Jump to content

Sexy βαζέλα - Α.Ε.Κ. (11η αγ): 19/11, 19:30, Novasports 1


SpiRos
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

34 members have voted

  1. 1. mvp

    • Ανέστης
      0
    • Βράνιες
      9
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Γκάλο
      0
    • Λόπες
      0
    • Σιμόες
      4
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Λιβάγια
      17
    • Χριστοδουλόπουλος
      2
    • Αιντάρεβιτς
      2
    • Γιακουμάκης
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      13
    • Μέτριο
      8
    • Κακό
      6
    • Φυσιολογικό
      7
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      2
    • Βράνιες
      0
    • Λαμπρόπουλος
      5
    • Μπακάκης
      0
    • Γκάλο
      0
    • Λόπες
      0
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Κλωναρίδης
      26
    • Λιβάγια
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      1
    • Αιντάρεβιτς
      0
    • Γιακουμάκης
      0


Recommended Posts

Καλά αν θέλουμε να είμαστε ακριβείς πάντως, δεν είμαστε πρώτοι. Απο εκεί και πέρα το σημαντικό για μένα είναι να μη στερεί ο προπονητής βαθμούς από την ομάδα. Και σε κάποιες περιπτώσεις πιστεύω ότι χάθηκαν βαθμοί από τον Χιμένεθ. Τελος, ακόμα κι αν δεχτούμε για την οικονομία της κουβέντας ότι είμαστε πρώτοι, ας έχουμε επίγνωση ότι αυτό εν πολλοίς οφείλεται στους αντιπάλους μας.

 

Από εκεί και πέρα έχουμε ξεκαθαρίσει ότι άλλη κριτική κάνουμε εμείς στον Χιμένεθ και άλλη οι αρδ που εποφθαλμιούν σε επιλογές τύπου Κωστένογλου

Αν εννοείς ότι χάθηκαν βαθμοί από τις επιλογές του (πχ Τρίπολη) προφανώς έχει γίνει αυτό, αλλά δεν γίνεται να χουμε προπονητή με ποσοστό επιτυχίας 100%. Και ο Μουρίνιο έχει μαλακιστεί σε αρκετά παιχνίδια. 

Αν εννοείς ότι χάθηκαν βαθμοί από τους τσαμπουκάδες του, τότε διαφωνώ, δεν μας έχει στοιχίσει πουθενά, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν πρέπει να του βάλει κάποιος χέρι.

 

Ντάξει εννοείται ότι θα γίνει και κριτική, αλλά κάποια σχόλια πολλές φορές μου φαίνονται υπερβολικά, ενώ για μενα το πρόσημο της θητείας του Ισπανού είναι μέχρι στιγμής (πολύ) θετικό. Έτσι κι αλλιώς κουβέντα κάνουμε εδώ πέρα και σχολιάζουμε (και) απόψεις

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

και εχω τον καλυτερο προπονητη εδω και τουλαχιστον 15 χρονια μην παω και πιο πισω 

 

ΑΡΧΙΔΑΤΟΣ που ξερει την δουλιτσα του και παλευει με το 3ο-4ο μπαζτετκαι σε εχει στην κορυφη με ανειπωτη γκαντεμια και το κυριοτερο με ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΚΑΛΗ ΜΠΑΛΑ οχι πονοματο

 

 

eprepe na ksanampei sto gipedo stin isofarisi kai na deiksei poutsa

  • Δικεφαλάκι 10
Link to comment
Share on other sites

Επισης να πουμε οτι η ευκαιρια του Λιβαγια ειναι πιθανως μεγαλυτερη απο αυτην του Τζιμη Πατικα το ´89 (παλι με τον βαζελο) που εγραψε ιστορια.

Link to comment
Share on other sites

Τον ρωτησανε απο την εξέδρα σε ποια θέση θα είναι η ΑΕΚ με την ήττα και τους είπε περιμένετε να λήξει και θα είμαστε πρώτοι και επειδή δεν άκουγαν τους το έδειξε με το δάχτυλο

Τίποτα μεμπτό

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

του ηρθε πιο πισω η μπαλα αλλα επρεπε να το βαλει του γαλανοπουλου ειναι πιο μεγαλη γιατι του ερχεται καραστρωμενη η μπαλα και απλα πρεπει να βρει εστια

Link to comment
Share on other sites

Επισης να πουμε οτι η ευκαιρια του Λιβαγια ειναι πιθανως μεγαλυτερη απο αυτην του Τζιμη Πατικα το ´89 (παλι με τον βαζελο)!που εγραψε ιστορια.

ela re mlk.o patikas thn esteile dokari apo 1 metro

Link to comment
Share on other sites

και που σε Τασο Τσαταλη επειδη διαβαζεις σε ποναει που ειναι η ΑΕΚ πρωτη με προπονητη Χιμενεθ ?

Link to comment
Share on other sites

Ο (καθε) Τσατάλης τι ακριβως ζορι μπορει να τραβαει αν ειναι προπονητης ο Χιμενεθ;;

Ποσοστά θέλει;;

Link to comment
Share on other sites

δικαιωση και αδικια που φαγαμε τα δικα μας παιδια και δεν ειναι ο τραιναος ο δελλας διπλα μας 

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ο Τραιανός μπορει να αποκατασταθεί, ως σχολιαστης της αθλητικής κυριακής.

Link to comment
Share on other sites

Αμα χαθηκαν που χαθηκαν βαθμοι εξαιτίας προπονητη, το ερώτημα είναι κερδίθηκαν βαθμοί εξαιτίας προπονητή? και αν ναι, περισσότεροι από όσοι χάθηκαν?

 

Θετικότατο πρόσημο ο προπονητής, πρώτοι ειμαστε και αήττητοι στην Ευρώπη για 6 παιχνίδια σερί, ωραία μπάλα η ομάδα που είναι το αφεντικό στο 90% των ματς που έδωσε.

 

Σήμερα πήραμε το Χ σε ντέρμπι, σε γήπεδο που ήταν έδρα. η χειρότερη βαζέλα της 50ετίας είναι ασύλληπτος μύθος, στην ίδια δεκαετία έχουμε δει την βαζέλα του Καζιγιάμα. Ε αν τίθεται θέμα προπονητή ας τεθεί με εναλλακτικές, ο Σάντος είναι στην Πορτογαλία(και όταν ήταν εδώ ήταν λίγος), ο Βαλβέρδε στην Μπάρτσα, το πρωταθλημα γενικά είναι πιο φτωχό, Ε ΠΟΙΟΣ ΣΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΝΑ ΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΣΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ.

 

Στα ίσια ας ειπωθούν προτάσεις τύπου "εγώ θέλω να φύγει ο Μανόλο να ρθει ενας προπονητής σαν τον Ιβιτς γιατί πιστεύω θα έχει η ομάδα Χ παραπάνω βαθμούς και θα παιζει με τον Ψ και τον Ω τρόπο που θα είναι πιο αποτελεσματικό και πιο θεαματικό ποδοσφαιρο"

 

Αλλιώς και γω λέω ΜΠΟΥΛΟ ΟΛΟΙ να ρθουν ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

ela re mlk.o patikas thn esteile dokari apo 1 metro

Την βλεπετε την ευκαιρια λες και δεν ειχε μπροστα του ενα..δεκαλεπτο να στοπαρει και να πλασαρει με την ησυχια του. Ενω ειχε.

 

Τουλαχιστον ο αλλος τοτε δεν ειχε ουτε δευτερολεπτο (κι αν δεν ηταν και τοσο γρηγορος δεν θα γινοταν καν η φαση).

Link to comment
Share on other sites

ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΜΕ ΤΟ ΚΩΛΟΔΑΚΤΥΛΟ Ο ΜΑΝΟΛΟ ΜΕ ΚΕΡΔΙΣΕ ΣΗΜΕΡΑ

 

ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΦΛΩΡΕΨΕΙ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ

 

ΣΙΧΑΜΑΤΑ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αμα χαθηκαν που χαθηκαν βαθμοι εξαιτίας προπονητη, το ερώτημα είναι κερδίθηκαν βαθμοί εξαιτίας προπονητή? και αν ναι, περισσότεροι από όσοι χάθηκαν?

 

Θετικότατο πρόσημο ο προπονητής, πρώτοι ειμαστε και αήττητοι στην Ευρώπη για 6 παιχνίδια σερί, ωραία μπάλα η ομάδα που είναι το αφεντικό στο 90% των ματς που έδωσε.

 

Σήμερα πήραμε το Χ σε ντέρμπι, σε γήπεδο που ήταν έδρα. η χειρότερη βαζέλα της 50ετίας είναι ασύλληπτος μύθος, στην ίδια δεκαετία έχουμε δει την βαζέλα του Καζιγιάμα. Ε αν τίθεται θέμα προπονητή ας τεθεί με εναλλακτικές, ο Σάντος είναι στην Πορτογαλία(και όταν ήταν εδώ ήταν λίγος), ο Βαλβέρδε στην Μπάρτσα, το πρωταθλημα γενικά είναι πιο φτωχό, Ε ΠΟΙΟΣ ΣΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΝΑ ΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΣΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ.

 

Στα ίσια ας ειπωθούν προτάσεις τύπου "εγώ θέλω να φύγει ο Μανόλο να ρθει ενας προπονητής σαν τον Ιβιτς γιατί πιστεύω θα έχει η ομάδα Χ παραπάνω βαθμούς και θα παιζει με τον Ψ και τον Ω τρόπο που θα είναι πιο αποτελεσματικό και πιο θεαματικό ποδοσφαιρο"

 

Αλλιώς και γω λέω ΜΠΟΥΛΟ ΟΛΟΙ να ρθουν ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ

εγω παντως Παναθηναικο να κανει καθυστερησεις απο το 11 και να πεταει μπαλες στη Λεωφορο δεν εχω ξαναδει...

 

ομαδα που δεν μπορει να πατησει περιοχη στην εδρα της με την μιση ΑΕΚ για μενα ειναι ο χειροτερος Παναθηναικος που εχω δει απο τις αρχες της δεκαετιας του 80 που θυμαμαι το ποδοσφαιρο...

 

ακομα και παλιοτερα που εχανε Ευρωπη απο τον ΟΦΗ στο ΟΑΚΑ προσπαθουσε να παιξει ποδοσφαιρο...

 

εγω βλεπω εναν Πανιωνιο με φανελα του Παναθηναικου... τιποτα παραπανω...

 

ΜΟΥΝΙΑ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

βαζελα ευχομαι για χρονια να εισαι ετσι.....ναμην πεσεις γιατι τοτε θα σουλουπωθεις οπως σουλουπωθηκαμε και εμεις......

να εισαι τριμπουρδελο και να σε πηδαμε οπου σε πετυχαινουμε.....και αν παρουμε Χ να θελουμε να φυγει ο προπονητης μας.....

αντε πουτανες που ουτε ο πανθρακικος δεν εχει παιξει ετσι με τον μπελεκ......

μουνοπανα.......μιζερια παντου πουτανακια και δικεφαλες πουτσες

Link to comment
Share on other sites

Α και μια ακομα φορα η ομαδα εδειξε οτι εχει αρχιδια .Δεν σταματησε λεπτο να προσπαθει και ακομα και στο τελος πηρε χ .Με απωλιες και με ψευτγκολ.Με τις καταληλες μεταγραφες η ομαδα θα πεταει.

Link to comment
Share on other sites

Α και μια ακομα φορα η ομαδα εδειξε οτι εχει αρχιδια .Δεν σταματησε λεπτο να προσπαθει και ακομα και στο τελος πηρε χ .Με απωλιες και με ψευτγκολ.Με τις καταληλες μεταγραφες η ομαδα θα πεταει.

απο τον τσαμπουκα και μετά έδειξε ότι σταμάτησε να προσπαθει

Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν δέκα χρόνια είχε να σκοράρει στην Λεωφόρο Αλεξάνδρας η ΑΕΚ, μέχρι το γκολ του Μάρκο Λιβάγια που διαμόρφωσε το 1-1 στον αγώνα με τον Παναθηναϊκό.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×