Jump to content

A.E.K. - AC Milan (Europa League): 02/11, 20:00, Cosmote Sport 2


SpiRos
 Share

MVP-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

34 members have voted

  1. 1. mvp

    • Ανέστης
      0
    • Γκάλο
      3
    • Λόπες
      16
    • Βράνιες
      0
    • Τσόσιτς
      1
    • Μπακάκης
      0
    • Σιμόες
      6
    • Γιόχανσον
      7
    • Μπακασέτας
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Αραούχο
      0
    • Λιβάγια
      1
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Γιακουμάκης
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      32
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      0
    • Γκάλο
      1
    • Λόπες
      0
    • Βράνιες
      0
    • Τσόσιτς
      0
    • Μπακάκης
      2
    • Σιμόες
      0
    • Γιόχανσον
      0
    • Μπακασέτας
      1
    • Χριστοδουλόπουλος
      2
    • Αραούχο
      2
    • Λιβάγια
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Γιακουμάκης
      4
    • Δεν υστέρησε κανείς
      22


Recommended Posts

E ναι.

Είχα χρόνια να την δω, και νομίζω είδα φωτογραφία της από το Μιλάνο. (ΕΝΤΟΣ γηπέδου...επιτέλους!)

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Πόσα χρόνια να χω να τη δω. Τελευταία φορά θυμάμαι καθόμασταν μαζί σε ένα ΑΕΚ-Μαρουσι στο κλειστό του οακα είχαμε κερδίσει κιόλας, πρέπει να ήταν 28/10/2007 εκείνη η μέρα ή 2006. Από τότε αν δεν ξεχνάω κάτι.

 

Ψέματα την είχα δει και Δωματιάκι πριν τον τελικό με τον γαύρο το 2009 αλλά δεν είχε έρθει γήπεδο ούτε τότε (είχαμε βάτραχο)

Link to comment
Share on other sites

Σε προειδοποιητική στάση εργασίας προχωρούν την Πέμπτη 2 Νοεμβρίου από τις 9 το βράδυ ως τη λήξη της βάρδιας, οι ηλεκτροδηγοί του μετρό

Γαμιεστε πατοκορφα ρε αλητες ... με τοσο κοσμο στο Οακα... να κανατε σημερα ρε απατεωνες βολεμενοι

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι, εγώ θυμάμαι την Χριστίνα που έμενε ΣΕ ΟΛΑ έξω.

Εδώ πήγε Μαδρίτη εκδρομή ρε φίλε και έμεινε έξω. Τί να λέμε γαμώ .

Προχθες Νεα Σμύρνη ηταν στην εφτά

τρεις σειρές πιο πάνω απο μένα

και στο γκολ του Ούχου

κατάλαβε ο ένας τον άλλον .

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Οποιος δεν εχει δωσει 150 ευρω στον Μακαρο με Ρομα (τοσο δεν ηταν ή θυμαμαι λαθος?) δεν ξερει τι σημαινει καψιμο χρηματων για εναν αγωνα.

makaros 30 skepasth

50 nomizo 21

edosa me roma meta dn mporousa

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ δεν έχω καταλάβει τι θέλουν να κάνουν με τα εισιτήρια και γιατί το μαλακιζουν έτσι. Μέσα σε 2-3 μέρες το μισό οακα έφυγε ηλεκτρονικά και αντί να ανοίξεις το άλλο μισο, ανοίγεις μια θύρα στην οποία βάζεις παλαβή τιμή σε σύγκριση με την ίδια απέναντι εξέδρα.

 

Βγάλε 10ευρα στην 34 ρε γροθε να τα πουλήσεις σαν ζεστά κουλούρια. Με 40 ευρώ τρώει και επιβιώνει μια οικογένεια για 4 μερες σήμερα, καμία επίγνωση, τίποτα;

nomizoun oti paizoume ellada k xeftilizontai gn glutosoun pentarodekares pou tous ta tron ta delivery me ta souvlakiak oi apostoles g 3 meres sta ektos...

Link to comment
Share on other sites

Οι ιταλοί έχουν δεσμεύσει 3 θυρες 20 -22 που έχουν πάρει εισιτήρια 3000 τικετια και για ζώνη ασφαλείας η 24

 

Άνοιξε η 28 ονλαινκαι πιθανόν να ανοίξουν οι 30-32 στα εκδοτήρια την μέρα του αγώνα

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει θέμα με τα εισιτήρια και ελπίζω να το δουν εκεί στην ΠΑΕ. 

Εγώ αντιμετωπίζω συνεχώς ταλαιπωρία με τα παιδικά, όπου δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ενώ πληρώνεις τη θέση και σου δίνει αριθμημένη, γιατί δε σε αφήνει να τα αγοράσεις ον-λάιν, προχθές 1,5 ώρα στην ουρά έφαγα.

Παλιά επί Ντέμη με τα παιδιά ήταν ακόμα πιο τραγικά τα πράγματα, όπου σου έδιναν εισιτήριο χωρίς αριθμημένη, που να τα βάλεις τα παιδιά, στην τσέπη;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Οι ιταλοι θα κλασουν μεντες,το σκατο θα φτασει στην καλτσα του μπονουτσι,θα παιζει συνεχεια στο video wall το γκολ του καραφλα.

Link to comment
Share on other sites

O κόσμος έχει αγαπήσει αυτή την ομάδα. Η επίδραση της πρόκρισης στους ομίλους ήταν πολύ μεγάλη και φαινόταν από εκείνο το βράδυ με την Μπρίζ. 

Σκεφτείτε ότι στο πρωτάθλημα δεν κάνει και αυτό που λέμε ράλλυ και πάλι ο κόσμος την γουστάρει την ομάδα. 

Αν λειτουργήσουν έξυπνα στην ΠΑΕ και βοηθήσουν τους παίκτες και τον προπονητή, μπορεί να φτάσουν να παίζουν το δεύτερο γύρω με 35.000 μίνιμουμ. 

Edited by MITSAKLAS
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Με τη Ρεάλ ήμουν στη Σκεπαστή αλλά κομμάτια, δεν θυμάμαι τίποτα από εκείνο το ματς. Τα γκολ τα είδα μετά από χρόνια στο γιουτχιου. Με Ρομα δεν ήμουν και με τη Γκενκ είχα πει ότι θα πάω στο πάνω διάζωμα γιατί δεν είχα πάει ποτέ και τελικά δεν πήγα ούτε τοτε, ούτε στο μέλλον. Έπεσε το Ν. Γκούμας και δεν αξιωθηκα να ανέβω μια φορά εκει

 

8-12 δεν πήγα ούτε κι εγώ πότε, βασικά η μόνη θύρα που με ενδιέφερε κι εμένα για την εμπειρία. Μόνο Σκεπαστή και ελάχιστες φορές 21.

 

Είχα μείνει κι εγώ έξω στη Φιλαδέλφεια σε ένα ματς πρωταθλήματος αλλά δεν έχω ιδέα σε ποιο ήταν

 

Δεν είχα μείνει απ'έξω, αλλά το 97-98 είχε μείνει πολύς (μιλάμε για χιλιάδες) κόσμος απ' έξω στο ΑΕΚ - ΟΦΗ 3-0. Παίξαμε διαστημική μπάλα, όπως συνηθίζαμε άλλωστε εκείνη την εποχή.

 

E ναι.

Είχα χρόνια να την δω, και νομίζω είδα φωτογραφία της από το Μιλάνο. (ΕΝΤΟΣ γηπέδου...επιτέλους!)

 

Ήταν και τώρα στη Ριέκα. :)

 

Προχθες Νεα Σμύρνη ηταν στην εφτά

τρεις σειρές πιο πάνω απο μένα

και στο γκολ του Ούχου

κατάλαβε ο ένας τον άλλον .

 

Τα καλύτερα είναι αυτά. :)

Link to comment
Share on other sites

Τι ειχατε χρονια να δειτε την Χριστινα ρε; Δεν εχει κοψει ποτε. Σε ολα τα γηπεδα της Ελλαδας και της Ευρωπης ειναι συνεχεια.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω στην 12 (ήταν αυτή πάνω από την ορίτζιναλ?) είχα δει το τελευταίο παιχνίδι του αγαπημένου μου Τόνι με την Ξάνθη. Πιτσιρίκι.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Σβηστο 0-0,σεβασμος στον αντιπαλο,ικανοποιημενοι και οι δυο,ξεκουραση,ροτεισον,λεφτακια απο τα εισητηρια,ξεπατωμα τα γαυρακια του βορρα.

Link to comment
Share on other sites

Κούναγε λίγο.

Δεν το είχα αντιληφθεί... 

Ήμουν εκεί και στην πρώτη εκτέλεση του "Μπιν Λάντεν" στο ματς με τη Χιμπέρνιαν. 

Link to comment
Share on other sites

Μιας και βρηκα χρονο θα γραψω και εδω την αποψη μου

για τον αγωνα ΑΕΚ-Μιλαν.

 

Ευρωπη με δυο επιτυχιες μετα το αυριανο 

με Απολλωνα Πόντου

περνας.

 

Εχει μεγαλυτερη σημασια ο αγωνας της Κυριακης με τον παοκ.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×