Jump to content

Ξαδέρφες - Α.Ε.Κ. (25η αγ.): 11/03, 19:30, Novasports 1


SpiRos
 Share

Recommended Posts

ΕπειδήΣ αρκετοί είσαστε μικροί και δεν τα έχετε ζήσει, να έχετε υπόψη σας πως ότι μαλακία υποθέσετε ότι μπορεί να την κάνουν τα μΠΑΟΚια, είναι το λιγότερο που έχουν στο μυαλό τους.  Θα κάνουν κάτι που δεν το βάζει νους ανθρώπου. 

λογικό δεν είναι ρε μήτσο??

 

εδώ δεν καταλαβαίνουμε τις γυναίκες καλά-καλά, θα καταλάβουμε τους μπαμπουϊνους?

Edited by DiK-Reloaded
  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Έχω τρελαθεί, γαμώ το ΝΒΑ. Δεν προχωράνε οι ώρες, δεν μπορώ να δουλέψω, θα μου στρίψει.

 

(πόσο γκαβλιάρης ο Χυμένος, πως στο μπούτσο έχει κάνει ομάδα που ματς ανά 7 μέρες φαίνεται αιώνας...)

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Έχω τρελαθεί, γαμώ το ΝΒΑ. Δεν προχωράνε οι ώρες, δεν μπορώ να δουλέψω, θα μου στρίψει.

 

(πόσο γκαβλιάρης ο Χυμένος, πως στο μπούτσο έχει κάνει ομάδα που ματς ανά 7 μέρες φαίνεται αιώνας...)

W7BWqo.gif

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Έχω τρελαθεί, γαμώ το ΝΒΑ. Δεν προχωράνε οι ώρες, δεν μπορώ να δουλέψω, θα μου στρίψει.

 

(πόσο γκαβλιάρης ο Χυμένος, πως στο μπούτσο έχει κάνει ομάδα που ματς ανά 7 μέρες φαίνεται αιώνας...)

TimelyReflectingGelding-size_restricted.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Γράφτηκε ότι αρχηγός αποστολής θα είναι μελισαν . μακάρι από τη μια γιατι θα δώσει άλλο αέρα στην αποστολή και από την άλλη για να μπαίνει σε σκέψεις μάλλον αναμένονται σκηνικά πριν κατά και μετά τον αγώνα .

 

 

Link to comment
Share on other sites

Έχω τρελαθεί, γαμώ το ΝΒΑ. Δεν προχωράνε οι ώρες, δεν μπορώ να δουλέψω, θα μου στρίψει.

 

(πόσο γκαβλιάρης ο Χυμένος, πως στο μπούτσο έχει κάνει ομάδα που ματς ανά 7 μέρες φαίνεται αιώνας...)

1833663.jpg

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Έχω τρελαθεί, γαμώ το ΝΒΑ. Δεν προχωράνε οι ώρες, δεν μπορώ να δουλέψω, θα μου στρίψει.

 

(πόσο γκαβλιάρης ο Χυμένος, πως στο μπούτσο έχει κάνει ομάδα που ματς ανά 7 μέρες φαίνεται αιώνας...)

23768705_10214385540813866_928399124_o_0

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

πως στο πουτσο θα φτασει η αποστολη στο γηπεδο οταν απεξω θα κανουν συλλαλητηριο τα μπαουγκ....

 

στη θεση του συνοδηγου τιγρης με αυτο το χαμογελο.... λειωνω

Edited by GIANNHS
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Έχω τρελαθεί, γαμώ το ΝΒΑ. Δεν προχωράνε οι ώρες, δεν μπορώ να δουλέψω, θα μου στρίψει.

 

(πόσο γκαβλιάρης ο Χυμένος, πως στο μπούτσο έχει κάνει ομάδα που ματς ανά 7 μέρες φαίνεται αιώνας...)

 

05/09/11: Ο ίδιος ο Μανόλο, αποχαιρέτισε τον κόσμο της ΑΕΚ με τρόπο που αρμόζει στο επίπεδο του δικεφάλου: "Αποχωρώ συναινετικά από την ΑΕΚ τρέφοντας τα καλύτερα και ειλικρινέστερα συναισθήματα για την ομάδα, τον κόσμο και την διοίκηση. Αποτελώ μέρος της ιστορίας της ΑΕΚ και αυτό είναι κάτι που θα κουβαλώ πάντα, όπως και όλοι, μέσα μου. Θεωρώ πως είναι ώρα για μια αλλαγή προς όφελος και καλό όλων. Έτσι δεν λεω αντίο αλλά εις το επανιδείν".

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ομοιοπαθής με τον λουξεμβουργιανό αδερφό. Δεν περνάνε οι μέρες με τίποτα. Ήδη άρχισα από εχθές την γνωστή τακτική που σε κρατάει σε καταστολή  :lol: , αύριο θα του δώσουμε ένα χεράκι ακόμα. Την Κυριακή θα κοιτάω το ταβάνι και θα ακούω το τικ-τακ του ρολογιού καθώς θα περνάνε τα δευτερόλεπτα για να δω την πιο ερωτιάρα ομάδα του κόσμου. Και μετά αρχίζει η μεγάλη αντίστροφη μέτρηση μέχρι τις 6 Μαϊου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ειμαι ο μονος που εχω χαλαστει απο την διαφαινομενη απουσια (και) του Τσιγκρινσκι? Αλλο Τσιγκρινσκι, αλλο Λαμπροπουλος δυστυχως.

 

Εντωμεταξυ οι αλλοι παιζουν κομπλε.

 

Γαμω τους τραυματισμους φετος.

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε να δούμε, μέχρι την Κυριακή πολλά μπορούν να γίνουν. Σίγουρα θα είναι πλήγμα η απουσία του.

Link to comment
Share on other sites

Όταν ο προπονητής της αντίπαλης ομάδας είναι θολωμένος 48 ώρες πριν το παιγνίδι:

 

 

 

Για το τι περιμένει να δει από την ΑΕΚ: 
«Δεν έχω άποψη για την ΑΕΚ. Προτιμώ να μην μιλήσω καθόλου για τις ομάδες των Αθηνών».

 

Η φάση μυρίζει διπλό ΚΑΙ άνετο. Θα μπούνε με 0 ψυχραιμία, υπομονή έχοντας στο μυαλό τους το παρακράτος της Αθήνας  :blink:

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

μακαρι στα αποδυτηρια του μπαοκ πυρινος λογος απο γκαρσια για αδικιες αιματα επαναστασεις κτλ 

Link to comment
Share on other sites

Μεταξυ μας τωρα ο Τσιγκρινσκι δεν ειναι και ο καλυτερος στο ψηλο παιχνιδι.

Το λεω επειδη τα μπαορκια παιζουν βολει στην περιοχη.

Τεσπα.

Στα εξωαγωνιστικα θα ηθελα να ριξουμε ξυλο στον Γκαρσια.

Link to comment
Share on other sites

Ενας να του πει του Λουτσεσκου οτι κι εμεις προυιμαμεν να μην μιλησουμε για της μαναδες των Ρουμανων δεν βρεθηκε;

Link to comment
Share on other sites

Μεταξυ μας τωρα ο Τσιγκρινσκι δεν ειναι και ο καλυτερος στο ψηλο παιχνιδι.

Το λεω επειδη τα μπαορκια παιζουν βολει στην περιοχη.

Τεσπα.

Στα εξωαγωνιστικα θα ηθελα να ριξουμε ξυλο στον Γκαρσια.

στο ματς του πρωτου γυρου ειχαν παιξει βρανιες-λαμπροπουλος και ηταν αψογοι θυμαμαι

Link to comment
Share on other sites

Μεταξυ μας τωρα ο Τσιγκρινσκι δεν ειναι και ο καλυτερος στο ψηλο παιχνιδι.

 

 

Τι λες ωρέ; Πολύ καλός είναι.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι παιχνίδι είναι μετά από αυτό της μπριζ στο οακα που έχω πίεση στο κόκκινο λόγο της σημασίας του αγώνα. Σε αυτό της μπιζ στο τρίτο γκολ έχασα της αίσθησης μου επειδή ξεσπασα και κρατήθηκε για να μην πέσω , σε αυτό με βλέπω με καμία φιάλη οξυγόνο αγκαλιά .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×