Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Σορρυ εγω δεν καταλαβαινω σαν να ψαχνεστε να "κρεμαστειτε" απο συλληπητηρια ενος λεπτου σιγη,  μπραβο κρατησαν , α δεν κρατησαν οι γαυροι κλπ

Σκατα στα μουτρα ολων τους, καλυτερα τετοια πανο συμπαραστασης για να μην ξεχναμε με τι μουνοπανα εχουμε να κανουμε

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, theo said:

Σορρυ εγω δεν καταλαβαινω σαν να ψαχνεστε να "κρεμαστειτε" απο συλληπητηρια ενος λεπτου σιγη,  μπραβο κρατησαν , α δεν κρατησαν οι γαυροι κλπ

Σκατα στα μουτρα ολων τους, καλυτερα τετοια πανο συμπαραστασης για να μην ξεχναμε με τι μουνοπανα εχουμε να κανουμε

Το θέμα δεν είναι να την λέμε ο ένας στον  άλλο. Για τους γαύρους και το ενος λεπτου σιγη το έγραψα για την ΠΑΕ ολυμπιακος συγκεκριμένα, αυτο δεν σημαίνει "μπράβο στην παε παναθηναικος". Όσα για τα μουνόπανα, ο καθένας πιστεύει ότι θέλει, για μένα υπάρχουν ολυμπιακοί και παναθηναικοί που δεν είναι σαν τους οργανωμένους τους. 

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε Ραγιο τωρα τι μου γραφεις, δεν την ειπα σε κανεναν αλλη ορεξη δεν ειχα. Τι κουβεντα ανοιγεις.  Κι εγω εχω φιλους βαζ ημαρτον. Δεν εκπροσωπουν ομως κανεναν, σαν σωματειο φιλαθλοι οπαδοι εκφραζονται απο καποιους, ε αυτοι ειναι μουνοπανα

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Το θέμα δεν είναι να την λέμε ο ένας στον  άλλο. Για τους γαύρους και το ενος λεπτου σιγη το έγραψα για την ΠΑΕ ολυμπιακος συγκεκριμένα, αυτο δεν σημαίνει "μπράβο στην παε παναθηναικος". Όσα για τα μουνόπανα, ο καθένας πιστεύει ότι θέλει, για μένα υπάρχουν ολυμπιακοί και παναθηναικοί που δεν είναι σαν τους οργανωμένους τους. 

Για σένα μονο; Το 90% σε όλες τις ομαδες νορμαλ άνθρωποι είναι.

Την διαφορα την κάνει το 10% και οι διοικήσεις. Από και και περα ένα θεμα είναι και κατα ποσο το 90% ανέχεται αδιαμαρτύρητα το 10% και τις διοικήσεις (βλέπε πχ πανό για τον νεκρό μαφιόζο προχθες στο τηγάνι και μαλιστα την συγκεκριμένη μερα).

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Αφού ρε Theo μόλις έγραψα για το ενός λεπτού σιγή που δε έγινε στο καραισκάκη, ενώ ακόμα και στην λεωφόρο έγινε,  βλέπω σχόλιο, σε άλλο τοπικ,  "δεν καταλαβαινω σαν να ψαχνεστε να "κρεμαστειτε" απο συλληπητηρια ενος λεπτου σιγη,  μπραβο κρατησαν , α δεν κρατησαν οι γαυροι κλπ"

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι να αποδείξουν οπαδικά το αντίθετο-ψάχνω μεμονωμένες ανακοινώσεις έστω- το λαγοί αντικαθίσταται επάξια απ το Ναζί. Πράσινοι Ναζί για τους οργανωμένους.  Και πλέον όλοι οι οπαδοί τους ξέρουν, δεν υπάρχει ούτε άγνοια, ούτε δικαιολογία.

Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που οπαδοί τους συμμετείχαν και έχουν την αδελφοποίηση με αυτή την ναζιστική συμμορία και να τους δω να σκίζουν τα ρούχα μας μαζικα και να ζητούν γονατιστοι σύγνωμοι εγώ θα λέω ότι το κάνουν για τα μάτια του κόσμου χωρίς ουσία η περιεχόμενο. 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως μαθαίνω ότι έχουν διχαστει άσχημα και εύχομαι να φαγωθουν μεταξύ τους.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bladerunner21 said:

Μέχρι να αποδείξουν οπαδικά το αντίθετο-ψάχνω μεμονωμένες ανακοινώσεις έστω- το λαγοί αντικαθίσταται επάξια απ το Ναζί. Πράσινοι Ναζί για τους οργανωμένους.  Και πλέον όλοι οι οπαδοί τους ξέρουν, δεν υπάρχει ούτε άγνοια, ούτε δικαιολογία.

Ούτε συγγνώμες, ούτε στάσεις και συμπεριφορές με τα συγκεκριμένα σιχάματα.

Μαζί τους μας χωρίζει πλέον αίμα και μόνο τα χειρότερα τους εύχομαι.

Το μόνο που δε θέλω είναι να την πληρώσει κάποιος που δεν πρέπει.

 

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, mporat said:

Εγώ πάντως μαθαίνω ότι έχουν διχαστει άσχημα και εύχομαι να φαγωθουν μεταξύ τους.

Να παραμείνουμε εμείς μια γροθιά και να γίνουμε ακόμα πιο σφιχτή, και αυτοί ας διαλυθούν μαζί με τους ναζί φίλους τους.

Link to comment
Share on other sites

Έχω χάσει λίγα επεισόδια προφανώς αλλά από που και ως που η ρωμα να δείχνει αλληλεγγύη για τους ναζί βαζελους? 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AG21 said:

Έχω χάσει λίγα επεισόδια προφανώς αλλά από που και ως που η ρωμα να δείχνει αλληλεγγύη για τους ναζί βαζελους? 

https://italians.gr/ultras/7333/roma-panathinaikos-to-chroniko-tis-adelfopoiisis-ton-organomenon-opadon/
 

Αν βαριέσαι να το διαβάζεις λέει ότι έγινε η αδελφοποίηση από ένα ματς της ρομα με τον γαύρο το 2006/2007 όπου οι βάζελοι προσφέρθηκαν να βοηθήσουν τους Ρωμαιους στην Αθήνα 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, thodoris19 said:

https://italians.gr/ultras/7333/roma-panathinaikos-to-chroniko-tis-adelfopoiisis-ton-organomenon-opadon/
 

Αν βαριέσαι να το διαβάζεις λέει ότι έγινε η αδελφοποίηση από ένα ματς της ρομα με τον γαύρο το 2006/2007 όπου οι βάζελοι προσφέρθηκαν να βοηθήσουν τους Ρωμαιους στην Αθήνα 

Κανονικά τα ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ της 13 θα έπρεπε να είναι αδερφοποιημενα με την Λάτσιο.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, agelos said:

ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΔΟΛΟΦΌΝΟΙ, 4 μέρες και ακόμα δεν έχετε βγάλει κιχ.

Γαμημενοι.

Εβγαλαν . Ανεβασαν στο ινσταγκραμ της 13 να ελευθερωσουν τα αδερφια τους

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Araujo21 said:

Εβγαλαν . Ανεβασαν στο ινσταγκραμ της 13 να ελευθερωσουν τα αδερφια τους

Όντως?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως θα συμφωνήσω με τον @nikos. Είναι "σημείο των καιρών" να τσουβαλιάζουμε ανθρώπους και να τους κολάμε "ταμπέλες".

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, mporat said:

Εγώ πάντως μαθαίνω ότι έχουν διχαστει άσχημα και εύχομαι να φαγωθουν μεταξύ τους.

Εγώ εύχομαι να κερδίσει η ανθρώπινη υγιής πλευρά τους ναζιστές. Να μην υπάρχει χώρος πουθενά γι αυτούς. Ούτε σε άλλες ομάδες πού ψάχνονται κατά καιρούς.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

 

Υπό τον φόβο επεισοδίων μεταξύ των οπαδών των δυο ομάδων επί γαλλικού εδάφους, το Υπουργείο Εσωτερικών της χώρας αποφάσισε την απαγόρευση των φίλων του τριφυλλιού σε ολόκληρη τη Μασσαλία με πράξη νομοθετικού περιεχομένου που δημοσιεύτηκε στην Εφημερίδα της Κυβέρνησης.

«Η ατομική ή συλλογική μετακίνηση, με οποιοδήποτε μέσο, οποιουδήποτε προσώπου που ισχυρίζεται ότι είναι ή συμπεριφέρεται ως οπαδός του Παναθηναϊκού, απαγορεύεται μεταξύ των γαλλικών οδικών δικτύων, σιδηροδρόμων, λιμανιών και σημείων συνόρων αεροδρομίου, αφενός, και της κοινότητας της Μασσαλίας» αναφέρεται χαρακτηριστικά.

 

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

 

 

FB_IMG_1692003626024.jpg

ΧΩΡΙΣ ΣΑΛΙΟ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ Η ΑΡΧΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΠ ΑΥΡΙΟ ΣΤΑ "ΑΔΕΛΦΙΑ" ΣΑΣ.

ΚΑΙ ΒΑΛΤΕ ΤΟ ΚΑΛΑ ΜΕΣ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΣ

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×