Jump to content

Παίχτες ΑΕΚ vol.II


mobster21
 Share

Recommended Posts

τα γνωστα λενε οντως ετσι εγινε πολυ πιθανο να τα ειχαμε βρει με τον βαζελο σε ολα 

 

αλλα ο βραζιλιανος δεν κανει πισω θελει να παει βραζιλια

Link to comment
Share on other sites

Ακουσε ο Τιγρης για Λισγαρα και σου λεει ασε να κανω τον Βρανιες να γυρισει.

Link to comment
Share on other sites

Ακουσε ο Τιγρης για Λισγαρα και σου λεει ασε να κανω τον Βρανιες να γυρισει.

Μλκ αυτο ακριβως σκεφτομουν αχαχαχαχα

Θα παιζαμε 3 σερι με γαυρο, Τουμπα και 32 Γιουροπα με ΛΙΣΓΑΡΑ.

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη όταν έφεραν τον Λυμπερόπουλο τεχνικό διευθυντή στην ΑΕΚ τι περιμένατε ακριβώς; Ότι θα έφερνε ψαγμενες επιλογές κανονικών ποδοσφαιριστών από το εξωτερικό; Το βλαχουρι απ' την Καλαμάτα όλα αυτά;

Κάναν Πανιώνιο, καμία Ξάνθη, καμια Βέροια και καμία Πάτρα. Μέχρι εκεί φτάνει ο γνωστός κόσμος του και ναι είναι για φτύσιμο η διοίκηση που ξαναεφερε αυτό το σουργελο για τεχνικό διευθυντή

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

lybe ante shko fyge re k kane to manager sth loux

ante gamhsou vradyatika

 

akou re mlk lisgaras leei

Παντως για την οικονομια της συζητησης να πω οτι ο Λισγαρας ειναι ελληνοπουλο και ξερει τι θα πει ΑΕΚ.

Σε αλλα νεα, ετοιμαστειτε το καλοκαιρι για μεταγραφαρες με Λυμπε στο τιμονι.

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη όταν έφεραν τον Λυμπερόπουλο τεχνικό διευθυντή στην ΑΕΚ τι περιμένατε ακριβώς; Ότι θα έφερνε ψαγμενες επιλογές κανονικών ποδοσφαιριστών από το εξωτερικό; Το βλαχουρι απ' την Καλαμάτα όλα αυτά;

Κάναν Πανιώνιο, καμία Ξάνθη, καμια Βέροια και καμία Πάτρα. Μέχρι εκεί φτάνει ο γνωστός κόσμος του και ναι είναι για φτύσιμο η διοίκηση που ξαναεφερε αυτό το σουργελο για τεχνικό διευθυντή

Παλι καλα που εχουμε και τον Χιμενεθ.

Link to comment
Share on other sites

Μλκ αυτο ακριβως σκεφτομουν αχαχαχαχα

Θα παιζαμε 3 σερι με γαυρο, Τουμπα και 32 Γιουροπα με ΛΙΣΓΑΡΑ.

Διωξαμε τον καραφλα που ειχε και 5 επαφες για να ακουμε για Χαντακιες και Λισγαρες. Κι ειμαστε και ευρωπαϊκο κλαμπ τρομαρα μας.
Link to comment
Share on other sites

Λυμπε φέρε και απο την Καλαμάτα στόπερ. Τον Λισγαρα ρε θηρίο; Που το σκέφτηκες ; Μπραβο σου. Αλήθεια Μπραβο σου

Link to comment
Share on other sites

Αν και μονο εριξε στο τραπεζι το ονομα λισγιαρα για αντι βρανιες ειναι εγκληματικο.Λογος για αμεση απολυση.

Link to comment
Share on other sites

Kάναμε λέει ο κεφτές επαφές με λατινοαμερικάνο στόπερ που αγωνίζεται σε πρωτάθλημα του εξωτερικού αλλά μετά το ραντεβού βράνιες-μελ δεν θα προχωρήσει κάτι.Επίσης ο τσόσιτς θα είναι έτοιμος να αγωνιστεί-στην καλύτερη-σε 20 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Παλι σαφαρι εκανε ο Λυγδεροπουλος στις τροπικες φυτειες της Καλαματας. Παλι καλα που μεγαλωσε την εμβελεια και εφτασε μεχρι εκει κατω. Σε λιγο θα κανει σκαουτινγκ με τους Μπυροκοιλιαδες του Αγιου Κοσμα. Αντε διωξτε τον ρε μην αρχισω παλι τα ΧΑΜΠΙΚΑ ....αντε με τον ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ...!! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά δεν μπορεί να χωρέσει τον μυαλό μου πόση κατάρα, πόση μούντζα έχει φαει αυτή η πουτανα η ομάδα. Μια χαρά και 5 πίκρες γαμω τον πάτο του, λες και κάποιος μας δοκιμάζει συνέχεια. ΑΕΚ ΜΟΝΟ λέμε ρε μουνια

Link to comment
Share on other sites

Kάναμε λέει ο κεφτές επαφές με λατινοαμερικάνο στόπερ που αγωνίζεται σε πρωτάθλημα του εξωτερικού αλλά μετά το ραντεβού βράνιες-μελ δεν θα προχωρήσει κάτι.Επίσης ο τσόσιτς θα είναι έτοιμος να αγωνιστεί-στην καλύτερη-σε 20 μέρες.

Ο τσοσιτς θυμιζει τσιγκρινσκι νο2, καλος αλλα ευθραστος

Link to comment
Share on other sites

Kάναμε λέει ο κεφτές επαφές με λατινοαμερικάνο στόπερ που αγωνίζεται σε πρωτάθλημα του εξωτερικού αλλά μετά το ραντεβού βράνιες-μελ δεν θα προχωρήσει κάτι.Επίσης ο τσόσιτς θα είναι έτοιμος να αγωνιστεί-στην καλύτερη-σε 20 μέρες.

 

ο κεφτες στα ειπε βρε μαμουχαλε ε μαμουχαλε

 

υπηρχε προεργασια για ξενο απο τελος Δεκεμβρη γιατι βλεπανε οτι ισως πουληθει ειχαν κοιταξει αρκετα τον artiles της Λας Παλμας θεωρητικα ερχοταν με σχετικα νορμαλ λεφτα.

Link to comment
Share on other sites

"Ξέρω ότι έχεις τρέλα και μ'αρέσει, αλλά να ξέρεις οτι εγώ τα έχω χτίσει τα τρελάδικα"

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

"Ξέρω ότι έχεις τρέλα και μ'αρέσει, αλλά να ξέρεις οτι εγώ τα έχω χτίσει τα τρελάδικα"

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×