Jump to content

Yellow Submarine Mag


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Είναι η πρώτη χρονιά μετά από χιλιάδες χρόνια που η ομάδα δεν βγάζει χτικιο στον κόσμο της. Αν η ΑΕΚ παρουσιάσει μια σταθερότητα για μια δεκαετία, δε λέμε να πάρει 10 πρωταθλήματα αλλά να μπορεί να είναι εντός στόχων και να σφραγίζει εισιτήρια ξέρω γω, τότε θα αναπτυχθεί και εμπορικα. Αλλά να κάνει μια φυσιολογική 10ετια. Νορμάλ πράγματα

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τι παίζει με συνδρομή? Γιατι με ενδιαφέρει.

42 ευρώ για ένα χρόνο Μπλουσμανε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Eννοώ πως γίνεται η συνεννόηση, υπάρχει κάποια φόρμα παραγγελίας?

Link to comment
Share on other sites

Στείλε μήνυμα εδώ. Δεν ξέρω για χρόνο που κάνουν να απαντήσουν.

 

Έστειλα μήνυμα σήμερα το πρωί ακόμα να μου απαντήσουν

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς, τα "αναστάσιμα" χρόνια μας βρίσκουν την χώρα και τον κόσμο στα έσχατα από οικονομικής πλευράς.

Καλά τα μάρκετινγκ και τα "αγορίστικα" κόλπα αλλά ως γνωστόν "ουκ αν λάβοις παρά του μη έχοντος".

Τα χρόνια της -επίπλαστης- ευμάρειας τα καρπώθηκε οικονομικά ο Ρόκκο ("και τ' αδέρφια του") μέχρι ξεζουμίσματος. Από διαρκείας, μπουτίκ, συνδρομές, ταξίδια εξωτερικό, της Παναγίας τα μάτια.

Τώρα που ήρθανε τα γκαρσόνια με το λογαριασμό ανά χείρας, "στενέψαν τα περάσματα" πού 'λεγε κι ο συχωρεμένος ο Μητροπάνος.

Ξέρω κόσμο αρκετό που για το 50ρικο στο F4 είπε "ΟΚ, αρκετά φτηνό για διήμερο F4, αλλά ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ".

Κι εκεί σιωπάς και υποκλίνεσαι ....

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγινε προσπαθεια για την 1η φανελα. Μετα για τη 2η. Εχουμε ενα εμπορικο τμημα που προσπαθει οσο μπορει με δεδομενα 1987 εν ετει 2018. 

Δεν μπορουσε να γινει κατι αλλο εκτος αν προτιμουσατε t-shirt με σκιτσο σε μεγαλυτερη τιμη. Ουτως ή αλλως οι ιδιοι θα το αγορασουν το περιοδικακι, "πελατης" ο αεκτζης δεν γινεται γιατι η ΑΕΚ δεν πουλαει.

Ωραιο το ΑΕΚο-κουιζακι, με δωρο τη πρωτη φανελα, θα μπορουσε να δημοσιευεται με τις ερωτησεις και στο φατσοβιβλιο για οσους ειναι εξω και δεν μπορουν να βρουν το περιοδικο, αν και καταλαβαινω οτι το νοημα ειναι να απευθυνεται σε οσους το αγοραζουν.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να λειτουργουσε το cataralla το 89. Ανοιξε καπου το 93. Μηπως εννοεις το Αρχιπελαγος πριν το γκρεμισουν;

Εχουμε δηλωσει κατ επαναληψη (ο χρηστης Νονος ξερει) οτι παντοτε σε οτι δημοσιευουμε κανουμε ενα στρατηγικο λαθος για τους κλοπυραιτερς.

Εχει πιασει 250% μεχρι στιγμης  :D

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Λεπτομερεια: Το 89 μετα την ηττα απο τον γαυρο στην ροδο η ΑΕΚ δεν "απομακρυνθηκε απο την κορυφη", την επιασε στην κορυφη ο γαυρος :)

Link to comment
Share on other sites

Θα μας τρελανεις εσυ; Εφτασε στο Βαγεκας το YS;;;  :o  :o  :o

Ναι, το παρηγγειλαν οι μπουκανερος.

Εχω ερθει για μερικες μερες.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Το πηρα.

 

Δεν μπορω ακομα να το πιστεψω οτι κανει οσο ενας καφες σε πλαστικο.

 

Εξαιρετικος Zastro με αναφορες σε ωραια ρετρο και σε Νονο(!)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εδω εχουμε βαλει τη φατσα του Βασιλη και του κουμπαρου του και δεν μας πηρατε ειδηση ρε  :lol:  :lol:  :lol:

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Κυκλοφορει ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΤΑ ΠΕΡΙΠΤΕΡΑ το νέο τεύχος του Yellow Submarine Magazine!

64 σελίδες γεμάτες ΑΕΚ
Τιμή: 1,50 ευρώ

 

35079139_2008995312476286_99674298175717

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Δώστε κάτι παραπάνω και πάρτε ΔΥΟ τεύχη !

Το "διπλό" αφισάκι μάλλον θα είναι μπρος-πίσω και αξίζει να τα έχεις ξεχωριστά :

 

35058361_2010599005649250_55851827559829

 

35194259_2010599015649249_32827344244954

 

 

 

;)

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ΖΗΤΗΣΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΡΙΠΤΕΡΑ ΣΑΣ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙ!!

Βρείτε και αγοράστε ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΑ το μπλουζάκι για το κιτρινόμαυρο 2018 που θα κυκλοφορήσει την ερχόμενη εβδομάδα μαζί με μόλις 500 αντίτυπα του νέου τεύχους του Yellow Submarine Magazine σε Αθήνα και επαρχία.

Τιμή με μπλουζάκι: 10 ευρώ
Τιμή χωρίς μπλουζάκι: 1,50 ευρώ

 

37340821_2078379118871238_33612075615073

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ζάστρε επειδή ήμουν μέσα χαλαρά είχε ένα 25αρι κόσμο και το 1800αρι για τέτοιο event δεν το λες καθόλου απαγορευτικό ίσα-ισα το αντίθετο.

Ενδεικτικά θα σου πω μια μπλούζα μέταλ από το τοπ μαν στο μοναστηράκι που μετά από 2 πλύσεις έφευγε η στάμπα εκείνη την εποχή είχε 8 κατοστάρικα.

Τον seven son.... από το ροκ σίτυ τον είχα πάρει βινύλιο 1200δρχ,σου ξαναλέω το 1800αρι το λες και ευκαιρία.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7000 eixe to 93 stous cult, metallica leykh symfonia sth smyrnh

DRI στο ρόδον το 91 2000δρχ και δεν μπορούσες καλά-καλά να αναπνεύσεις.

Link to comment
Share on other sites

Να γραφτει  κανα αρθρο και για την συναυλια του Ρορυ στην Νεα Φιλαδελφεια/

Ο Αλατης την εχει ζησει, νομιζω.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D featured this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×