Jump to content

Sexy βαζέλα - Α.Ε.Κ. (11η αγ): 19/11, 19:30, Novasports 1


SpiRos
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

34 members have voted

  1. 1. mvp

    • Ανέστης
      0
    • Βράνιες
      9
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Γκάλο
      0
    • Λόπες
      0
    • Σιμόες
      4
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Λιβάγια
      17
    • Χριστοδουλόπουλος
      2
    • Αιντάρεβιτς
      2
    • Γιακουμάκης
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      13
    • Μέτριο
      8
    • Κακό
      6
    • Φυσιολογικό
      7
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      2
    • Βράνιες
      0
    • Λαμπρόπουλος
      5
    • Μπακάκης
      0
    • Γκάλο
      0
    • Λόπες
      0
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Κλωναρίδης
      26
    • Λιβάγια
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      1
    • Αιντάρεβιτς
      0
    • Γιακουμάκης
      0


Recommended Posts

Τσακώνεται ο Αμβρόσιος με τον Πολάκη τώρα. 

Μόλις τελειώσουν θα ασχοληθούν και με τον εκπρόσωπο του διαβολικού Πάπα στην Ελλάδα.

Ρε βγήκε από την τρύπα της μέχρι και η τζούλια η συνοδινού να κάνει δηλώσεις γιατί θίχτηκε.

Η γαμιόλα η τζούλια που ρωτούσε που πέφτει η δεκελείας γαμώ το μουνί που την ξέβραζε.

Και έχεις και την μοσχαροκεφαλή που αντί να πιάσει από χθες τα τηλέφωνα με το πανί των πούστηδων και να αναδείξει το θέμα,περιμένει την πέμπτη να κάνει βαθυστόχαστη ανάλυση για το ράνκινγκ της ουέφα και πόσο γαμάτοι είμαστε σαν ευρωπαίοι.

Ρε ουστ από δω κοπρόσκυλα.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

καυλωσα με το κολοδαχτυλο....

εχυσα με το ψυχακια που εδειχνε το δικεφαλο στη 13.....

γαμω τις φρατζες και την μυκονο

ΖΗΤΩ Η Α.Ε.Κ

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

πειτε του μελισσανιδη επειδη ειναι και ευεσθητουλης με το χρημα τα 5000 χιλιαρικα που δινει στον δηματο να τα κρατησει καβα για το γηπεδο τις αναλυσεις για τις ευρωπες τις κανω και εγω αφιλοκερδως επειδη ειμαι απλας 

 

αιντε μλκ μουσχαρε νιωσε μας εχουν παει κωλοφερταζα ο καθε χαιβανης και εσυ μονο απο τον παπα δεν εχεις ζητησει συγχωρεση ΑΙΝΤΕ ΜΛΚ ΞΥΠΝΑ 

Link to comment
Share on other sites

Και εννοείται ότι από χθες το βράδυ φάνηκε για 12947586969 φορά ότι το ειδικό σου βάρος στα μμε είναι χαμηλότερο κι από του εργοτέλη.

Τίγραρε σ'ευχαριστούμε.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ο Μανόλο Χιμένεθ απολογήθηκε στους παίκτες του, πριν τη σημερινή προπόνηση. Φορτισμένος ο Ισπανός που μίλησε για αντίδραση που δεν εκπροσωπεί την ΑΕΚ και τον εαυτό του

Φανερά συναισθηματικά φορτισμένος μετά το χθεσινό παιχνίδι ο Μανόλο Χιμένεθ μίλησε σήμερα στους παίκτες και απολογήθηκε για τη συμπεριφορά του. Ο Ισπανός τεχνικός συγκέντρωσε τους ποδοσφαιριστές πριν την έναρξη του προγράμματος της προπόνησης και τους μίλησε για αρκετή ώρα.

"Στο χθεσινό μας παιχνίδι υπάρχουν και καλά και άσχημα πράγματα που πρέπει να βελτιώσουμε αλλά το αρνητικό σημείο του παιχνιδιού ήμουν εγώ. Είναι πρώτη φορά στη ζωή μου που κάνω τέτοιο πράγμα και σαν παίκτης και σαν προπονητής. Είναι μια αντίδραση που δεν μπορεί ποτέ να εκπροσωπεί εσάς, δεν εκπροσωπεί την ΑΕΚ, αλλά ούτε και τον εαυτό μου" τόνισε αρχικά ο Μανόλο.

"Είμαι σε πολύ κακή κατάσταση αλλά θα ήθελα να εκμεταλλευτώ το λάθος μου. Έκανα λάθος αλλά θα πρέπει να προσπαθήσουμε να μην είμαστε στο όριο. Μίλησα ήδη με τον Μαρκο, με τον Σιμοες και τον Λόπεζ. Ο Βρανιες ήταν ήρεμος χθες. Θα πρέπει να προσπαθήσουμε να μην διαμαρτυρόμαστε. Ξέρουμε πως είναι τα πράγματα. Όλοι μπορούν να κάνουν λάθος και εγώ έκανα ένα λάθος για το οποίο ντρέπομαι" είπε και συνέχισε:

"Άναψα με το παιχνίδι, είμαι περήφανος για το λατινικό μου ταμπεραμέντο και δεν θα πάψω να είμαι ζωντανός στον πάγκο. Θέλω όμως να είμαι ειλικρινής και να ζητήσω συγγνώμη πρώτα από εσάς. Μπορώ να φωνάξω, μπορώ να διαμαρτυρηθώ αλλά ποτέ να προσβάλλω. Και αυτό που έκανα χθες ήταν μια προσβολή για την οποία ντρέπομαι.

Και θέλω να σας πω ότι αν υπάρχει μια ομάδα που σέβομαι απόλυτα είναι ο Παναθηναϊκός. Το έλεγα από πέρυσι και σε καμία περίπτωση δεν θα ήθελα να προσβάλλω τον Παναθηναϊκό και τους οπαδούς του"

Έλα μαλάκα Μανώλη, κόψε και εσύ λίγο. 

Είπες συγγνώμη τέλος. 

Μην το κάνεις μεσανατολικό. 

Link to comment
Share on other sites

Η ομάδα πρώτη παρά τις δυσκολίες και έχει στηθεί λαική πανήγυρι εισ βάρος του μανόλο..Και σα μαλάκες χορεύουν μέχρι και οι αεκτζήδες...Μας γαμάνε κανονικά και καλά μας κάνουν 

 

βασικά το ακόμα χειρότερο είναι οτι υπάρχουν δικοί μας που με την ομάδα πρώτη περιμένουν τη στραβή για να πουν το κλασσικό σας τα λεγα..Με την ομάδα να γαμάει χωρίς τους βασικούς της , αν είναι δυνατόν

Link to comment
Share on other sites

του βαλανε χερι του μανωλη μητσο μου του βαλανε χερι και σημερα βγηκε σαν την βρεγμενη γατα, του βαλανε χερι γιατι ξεσηκωθηκε ο αεκτζης στο sdna στο facebook της ΠΑΕ και στο τουιτερ

Link to comment
Share on other sites

Λογικό που ειπε οτι "λυπαται" . Τι περιμεναμε να πει;; "Την επόμενη θα δειξω και τα αρχιδια μου στις μαρικίτες";;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest doc.geo21

του βαλανε χερι του μανωλη μητσο μου του βαλανε χερι και σημερα βγηκε σαν την βρεγμενη γατα, του βαλανε χερι γιατι ξεσηκωθηκε ο αεκτζης στο sdna στο facebook της ΠΑΕ και στο τουιτερ

 

ανεξάρτητα αν καυλώσαμε (εγώ ναι) ή όχι με τη χειρονομία χθες

ΕΠΡΕΠΕ να τα πει αυτά στους παίκτες.. για να τους κερδίσει

Γιατί αν αύριο μετά από κάποια πρόκληση σκάσει μπουκέτο ο Λιβάγια π.χ. με τι δικαίωμα να του βάλει χέρι κ να τον συνετίσει

θα μπορούσε να του πει ο Λιβάγια "έλα μίστερ κι εσύ μία από τα ίδια"

Link to comment
Share on other sites

του βαλανε χερι του μανωλη μητσο μου του βαλανε χερι και σημερα βγηκε σαν την βρεγμενη γατα, του βαλανε χερι γιατι ξεσηκωθηκε ο αεκτζης στο sdna στο facebook της ΠΑΕ και στο τουιτερ

Διπλό χέρι βλέπω εγώ. 

Ένα στον Μανόλο και ένα στους ΑΡΔ να μαζευτούν. 

Link to comment
Share on other sites

οσοι λυπουνται για το κωλοδαχτυλο μπορει να αρχισουν να φορανε απο τωρα μπλουζακια "δεν παμε για πρωταθλημα"

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Στη τελικη σιγα το θεμα. Τους εκανε κωλοδαχτυλο, την επόμενη ειπε οτι "λυπαται", και η ζωη συνεχιζεται.

Link to comment
Share on other sites

Οσοι λυπουνται δεν γραφουν εδω μεσα. Οποτε μονοι μας τα λεμε.

 

λιγοι γραφουν πολλοι διαβαζουν

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ τα μουνόσκυλα πριν 20 μέρες, υποδέχτηκαν τον γαύρο σαν κυρίες. 

Ξεφτίλες. 

Link to comment
Share on other sites

Παντως και ο ντουσαν οταν ηρθε το 88 στην ΑΕΚ ειχε πει" δεν παμε για πρωταθλημα" και το ειπε και το 97 οταν πηγε στον γαυρο.

Ενω πολλές φορες εχουμε ακουσει το "παμε για πρωταθλημα" στην ΑΕΚ, σε χρονιες που τελικα χαθηκαν νωρις. Οποτε σημασια εχει τι κανει κανείς, οχι τοσο τι δηλωνει.

Link to comment
Share on other sites

μπλουζακι στην μεση της χρονια δεν τυπωθηκε ποτε ξανα να σου τονισει τοσο εντονα οτι δεν παμε για πρωταθλημα

Link to comment
Share on other sites

μπλουζακι στην μεση της χρονια δεν τυπωθηκε ποτε ξανα να σου τονισει τοσο εντονα οτι δεν παμε για πρωταθλημα

Δεν ημουν Ελλαδα το 2004-05, οποτε δεν το εζησα αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως πχ του Πανιωνιου δεν του φταιει καποια νοοτροπία που δεν εχει πάρει ποτέ πρωτάθλημα.

Η νοοτροπία από μονη της δεν δινει τιτλους.

Link to comment
Share on other sites

Αντί να ασχολούμαστε με το γκολ του βάζελου που έπρεπε να ακυρωθεί , ασχολούμαστε με το μανόλο γαμώ το σπιτάκι τους

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×