγαμε στο Ζιο Πεπε στο Χαλάνδρι.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τρώω εδώ στο Χαϊδάρι απτην καζα Μπιάνκα. Τρομερή πίτσα. Ας ψωνίσουμε από εδω

Καλό και το Μπακάλικο, το Παλατινο και ένα απέναντι από τις Νοστιμιές.

Link to comment
Share on other sites

Καλό και το Μπακάλικο, το Παλατινο και ένα απέναντι από τις Νοστιμιές.

Οταν βρεθεις Χαϊδαρι και περιξ πες μου να σε φτιαξω με την καλυτερη σοκολατοπιτα της Μεσογειου.

Link to comment
Share on other sites

Οταν βρεθεις Χαϊδαρι και περιξ πες μου να σε φτιαξω με την καλυτερη σοκολατοπιτα της Μεσογειου.

Καλή φάση, αν και είμαι σε φάση δίαιτας. Θα ενημερωσω οπότε προκύψει.

Link to comment
Share on other sites

Καλή φάση, αν και είμαι σε φάση δίαιτας. Θα ενημερωσω οπότε προκύψει.

 

μαρεσεις γιατι σε φαση διαιτας μπουκωσες ζιο πεπε αμα ειναι ο ανθρωπος μερακλης φαινεται :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

μαρεσεις γιατι σε φαση διαιτας μπουκωσες ζιο πεπε αμα ειναι ο ανθρωπος μερακλης φαινεται :D :D :D

Ένα κομμάτι νηστικός:-)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ριχτε κανα ονομα εσεις οι γνωριζοντες  να ασχοληθουμε γιατι πηραμε πικρα σημερα απο Κροατια 

Να πανε τα φαρμακια κατω

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Πιτσα ατομικη στην καντινα του σχολειου ρε νεουδια. Ετρωγες και τα χειλια σου κοκκινιζαν απο τα λαδια σαν να ειχες βαλει κραγιον. Τα χερια σου μονο με ρολλ καθαριζαν απο την σαλτσα-λαδι και η πιπερια η πρασινη που ειχε ειχες καουρα 3 μερες .

Για να χωνεψεις επινες μια πορτοκαλαδα σε πλαστικο δοχειο σαν μπαλακι με ασημοχαρτο για καπακι που ειχε κατι σαν ανθρακικο αλλα οχι ανθρακικο στην ουσια απλα ισα να σου τσιμπαει τον λαιμο. Γευση πορτοκαλι ηταν αλλα δεν ειχε πορτοκαλι μεσα. Κανεις δεν εμαθε ποτε τι ειχε μεσα. Ωραιες εποχες. Ειχαμε κατι παιχτες στην ομαδα Ελληνες με τριχα στην μυτη και στην μασχαλη σαν την γενειαδα του πειρατη Μαυρογενη και χαιτη μαλλι και περπατουσαν σαν τον Μπουβαλο Μπιλ απο τα στραβα ποδια που ειχαν. Αλλα μια χαρα ειμασταν και το ευχαριστιομασταν το ποδοσφαιρακι και την ομαδα μας.    Αυτο το πραγμα πλεον ολη μερα με τα λεφτα και τα λεφτα και τα λεφτα ειναι αρρωστια τελος. Εγω σοβαρα πλεον δεν μπορω να το ζησω ολο αυτο. Μονο οταν γινει η ΓΗΠΕΔΑΡΑ μας και μυρισω το βρωμικο απεξω βλεποντας την εικονα της ΝΦ απο περισσο μεχρι γηπεδο θα ξανακαυλωσω τελος . Μεχρι τοτε ουτε κρυο ουτε ζεστη.

 

 

 

Ολα θα γινουν στο γηπεδο μας. Υπομονη μεχρι τοτε.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×