Jump to content

Α.Ε.Κ. - Λάρισα (3η αγ.): 10/09, 18:15, Novasports 2


SpiRos
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

26 members have voted

  1. 1. mvp

    • Ανέστης
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Λόπεζ
      0
    • Βράνιες
      0
    • Τσόσιτς
      0
    • Γιόχανσον
      0
    • Αιντάρεβιτς
      0
    • Μάνταλος
      10
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Λιβάγια
      15
    • Μπακασέτας
      0
    • Αραούχο
      1
    • Βλαχομήτρος
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      22
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      4
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      1
    • Μπακάκης
      0
    • Λόπεζ
      1
    • Βράνιες
      8
    • Τσόσιτς
      0
    • Γιόχανσον
      2
    • Αιντάρεβιτς
      11
    • Μάνταλος
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      2
    • Κλωναρίδης
      0
    • Λιβάγια
      1
    • Μπακασέτας
      0
    • Αραούχο
      0
    • Βλαχομήτρος
      0


Recommended Posts

Φαντάζομαι την κυρά Βέρα να κρατα το κεφάλι της από ντροπή κ να σκέφτεται"πάλι ρεζίλι με έκανε αυτός ο άνθρωπος ποτέ δε θα βάλει μυαλό"☺

Edited by gybe21
  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Το φοβερο ειναι οτι το οριτζιναλ ειναι ακομα πιο αστειο απο του Μητσικωστα παραπανω.

 

Θεατρινος απο τους λιγους ο Αλεξης, το πρωτοσελιδο του Πρωκταθλητη σημερα ολα τα λεφτα. Γελαει ο κοσμος.

Link to comment
Share on other sites

Να βγει ο Alati στα τηλεφωνα να μας πει ποος απο τους μπραβους κραταγε τον Αλεξη. Ο Γιωρακης ο αδυνατος ο καρατεκα ή ο χοντρος με το μουσι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και μονο απο τα όσα είπε ο κοντός δικηγόρος σημερα καταλαβαίνεις ποσό στημένο και ποσό το προκάλεσε ο συγκεκριμένος. Προσπαθεί να φέρει στα δώρα της δημοσιότητας τον τίγρη ακόμα και αν φάει έριξες ψιλές. Απελπισία λέγεται και ο ενορχήστρωτης γελάει στα γραφεία του βλέποντας το πιόνι του να κάνει την δουλειά

Link to comment
Share on other sites

Σεβασμος στον Αλεξη οπου καποτε βοηθησε τον αετο να ανοιξει τα φτερα του

 

xZkOnRf.jpg

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Να βγει ο Alati στα τηλεφωνα να μας πει ποος απο τους μπραβους κραταγε τον Αλεξη. Ο Γιωρακης ο αδυνατος ο καρατεκα ή ο χοντρος με το μουσι.

Βασιλης απο Νικαια κ. Νικο. Ακουω καθημερινα την εκπομπη σας κι επειδη ετυχε να καθεται αδερφικος φιλος σε παραδιπλανο καταστημα παγωτου ημερας καϊμακι με βυσσινο, ακουσε αλαλαγμους και βρασιμο κι ετρεξε να δει ποια γατια πνιγουν.

Εκεινη την στιγμη ειδε μαινομενο εναν αντρα γυρω στα 70 να τον κρατανε 3 ευσωμοι αντροι. Ενας αλλος αντρας με μπλε κοστουμι επιανε το αριστερο του μαγουλο και 2 αντροι (ο ενας απογονος Βικινγκ κι ο αλλος λιγνος) στεκοσαντε απλα μπροστα του για να μην μπορει να φτασει τον 70χρονο. Μια κυρια διπλα τους απλα κοιτουσε το συμβαν. Τοτε ο μπλες κοστουμις ειπε να ξαπλωσει και σε θεση εμβρυακη στο ξυλινο πατωμα του καταστηματος, αυτο εκανε φωναζοντας "με σκοτωνουν καλε τρεχτε με σκοτωνουν" ενω ο 70 χρονος τον καλουσε να σηκωθει επανω λεγοντας του "δε ντρεπεσαι μωρη λεχωνα ?"

Link to comment
Share on other sites

Να συμπληρώσω στο χθεσινό μου σχόλιο για τον Ιβάν που με τα αρχίδια του έγιναν όλοι μάγκες, πως ο Ρώσος συνεχίζει να κάνει την βρώμικη δουλειά και βουτάει τα χέρια του σκατά...

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Ο ιβαν εχει ηθος και δεν ειναι σαπιοδοντιας,δεν θα γρονθοκοπουσε ποτε καποιον αδυναμο.

Link to comment
Share on other sites

"...Χθες το βράδυ, ενώ βρισκόμουν στο εστιατόριο AQUA MARINA στη Βουλιαγμένη, στον τόπο της κατοικίας μου, αφού πρώτα οι δύο «μπράβοι» που συνοδεύουν το Μελισσανίδη παντού, ο αδύνατος ψηλός Γιώργος που έχει αρραβωνιαστεί τη γραμματέα του και ο άλλος με το κόκκινο μούσι, με εξουδετέρωσαν με κλωτσιές στο κεφάλι και με έριξαν κάτω, ο Μελισσανίδης άνανδρα άρχισε να με κλωτσά και αυτός στο κεφάλι, με αποτέλεσμα να χάσω τις αισθήσεις μου..."

 

Κλαιω με το μαλακα

Link to comment
Share on other sites

"...Χθες το βράδυ, ενώ βρισκόμουν στο εστιατόριο AQUA MARINA στη Βουλιαγμένη, στον τόπο της κατοικίας μου, αφού πρώτα οι δύο «μπράβοι» που συνοδεύουν το Μελισσανίδη παντού, ο αδύνατος ψηλός Γιώργος που έχει αρραβωνιαστεί τη γραμματέα του και ο άλλος με το κόκκινο μούσι, με εξουδετέρωσαν με κλωτσιές στο κεφάλι και με έριξαν κάτω, ο Μελισσανίδης άνανδρα άρχισε να με κλωτσά και αυτός στο κεφάλι, με αποτέλεσμα να χάσω τις αισθήσεις μου..."

 

Κλαιω με το μαλακα

Δηλαδή τώρα που "τις εφαγε στο κεφάλι" έγινε πιο βλαμμένος από πριν;;

Link to comment
Share on other sites

Τον εκαναν ασηκωτο κι αυτος πηγε στο ασθενοφορο μονος του !!!!. Προκειται περι μαλακα με ετικετα.

Αν ετρωγε ΜΙΑ απο το βικινγκ, θα ερχοταν η 2η στρατια κι η πυροσβεστικη να τον παρουν οχι ασθενοφορο.

Να μου πεις εδω πηγε με τη γοβα της Βατιδενας και τα αιματα στο τμημα. Στο Γιωργο θα κολλαγε ή στο βικινγκ ?

Τεσπα.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

"...Χθες το βράδυ, ενώ βρισκόμουν στο εστιατόριο AQUA MARINA στη Βουλιαγμένη, στον τόπο της κατοικίας μου, αφού πρώτα οι δύο «μπράβοι» που συνοδεύουν το Μελισσανίδη παντού, ο αδύνατος ψηλός Γιώργος που έχει αρραβωνιαστεί τη γραμματέα του και ο άλλος με το κόκκινο μούσι, με εξουδετέρωσαν με κλωτσιές στο κεφάλι και με έριξαν κάτω, ο Μελισσανίδης άνανδρα άρχισε να με κλωτσά και αυτός στο κεφάλι, με αποτέλεσμα να χάσω τις αισθήσεις μου..."

 

Κλαιω με το μαλακα

Κοκκινο μουσι !! Κλαμα με λυγμους !!

Link to comment
Share on other sites

Αυτός ειναι για ριάλιτι τιβι μονο. Εκεί στο Ε να το σκεφτουν λιγο αν και τωρα με Ιβαν δεν χωράνε τα "νούμερα" της σόου μπιζ σαν τον αλεκο

Link to comment
Share on other sites

o Γαλανοπουλος ίωση εχει, φανταζομαι θα ναι καλά σύντομα.

Εκτός αποστολής Τρίστασον, Πατίτο και μέσα Κονέ, Μπακασέτας. 

Link to comment
Share on other sites

Γαμώ τα σουβλάκια σου ρε Μανόλο με τον Μπακασετα.

 

(αν και οκ έχουμε το ενδεχόμενο να μπαίνει με χαρτάκι κάβουρα...)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τριστασον λογικα έχασε πολλές προπονήσεις . Πατιτο περίεργο . Μαλλον άλλο σύστημα εχει στο μυαλό του ο Μανολο

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×