Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Κρίμα. Απάνθρωπο το συλλαλητήριο. Ελπίζω να φοράνε μάσκες ή έστω κουκούλες γιατί ο Μάης είναι η εποχή του κόβιντ.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, AG21 said:

Ενδιαφέρων . Ειδικά η ημερομηνία αλλά και ο χρόνος αναγγελίας του συλλαλητηρίου .... Εκείνη τη μέρα θα παίζουν με το γαύρο και υπάρχει μια περίπτωση αυτή τη στιγμή με συνδιασμός αποτελέσματος ο γαύρος να θέλει νίκη μέσα στη λεωφόρο για να πάρει το πρωτάθλημα .  Δεν ξέρω πως θα λειτουργήσει φυσικά προς τη κατεύθυνση να το δώσει η να μην το δώσει αν , ελπίζουμε όχι , χρειαστεί να πάρει μια απόφαση . 

Βαζελος έχει και το κύπελλο μια εβδομάδα μετά από τότε. Σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να τα παρατήσει ειδικά την τελευταία αγωνιστική με γαύρο λεωφόρο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Α μόλις διάβασα και την ανακοιωση. Λέει ΠΟΥΛΑ & ΕΞΑΦΑΝΙΣΟΥ. Διπλό μήνυμα για να είμαστε ακριβείς.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ του φούζου του το δίνω, δίνει γαμώ τις παραστάσεις τόσα χρόνια. Και μάλιστα άτιτλος. Απλά ταϊζει τον σωστό κόσμο. Τώρα μένει να δούμε αν θα παρκάρει τις μετοχές δίπλα σε αυτές του Τράκη στεναχωρεμένος που οι υπάλληλοι του τον... βρίζουν ή αν θα δώσει κανενα άλλο show όπως το πενακόσιεςεκατότριανταπέντε χιλιάδες. Σεβασμός στον οσκαρικό κυρ Γιάννη.

Link to comment
Share on other sites

Θελουν να το κανουν επισημο με τον Αντζουν τα παιδια

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Vagos21 said:

Χτυπάει Ικαρντι ο αλαφούζος;

Απλά παίρνω αφορμή. Δεν θέλω με τίποτα, μα με τίποτα να ακολουθήσουμε την λογική γερασμένοι σταρ. Ένας το πολύ και μόνο αν ταιριάζει. Δεν θέλω να γίνουμε η ομάδα που θα λένε στην Ευρώπη πάνε οι γέροι για σύνταξη. Ας κρατήσουν αυτό το προνόμιο οι τούρκοι, σαουδαραβες, αμερικανοί κτλ. Δεν θέλω όνομα μόνο για το όνομα, με κάνει να νιώθω ιθαγενής. 10000 φορές καλύτερα ένας Αραούχο εκείνη την εποχη, ένας, Πόνσε, Μπογιέ, κι ας έχει τα ρίσκα.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, SpiRos said:

Απλά παίρνω αφορμή. Δεν θέλω με τίποτα, μα με τίποτα να ακολουθήσουμε την λογική γερασμένοι σταρ. Ένας το πολύ και μόνο αν ταιριάζει. Δεν θέλω να γίνουμε η ομάδα που θα λένε στην Ευρώπη πάνε οι γέροι για σύνταξη. Ας κρατήσουν αυτό το προνόμιο οι τούρκοι, σαουδαραβες, αμερικανοί κτλ. Δεν θέλω όνομα μόνο για το όνομα, με κάνει να νιώθω ιθαγενής. 10000 φορές καλύτερα ένας Αραούχο εκείνη την εποχη, ένας, Πόνσε, Μπογιέ, κι ας έχει τα ρίσκα.

Νταξει στα 31 του ο ΙΚΑΡΝΤΙ με την φετινή σούπερ χρονιά που έχει κάνει... Μεταγραφαρα είναι!

Αν θέλουμε ευρωπαϊκές πορείες με βραδιές που μπορούν να κρίνουν πολλά, επιβάλλεται η ομάδα να έχει την νέα χρονιά παίχτες επιπέδου ονομαστούς με know how πρωταγωνιστή.

Στα 31 του ο ΙΚΑΡΝΤΙ αποκλείεται να πάρει κάτω από 6 μύρια..... φέτος έπαιρνε 8

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

και αν κρίνεται ο τίτλος εκείνη τη μέρα τι θα κάνουν οι βάζελοι, επεισόδια να λήξει 0-3? κωλόμπαρο μας πήραν είδηση

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Nea makri neo afm said:

και αν κρίνεται ο τίτλος εκείνη τη μέρα τι θα κάνουν οι βάζελοι, επεισόδια να λήξει 0-3? κωλόμπαρο μας πήραν είδηση

ποιος τιτλος να κρινεται αφου θα τον εγαμησουμε τον γαυρο

Link to comment
Share on other sites

Μήπως πήραν χαμπάρι πως  ο φουζος  τελευταία αγωνιστική θα  το δώσει στον βανζελ  κ κάνουν επανάσταση?

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SpiRos said:

Απλά παίρνω αφορμή. Δεν θέλω με τίποτα, μα με τίποτα να ακολουθήσουμε την λογική γερασμένοι σταρ. Ένας το πολύ και μόνο αν ταιριάζει. Δεν θέλω να γίνουμε η ομάδα που θα λένε στην Ευρώπη πάνε οι γέροι για σύνταξη. Ας κρατήσουν αυτό το προνόμιο οι τούρκοι, σαουδαραβες, αμερικανοί κτλ. Δεν θέλω όνομα μόνο για το όνομα, με κάνει να νιώθω ιθαγενής. 10000 φορές καλύτερα ένας Αραούχο εκείνη την εποχη, ένας, Πόνσε, Μπογιέ, κι ας έχει τα ρίσκα.

Γενικα μαζι σου, αλλα ο ικαρντι δεν ειναι αυτη η κατηγορια.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, gybe21 said:

Μήπως πήραν χαμπάρι πως  ο φουζος  τελευταία αγωνιστική θα  το δώσει στον βανζελ  κ κάνουν επανάσταση?

Να θέλει ο γαύρος διπλό τελευταία αγωνιστική και να του το δώσουν μέσα στην λεωφόρο ή ακόμα ακόμα και να το πάρει στα ίσια θα είναι ο ορισμός του έχουν πιάσει πάτο. Πολλά μπορεί να έχουν γίνει αλλά αυτό θα ναι τελειωτικό να σηκώσουν κάνα πρωτάθλημα μέσα στο σπίτι τους.

* Υποθετικό το σενάριο για την κατάντια του ζελα, δεν αλλάζω ούτε τελεία σε ότι έχω γράψει καιρό ότι όσο σκατα και να τα κάναμε εμείς θα το πάρουμε ακόμα και αν χρειαστεί να κάνουν κάτι για εμάς αυτοί.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Η Νάρα ειναι του ικαρντι; 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Να είχαμε βράνιες και να ερχόταν ο ικάρντι με την γουάντα νάρα. Όνειρο αποδυτηρίων

1 minute ago, Vagos21 said:

Η Νάρα ειναι του ικαρντι; 

 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Vagos21 said:

Η Νάρα ειναι του ικαρντι; 

Ο ικαρντι είναι της Νάρας. Ανάποδα πάνε αυτά.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Τίγρη φέρτον να παρω στα επίσημα διαρκείας 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Αλφζε χρειάζομαι αυτοκινητο. Δεν είμαι παναθηναϊκός 

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, tarasfw said:

Αλφζε χρειάζομαι αυτοκινητο. Δεν είμαι παναθηναϊκός 

σ κάνει ένα τεθωρακισμένο τζιπάκι ?

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, tarasfw said:

Αλφζε χρειάζομαι αυτοκινητο. Δεν είμαι παναθηναϊκός 

Παναηθανικος 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η φήμη για Ικαρντι πρέπει να είναι από τις πιο αστείες όλων των εποχών όσο θυμάμαι τον εαυτό μου. Μαράζι το είχε η Γουαντα να έρθει να βλέπει ματς σε μια παράγκα με με σκουριασμενο στεγαστρο. Η κατάντια τους δεν έχει τελειωμό και χαιρόμαστε όλοι.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Leon21 said:

σ κάνει ένα τεθωρακισμένο τζιπάκι ?

Βολεύομαι και με πιο φθηνό, ήσυχος είμαι γω δε με ψαχνει κανείς 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×