Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

8 hours ago, aris2168 said:

Θέλει και πομολακια στις τουαλέτες. Τότε θα δείξει. 

Πλακάκι άσπρο - πράσινο ή θα διαλέξει ο Δούκας από τη Ραβένα;

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά, με τα τόσα που είχαμε περάσει εμείς με το γηπεδικό, με τις εικόνες από το...χωράφι της Νέας Φιλαδέλφειας, τα "πάνε τα χώματα πέρα δώθε" κ.ο.κ., είμαι λίγο "ευαίσθητος" και συμπωνώ λίγο τις προσπάθειες οποιασδήποτε ομάδας να κυνηγήσει το όνειρό της.

Αλλά εσείς να πεθάνετε όλοι, και να σας θάψουν στον Βοτανικό.

Link to comment
Share on other sites

Κατσε μην διαλυθεί η συμμαχία και βγάλει ο Ευπατριδης δήμαρχο τον Μωραλη και στην Αθήνα . 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Duck_Season said:

Κατσε μην διαλυθεί η συμμαχία και βγάλει ο Ευπατριδης δήμαρχο τον Μωραλη και στην Αθήνα . 

Για την πρωτεύουσα μάλλον φυλάει τον Κουντούρη.

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Abraham21r said:

Πραγματικά, με τα τόσα που είχαμε περάσει εμείς με το γηπεδικό, με τις εικόνες από το...χωράφι της Νέας Φιλαδέλφειας, τα "πάνε τα χώματα πέρα δώθε" κ.ο.κ., είμαι λίγο "ευαίσθητος" και συμπωνώ λίγο τις προσπάθειες οποιασδήποτε ομάδας να κυνηγήσει το όνειρό της.

Αλλά εσείς να πεθάνετε όλοι, και να σας θάψουν στον Βοτανικό.

Δολοφονικά επιστημονική ανάρτηση.

Ανορθόγραφος ΔΕΝ είσαι.

Πληκτρολογείς σε τοπ κλας επίπεδο. 

Άρα δεν μένει παρά να σκεφτεί κανείς ότι πρόκειται για στοχευμένη κριτική περί βάζελων.

Όπως έλεγε κι ο συγχωρεμένος ο Χριστιανόπουλος, «Προς Θεού, μην καταργείτε την υπογεγραμμένη, ειδικά κάτω απο το ω : Είναι η τελευταία μικρή α σ έ λ γ ε ια του αλφαβήτου μας!»

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει μεγαλυτερη μαλακια που δεν περασαμε και εμεις σε λατινικο αλφαβητο

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Νονός said:

Δολοφονικά επιστημονική ανάρτηση.

Ανορθόγραφος ΔΕΝ είσαι.

Πληκτρολογείς σε τοπ κλας επίπεδο. 

Άρα δεν μένει παρά να σκεφτεί κανείς ότι πρόκειται για στοχευμένη κριτική περί βάζελων.

Όπως έλεγε κι ο συγχωρεμένος ο Χριστιανόπουλος, «Προς Θεού, μην καταργείτε την υπογεγραμμένη, ειδικά κάτω απο το ω : Είναι η τελευταία μικρή α σ έ λ γ ε ια του αλφαβήτου μας!»

Πω ρε φίλε, και τα προσέχω πάρα πολύ αυτά.:o
Δεν έχω χειρότερο

Link to comment
Share on other sites

73o λεπτό, δεν βλέπω κανένα πέναλτι... Είναι και οφσάιντ εν τω μεταξύ, αλλά και να μην ήταν, δεν βλέπω επαφή, παρά μόνο βούτα 

Link to comment
Share on other sites

Είναι κωλόφαρδοι. Αλλά δεν ανησυχώ γενικά. Η αγέλη εναντίον των άλλων τριών είναι σαν να παίζουν άντρες εναντίον καχεκτικών εφήβων.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, In A.E.K We Trust said:

Είναι κωλόφαρδοι. Αλλά δεν ανησυχώ γενικά. Η αγέλη εναντίον των άλλων τριών είναι σαν να παίζουν άντρες εναντίον καχεκτικών εφήβων.

Τα ίδια λέμε από πέρσι

Είτε έτσι είτε αλλιώς έχουν βρει τον τρόπο να παίρνουν βαθμούς απέναντι στους μικρούς, κάτι που αρκεί για να τους κάνει διεκδικητές του τίτλου

 

Link to comment
Share on other sites

Τα χουμε πει χιλιες φορες. Δε γραφουμε μεχρι να ληξει.

Τωρα οσον αφορα το πρωταθληνα ολα θα κριθουν στα πλειοφς οπου ολοι παιζουν με ολους. Και κει θα τους γαμησουμε

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παντως σχετικά έχουμε κλείσει το ντεζαβαντάζ που είχαμε λόγω Σερρών και ΟΦΗ, αυτό που προέχει τώρα είναι να συνεχισουμε εμεις όπως  μπορουμε.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Παντως σχετικά έχουμε κλείσει το ντεζαβαντάζ που είχαμε λόγω Σερρών και ΟΦΗ, αυτό που προέχει τώρα είναι να συνεχισουμε εμεις όπως  μπορουμε.

Και με νικη στα χαρτια για τον βαζελο 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

H Λαμία θα παλέψει για την 6αδα. Επίσης ήταν η πρώτη φορά που μικρή ομάδα έπαιξε την βαζέλα στα ίσια φέτος κ οι δυσκολίες ήταν αναπόφευκτες. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Ήταν χειρότεροι από εμάς στην Κρήτη και έφυγαν με διπλό...

 

Είδα μόνο τα τελευταία λεπτά, οπότε δεν έχω άποψη αλλά αν ισχύει κάτι τέτοιο εγώ το θεωρώ στα υπέρ τους

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AlexKR21 said:

Είδα μόνο τα τελευταία λεπτά, οπότε δεν έχω άποψη αλλά αν ισχύει κάτι τέτοιο εγώ το θεωρώ στα υπέρ τους

Τραγικοί ήταν.

Link to comment
Share on other sites

  • Papatsakalos21 locked this topic
  • panther-21- unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×