Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XVΙIΙ (Μεταγραφές Kαλοκαίρι 2017)


George_D
 Share

Recommended Posts

εμενα ο τριστανσον με τον πανατωλικο μου αρεσε και ηταν ο καλυτερος παιχτης οσο ηταν αριστερα δηλαδη για 30 λεπτα 

Link to comment
Share on other sites

Θα τον δουμε και τον Τριστασον με Λαρισα .. πιστευω οτι ειναι καλος παικτης αλλα και αυτος θελει ρυθμο. Με 10λεπτα δεν πας πουθενα. Μονο ο Σολσκιερ επαιζε 10-15 λεπτα και εκανε διαφορα  :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να βγαλω συμπερασμα με το μπακαλαρισον. Εγω λεω τα δικα μου κι ο Χιμενεθ που τον βλεπει καθε μερα, τα δικα του. Πιστωση χρονου και βλεπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Μια απορία που έχω για τον Τρίστανσον είναι αν ξερει κανεις αν μπορεί να παίξει μπακ χαφ στο 3-5-2. Χωρις καλά καλά να έχω δει τον παίκτη, σκέφτομαι τελείως απλοικά και αμπαλα ότι καλό πλεμόνι και λίγο συνεπής να ναι αμυντικά ίσως και να μπορεί να σταθεί.

Επίσης Βινίσιους εσωτερικός μέσος.

Link to comment
Share on other sites

ελπιζω ο νεος ΤΔ να φερει κανεναν ελευθερο αριστεροποδαρο αμυντικο...

 

και τον Γεναρη να παρει κανεναν σοβαρο παιχτη για τον ασβεστη...

Link to comment
Share on other sites

πριν αρχισουμε να ψαχνουμε για δυο βασικους επιθετικους το επομενο καλοκαιρι...

 

ηταν που ο Σουηδος εκανε καλη δουλεια...

 

φαντασου και να μην εκανε δηλαδη...

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που γυρνάει ο Λύμπε είναι ευκαιρία να έρθει έστω και τώρα ο Κατσουράνης! heart-clipart-RTddEEjT9.png

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που γυρνάει ο Λύμπε είναι ευκαιρία να έρθει έστω και τώρα ο Κατσουράνης! heart-clipart-RTddEEjT9.png

Αυτός θα γυρισει με τον Ντέμη φίλε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

To φαγατε το παληκαρι επειδη δεν ηταν του γουστου σας ε? Αργεντινος ή Βραζιλιανος

Στις προπονήσεις της Βίσλα Κρακοβίας παίρνει μέρος ο Μακόλεϊ Κρισάντους. Ο πρώην επιθετικός της ΑΕΚ που αποχώρησε από την ισπανική Ρέους δοκιμάζεται από την ομάδα του Κίκο Ραμίρεζ και αν πείσει θα αποκτηθεί ως ελεύθερος.

Μάλιστα, τις προηγούμενες ημέρες ο Κρισάντους πέτυχε και χατ-τρικ σε φιλικό αγώνα της Βίσλα με την ερασιτεχνική Βίστουλα.

Η ομάδα του Κρισάντους επικράτησε με 3-0 και ο "Μάκης" ίσως κερδίσει μία θέση στο ρόστερ του συλλόγου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δεν έχει ξαναγίνει φορ να μην σκοράρει , Λιβάγια 0 γκολ σε 12 ματς και να μην τον κραζουμε. ????????

 

Βάλε ένα γκολακι στον γαύρο αγορίνα μου, σκιστον παικταρα μου

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×