Jump to content

απόγονοι του 6ου αμερικανικού στόλου - Α.Ε.Κ. (20η αγ.): 04/02, 19:30, Νovasports 1


SpiRos
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

37 members have voted

  1. 1. Μ.V.P.

    • Τσιντώτας
      12
    • Μπακάκης
      0
    • Γκάλο
      0
    • Βράνιες
      1
    • Τσιγκρίνσκι
      9
    • Σιμόες
      6
    • Κονέ
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Μασούντ
      3
    • Αραούχο
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Γιακουμάκης
      6
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      25
    • Μέτριο
      4
    • Κακό
      2
    • Φυσιολογικό
      6
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Τσιντώτας
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Γκάλο
      0
    • Βράνιες
      2
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κονέ
      16
    • Χριστοδουλόπουλος
      5
    • Μπακασέτας
      2
    • Μασούντ
      0
    • Αραούχο
      12
    • Λιβάγια
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Γιακουμάκης
      0


Recommended Posts

Σε ποναει η πρωκταδα σου απο την κορνεραρα της αρμαδας του Μανολο ε;

Ξυδακι

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σε ποναει η πρωκταδα σου απο την κορνεραρα της αρμαδας του Μανολο ε;

Ξυδακι

1/127
Link to comment
Share on other sites

Σηκώνεσαι για δουλειά και τραγουδάς στον εξάχρονο γιο σου για την ΑΕΚ...

 

Ξυπνάει και χαμογελάει...

 

Γιατί ρε πούστηδες μας κλέψατε την ζωή τόσα χρόνια?

 

Θα φτύσετε το γάλα της μάνας σας τώρα με εμάς που μπλέξατε...

 

Solo AEK

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας , καλημέρα ΑΕΚΑΡΑ .

Η πιο ωραία μέρα για να σας πω τη καλημέρα μου , μετά απο τη πουτσα του αιώνα μέσα σε αυτή τη απίστευτη χρονιά .

Ξαναγράφτηκε στο νέο φόρουμ γιατί ήθελα να πω την άποψη μου σε μια συζήτηση γι τη χαμηλή προσέλευση φέτος τη φετινή επική χρόνια έχοντας διαρκείας από τη τρίτη εθνική μετά από μια διετή αποτοξίνωση απο την ΑΕΚ και καμίας ενασχόλησης με τη ΑΕΚ ( χρονιά πεσαδας και τη προηγούμενη).

Στα του αγώνα τι να πούμε , τα λόγια είναι περιττά γιατί κερδίσαμε όχι λόγο τεχνικής αλλα λόγο μετάλλου της ομάδας . φαγαμε το γκολ στο 80φευγα και δεν έκλεισε τη τηλεόραση όπως θα έκανε άλλες χρονιές αλλά πίστεψα όπως και οι περισσότεροι μας την ανατροπή και το φοβερό είναι ότι έβλεπες το φόβο τους ( κόσμο και ομάδα) μετά από τους πουτσες των τελευταίων χρόνων .

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας , καλημέρα ΑΕΚΑΡΑ .

Η πιο ωραία μέρα για να σας πω τη καλημέρα μου , μετά απο τη πουτσα του αιώνα μέσα σε αυτή τη απίστευτη χρονιά .

Ξαναγράφτηκε στο νέο φόρουμ γιατί ήθελα να πω την άποψη μου σε μια συζήτηση γι τη χαμηλή προσέλευση φέτος τη φετινή επική χρόνια έχοντας διαρκείας από τη τρίτη εθνική μετά από μια διετή αποτοξίνωση απο την ΑΕΚ και καμίας ενασχόλησης με τη ΑΕΚ ( χρονιά πεσαδας και τη προηγούμενη).

Στα του αγώνα τι να πούμε , τα λόγια είναι περιττά γιατί κερδίσαμε όχι λόγο τεχνικής αλλα λόγο μετάλλου της ομάδας . φαγαμε το γκολ στο 80φευγα και δεν έκλεισε τη τηλεόραση όπως θα έκανε άλλες χρονιές αλλά πίστεψα όπως και οι περισσότεροι μας την ανατροπή και το φοβερό είναι ότι έβλεπες το φόβο τους ( κόσμο και ομάδα) μετά από τους πουτσες των τελευταίων χρόνων .

 

χρόνια και ζαμάνια!

Καλά είσαι ρε;

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εδώ Θεσσαλονίκη το διπλό πανηγυρίστηκε δεόντως. Και δεν αναφέρομαι σε καθυστερημένους που υποτιμούν την ΑΕΚ (μετά το χθεσινό πήγε λίγο το σκατό στην κάλτσα και σε αυτούς) αλλά σε πιο κανονικό κόσμο. Κέρδισε το δίκαιο ρε παιδί μου. Να είμαστε δίκαιοι και να τα λέμε όλα. Στη γειτονιά μου στο γκολ ακούστηκαν πολλοί να γκαρίζουν και δεν είναι κανένας ΑΕΚ εδώ πέρα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παρακουμη. 10 παγοθηκες δώρο η ΠΑΕ ΑΕΚ σε ολους τους ΑΕΚτζηδες λέει. Θα μας αντέξουμε ως το lunchbreak για refill;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μου έδειχνε πριν λίγο εδώ στο γραφείο συνάδελφος τα επεισόδια από το κινητό του που είχε πάει. 

Έχει πέσει πολύ δακρυγόνο και είναι αδιανόητο να μην πάθει μεγάλη ζημιά ο γαύρος. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Αρχισε να βρωμαει το κουφαρι του Καραπαπα μολις βγηκε ηλιος κατι πρεπει να γινει θα βρωμισει ολη η Αθηνα απο την σαπιλα του. Θαψτε τον ελεφαντα !

 

ΠΟΥΤΣΑ ΠΟΥΤΣΑ ΠΟΥΤΣΑ ΠΟΝΟΣ ΠΟΝΟΣ ΠΟΝΟΣ

 

ΚΛΑΨΤΕ ΠΟΥΣΤΑΡΙΑ

Link to comment
Share on other sites

Καλά είμαι Σταύρο . όσο δεν έγραφα έκανα νέα ΑΕΚακια . Εχω δυο που μαζι με ξαδελφια και αλλα δικων μας ανθρωπων μια μερα θα χρειαζόμαστε μια σειρά στην αγια σοφια . Χρειαζόταν και μια αποτοξίνωση μετά από 10ετη σχεδόν φουλ τάιμ απασχόληση με οπαδικα, ερασιτεχνικά, φόρουμ κτλ . Πλέον μόνο μπάλα λογο χρόνου με διαρκείας στην 11 μαζί με αλλα χατζιχρηστακια .

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

 

White on white translucent black capes
Back on the rack
Bela Lugosi's dead
The bats have left the bell tower
The victims have been bled
Red velvet lines the black box
Bela Lugosi's dead
Undead undead undead
The virginal brides file past his tomb
Strewn with time's dead flowers
Bereft in deathly bloom
Alone in a darkened room
The count
Bela Logosi's dead
Undead undead undead
 
 
ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟΥΣ

 

 

Συμβολικό τραγούδι...

 

UNDEAD  UNDEAD UNDEAD

Link to comment
Share on other sites

Ψήφισα "κακό" κοουτσάρισμα Χιμένεθ.  Μετά από νίκη στο Ελενίτ.

 

Γιατί έπρεπε να τους είχες ρίξει 3 από το 60.

 

Στο 35' ο γάυρος ήταν κλασμένος από αντοχές.

 

Όπως και να έχει αυτές οι ανατροπές είναι για πολλαπλά εγκεφαλικά.

 

Υ.Γ. Φυσικά όλοι έχουμε ένα φίλο γάβρο που γράφει πίπες στο φβ.  Χθες εξαφανίστηκαν...  

Link to comment
Share on other sites

 

Από την ΠΑΕ Ολυμπιακός εστάλη ήδη επίσημη καταγγελία σε FIFA και UEFA με όλα τα στοιχεία του κατάπτυστου ιδιοκτήτη ατελιέ που διενεργεί κατάπτυστα μοντάζ σε δηλώσεις επισήμων ΑΠΟΚΡΥΠΤΟΝΤΑΣ και ΚΟΒΟΝΤΑΣ σημαντικά πλάνα :

 

noiirk.jpg

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×