Jump to content

Recommended Posts

Ο Σέρχιο Αραούχο μέχρι σήμερα μετρά ναι μεν 17 παιχνίδια με 3 γκολ (όλα… χρυσάφι), αλλά ούτε καν 700 αγωνιστικά λεπτά στο γήπεδο. Βρίσκεται στο τελευταίο 6μηνο του συμβολαίου του και ανάλογα με την πορεία του ζητήματος του με το γόνατο και της πορείας του στην ΑΕΚ φέτος, θα κριθεί από τη διοίκηση και η υπόθεση της ανανέωσης του.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητό ΚΜ,

Ανακοινώνω πως από όταν ήρθε ο Αραούχο στην ομάδα, κάθε φορά που έχω αγοράσει την φανέλα του, έχουμε πάρει και πρωτάθλημα. 

Μόλις αγόρασα και την φετινή φανέλα για να συμβάλλω και εγώ στην φετινή κατάκτηση. 

  • Δικεφαλάκι 8
  • Μπομπίτσα 9
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Leon21 said:

Αγαπητό ΚΜ,

Ανακοινώνω πως από όταν ήρθε ο Αραούχο στην ομάδα, κάθε φορά που έχω αγοράσει την φανέλα του, έχουμε πάρει και πρωτάθλημα. 

Μόλις αγόρασα και την φετινή φανέλα για να συμβάλλω και εγώ στην φετινή κατάκτηση. 

Δεν είμαστε προληπτικοι εδώ στο ΚΜ . Δεν ξέρω πως μας έχει βγει το όνομα . 

:icons8-garlic-48:

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Σε ρόλο ανάφτρας θα ναι ο Αραούχο, θα παίζει 30 λεπτά, θα καβλώνουμε με όσα έρχονται, θα είναι 20 μέρες έξω

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Araujo21 said:

Ο Σέρχιο Αραούχο μέχρι σήμερα μετρά ναι μεν 17 παιχνίδια με 3 γκολ (όλα… χρυσάφι), αλλά ούτε καν 700 αγωνιστικά λεπτά στο γήπεδο. Βρίσκεται στο τελευταίο 6μηνο του συμβολαίου του και ανάλογα με την πορεία του ζητήματος του με το γόνατο και της πορείας του στην ΑΕΚ φέτος, θα κριθεί από τη διοίκηση και η υπόθεση της ανανέωσης του.

Καλά ποιος λέει αυτές τις παπαριες; Θα κριθεί ολόκληρος Αραουχο από αυτό το εξάμηνο; Μόνο ένας άεργος υποτιθεμενος αρδ θα έγραφε τέτοια μαλακια.

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mporat said:

Καλά ποιος λέει αυτές τις παπαριες; Θα κριθεί ολόκληρος Αραουχο από αυτό το εξάμηνο; Μόνο ένας άεργος υποτιθεμενος αρδ θα έγραφε τέτοια μαλακια.

Στο ενωση.γρ

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Araujo21 said:

Στο ενωση.γρ

Εννοείται ανυπογραφο. Καλά τι να σχολιασεις.

Βέβαια εκεί παρατήρησα το άλλο, βάζει το σχόλιο του ο Αρναουτογλου σε βίντεο αλλά όχι κείμενο. Αν είναι δηλαδή κάποιος φίλος της ομάδας με πρόβλημα ακοης ξέρω γω να μην ενημερωθεί. Αν αυτό δε λέγεται κοινωνικός ρατσισμός κύριοι του enwsi gr τότε πώς λέγεται; 

Link to comment
Share on other sites

Αραούχο  ή τανκς ρε μαλακες της ΠΑΕ  

Ρε λες να ισχύουν αυτά που μου έλεγαν πριν λίγες μέρες για την ανανέωση?

Κ καλά ότι δε τα βρίσκουν?

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mporat said:

Εννοείται ανυπογραφο. Καλά τι να σχολιασεις.

Βέβαια εκεί παρατήρησα το άλλο, βάζει το σχόλιο του ο Αρναουτογλου σε βίντεο αλλά όχι κείμενο. Αν είναι δηλαδή κάποιος φίλος της ομάδας με πρόβλημα ακοης ξέρω γω να μην ενημερωθεί. Αν αυτό δε λέγεται κοινωνικός ρατσισμός κύριοι του enwsi gr τότε πώς λέγεται; 

Ποιος θα βαλει την υπογραφη του? Κοτουλες

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Leon21 said:

Αγαπητό ΚΜ,

Ανακοινώνω πως από όταν ήρθε ο Αραούχο στην ομάδα, κάθε φορά που έχω αγοράσει την φανέλα του, έχουμε πάρει και πρωτάθλημα. 

Μόλις αγόρασα και την φετινή φανέλα για να συμβάλλω και εγώ στην φετινή κατάκτηση. 

Τι θα γινει ρε μαλακες με την υγεια μας παιζετε?

Καλλιο αργά παρα ποτέ αλλα του χρόνου σε παρακαλώ Σεπτεμβρη στην μπουτικ. Μη βαζεις κιμα στα γεμιστα και τσουκου τσουκου θα τα μαζεψεις τα 500 ευρώ που μπορει να κοστιζει μεχρι τοτε η φανέλα.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Geologos said:

Τι θα γινει ρε μαλακες με την υγεια μας παιζετε?

Καλλιο αργά παρα ποτέ αλλα του χρόνου σε παρακαλώ Σεπτεμβρη στην μπουτικ. Μη βαζεις κιμα στα γεμιστα και τσουκου τσουκου θα τα μαζεψεις τα 500 ευρώ που μπορει να κοστιζει μεχρι τοτε η φανέλα.

και τις άλλες σεζον είχα πάρει εν-μέσω της σεζον τις φανέλες όποτε δεν επηρεάζεται το αποτέλεσμα. 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΚΥΠΕΛΛΟ ΔΙΚΕΦΑΛΕ ΑΕΤΕ 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, mporat said:

Καλά ποιος λέει αυτές τις παπαριες; Θα κριθεί ολόκληρος Αραουχο από αυτό το εξάμηνο; Μόνο ένας άεργος υποτιθεμενος αρδ θα έγραφε τέτοια μαλακια.

Τυπικές ΑΡΔοαηδίες

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, mporat said:

Καλά ποιος λέει αυτές τις παπαριες; Θα κριθεί ολόκληρος Αραουχο από αυτό το εξάμηνο; Μόνο ένας άεργος υποτιθεμενος αρδ θα έγραφε τέτοια μαλακια.

Ολοι κρινονται στην ΑΕΚ εκτος απο εναν...

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, mporat said:

Καλά ποιος λέει αυτές τις παπαριες; Θα κριθεί ολόκληρος Αραουχο από αυτό το εξάμηνο; Μόνο ένας άεργος υποτιθεμενος αρδ θα έγραφε τέτοια μαλακια.

Εγώ θυμάμαι μια εποχή όπου οποίος τραυματιζοταν του κάνανε καινούργιο συμβολαιο, τον Αραουχο βρηκανε να κρίνουνε από τους τραυματισμους;Και μη χειρότερα αν ειναι αλήθεια.

Link to comment
Share on other sites

Παντως το ειχε πει και περσι οτι θελει να γυρισει Ισπανια που ειναι τα παιδια του, και γενικα ηταν "δυσκολος" στην ερωτηση αν θα κλεισει την καριερα του στην ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

Απο τα συμφραζομενα παντως καταληγουμε οτι αραουχο σπρωχνει σχεδιαστρια και πουλαει τρελα ισπανια.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
1 minute ago, AG21 said:

Και Αθανασιάδη ... 

μοιάζει με τον Αθανασιάδη αλλά δεν είναι αυτός, είναι ένας nico gonzalez, φίλος του σέρχιο μαντεύω 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Leon21 said:

μοιάζει με τον Αθανασιάδη αλλά δεν είναι αυτός, είναι ένας nico gonzalez, φίλος του σέρχιο μαντεύω 

Πιάνει τίποτα αυτός μήπως τους τραμπαρουμε;

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Leon21 said:

https://www.stefaniavaidani.com/collections/sergio-araujo-x-stefania-vaidani

τα έβγαλε τα ρούχα ο Τσίνο

έβαλε και τον Γαλανόπουλο και τον Γεμπόα να ποζάρουν στο promo video

Η αμήχανη στιγμή που η Στεφανία πέτυχε καλύτερα το κίτρινο απ' ότι ο αρμοδωρος στην επετειακή.

  • Δικεφαλάκι 4
  • Hahaha 7
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το μαύρο t-shirt με τις κίτρινες γραμμές, σκέφτομαι να το τιμήσω.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Η Βαϊδανη θα μας φέρει το πρωτάθλημα φέτος.-

Στο μεταξύ μαλάκες φανταστείτε να μην είχαμε γυναίκα εδώ μέσα, είμαστε τόσο ταγαρια που ακόμα δεν θα είχαμε καταλάβει τι στο διάολο κάνει ο Αραούχο 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×