Jump to content

Recommended Posts

30 minutes ago, Janjanin said:

 

Γατί τεράστιο ο Μιλοβανοβιτς που τους έφερε.

Μαιστοροβιτς*

 

Link to comment
Share on other sites

Κλαως ηρθες παικταρα. Ελπιζω και θελω να ειναι μονιμα!!! 

Τιγρη φερε και ΚΟΚΟ για 6 μηνες

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, nikos said:

Του χρόνου ας αλλάξει η διαγώνια ρίγα εντωμεταξυ. Γνώμη μου.

Πιστευω κατι τετοιο θα ηταν ιδανικο

1012-1-350x350.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλά βάλε πολλά κι ας μην είναι το πρώτο.

Το πρώτο στους γκαιη στο Καραϊσκάκη το έβαλε ας πούμε ο.. Οκκας

Link to comment
Share on other sites

Έχεις καταλάβει πόσο πανηγυρίζουν οι πρώην συμπαίκτες σου που θα σε έχουν ξανά μαζί τους;

«Φυσικά και το έχω καταλάβει. Έχω μιλήσει με πολλούς από τους συμπαίκτες μου, έχουμε μοιραστεί τη χαρά μου, γιατί αισθάνομαι πάρα πολύ ευτυχής και ελπίζω όλοι μαζί να καταφέρουμε το καλύτερο δυνατό για την ομάδα».

-Υπάρχει κάποιος που σου έχει λείψει περισσότερο όλο αυτό το διάστημα;

«Ο Μάρκο (σ.σ. Λιβάια), γιατί είναι ένας άνθρωπος με τον οποίο είχαμε μια τρομερή σχέση, όχι μόνο μέσα στον αγωνιστικό χώρο, αλλά ήμασταν και συγκάτοικοι όσο καιρό ήμουν εδώ. Όταν δεν ήμουν με τον Μάρκο στο δωμάτιο μου έλειπε. Μου έλειπε αυτή η επικοινωνία που είχαμε. Και μέσα στο γήπεδο, δεν χρειαζόταν ούτε να κοιταζόμαστε για να συνεννοηθούμε. Θα τον δω αύριο, ελπίζω να είμαι και στην αποστολή με όλους του συμπαίκτες του και είμαι πολύ χαρούμενος που θα τους δω ξανά όλους αύριο».

Link to comment
Share on other sites

Αντε να γεμιζει σιγα σιγα το ροστερ με παικτες επιπεδου ΑΕΚ.Παρασυρουν τους υπολοιπους και κυριως τον κοσμο.

Ξεκινας σε ντερμπι με μπαρκα βρανιες τσιγκρι λιβαγια αραουχο,σε φοβουνται.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, GIANNHS said:

Ο ΜΕΡΕΝΤΟΝΑ

Είσαι η αιτία όλου του καλού, Γιάνναρε οπαδε του Αραουχισμού.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Επιτελους ξαναρθε ο απατσι....

Δεν περιμενουμε μονο εμεις να ξαναδουμε αραουχο λιβαγια μαζι.... και ο αραουχο αυτο περιμενει......και φανταζομαι και ο λιβαγια...

Link to comment
Share on other sites

Είδα το βίντεο με τα γκολ του και θυμήθηκα πόσο πολύ χαιρόταν ο Μάρκο να παίζει μαζί του, να του δίνει ασίστ. Δεν τον έχω δει να πανηγυρίζει με άλλον τόσο έντονα, αντε ίσως με το Μανταλο. 

Αντε πάμε λίγο 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vargas21 said:

Έχεις καταλάβει πόσο πανηγυρίζουν οι πρώην συμπαίκτες σου που θα σε έχουν ξανά μαζί τους;

«Φυσικά και το έχω καταλάβει. Έχω μιλήσει με πολλούς από τους συμπαίκτες μου, έχουμε μοιραστεί τη χαρά μου, γιατί αισθάνομαι πάρα πολύ ευτυχής και ελπίζω όλοι μαζί να καταφέρουμε το καλύτερο δυνατό για την ομάδα».

-Υπάρχει κάποιος που σου έχει λείψει περισσότερο όλο αυτό το διάστημα;

«Ο Μάρκο (σ.σ. Λιβάια), γιατί είναι ένας άνθρωπος με τον οποίο είχαμε μια τρομερή σχέση, όχι μόνο μέσα στον αγωνιστικό χώρο, αλλά ήμασταν και συγκάτοικοι όσο καιρό ήμουν εδώ. Όταν δεν ήμουν με τον Μάρκο στο δωμάτιο μου έλειπε. Μου έλειπε αυτή η επικοινωνία που είχαμε. Και μέσα στο γήπεδο, δεν χρειαζόταν ούτε να κοιταζόμαστε για να συνεννοηθούμε. Θα τον δω αύριο, ελπίζω να είμαι και στην αποστολή με όλους του συμπαίκτες του και είμαι πολύ χαρούμενος που θα τους δω ξανά όλους αύριο».

pou na soun kai sta genethlia tou vranies...................

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MITSAKLAS said:

Είσαι η αιτία όλου του καλού, Γιάνναρε οπαδε του Αραουχισμού.

poutsa kai party....

Link to comment
Share on other sites

Η εικόνα ίσως περιέχει: ένα ή περισσότερα άτομα

Αυτο ειναι το σωστο. 

Το μαγάρισε ο Ντελετιτς (ακόμα και αυτόν τον βοήθησε να σκοράρει σε ντέρμπι)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Έτσι. Δλδ τόσο δύσκολο είναι κάποια νούμερα που έχουν πάρει πολλοί σοβαροί παίκτες (πχ 9,10,11) να μην αφήνουν άμπαλους να τα παίρνουν;
Θες κύριε Γιακουμάκη το 9, όχι. Θες κύριε Ντελετιτς το 11, όχι. Παρτε άλλα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με το 9 του Γιακουμακη ειναι απο τα αγραφα.. Θεωρει εαυτον ικανο να φοραει το 9 ενω δεν εχει σκοραρει ουτε σε εσωτερικα διπλα..... 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, CHⓇIS said:

To xei foresei k o tzortzoglou.... 

Στη ταινία ? λες? "Η φανέλα με το Νο9".. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ημουν πιτσιρικας στο γηπεδο με ολη την οικογενεια σε εκεινο το ματς. Με αντιπαλο τον Εθνικο. Στο ημιχρονο ο οσκαρικος Στρατος σουταρε πεναλτι στην πλευρα της Σκεπαστης.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, moukie said:

Ημουν πιτσιρικας στο γηπεδο με ολη την οικογενεια σε εκεινο το ματς. Με αντιπαλο τον Εθνικο. Στο ημιχρονο ο οσκαρικος Στρατος σουταρε πεναλτι στην πλευρα της Σκεπαστης.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Με τον πατέρα στη 12 θυμάμαι..άλλες εποχές.

Υγ.Μαλακακο Αραούχο , ξεκινά να ψάχνεις σοβαρά σπίτια  και φέρε κ την μητέρα του  παιδιού σου να γνωρίσει την Ελλαδα μπας κ το έχεις δίπλα σου.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×