Jump to content

Παίχτες ΑΕΚ vol.II


mobster21
 Share

Recommended Posts

Ειπα μηπως ξεφυγω λιγο απο τα φτωχοπρωταθληματα και παω προς λατινικη Αμερικη.Παλι σε τιποτα Σουηδοσλοβακιες πρεπει να κοιαξω δηλαδη.

Link to comment
Share on other sites

Ειπα μηπως ξεφυγω λιγο απο τα φτωχοπρωταθληματα και παω προς λατινικη Αμερικη.Παλι σε τιποτα Σουηδοσλοβακιες πρεπει να κοιαξω δηλαδη.

Δεν σε πληρώνω για να γκρινιάζεις.

Link to comment
Share on other sites

Ας φερει ο Μανολιος 1-2 γουινγκερς νεανικα απο καμια Ισπανια με 400k και ολα καλα.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

​στον σπορ24 σημερα αφησαν να εννοηθεί ότι η αποστολή με πλατανια ισως να κρυβει και εκπληξεις

Link to comment
Share on other sites

Ειπα μηπως ξεφυγω λιγο απο τα φτωχοπρωταθληματα και παω προς λατινικη Αμερικη.Παλι σε τιποτα Σουηδοσλοβακιες πρεπει να κοιαξω δηλαδη.

Για αρχη δες λιγο βαζελα. Περα απο λουντ κουρμπελη εχουν τιποτα αλλο;

Link to comment
Share on other sites

ego oute solomo thelo.mono ena stasidi se mia gonia,,,

Βολεύεσαι δίπλα από τον δεξιό ψάλτη στην ενορία μου?

Link to comment
Share on other sites

Δεν σε πληρώνω για να γκρινιάζεις.

 

Ενταξει.Αλμπανης,Μασουρας για τα φτερα και μου μενει 1 χαρτι.Μεχρι τις 15 Ιουνιου θα προτεινω κεντρικο χαφ λαβρακι.

Link to comment
Share on other sites

​στον σπορ24 σημερα αφησαν να εννοηθεί ότι η αποστολή με πλατανια ισως να κρυβει και εκπληξεις

Μου αρεσουν αυτες οι υποθεσεις των σαητς.

Αν πεσουν μεσα θεοι.

Αν οχι ουδεις το θυμαται.

Link to comment
Share on other sites

Και ο βάργκας σου πήρε όλα τα ντέρμπι και τώρα ούτε που τον θυμάται κανείς.

Επειδή ήρθε καλύτερος, δηλαδή ο Λάζαρος :D

 

Στα σοβαρά τώρα, αυτό λέω και στο πρώτο μου σχόλιο

Αν θεωρείς σαν ΠΑΕ ΑΕΚ ότι με τα λεφτά του Λάζαρου μπορείς να βρεις καλύτερο φέρτον μου και μακάρι να μας κάνεις να τον ξεχάσουμε. Δεν είμαι δικηγόρος του Λάζαρου, εννοείται ότι αν δεν τα βρουν αυτό θα θέλω

Το θέμα εγώ είναι πως φοβάμαι πως θα μας φέρουν τίποτα Πατίτους πάλι και θα τρέχουμε, γι αυτό προτιμώ τη σιγουριά του παίκτη που ξέρεις τα καλά του και τα στραβά του και αποδεδειγμένα σου κάνει. Και γι' αυτή τη ''σιγουριά'' εγώ δέχομαι να του δώσουμε κανα 50αρικο-100αρικο παραπάνω απ' αυτά που ενδεχομένως να θεωρούμε ότι αξίζει.

Link to comment
Share on other sites

Για αρχη δες λιγο βαζελα. Περα απο λουντ κουρμπελη εχουν τιποτα αλλο;

Μπουζουκης

Link to comment
Share on other sites

Τεσπα επειδη το κουρασαμε λιγο, εγω πιστευω η ομαδα θα κανει μια δυνατη κινηση στα ακρα με μεγαλο συμβολαιο τυπου Λιβαγια (700k) και μαζι με την αποκτηση Λουντ και επιστροφη Μανταλου, θεωρει πολυτελεια να σκασει τρελα λεφτα για Λαζαρο.

4 μεγαλα συμβολαια λογικα θα χει του χρονου Χολτσχαουζερ-Λιβαγια-Γουινγκερ-Επιθετικος.

Αν ο επιθετικος ειναι ο Αραουχο παμε στα σιγουρα και ελπιζουμε σε επιλογη γουινγκερ καλη πληρωνοντας.

Αλλα ξαναλεω θα χουμε και Λουντ-Μανταλο.

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει.Αλμπανης,Μασουρας για τα φτερα και μου μενει 1 χαρτι.Μεχρι τις 15 Ιουνιου θα προτεινω κεντρικο χαφ λαβρακι.

Αμα σε ξαναπιάσω να κλέβεις ονόματα από την λίστα του καλαματιανού θα σε στείλω στην σιβηρία να κυνηγάς αρκούδες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Βολεύεσαι δίπλα από τον δεξιό ψάλτη στην ενορία μου?

kai petalo dipla sthn toualeta pao...

Link to comment
Share on other sites

Και τελος παντων ας μεινει ο Αλκοολουχος και ας πα να γαμηθει ο Λαζαρος.

Link to comment
Share on other sites

Μπουζουκης

Αντε τώρα να σου βγει μπόμπερ ο μπουζούκης και να πρέπει να φωνάξεις σύνθημα με το όνομα του.

Link to comment
Share on other sites

Αντε τώρα να σου βγει μπόμπερ ο μπουζούκης και να πρέπει να φωνάξεις σύνθημα με το όνομα του.

Ριχνει χαστουκι

η πουτσα η Μπουζουκη

 

η καπως ετσι τελος παντων

Link to comment
Share on other sites

Αντε τώρα να σου βγει μπόμπερ ο μπουζούκης και να πρέπει να φωνάξεις σύνθημα με το όνομα του.

tou mpouzoukh to papari sto laimo eftase k dn phrate xampari...

kerdizo eishthrio?

Link to comment
Share on other sites

tou mpouzoukh to papari sto laimo eftase k dn phrate xampari...

kerdizo eishthrio?

Δεν το έχεις με το ποιητικό.

Link to comment
Share on other sites

Θα σταυρισω τωρα λιγο. Μπουζουκι;;;

Μη παρασύρεσαι από το όνομα.

Ομιλούμε περί τεράστιου ταλέντου.

Και φυσικά να δώσουμε για άλλη μια φορά τα εύσημα στον λύμπε με το αετίσιο μάτι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×