Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Δεν καταλαβαινεις οτι η ΑΕΚ εχει την καλυτερη ομαδα; οκ. εσυ ξερεις τι καταλαβαινεις 😁

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, felman said:

Enas enas psofan ta nazidia. Mia parata paiksane kai klatarane.

Vlepo o asteras dhlose ton proto scorer tou na ektisei thn timoria apopse.

Ο βαζελος θα εχει δραματικη πτωση.

Link to comment
Share on other sites

Just now, flavius said:

Ο βαζελος θα εχει δραματικη πτωση.

Erxete kai o hgeths meta apo 5ara mesa sthn Trapezounta apo thn Galata sto apoxairethsthrio paixnidi tou.

Link to comment
Share on other sites

Ωχ το ξεχασα. Λαθος μαγκες. Παει για πρωταθλημα. αλλοιμονο σε μας.

 

Η γαλατα εδω που τα λεμε εχει ομαδαρα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nuc1924 said:

Υπεγραψε ο Μαξιμοβιτς.

 

Σφιγγουν τα γαλατα.

Μακάρι Κριστιτσιτς

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Νικολογιάννης: Υπερβολικό να ζητάμε να παίξει μπάλα ο Παναθηναϊκός με τόσες απουσίες»

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Nuc1924 said:

Υπεγραψε ο Μαξιμοβιτς.

 

Σφιγγουν τα γαλατα.

Νταξει πιο πολύ αμυντικο χαφ είναι και όχι δημιουργικό.... δεν είναι η θέση τέτοια που μπορεί να σε χρήσει ηγέτη.... Άλλο το 8αρι στυλ Πινέδα με επιθετικές αρετές και άλλο Μαξίμοβιτς που είναι 6αρο-7αρι. Σαφέστατα όμως είναι αναβάθμιση και καλός παίχτης 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Nuc1924 said:

Υπεγραψε ο Μαξιμοβιτς.

 

Σφιγγουν τα γαλατα.

Σερβος διεθνης με γεματες χρονιες στη Λα Λιγκα. Δεν τον εχω δει να παιζει αλλα φαινεται δυνατο βιογραφικο.

Μου φαινεται πως σιγα σιγα αρχιζει να προσφερει πολυ δυνατα συμβολαιο η ζελα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, thodoris19 said:

Σερβος διεθνης με γεματες χρονιες στη Λα Λιγκα. Δεν τον εχω δει να παιζει αλλα φαινεται δυνατο βιογραφικο.

Μου φαινεται πως σιγα σιγα αρχιζει να προσφερει πολυ δυνατα συμβολαιο η ζελα.

Δεν πληρώνει ομάδες όπως εσύ... δίνει απλά συμβόλαια υψηλά σε ελεύθερους 

Link to comment
Share on other sites

eixe kai alles protaseis apo la liga (atletico madrid, real), protimise panathinaiko logo mpakaseta kai terirem.

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, APOSPERITIS_21 said:

Νταξει πιο πολύ αμυντικο χαφ είναι και όχι δημιουργικό.... δεν είναι η θέση τέτοια που μπορεί να σε χρήσει ηγέτη.... Άλλο το 8αρι στυλ Πινέδα με επιθετικές αρετές και άλλο Μαξίμοβιτς που είναι 6αρο-7αρι. Σαφέστατα όμως είναι αναβάθμιση και καλός παίχτης 

Σωστο, και ως τωρα δεν ειχαν και μεγαλο θεμα στα αμυντικα χαφ, ο Αραο φαινεται καλος παικτακος, και ο Περεθ νταξει, δεν ειναι και κανας παικταρας αλλα βλεπεται. Στο σκοραρισμα εχουν προβλημα, στα φτερα της επιθεσης που εχουν πολυ μετριους παικτες, και στην ψυχολογια τους.

 

Απλα πλεον δεν ειναι κακομοιρογλου οπως τα τελευταια 5 χρονια, σε κοιτανε στα ματια στο μπατζετ.

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται καλη μεταγραφή δεν χρειάζεται να λέμε τα δικά μας ενώ ξέρουμε ότι αν είχε έρθει σε μας θα γράφαμε 25 σελίδες. Όπως (πχ) φαινοταν κσι ήταν καλη μεταγραφή και του Ντεσποτοφ ξερω ´γω. Είναι άλλοι που δεν πιάνουν βεβαια,  οκ γνωστα αυτά. Άλλοι πιάνουν πολύ, άλλοι λιγο, άλλοι καθόλου.

Οκταρο-εξαρι είναι όχι εξαρι. Διεθνής εν ενέργεια, εν ενέργεια βασικος σε Ισπανική  ομάδα και θα έχει το μεγαλύτερο συμβόλαιο στην Ελλάδα.

Προφανως ήταν σε ελεύθερη πτώση τα τελευταια χρονια, προφανως δεν έχει καλύτερες προτασεις από τον βαζελο, έτσι έρχονται κάτι τετοιοι Ελλάδα ομως. 
 

Κανουν σοβαρή προσπάθεια οι βαζελοι κι εμεις στηρίζουμε Αθανασιαδη, Ρότα και Ιρανους ξερω ´γω. Δεν καταλαβαίνω αυτή την υπερβολή στο να μην θελουμε να αλλάξουμε κι εμεις κάτι προς το καλυτερο εκεί που πονάμε. Και φαίνεται να συμμετέχει και ο Ματίας σε αυτήν βάσει αποψινών δηλώσεων.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, JOSS said:

Καλά ο Μαξίμοβιτς είναι μεταγραφάρα  στο 6 αν  κλείσει, αλλάζει επίπεδο οποιαδήποτε ομάδα. Μακάρι να μην ισχύει. Α επίσης βάζελοι ΤΜΤΜΣ

Τον εχεις δει να παιζει; Δηλαδη πες μου οτι εχεις δει πολλα ματς αστανα, βαλενσια και χεταφε με μαξιμοβιτς

 

Ξερω γω τον εχει σε κανενα φιφα?

 

Link to comment
Share on other sites

Ένα δυαράκι τον χρόνο. Απ το καλοκαίρι λογικά θα έρθει στις ναζέλες ο παίκτης.

Link to comment
Share on other sites

Ας παρουμε κι εμεις κανα δυνατο παίκτη κι ας σταματησουμε την κοροϊδία στους ναζι μπραδερς.

Ας τους γαμησουμε ασαλιωτα και μετα μιλάμε.

Το οτι ειναι μουνοπανα δεν αλλάζει.

Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα στο γόνατο λένε οι Τούρκοι ότι έχει ο Μπακασέτας εδώ κ κάποιες εβδομάδες, έπαιζε με πόνους, γι αυτό δεν έπαιξε την προηγούμενη αγωνιστική, ενώ σήμερα ήταν επιθυμία του ίδιου να είναι στην αποστολή  κ να χρησιμοποιηθεί ανάλογα με την εξέλιξη του αγώνα αν κ είχε μόνο 2 προπονήσεις τις τελευταίες 10 μέρες. 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω να τους κοροιδευουμε το βαζελο ετσι κι αλλιως. Για γελια ειναι. Μαλιστα ειναι τοσο για γελια ως σωματιο που οποιος τους παρει πραγματικα στα σοβαρα ειναι αξιος της μοιρας του.

Γιατι να βαζουμε προυποθεσεις και λογοκρισιες;

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bladerunner21 said:

Πρόβλημα στο γόνατο λένε οι Τούρκοι ότι έχει ο Μπακασέτας εδώ κ κάποιες εβδομάδες,

Και ο ροναλντο (ο αληθινος) ειχε προβλημα στο γονατο. απλα το λεω για να γινονται και καποιες συγκρισεις.

Link to comment
Share on other sites

Just now, flavius said:

Και ο ροναλντο (ο αληθινος) ειχε προβλημα στο γονατο. απλα το λεω για να γινονται και καποιες συγκρισεις.

Ο Ρονάλντο απλά δεν είχε γόνατο από ένα σημείο κ μετά.

Link to comment
Share on other sites

Ναι και ειχε και στο αλλο προβλημα. Τη φαση του τραυματισμου του στο δευτερο γονατο, στο πρωτο παιχνιδι αμεσως μετα την αναρρωση απο το τραυματισμο στο άλλο γονατο την ειχα δει και επιασα το γονατο μου.

Εκτος θεματος ομως. Εδω μιλαμε για την υπερομαδα που δεν πρεπει να κοροιδευουμε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikos said:

Φαίνεται καλη μεταγραφή δεν χρειάζεται να λέμε τα δικά μας ενώ ξέρουμε ότι αν είχε έρθει σε μας θα γράφαμε 25 σελίδες. Όπως (πχ) φαινοταν κσι ήταν καλη μεταγραφή και του Ντεσποτοφ ξερω ´γω. Είναι άλλοι που δεν πιάνουν βεβαια,  οκ γνωστα αυτά. Άλλοι πιάνουν πολύ, άλλοι λιγο, άλλοι καθόλου.

Οκταρο-εξαρι είναι όχι εξαρι. Διεθνής εν ενέργεια, εν ενέργεια βασικος σε Ισπανική  ομάδα και θα έχει το μεγαλύτερο συμβόλαιο στην Ελλάδα.

Προφανως ήταν σε ελεύθερη πτώση τα τελευταια χρονια, προφανως δεν έχει καλύτερες προτασεις από τον βαζελο, έτσι έρχονται κάτι τετοιοι Ελλάδα ομως. 
 

Κανουν σοβαρή προσπάθεια οι βαζελοι κι εμεις στηρίζουμε Αθανασιαδη, Ρότα και Ιρανους ξερω ´γω. Δεν καταλαβαίνω αυτή την υπερβολή στο να μην θελουμε να αλλάξουμε κι εμεις κάτι προς το καλυτερο εκεί που πονάμε. Και φαίνεται να συμμετέχει και ο Ματίας σε αυτήν βάσει αποψινών δηλώσεων.

Εξαροεφταρι είναι που παίζει και οχτώ.... Αμυντικογενης παίχτης.

 Καλός παίχτης...όχι όμως ο ηγέτης. Δεν προσπαθούμε να υποβαθμίσουμε την μεταγραφή την αλήθεια αποτυπώνουμε. Ο καλός Τζουρισιτς σαν ποιότητα και φύση θέσης είναι ηγέτης ... Ο αμυντικογενης Μαξίμοβιτς είναι ένας καλός παίχτης ανασταλτικά δεν μπορεί να χαρακτηριστεί αστέρας 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, flavius said:

Τον εχεις δει να παιζει; Δηλαδη πες μου οτι εχεις δει πολλα ματς αστανα, βαλενσια και χεταφε με μαξιμοβιτς

 

Ξερω γω τον εχει σε κανενα φιφα?

 

Όχι, δεν έχω δει πολλά. Και να είχα δει να παίζει, δεν είμαι προπονητής. Εγώ πχ έλεγα και ότι είδα τον Ντατσενκο και θα είναι αναβάθμιση από Μπακάκη.  Η εκτίμηση μου (που προκύπτει βάσει βιογραφικού, συμμετοχών, στατιστικών, ηλικίας) είναι πως θα ενισχύσει τον βάζελο όπως πιστεύω θα τον ενισχύσει και ο Μπακασετας. Αυτοί κάναν ένα all in χειμωνιάτικα για να πάρουν το πρωτάθλημα. Μακάρι να πάρουν τα αρχίδια μου, αυτό δεν αναιρεί το ότι ενισχύθηκαν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • Papatsakalos21 locked this topic
  • panther-21- unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×