Jump to content

Παίχτες ΑΕΚ vol.II


mobster21
 Share

Recommended Posts

Δημητριαδη δεν πας μια επισκεψη στον παπα που μας εφερας στο Σπατο ? Αιντε μαλακα ολα τα μαυρα κατσικια πας και βρισκεις.

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να δουλεψει πολυ για να εξιλεωθει.

Εξιλεωση καποτε σε ομαδα της Νικαιας, τοτε παραγοντας της, εδινε οταν για 1 βδομαδα εκανες μονος σου μπανιο με κρυο νερο. Να ξυπνησεις. Μετα επρεπε να περασεις απο το καφενειο του Αδαμη στον ΑηΓιωργη και να ακουσεις καντηλια απο τους θαμωνες του καφενειου και οπαδους της ομαδας. Κι αυτοι ηταν χωμενοι μεσα και ριχνανε κοκκαλα, φτυνανε στο πατωμα, καπνιζανε Γκολουαζ αφιλτρο και μετα βγαινανε να παρουνε αερα εξω στις καρεκλες και περιλαβαινανε το θυμα.

Αυτα ο Βρανιες δε τα εχει δει στον υπνο του. Η κολαση η ιδια. Αυτη ειναι εξιλεωση.

Δεν λέω όχι, αλλά τωρα μιλαμε για τον κοσμο της ΑΕΚ. Αν βάλει κανα  νικητήριο γκολ στο καραισκακη μια χαρα θα εξιλεωθει στα ματια των ΑΕΚτζηδων.

Link to comment
Share on other sites

Δεν λέω όχι, αλλά τωρα μιλαμε για τον κοσμο της ΑΕΚ. Αν βάλει κανα  νικητήριο γκολ στο καραισκακη μια χαρα θα εξιλεωθει στα ματια των ΑΕΚτζηδων.

γκολ νικης στο 90φευγα με κεφαλια και πανηγυριζμος με βγαλσιμο εμφανισης μεσα στο μπουρδελο τους με μπλουζακι original menidi.

 

ΧΥΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ

Edited by GIANNHS
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν λέω όχι, αλλά τωρα μιλαμε για τον κοσμο της ΑΕΚ. Αν βάλει κανα  νικητήριο γκολ στο καραισκακη μια χαρα θα εξιλεωθει στα ματια των ΑΕΚτζηδων.

Ο Μελισσανιδης δεν ακουει τον κοσμο ομως. Ας περιμενει μεχρι το καλοκαιρακι τωρα δουλευοντας.

Link to comment
Share on other sites

Ο Μελισσανιδης δεν ακουει τον κοσμο ομως. Ας περιμενει μεχρι το καλοκαιρακι τωρα δουλευοντας.

Ο Μελισσανιδης κοιταει το συμφερον του όπως όλοι, αλλά ξερει να το κανει καλά.

Link to comment
Share on other sites

γκολ νικης στο 90φευγα με κεφαλια και πανηγυριζμος με βγαλσιμο εμφανισης μεσα στο μπουρδελο τους με μπλουζακι original menidi.

 

ΧΥΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ

kana penalty k kokkinh karta sto 5 fovamai ego, gt einai ligo zavo to paidi...

Link to comment
Share on other sites

γκολ νικης στο 90φευγα με κεφαλια και πανηγυριζμος με βγαλσιμο εμφανισης μεσα στο μπουρδελο τους με μπλουζακι original menidi.

 

ΧΥΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ

Δεν βαζετε μυαλο με τιποτα ομως.

Link to comment
Share on other sites

Δεν βαζετε μυαλο με τιποτα ομως.

ελα δουλεψε με την μιση 7 που ζουν γιαυτο το παιχνιδι....  να δω τι αντιδραση θα βγαλεις

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω ότι έχεις μια τρέλα και ειδικά μέσα στο γήπεδο και μου αρέσει κάποιες φορές, αλλά πρέπει να ξέρεις κι εσύ πως εγώ είμαι αυτός που έχει ανοίξει τα τρελάδικα!».

Δρν ξέρω αν το πόσταρε κάποιος απλ η ατάκα ειναι κλάμα!! Τίγρη όταν εχεις κέφια δεν παίζεσαι

Link to comment
Share on other sites

τετοια πραγματα γινονται γενικα σε ολες τις δουλειες. ο μελισανιδης καλα του ξηγηθηκε, και του πε τωρα δε πας πουθενα. παιξε τη μπαλα σου και το καλοκαιρι φευγεις. 

αν δε παιξει μπαλα ο βρανιες θα τρωει παγκο. ο χιμενεθ εχει καλυμενο το κωλο του.

ας αποδειξει ο βρανιες και ο καθε βρανιες οτι αξιζει μεταγραφη με διαρκεια στην αποδοση του.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καββαφική προσέγγιση. 

 

Καββαφική προσέγγιση στην άνοδο στον 7ο σε συνδυασμό με φαινομενική μπρεχτική αποστασιοποίηση στο πρώτο παγωμένο βλέμμα του τίγρεως κάνουν το υποσυνείδητο του κάθε παίχτου να δονείται σε ρυθμούς parsifal του Wagner.

 

:D

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

μα μεταγραφη το γεναρη?? πολυ μαλακας ο μανατζερ... νταξει δε τρεχειτιποτα. θα παιξει τη μπαλιτσα του και παλι ο βοσνιος.

Link to comment
Share on other sites

Μονο αν πιεζε το μανατζερακι ο Βρανιες και επεμενε στην ερωτηση "πως θα με φτιαξεις αμα με βαλουν εκτος ομαδας?" θα μαθαινε τη μιση αληθεια (τωρα δεν ξερει ουτε αυτην).

Θα του ελεγε ασουμε ο μανατζερ "θα σε δωκω 800 χιλιαρικα και θα καθεσαι εχε μου εμπιστοσυνη"

"Και που τα βρηκαμε ρε μαστορα αυτα τα 800?" Εκει να σε δω.

 

Τεσπα. Περασμενα.

Link to comment
Share on other sites

Του κλεψανε μια Μπεεμβε και τη βρηκε σε 1 ωρα. Στο Μανδραφλη θα κολλαγε ?

 

Το ενδιαφέρονε είναι πως τα κατάφερε και την βρήκε τόσο γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

Ο Βράνιες θα παίξει πιστεύω  όπως και πιο πριν

Πλέον δεν τον παίρνει αλλιώς ούτε τον ατζέντη του διότι το καλοκαίρι η ΑΕΚ θα είναι σε ακόμα μεγαλύτερη θέση ισχύος απέναντι του αν κάνει ταρζανιές.

Link to comment
Share on other sites

Το ενδιαφέρονε είναι πως τα κατάφερε και την βρήκε τόσο γρήγορα.

Το αμεσως μεγαλυτερο ενδιαφερονε ηντονε ποιος ηντονε ο κλεφτης :lol: και πως του την κλεψανε την κατακοκκινη bmw.

Link to comment
Share on other sites

"Ξέρω ότι έχεις τρέλα και μ'αρέσει, αλλά να ξέρεις οτι εγώ τα έχω χτίσει τα τρελάδικα"

 

ποιος τολμα να τα βαλει με τον τιγραρο!??

Link to comment
Share on other sites

Το αμεσως μεγαλυτερο ενδιαφερονε ηντονε ποιος ηντονε ο κλεφτης :lol: και πως του την κλεψανε την κατακοκκινη bmw.

 

Όλα αυτά μου θύμισαν το εξής

 

http://www.apodytiriakias.gr/athlitika/2013/06/12/diaitites-gonatistoi-zitane-sugnomi-apo-tigri.aspx

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

χιμενεθ

 

 Σας παρουσιάζω ένα νέο παίκτη, τον Όγκνιεν Βράνιες, είναι εδώ για να μας βοηθήσει!

 

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

 

ΤΡΟΛ Ο μανωλης

Link to comment
Share on other sites

χιμενεθ

 

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

 

ΤΡΟΛ Ο μανωλης

Αρα κλεισαμε και απο μεταγραφες.

 

Και μολις εκλεισε και μια θεση στην καρδια του θεμελιωτη τρελαδικων.

 

Μπηκε στο πανθεον αυτων που χαριζουν (ή κερδιζουν για την παρτη του) χρηματα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

«Στη ζωή του οποιουδήποτε επαγγελματία ο δρόμος είναι γεμάτος με εμπόδια! Μπορεί να υπάρξουν επιτυχίες αλλά και κάποια λάθη. Ολοι είμαστε άνθρωποι και σε αυτή τη ζωή μπορεί να κάνουμε και λάθη. Το σημαντικό είναι να αναγνωρίσεις το λάθος σου και από την άλλη πλευρά να ξέρεις να συγχωρείς αυτόν που έχει ζητήσει συγγνώμη. Στον κόσμο της απόλυτης τελειότητας εγώ είμαι γεμάτος ατέλειες. Ο Βράνιες, από τη στιγμή που έχει ξεκαθαρίσει τα πάντα, για εμένα είναι σημαντικός. Και κάπου εδώ τελειώνουν τα πάντα σε σχέση με αυτή την υπόθεση. Ο Βράνιες είναι ποδοσφαιριστής της ΑΕΚ, η ΑΕΚ πρέπει να τον προστατέψει και ο ποδοσφαιριστής από την πλευρά του να κάνει τα πάντα για να βοηθήσει την ομάδα»

 

 

αυτα ειπε ο μανωλης

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικός ο χειρισμός Χιμένεθ. Αν εισαι ένας άνθρωπος με ελάχιστη νοημοσύνη και οχι Βρανιες, μετα την αντιμετώπιση του προπονητή σου σε 2 άσχημα περιστατικά που ειναι απόλυτη ευθύνη σου, σκιζεσαι και παίζεις και για αυτόν.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×