Jump to content

Α.Ε.Κ. - Ντιναμό Κιέβου (Europa League, φάση των 32, 1ος αγώνας): 15/02, 22:05, Cosmote Sport 2 HD


SpiRos
 Share

mvp-κουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

22 members have voted

  1. 1. mvp

    • Μπάρκας
      0
    • Γκάλο
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Βράνιες
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      5
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Μπακασέτας
      2
    • Λιβάγια
      0
    • Γιακουμάκης
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      14
    • Αραούχο
      0
    • Αιντάρεβιτς
      1
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      13
    • Μέτριο
      8
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      1
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Γκάλο
      0
    • Μπακάκης
      3
    • Βράνιες
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Κλωναρίδης
      17
    • Μπακασέτας
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Γιακουμάκης
      1
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Αραούχο
      1
    • Αιντάρεβιτς
      0


Recommended Posts

Να πούμε λίγο και κάποια πράγματα, γιατί έχει καταντήσει κουραστικά απαράδεκτη η γκρίνια για το ροτέισον του Ισπανού. 

Χθες το ματς τέλειωσε 12 παρά 5, δηλαδή παίζεις το επόμενο ματς σε 65 ώρες !!!

Και είναι ματς απαιτήσεων και αυτό, δεν είναι με τον Πλατανιά. 

 

48 ώρες είναι ο ελάχιστος χρόνος μεταξύ 2 αγώνων. 

 

Και έρχεσαι και από ένα 15ημερο με 2 παιχνίδια με το γαύρο και ένα με τον Αστέρα. 

 

Πραγματικά πιστεύει κανείς ότι αν πάει χωρίς ροτέισον θα αντέξουν συνεχόμενα 90λεπτα σε αυτό τον ρυθμό που παίζει φέτος η ομάδα; 

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας

 

Πιστεύω κι εγώ ότι θα προκριθούμε.

Σε ευχαριστούμε επιτάφιε απο Μεγάλη Παρασκευή..

 

Επόμενος ακροατής παρακαλώ:

Edited by DiK-Reloaded
  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Εθιξε κανεναν σας το πανο; Αν ναι να το κουβεντιασουμε.

Τωρα να παιζουμε κ να κοροιδευομαστε μεταξυ μας δεν λεει.

Κ το μακεδονια ειναι ελληνικη, δεν εμψυχωνε αραουχο κ λιβαγια αλλα δεν σχολιασε κανεις.

Αυτο και αν ειναι καραγκιοζια (εννοω πανο για ελληνικες Μακεδονιες σε αγωνες)

Link to comment
Share on other sites

Να πούμε λίγο και κάποια πράγματα, γιατί έχει καταντήσει κουραστικά απαράδεκτη η γκρίνια για το ροτέισον του Ισπανού. 

Χθες το ματς τέλειωσε 12 παρά 5, δηλαδή παίζεις το επόμενο ματς σε 65 ώρες !!!

Και είναι ματς απαιτήσεων και αυτό, δεν είναι με τον Πλατανιά. 

 

48 ώρες είναι ο ελάχιστος χρόνος μεταξύ 2 αγώνων. 

 

Και έρχεσαι και από ένα 15ημερο με 2 παιχνίδια με το γαύρο και ένα με τον Αστέρα. 

 

Πραγματικά πιστεύει κανείς ότι αν πάει χωρίς ροτέισον θα αντέξουν συνεχόμενα 90λεπτα σε αυτό τον ρυθμό που παίζει φέτος η ομάδα; 

Καίριο το ερώτημα που θέτει ο φίλος μας ο Δημήτρης απο Ν. Φιλαδέλφεια-Ν. Χαλκηδόνα

 

Περιμένουμε τις απαντήσεις σας στο kitrinomavroradio 9(-)1-1 στα fm

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Αυτο και αν ειναι καραγκιοζια (εννοω πανο για ελληνικες Μακεδονιες σε αγωνες)

 

Ωραία απάντηση απο τον Μπούκο τον Φουστανελλά, αλλά καλό θα ήταν να αποφεύγουμε τους χαρακτηρισμούς.

 

Επόμενη γραμμή:

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

0-0 περηφανος αποκλεισμος

και χαμενη ευκαιρια Αραουχο στο 90. 

Σε ευχαριστούμε για τη συμμετοχή Άδη απο Ντουλάπα ή αλλιώς "το γνωστό τσουτσούνι της πλ. Αριστοτέλους"

 

Επόμενος ακροατής:

 

Κοντρόλ, έχουμε καμμιά γραμμή:

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

εβγαινε ενας βαζελος στα ραδιοφωνα της πιο ερωτικης πολης με ονομα το ριπαπα του καλιτζακη

φανταζομαι αντιστοιχο ακροατη με ονομα το ριπαπα του αδη 

Link to comment
Share on other sites

Και επιτέλους ψοφάει σιγά-σιγά η ηλίθια ντεμονοτροοπία της Ευρώπης μόνο για την κονόμα. 

 

Το γεγονός ότι όλοι σήμερα είμαστε σκασμένοι από τη μια, αλλά με ελπίδα για πρόκριση στο Κίεβο από την άλλη, είναι η απόδειξη ότι η κανονικότητα έχει αρχίσει να επιστρέφει ξανά στην ομάδα. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Εμένα ξέρετε τι δεν μου άρεσε σε όλη αυτή την ιστορία της πολιτικοπαδική κατεύθυνσης. Η προσπάθεια ταύτισης της ομάδας με μια ιδεολογία και γιατί χρησιμοποιείτε και για προσηλυτισμό και στρατολόγηση εκμεταλλεύοντας τη καύλα των πιτσιρικάδων και δεν εννοώ την Original όπως την έζησα και εγώ ένα φεγγάρι και όλα τα παιδιά που γνώρισα χωρίς να εξαιρέσω κανένα  πρόσφεραν ανιδιοτελώς και εις βάρος της προσωπικής τους ζωή.

Φυσικά αυτό το βλέπουμε παντού και απο πολλές ιδεολογίες άλλα με ενοχλεί όταν το βλέπω σε κάτι που αγαπώ τόσο πολλή .

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραία ήταν χθες. Καλά περάσαμε, καλά έπαιξε κι η ΑΕΚαρα, το αποτέλεσμα δεν είναι και τόσο κακό, μια χαρά.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Ωραία ήταν χθες. Καλά περάσαμε, καλά έπαιξε κι η ΑΕΚαρα, το αποτέλεσμα δεν είναι και τόσο κακό, μια χαρά.

poso elhxe?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Στα του ματς πληρωσαμε την απειρία μας στην Ευρώπη λόγο της απουσίας μας τα τελευταία χρόνια . Δεν φταίει το πλάνο ήταν καλό και έξυπνο άλλωστε δεν έχουμε άλλους για να πάρουν τα πρώτα 60λεπτα και θα λειτουργούσε εαν δεν γινόταν το λάθος αλλά είναι γνωστό ότι το παραμικρό λάθος πληρώνεται ακριβά στην ευρωπη και στο 19 γίνονται λάθη . Ειμασταν ανώτεροι σε όλο τον αγώνα ( στο πρώτο ημίχρονο δυσκολευομασταν να πατήσουμε περιοχή στο δεύτερο έγινε πιο εύκολο με τη παρουσία λαζαρου). Η πρόκριση δεν τελείωσε αλλα είναι δύσκολο . Μακάρι να μείνουμε στο Κολπο μέχρι το τέλος στο επαναληπτικό και να τους βρούμε μποσικους όταν τους πιάσει λαστιχο.

Τελος το καλο με τη κάρτες είναι οτι εκ το πραγμάτων δεν θα πάνε κάποιοι παίκτες ταλαιπωρημενοι στο περιστερι .

 

Παραλίγο να πιάσω το πκο .

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ξέρετε τι δεν μου άρεσε σε όλη αυτή την ιστορία της πολιτικοπαδική κατεύθυνσης. Η προσπάθεια ταύτισης της ομάδας με μια ιδεολογία και γιατί χρησιμοποιείτε και για προσηλυτισμό και στρατολόγηση εκμεταλλεύοντας τη καύλα των πιτσιρικάδων και δεν εννοώ την Original όπως την έζησα και εγώ ένα φεγγάρι και όλα τα παιδιά που γνώρισα χωρίς να εξαιρέσω κανένα  πρόσφεραν ανιδιοτελώς και εις βάρος της προσωπικής τους ζωή.

Φυσικά αυτό το βλέπουμε παντού και απο πολλές ιδεολογίες άλλα με ενοχλεί όταν το βλέπω σε κάτι που αγαπώ τόσο πολλή .

Ενταξει δεν ισχυει πολυ αυτο.

Θελω να πω οτι δεν το βρισκω πια και τοσο εγκλημα το να δηλωνει ο βασικος σου οπαδικος φορεας πως δεν γουσταρει ναζιστες.

Μπορω να σου πω δεκαδες ομαδες στην Ευρωπη με τετοιες θεσεις σταθερα (μερικες ειναι και μεγαθηρια).

Εγω την Original την βλεπω και πολυ μαλακη πλεον σε σχεση με πιο παλια.

Εξακολουθει βεβαια να δινει στιγμα και καλα κανει κατα την γνωμη μου αρκει να μενει εκει εντος γηπεδου.

Τωρα αμα θελουμε να μην δινει ουτε αυτο, ε δεν ειναι και ακριβως υγιες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ωραια ολα αυτα παμε παρακατω για μενα ειναι λαθος καθε τι πολιτικο στην κερκιδα για καποιον αλλο ειναι οκ αποδεκτο 

 

αρκει να μην βλαπτει την ΑΕΚ οποτε αν πεσει τιμωρια οποιαδηποτε ειναι αυτη σταματαει να ειναι οκ

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Καλα ας τιμωρησει η UEFA τα ζωα που εβριζαν τον Ουαρντα στο Περιστερι προχτες.

Επισης η Dortmund (η επισημη) πριν απο καθε ματς παιζει στα ματριξ βιντεο με καθαρα πολιτικα μηνυματα, δεν εχω δει να τιμωρηθηκε.

Τελος παντων γνωμη μου ειναι πως το χτεσινο πανο ηταν "τοσο οσο" και πανεξυπνα διατυπωμενο αφου αναφερθηκε σε ποδοσφαιρικο ιστορικο γεγονος.

Ηλιθιοτητα θα ταν να ελεγε για.... αμερικανοκινουμενους και ευρωκινουμενους ναζιστες του Κιεβου που εγραψαν και οι αλλοι.

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει δεν ισχυει πολυ αυτο.

Θελω να πω οτι δεν το βρισκω πια και τοσο εγκλημα το να δηλωνει ο βασικος σου οπαδικος φορεας πως δεν γουσταρει ναζιστες.

Μπορω να σου πω δεκαδες ομαδες στην Ευρωπη με τετοιες θεσεις σταθερα (μερικες ειναι και μεγαθηρια).

Εγω την Original την βλεπω και πολυ μαλακη πλεον σε σχεση με πιο παλια.

Εξακολουθει βεβαια να δινει στιγμα και καλα κανει κατα την γνωμη μου αρκει να μενει εκει εντος γηπεδου.

Τωρα αμα θελουμε να μην δινει ουτε αυτο, ε δεν ειναι και ακριβως υγιες.

Συμφωνώ με τα παραπάνω στο θεμα οτι ειναι προσεκτικοι πολλη και δέχομαι το θέμα του ναζισμού σαν κατι που προφανώς συμφωνεί το 100% του κόσμου αλλα δεν καταλαβαίνω γιατί έπρεπε να το ανεβασουμε τοσο ψιλά το θέμα εχθες .Πάντως προφανώς δεν με ενόχλησε κανένα πανό και δεν μου πέφτει και λογος στη τελικη. Κουβέντα να γινεται.

Εγω προσωπικά δεν θέλω καθόλου πολιτική οπαδικη κατεύθυνση η ΑΕΚ σαν ιδεολογία φτάνει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟΣ? αν δεν επηρεασει την ΑΕΚ ας σηκωνει οτι σκατα θελει ο καθενας εγω μπορω να διαφωνω ανοιχτα

 

αν επηρεαστει η ΑΕΚ προφανως και θα τον κραξω 

 

στα παπαρια μου τι θα κανει η ουεφα με τον γαυρο και την ντορτμουντ εμεναμε νοιαζει τι θα κανει με την ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

και οι εξωγηινοι α κατεβουν και να κανουν κυβερνηση αυτος θα τις βρει τις ακρες του..

μιλαμε για τεραστιο ταλεντο ο μπουστης.

Δηλαδή υπάρχει περίπτωση να δεις ποτέ τον Άδωνη με τον ιβάν σε σουίτα στην Τούμπα; 

Link to comment
Share on other sites

ειναι σε χανγκ οβερ ο γιωργαρος ο ντι οποτε μην περιμενεις πριν το μεσημερακι που θα στρωσει λιγο το κεφαλι.

Σε ευχαριστούμε για το ρεπορτάζ τζωρτζ ντι, Γιώργο απο Πουθενά

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×