Jump to content

Recommended Posts

Για δεξίωση ή γκαλά!

Πρέπει να ντυθείς καλά!

Πάρτε όλοι κάνα ρούχο!

Απ'του Σέρχιο Αραούχο!

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 17
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Με Αραούχο και Βαϊδανη

Η ΑΕΚαρα τι σας κάνει

Με Βαϊδανη κι Αραούχο

Έχει σεξ αλκοολούχο 

  • Hahaha 6
Link to comment
Share on other sites

Με Βαϊδάνη σινιέ ρούχοοοο

Και στον κώλο η ψωλή του Αραούχοοοο...

(Κατά το όλοι Mega)

  • Δικεφαλάκι 3
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, stavros 9-11 said:

Η Βαϊδανη θα μας φέρει το πρωτάθλημα φέτος.-

Στο μεταξύ μαλάκες φανταστείτε να μην είχαμε γυναίκα εδώ μέσα, είμαστε τόσο ταγαρια που ακόμα δεν θα είχαμε καταλάβει τι στο διάολο κάνει ο Αραούχο 

Θυμάμαι σε κάποια στιγμή, πριν κάνουμε την κουβέντα περί Βαιδάνη εδώ  είχε βάλει αντίστροφη μέτρηση ο Αραούχο σε ινστα στόρυ τύπου σε τόσες μέρες έρχονται τα ρούχα με Βαιδάνη. Την είχε ταγκάρει κιόλας.

Και είχε μπει κάποιος που δεν θυμάμαι τώρα (ας φανερωθεί αν θυμάται) και είχε γράψει κάτι τύπου α , σε 20 μέρες περιμένει ο Αραούχο να επανέλθει μετά τον τραυματισμό και μας ειδοποιεί. Και είχε πάρει και τα δικεφαλάκια του νομίζω. Έπρεπε να μπει μια τάξη.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nf28 said:

Και είχε πάρει και τα δικεφαλάκια του νομίζω. Έπρεπε να μπει μια τάξη.

Να φανερωθεί το ποντίκι και να επιστρέψει τα δικεφαλάκια 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, nf28 said:

Θυμάμαι σε κάποια στιγμή, πριν κάνουμε την κουβέντα περί Βαιδάνη εδώ  είχε βάλει αντίστροφη μέτρηση ο Αραούχο σε ινστα στόρυ τύπου σε τόσες μέρες έρχονται τα ρούχα με Βαιδάνη. Την είχε ταγκάρει κιόλας.

Και είχε μπει κάποιος που δεν θυμάμαι τώρα (ας φανερωθεί αν θυμάται) και είχε γράψει κάτι τύπου α , σε 20 μέρες περιμένει ο Αραούχο να επανέλθει μετά τον τραυματισμό και μας ειδοποιεί. Και είχε πάρει και τα δικεφαλάκια του νομίζω. Έπρεπε να μπει μια τάξη.

Ναι βέβαια εγώ είχα καταλάβει τι συνέβαινε και σας βοήθησα να μην εκτειθεμεθα στον κύριο Αρναουτογλου και τον κύριο Τσακίρη.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκες αυτό είναι το τόπικ που ξεκίνησε το σπαμ με αυτή τη βαιδανη, που από κάποια στιγμή αρχίσατε να τη γράφετε παντού και δεν ήξερα τι γινεται; Μέχρι και στο Ελλαδα-επικαιρότητα είχα μπει αλλά μόνο για σουβλάκια γράφατε. Τώρα ξανανέβηκε το τόπικ του Ούχο και το άνοιξα επιτέλους και είναι σα να έμαθα ποιος είναι ο Κάιζερ Σόζε.

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

 

16 hours ago, mporat said:

Ωραίο το μαύρο t-shirt με τις κίτρινες γραμμές, σκέφτομαι να το τιμήσω.

εγω ειμαι πιο τρεντυς , θα χτυπησω το καμπόικο πουκαμισο

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, mporat said:

Ναι βέβαια εγώ είχα καταλάβει τι συνέβαινε και σας βοήθησα να μην εκτειθεμεθα στον κύριο Αρναουτογλου και τον κύριο Τσακίρη.

@mporat, φέρνει τη μόδα και ΚΜ πιο κοντά.

Καλά, όπως πάει το πράγμα με Τσακίρη και Αρναούτογλου στα μεταγραφικά, αν έγραφαν για τη Vogue παίζει να μαθαίναμε πιο πολλά από αυτούς από ότι τώρα.

Πάντως , για πρώτη και τελευταία φορά μάλλον είδα βίντεο με παίκτες της ομάδας με όμορφη αισθητική. Προφανώς και  δεν είναι ποδοσφαιρικό, ούτε λέω να είναι τα βίντεο της ΠΑΕ έτσι,  αλλά εκεί στο τμήμα marketing, δείτε λίγο και κάτι άλλο να πάρετε ιδέες.

Επέτειο 100 χρόνων έχουμε και προχτές είδα από κοντά το επετειακό έμβλημα και συνειδητοποίησα ότι είναι 10 φορές πιο φρικαλέο από ότι από τις φώτο.  Κάνει και κάτι σαν αντανάκλαση ανάλογα με το από ποια μεριά το βλέπεις, δλδ φαίνεται αλλιώς από δεξιά και αλλιώς από αριστερά, πότε κίτρινο και πότε μαύρο. Οπως κάτι τάπες που βρίσκαμε παλιά μέσα στα γαριδάκια. 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ΑυτήΝΗ είναι η Στεφανία Βαϊδάνη ?

vaidani-mak23.jpg

Για επιβεβαιώστε οι γνώστηδοι.

Με ένα "ναι" ή με ένα "όχι".

Φωτό Ζωίτσας Λάσκαρη από το "Η Στεφανία στο Ανμορφωτήριο" δεν θα γίνουν δεκτές.

Link to comment
Share on other sites

Η Βαϊδάνη βγάζει ρούχα για τον Αραούχο,άραγε ο Αραούχο βγάζει τα ρούχα της Βαϊδάνη?

  • Δικεφαλάκι 3
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Tsosmi said:

Η Βαϊδάνη βγάζει ρούχα για τον Αραούχο,άραγε ο Αραούχο βγάζει τα ρούχα της Βαϊδάνη?

Ανέτα της τα βγάζει...χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Έλα μλκ Τσινο μια χαρά γυναίκα είναι, μείνε κάναν χρόνο ακόμα. Κι εσύ μωρή άχρηστη τι κάνεις; Κράτα τον εδώ ακόμα λίγο, βρες έναν τρόπο, κάνε κάτι 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Το ότι έχεις όρεξη για γελάκια «αρχηγέ» δείχνει πάρα πολλά. Στα @@ μου η απόδοση σου, στην τελική τόσο μπορείς τώρα, αλλά πως σου βγαίνει ρε ζώο να κάνεις γελάκια; Να μην ξεχάσετε οι πολλοί να αρχίσετε τα αραουυυυυχο οεοεοε λες και οι άλλοι κατουρήσαν στο πηγάδι. Μας ευχαριστείς, σε ευχαριστούμε και αντίο. 

Link to comment
Share on other sites

Χτύπησαν πολύ άσχημα τα αποψινά του χαϊδολογήματα με τους σκώληκες...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, philly21 said:

Το ότι έχεις όρεξη για γελάκια «αρχηγέ» δείχνει πάρα πολλά. Στα @@ μου η απόδοση σου, στην τελική τόσο μπορείς τώρα, αλλά πως σου βγαίνει ρε ζώο να κάνεις γελάκια; Να μην ξεχάσετε οι πολλοί να αρχίσετε τα αραουυυυυχο οεοεοε λες και οι άλλοι κατουρήσαν στο πηγάδι. Μας ευχαριστείς, σε ευχαριστούμε και αντίο. 

Ζώο είσαι εσύ φίλε, για την ακρίβεια γάιδαρος.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κατρακυλήσει αυτός. Χρυσός και πλατινένιος αλλα σε ευχαριστούμε και γεια.

Η ΑΕΚ είναι πάνω από πρόσωπα αλλα και το αλκοόλ σου.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mporat said:

Ζώο είσαι εσύ φίλε, για την ακρίβεια γάιδαρος.

Ρε σαλτα γαμησου βλακα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, philly21 said:

Ρε σαλτα γαμησου βλακα

Κοκκινιζω

Link to comment
Share on other sites

Χώμα φέτος. Η μεγαλύτερη ποδοσφαιρική απογοήτευση. Όπως πέρσι ήταν κομβικος, φέτος είναι για τα ανάθεμα 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mporat said:

Κοκκινιζω

Βρήκες ώρα να το παίζεις χωρατατζής; Χαζό είσαι ρε; 

Link to comment
Share on other sites

Ο Αραούχο αυτή τη στιγμή έπρεπε να είχε χειρουργηθεί για να τελειώνει με το θέμα που έχει. Αποφάσισε ο ίδιος να μην μπει χειρουργείο, αλλά να πάει με συντηρητική θεραπεία και όσο αντέξει, για να μην αφήσει την ομάδα σε αυτό το κρίσιμο σημείο. Ο άνθρωπος πάιζει όσο πάιζει με πόνους επειδή γουστάρει τη φανέλα, τον κόσμο, τον προπονητή και τους συμπάικτες του και επειδή κουβαλάει το περιβραχιόνιο του αρχηγού και προσπαθεί να το τιμάει. Αυτά.

  • Δικεφαλάκι 5
  • Μπομπίτσα 4
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×